![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- simek - 15-06-2010 Kinect? Kojarzy mi się z czymś... medycznym. Nie rozumiem polityki, Natal już od ładnego kawałka czasu funkcjonuje i każdy wie o co chodzi to wymyślają jakieś pierdoły. A powiedzieli dokładną datę premiery Nata... Kinecta? Na początku przeczytałem Kinetic i było dużo fajniej od Kinecta. W ogóle spróbujcie sobie to parę razy głośno powiedzieć - kinekt, albo jeszcze gorzej kajnekt, okropnie brzmi. - Mierzwiak - 15-06-2010 Kajnekt startuje 4 listopada. Nowy X360 natomiast został już wysłany do sklepów w USA. W Europie od 16 lipca. Ponoć całkowicie usunięto problem RROD. Zobaczymy. - military - 15-06-2010 Wow, nowy Xbox rzeczywiście WYGLĄDA. Jeszcze jak bez RROD to aż się zastanowię nad wymianą.:) Natomiast Kinkiet to jakaś marketingowa porażka - MS udowadnia że sobie w ch... leci z tym projektem. Najpierw zmiany nazwy z dobrej na gorszą (Wave), a potem na tragiczną, a teraz pokaz z udziałem... tancerzy (!) nauczonych choreografii tego, co jest na ekranie, bo nie mieli działającego Kinkieta. Co mi się w E3 podobało: nowy wygląd X-a, gameplay z Halo Reach (wymiata, stare dobre Halo ale bardziej:)) i wszystko z Gearsów 3, Live w Polsce. Co sie nie podobało: muzyka w gameplayu Halo Reach, Kinect, nowy MGS (ileż można...). - Jakuzzi - 15-06-2010 Nowy MGS? Sa juz jakies zwiastuny? - military - 15-06-2010 Jest filmik, na którym cybernetyczny ninja kierowany kinkietem iksboksowym tnie arbuzy mieczem ninja. W sumie esencja MGS. - piXi - 16-06-2010 Za to z ceną X360 Slim przywalili... 299 $... Więc w Europie będzie 299 ⏠(bo taki przelicznik najczęściej mają)... Czyli u nas 1200-1300 zł... W kwestii gier jednak Sony popisało się bardziej na swojej konferencji... Killzone 3, Infamous 2, Twisted Metal nowy, LBP2, Motorstorm nowy, Portal 2, w końcu oficjalna data premiery GT5 (2 listopada)... - military - 16-06-2010 No szkoda, że Sony ma więcej tytułów, na które można czekać z wypiekami na twarzy. Mimo wszystko ani Infamous, ani LBP, ani Motorstorm, ani Twisted Metal to nie jest ranga Gearsów, którzy są chyba najlepiej zapowiadającą się grą tego E3. - wujo444 - 16-06-2010 MS Polska zapowiedział cenę 1099 zł. - piXi - 16-06-2010 Zważywszy, że PS3 można kupić za 1199 zł to X360 Slim powinien być bez napędu Blu-ray wyceniony na jakieś 899 zł... Za 1099 zł będzie to margines sprzedawanych w Polsce konsol tego producenta... Dalej większość to będą arcade - właśnie jak to ma być, stare wersje przestają produkować, wyprzedadzą to co jest na magazynach i koniec? Szkoda też, że ani jedni ani drudzy nie zaskoczyli czymś całkiem nowym... Mamy więc bardziej wypasione Halo, bardziej wypasione GoW, bardziej wypasione Killzone, bardziej wypasione Infamous... Na TGS we wrześniu pewnie zaczną przebąkiwać o nowym Uncharted... - military - 16-06-2010 piXi napisał(a):Za 1099 zł będzie to margines sprzedawanych w Polsce konsol tego producenta... Piraci nie będą musieli się martwić o RROD i dlatego kupią nawet drożej - myślę że ten fakt zadecydował o cenie. - Mierzwiak - 16-06-2010 Kupno konsoli na razie odłożyłem na czas (nie)określony i szczerze mówiąc nie jestem już taki pewny tej PS3, ale zobaczymy. 1099 zł mógłbym dać za nowego Xboksa, ale z kablem HDMI i jakąś grą w zestawie. - military - 16-06-2010 http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-crysis-2/101804 Wow. EDIT: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-xcom/101215 WOW! To będzie COŚ! - piXi - 16-06-2010 Szkoda tylko, że Crysis 2 na konsole to będą popłuczyny tego co dostaną osoby mające w domu komputer z kartą graficzną kosztującą tyle co PS3 i X360 razem wzięte... ;-) - military - 16-06-2010 Filmik był z wersji na Xboxa. - Khet - 16-06-2010 Cytat:Szkoda tylko, że Crysis 2 na konsole to będą popłuczyny tego co dostaną osoby mające w domu komputer z kartą graficzną kosztującą tyle co PS3 i X360 razem wzięte... ;-) Kiepska prowokacja ;-) - Mierzwiak - 16-06-2010 To nie prowokacja, tylko prawda. Na PC, z DX11, z ultra fucking high detalami ta gra zwyczajnie pozamiata. Tylko ile osób ma taki sprzęt? - military - 16-06-2010 I ile osób chce się bawić w instalację, sterowniki, patche, wysypy do systemu, ulepszanie sprzętu, kombinowanie z detalami grafiki? Najwyraźniej coraz mniej, skoro rynek PC to już margines jeśli chodzi o sprzedaż tytułów multiplatformowych. Ludzie wolą zrobić "pstryk" i grać, nawet jeśli oznacza to 1295230 polygonów zamiast 2930142. - piXi - 16-06-2010 military: Przesadzasz... Rynek gier na PC nie zaniknie, gwarantuje Ci to... Zobacz ile osób gra np. w takiego WoW'a, zaraz Starcraft 2 wychodzi, później Diablo 3... Wszystko wyłącznie na PC... Tak samo użytkowanie komputera jako platformy do gier nie jest takie trudne, czasochłonne jak to próbujesz przedstawić... ;-) A teraz tak ogólnikowo (w żadnym wypadku nie do Ciebie) śmieszy mnie jak ktoś posiadając konsolę (którą sam jako sprzęt do gier zawsze o każdej porze przekładam ponad blaszaka), próbuje udowadniać, że PC nie mają lepszej grafiki (a mają zdecydowanie i to nawet na kartach graficznych z średniej półki 400-500 zł), albo, że granie na komputerze sprowadza się 23,5 godz grzebania w ustawieniach systemowych w ciągu doby, 20 min zawieszki i 10 min grania... A z drugiej strony toczą wojny (najlepiej na screenach) o to czy pozycja XYZ wygląda lepiej na PS3 czy X360... ;-) Jak ktoś zagrał w jakąś nową grę (albo chociaż widział) na max ustawieniach na PC to po prostu żadna gra na konsoli pod względem GRAFICZNYM nie zrobi na nim wrażenia... - military - 16-06-2010 piXi napisał(a):granie na komputerze sprowadza się 23,5 godz grzebania w ustawieniach systemowych w ciągu doby, 20 min zawieszki i 10 min grania... Zgadzam się co do grafiki, ale jeśli nie próbowałeś grać na viście w drugiego fallouta lub Halo 2, nie wiesz nic o tej kwestii...:) Natomiast Diablo 3 będzie na konsole.:) I oczywiście, granie na PC nie umrze, bo MMORPG to domena tej platformy (tak jak strategie), ale porównaj sobie sprzedaż gier bardziej... rozrywkowych. 1.78 million copies sold in the U.K., but of those only 53,400 (3%) are in the hands of PC gamers, making Modern Warfare 2 PC a pretty dismal failure - Wawrzyniec - 16-06-2010 Cytat:Natomiast Diablo 3 będzie na konsole.:) :shock: Zarzuć jakimś newsem, żebym mógł się zejszczeć ze szczęścia. |