![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
RE: LOST - Arahan - 22-01-2017 Ale oni Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :) RE: LOST - Hitch - 22-01-2017 Teoria z czyśćcem to powstała jeszcze w okolicach początków serialu. Twórcy wielokrotnie pokazywali, że that's not the case. RE: LOST - patyczak - 22-01-2017 Ja niestety nie czuję się na siłach, żeby opisać te kilka ostatnich sezonów, zbyt wiele rzeczy uciekło mi już z głowy. RE: LOST - Proteus - 22-01-2017 Tak przy okazji LOSTowych, sentymentalnych reminiscencji. RE: LOST - Corn - 22-01-2017 Ostatnio tego słuchałem :) "We have to go back!" RE: LOST - shamar - 22-01-2017 (22-01-2017, 06:02)Arahan napisał(a): Shamar napisz mi w spoilerze jakie było ostateczne wyjaśnienie, czym była wyspa, czym był dymek, itp. Hitch napisał ale... Nie zgadzam się z nim :) I moje wyjaśnienie będzie jeszcze mniej zadowalające niż jego. Otóż... Wiele rzeczy jest wyjaśnionych na odpier**l się a niektóre pominięte. Roi się od niedomówień i bzdur jeśli sobie przypomnieć poprzednie sezony czy odcinki :) M.in. to, tak bardzo bezsensowne, tak bardzo... (22-01-2017, 10:18)patyczak napisał(a): (22-01-2017, 10:27)Arahan napisał(a): Jak macie chwilę czasu to w 2-3 zdaniach napiszcie mi co się działo od 8 odcinka 4 sezonu (do momentu w którym przestałem oglądać) do końca. Najważniejsze rzeczy. Dzięki :) 4ty sezon możesz dokończyć + początek 5 sezonu. Dalej zaczyna się taki pierdolnik, że można się pogubić. Łażą, biegają, w te i wewte, w różnych konfiguracjach i się strzelają. A to raz jedni, a to drudzy. A to jedni odpływają na drugą wyspę, drudzy na pierwszą... Spróbuję: ![]() Tutej ponoć coś tam wyjaśniają ale nie widziałem jeszcze. RE: LOST - Arahan - 22-01-2017 Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :) RE: LOST - Proteus - 22-01-2017 Arahan: RE: LOST - Arahan - 22-01-2017 No taka była końcówka, która nawiązała do początku nie? Ok, śmigam na lotnisko, przede mną 11h lotu. Oby nie takiego jak Oceanic ;) RE: LOST - Gambit - 22-01-2017 Lindelof coś tam już przebąkuje o możliwej kontynuacji. RE: LOST - Proteus - 22-01-2017 Rotfl. Shamar go z lasu wywołał powtórką serialu. Shamar, leć oglądać Firefly teraz. RE: LOST - patyczak - 22-01-2017 Ja czytałem, że Lindelof wykluczył taką możliwość :) RE: LOST - shamar - 22-01-2017 Nie. Czytałem, że właśnie zaprzecza, że jakakolwiek kontynuacja miałaby powstać. Skończone i tyle. (22-01-2017, 21:10)Arahan napisał(a): Dalej nie rozumiem wszystkiego, ale dzięki wielkie :) Chciałeś w wielkim skrócie więc pominąłem dziesiątki zbędnych rzeczy ;) Ja też nie rozumiem wszystkiego, choć oglądałem ;) RE: LOST - Gambit - 22-01-2017 http://ew.com/tv/2017/01/20/lost-reboot-damon-lindelof/ Niby zaprzecza, ale "drzwi" nie zamyka :) RE: LOST - BezcelowyAlbatros - 22-01-2017 W sumie, przy odrobinie inwencji dałoby się powiązać nowe "LOST" z "LEFTOVERS". Pomysł, który w żadnym wypadku nie wkracza w terytorium absurdu. RE: LOST - patyczak - 22-01-2017 Okazałoby się, że wszyscy ludzie, którzy zniknęli trafili na Wyspę! RE: LOST - BezcelowyAlbatros - 22-01-2017 Co nie byłoby wcale takim głupim pomysłem :--) EDIT: W ogóle moment zniknięcia postaci z "LEFTOVERS" możnaby powiązać z momentem "wyciągnięcia korka". W tym pomyśle tkwi pewien potencjał :--) RE: LOST - patyczak - 22-01-2017 Przy oglądaniu Pozostawionych mam z tyłu głowy myśl, to może być to samo uniwersum. Myśl nieuprawniona, ale całkiem miła. RE: LOST - Corn - 22-01-2017 Proteus dzisiaj w formie jesteś z dowcipem. Piąteczka RE: LOST - Mierzwiak - 22-01-2017 LOST wróci, zobaczycie. Jeśli coś takiego jak Will & Grace wraca, to LOST też dostanie swoją szansę. |