Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



RE: LOST - Arahan - 22-01-2017

Ale oni
Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :)


RE: LOST - Hitch - 22-01-2017

Teoria z czyśćcem to powstała jeszcze w okolicach początków serialu. Twórcy wielokrotnie pokazywali, że that's not the case.




RE: LOST - patyczak - 22-01-2017

Ja niestety nie czuję się na siłach, żeby opisać te kilka ostatnich sezonów, zbyt wiele rzeczy uciekło mi już z głowy.


RE: LOST - Proteus - 22-01-2017

Tak przy okazji LOSTowych, sentymentalnych reminiscencji.




RE: LOST - Corn - 22-01-2017

Ostatnio tego słuchałem :)

"We have to go back!"


RE: LOST - shamar - 22-01-2017

(22-01-2017, 06:02)Arahan napisał(a): Shamar napisz mi w spoilerze jakie było ostateczne wyjaśnienie, czym była wyspa, czym był dymek, itp.


Hitch napisał ale... Nie zgadzam się z nim :)
I moje wyjaśnienie będzie jeszcze mniej zadowalające niż jego. Otóż...

Wiele rzeczy jest wyjaśnionych na odpier**l się a niektóre pominięte. Roi się od niedomówień i bzdur jeśli sobie przypomnieć poprzednie sezony czy odcinki :)

M.in. to, tak bardzo bezsensowne, tak bardzo...

(22-01-2017, 10:18)patyczak napisał(a):

(22-01-2017, 10:27)Arahan napisał(a): Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :)


4ty sezon możesz dokończyć + początek 5 sezonu. Dalej zaczyna się
taki pierdolnik, że można się pogubić. Łażą, biegają, w te i wewte, w różnych konfiguracjach i się strzelają. A to raz jedni, a to drudzy. A to jedni odpływają na drugą wyspę, drudzy na pierwszą...

Spróbuję:


[Obrazek: daffy-ducks-movie-fantastic-island.30510.jpg]


Tutej ponoć coś tam wyjaśniają ale nie widziałem jeszcze.




RE: LOST - Arahan - 22-01-2017

Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :)


RE: LOST - Proteus - 22-01-2017

Arahan:




RE: LOST - Arahan - 22-01-2017

No taka była końcówka, która nawiązała do początku nie? Ok, śmigam na lotnisko, przede mną 11h lotu. Oby nie takiego jak Oceanic ;)


RE: LOST - Gambit - 22-01-2017

Lindelof coś tam już przebąkuje o możliwej kontynuacji.


RE: LOST - Proteus - 22-01-2017

Rotfl. Shamar go z lasu wywołał powtórką serialu. Shamar, leć oglądać Firefly teraz.


RE: LOST - patyczak - 22-01-2017

Ja czytałem, że Lindelof wykluczył taką możliwość :)


RE: LOST - shamar - 22-01-2017

Nie. Czytałem, że właśnie zaprzecza, że jakakolwiek kontynuacja miałaby powstać. Skończone i tyle.

(22-01-2017, 21:10)Arahan napisał(a): Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :)


Chciałeś w wielkim skrócie więc pominąłem dziesiątki zbędnych rzeczy ;)
Ja też nie rozumiem wszystkiego, choć oglądałem ;)


RE: LOST - Gambit - 22-01-2017

http://ew.com/tv/2017/01/20/lost-reboot-damon-lindelof/

Niby zaprzecza, ale "drzwi" nie zamyka :)


RE: LOST - BezcelowyAlbatros - 22-01-2017

W sumie, przy odrobinie inwencji dałoby się powiązać nowe "LOST" z "LEFTOVERS". Pomysł, który w żadnym wypadku nie wkracza w terytorium absurdu.


RE: LOST - patyczak - 22-01-2017

Okazałoby się, że wszyscy ludzie, którzy zniknęli trafili na Wyspę!


RE: LOST - BezcelowyAlbatros - 22-01-2017

Co nie byłoby wcale takim głupim pomysłem :--)

EDIT: W ogóle moment zniknięcia postaci z "LEFTOVERS" możnaby powiązać z momentem "wyciągnięcia korka". W tym pomyśle tkwi pewien potencjał :--)


RE: LOST - patyczak - 22-01-2017

Przy oglądaniu Pozostawionych mam z tyłu głowy myśl, to może być to samo uniwersum. Myśl nieuprawniona, ale całkiem miła.


RE: LOST - Corn - 22-01-2017

Proteus dzisiaj w formie jesteś z dowcipem. Piąteczka


RE: LOST - Mierzwiak - 22-01-2017

LOST wróci, zobaczycie. Jeśli coś takiego jak Will & Grace wraca, to LOST też dostanie swoją szansę.