Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- simek - 15-06-2010

Kinect? Kojarzy mi się z czymś... medycznym. Nie rozumiem polityki, Natal już od ładnego kawałka czasu funkcjonuje i każdy wie o co chodzi to wymyślają jakieś pierdoły. A powiedzieli dokładną datę premiery Nata... Kinecta?

Na początku przeczytałem Kinetic i było dużo fajniej od Kinecta. W ogóle spróbujcie sobie to parę razy głośno powiedzieć - kinekt, albo jeszcze gorzej kajnekt, okropnie brzmi.


- Mierzwiak - 15-06-2010

Kajnekt startuje 4 listopada.

Nowy X360 natomiast został już wysłany do sklepów w USA. W Europie od 16 lipca. Ponoć całkowicie usunięto problem RROD. Zobaczymy.


- military - 15-06-2010

Wow, nowy Xbox rzeczywiście WYGLĄDA. Jeszcze jak bez RROD to aż się zastanowię nad wymianą.:) Natomiast Kinkiet to jakaś marketingowa porażka - MS udowadnia że sobie w ch... leci z tym projektem. Najpierw zmiany nazwy z dobrej na gorszą (Wave), a potem na tragiczną, a teraz pokaz z udziałem... tancerzy (!) nauczonych choreografii tego, co jest na ekranie, bo nie mieli działającego Kinkieta.

Co mi się w E3 podobało: nowy wygląd X-a, gameplay z Halo Reach (wymiata, stare dobre Halo ale bardziej:)) i wszystko z Gearsów 3, Live w Polsce. Co sie nie podobało: muzyka w gameplayu Halo Reach, Kinect, nowy MGS (ileż można...).


- Jakuzzi - 15-06-2010

Nowy MGS? Sa juz jakies zwiastuny?


- military - 15-06-2010

Jest filmik, na którym cybernetyczny ninja kierowany kinkietem iksboksowym tnie arbuzy mieczem ninja. W sumie esencja MGS.


- piXi - 16-06-2010

Za to z ceną X360 Slim przywalili... 299 $... Więc w Europie będzie 299 € (bo taki przelicznik najczęściej mają)... Czyli u nas 1200-1300 zł...

W kwestii gier jednak Sony popisało się bardziej na swojej konferencji... Killzone 3, Infamous 2, Twisted Metal nowy, LBP2, Motorstorm nowy, Portal 2, w końcu oficjalna data premiery GT5 (2 listopada)...


- military - 16-06-2010

No szkoda, że Sony ma więcej tytułów, na które można czekać z wypiekami na twarzy. Mimo wszystko ani Infamous, ani LBP, ani Motorstorm, ani Twisted Metal to nie jest ranga Gearsów, którzy są chyba najlepiej zapowiadającą się grą tego E3.


- wujo444 - 16-06-2010

MS Polska zapowiedział cenę 1099 zł.


- piXi - 16-06-2010

Zważywszy, że PS3 można kupić za 1199 zł to X360 Slim powinien być bez napędu Blu-ray wyceniony na jakieś 899 zł... Za 1099 zł będzie to margines sprzedawanych w Polsce konsol tego producenta... Dalej większość to będą arcade - właśnie jak to ma być, stare wersje przestają produkować, wyprzedadzą to co jest na magazynach i koniec?

Szkoda też, że ani jedni ani drudzy nie zaskoczyli czymś całkiem nowym... Mamy więc bardziej wypasione Halo, bardziej wypasione GoW, bardziej wypasione Killzone, bardziej wypasione Infamous... Na TGS we wrześniu pewnie zaczną przebąkiwać o nowym Uncharted...


- military - 16-06-2010

piXi napisał(a):Za 1099 zł będzie to margines sprzedawanych w Polsce konsol tego producenta...

Piraci nie będą musieli się martwić o RROD i dlatego kupią nawet drożej - myślę że ten fakt zadecydował o cenie.


- Mierzwiak - 16-06-2010

Kupno konsoli na razie odłożyłem na czas (nie)określony i szczerze mówiąc nie jestem już taki pewny tej PS3, ale zobaczymy.

1099 zł mógłbym dać za nowego Xboksa, ale z kablem HDMI i jakąś grą w zestawie.


- military - 16-06-2010

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-crysis-2/101804

Wow.

EDIT:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-xcom/101215

WOW! To będzie COŚ!


- piXi - 16-06-2010

Szkoda tylko, że Crysis 2 na konsole to będą popłuczyny tego co dostaną osoby mające w domu komputer z kartą graficzną kosztującą tyle co PS3 i X360 razem wzięte... ;-)


- military - 16-06-2010

Filmik był z wersji na Xboxa.


- Khet - 16-06-2010

Cytat:Szkoda tylko, że Crysis 2 na konsole to będą popłuczyny tego co dostaną osoby mające w domu komputer z kartą graficzną kosztującą tyle co PS3 i X360 razem wzięte... ;-)

Kiepska prowokacja ;-)


- Mierzwiak - 16-06-2010

To nie prowokacja, tylko prawda. Na PC, z DX11, z ultra fucking high detalami ta gra zwyczajnie pozamiata. Tylko ile osób ma taki sprzęt?


- military - 16-06-2010

I ile osób chce się bawić w instalację, sterowniki, patche, wysypy do systemu, ulepszanie sprzętu, kombinowanie z detalami grafiki? Najwyraźniej coraz mniej, skoro rynek PC to już margines jeśli chodzi o sprzedaż tytułów multiplatformowych. Ludzie wolą zrobić "pstryk" i grać, nawet jeśli oznacza to 1295230 polygonów zamiast 2930142.


- piXi - 16-06-2010

military: Przesadzasz... Rynek gier na PC nie zaniknie, gwarantuje Ci to... Zobacz ile osób gra np. w takiego WoW'a, zaraz Starcraft 2 wychodzi, później Diablo 3... Wszystko wyłącznie na PC...

Tak samo użytkowanie komputera jako platformy do gier nie jest takie trudne, czasochłonne jak to próbujesz przedstawić... ;-)

A teraz tak ogólnikowo (w żadnym wypadku nie do Ciebie) śmieszy mnie jak ktoś posiadając konsolę (którą sam jako sprzęt do gier zawsze o każdej porze przekładam ponad blaszaka), próbuje udowadniać, że PC nie mają lepszej grafiki (a mają zdecydowanie i to nawet na kartach graficznych z średniej półki 400-500 zł), albo, że granie na komputerze sprowadza się 23,5 godz grzebania w ustawieniach systemowych w ciągu doby, 20 min zawieszki i 10 min grania... A z drugiej strony toczą wojny (najlepiej na screenach) o to czy pozycja XYZ wygląda lepiej na PS3 czy X360... ;-)

Jak ktoś zagrał w jakąś nową grę (albo chociaż widział) na max ustawieniach na PC to po prostu żadna gra na konsoli pod względem GRAFICZNYM nie zrobi na nim wrażenia...


- military - 16-06-2010

piXi napisał(a):granie na komputerze sprowadza się 23,5 godz grzebania w ustawieniach systemowych w ciągu doby, 20 min zawieszki i 10 min grania...

Zgadzam się co do grafiki, ale jeśli nie próbowałeś grać na viście w drugiego fallouta lub Halo 2, nie wiesz nic o tej kwestii...:)

Natomiast Diablo 3 będzie na konsole.:) I oczywiście, granie na PC nie umrze, bo MMORPG to domena tej platformy (tak jak strategie), ale porównaj sobie sprzedaż gier bardziej... rozrywkowych.

1.78 million copies sold in the U.K., but of those only 53,400 (3%) are in the hands of PC gamers, making Modern Warfare 2 PC a pretty dismal failure


- Wawrzyniec - 16-06-2010

Cytat:Natomiast Diablo 3 będzie na konsole.:)

:shock: Zarzuć jakimś newsem, żebym mógł się zejszczeć ze szczęścia.