![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- military - 16-06-2010 http://www.destructoid.com/blizzard-in-talks-over-diablo-iii-console-port-145638.phtml http://www.tomsguide.com/us/Diablo-PC-Game-Consoles-BLizzard,news-4713.html http://www.shacknews.com/onearticle.x/55256 - piXi - 16-06-2010 Gdzieś czytałem, że w końcu nie wydają... Blizzard chciał aby granie online było możliwe jedynie przez battlenet... Sony i Microsoft (z naciskiem na tego drugiego) nalegały na swoje rozwiązania (PSN i Live)... Na stronie Blizzard'a też nic o ewentualnych wersjach konsolowych nie ma... - mroziek - 16-06-2010 military napisał(a):I ile osób chce się bawić w instalację, sterowniki, patche, wysypy do systemu, ulepszanie sprzętu, kombinowanie z detalami grafiki?Coś w tym jest. Granie na konsoli jest nieporównywalnie przyjemniejsze, łatwiejsze i mniej problemowe. - wujo444 - 16-06-2010 pomijając już to, że konsole też mają ciągłe uaktualnienia, i nierzadko (zwłaszcza PS3) lubią się po nich wykrzaczyć. To już nie ta generacja co poprzednia, gdzie wszystko śmigało bez zarzutu, a błąd na płycie gry mógł oznaczać wycofanie całej partii ze sprzedaży. - mroziek - 16-06-2010 ja tam nigdy po żadnym uaktualnieniu nie miałem problemu. - Khet - 16-06-2010 Bo najwięcej problemów z konsolami mają Ci, którzy ich nie posiadają ;-) - piXi - 16-06-2010 Tak jak najwięcej problemów z grami na PC mają ci co na nich nie grają... ;-) - military - 16-06-2010 Weź mnie nie wpieniaj, bo ostatnio włączyłem Turoka na PC. Instalacja - 30 minut. Konfiguracja: za wysokie detale, damn; opcje, zmniejszenie, trzeba zresetować grę żeby zadziałało; reset; loading; teraz wygląda beznadziejnie!; zmiana rozdzielczości i detali; reset; loading; cholera, ale sterowanie słabe; zmiana; DUP - tapeta windows. - piXi - 16-06-2010 W mniej więcej ciągu ostatniego roku na PC grałem w Metro 2033, Cryostasis, Prey, GoW, 2 Stalkery i Prototype (o ile dobrze pamiętam)... Z żadnym nie miałem jakichkolwiek problemów z instalacją i konfiguracją... Widocznie nie lubicie się z komputerem... ;-) - military - 16-06-2010 Ja go po prostu nienawidzę od czasu fochów z pierwszym Maxem Paynem pod XP.:) Gdyby nie fakt, że przypadkowo wygrałem Turoka, od tamtego czasu nie miałbym zainstalowanej żadnej gry na PC. - Perfik - 16-06-2010 W dupach się poprzewracało. Przecież wszyscy jesteście z pokolenia (ja też), które pamięta jeszcze wielogodzinne sesje ze śrubokrętem przed Commodore :) A teraz nie chce się pół godzinki przed kompem poczekać, aż się gra zainstaluje. No ale ja się w sumie nie znam, bo obecnie na PC gram tylko w przygodówki i RPG-i, a z tymi (szczególnie pierwszymi) nie ma problemów z instalacją :P - military - 16-06-2010 Perfik napisał(a):A teraz nie chce się pół godzinki przed kompem poczekać, aż się gra zainstaluje. Na szczęście czasy commodore/atari/spectrum minęły i teraz mamy takie miłe udogodnienie jak MOŻLIWOŚĆ WYBORU. Przy czym nie chodzi o wybór "jeden syf czy drugi - pieniądze takie same", tylko o wybór "popatrz na ładniejszą grafikę, ale męcz się z pierdołami i inwestuj co roku w nowy sprzęt", a "popatrz na gorszą, ale nadal bardzo ładną grafikę, miej w d. problemy sprzętowe, siedź na kanapie i patrz na 40-calowy ekran, grając najlepszym kontrolerem jaki kiedykolwiek wymyślono". Może jestem dziwny, ale wybieram to ostatnie. - Snappik - 17-06-2010 A ja wybrałem PC z prostego powodu. Nie ma na konsoli żadnej gry, która by mnie zainteresowała w szerszym stopniu. Takiego Mass Effecta uważam mimo wszystko za zjebanego i potwarz na cRPGowego świata PC. Może na konsoli się sprawdza przy dużym ekranie i wygodnym fotelu, ale ja wolę mimo wszystko monitor, mysz i klawiaturę no i nieco bardziej ambitne tytuły niż siódme wody po kisielu MGS'a czy Halo (tego fenomenu zupełnie nie rozumiem). - Gal Anonim - 17-06-2010 Nie wiem czy jest sens się kłócić po raz setny na ten temat. Sprawa jest prosta, jak ktoś lubi bardziej wymagające gry, jak przygodówki, strategie czy RPG to wybierze PC, a jak ktoś chce się zrelaksować, poskakać i postrzelać to bierze konsole. Inna sprawa, że ja do dziś bez auto celowania w GTA IV nie grałbym z taką przyjemnością na konsoli. Myszka to jednak lepszy wybór jeżeli chodzi o strzelaniny, moim skromnym zdaniem. Gadanie, że na PC sto lat się instaluje i przygotowuje gry do grania jest bzdurą. Chyba, że faktycznie korzysta się z Visty. :) Chociaż ja z Vistą nie miałem wielkich problemów - bez problemu na laptopie śmiga mi Vampire - the Masquarade: Bloodlines, The Punisher, Batman: Arkham Asylum, Fallout 3, czy ostatnio Splinter Cell: Conviction. Na PCcie akurat gram w Alpha Protocol, które też śmiga bez problemu. Nie wiem, może lepiej się znam na komputerach i wystarczyło, że raz go skonfiguruje i będę mógł grać bez większych usterek... :) - Perfik - 17-06-2010 Zgadzam się ze Snappikiem. Konsole służą mi głównie do zabicia czasu - ot pół godzinki w jakieś wyścigi czy strzelankę. Od czasu Final Fantasy XII (jeszcze na PS2) nie zdarzyło mi się spędzić na nich dłużej niż 2-3 godziny, a na kompie do dziś trafiają się gry przy których potrafię zaliczyć 10-godzinną sesję. Ostatnie gry przy których naprawdę dobrze sie bawiłem na X360 to Resident Evil 5 (w trybie Co-Op), Fable II i Dead Space (choć wersja na blaszaka jest lepsza). - military - 17-06-2010 A mnie najbardziej bawi dowartościowywanie się "gram na PC więc jestem mądry, konsole są pustą rozrywką".:) Może nie zdajecie sobie sprawy, ale granie w Starcrafta czy Baldur's Gate nie wymaga szczególnego intelektu. - Gal Anonim - 17-06-2010 military napisał(a):A mnie najbardziej bawi dowartościowywanie się "gram na PC więc jestem mądry, konsole są pustą rozrywką".:)Jakiego dowartościowywania się? To jest zwykły fakt. Strategie, przygodówki i RPG wymagają większego zaangażowania i więcej myślenia, niż strzelaniny, platformówki, czy inne ogólnie pojęte gry akcji, które dominują na konsolach. - military - 17-06-2010 Ta. - Mierzwiak - 17-06-2010 Jeśli kogoś interesują strategie i gry stricte RPG. Mnie nie, więc I don't give a fuck, a co za tym idzie na PC i konsolach jest dla mnie dokładnie to samo, nie mówiąc już o tym że cała masa gier to tytuły multiplatformowe. Przygodówki? Wymarły gatunek niestety. Dzisiaj grą przygodową nazywa się Alana Wake'a. Smutne. - wujo444 - 17-06-2010 Mierzwiak, jaki wymarły? Od groma tego wychodzi. Może na po 2000 był wymarły, ale obecnie zmartwychwstał :P |