![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
RE: LOST (ABC, 2004-2010) - simek - 12-01-2021 No cóż, kolejny argument za tym, że streaming jest słaby i lepiej byłoby kupić wydanie fizyczne danego serialu :p RE: LOST (ABC, 2004-2010) - marsgrey21 - 12-01-2021 Powtórzyłbym sobie ten serial, ale jest z nim taki problem, że jest przesadnie rozwleczony i w pewnym momencie gubi się zainteresowanie, może kiedyś wpadnę na jakiś fajny fanowski edit skupiony na esencjonalnych wątkach Zagubionych. RE: LOST (ABC, 2004-2010) - leszek samo zuo - 13-01-2021 (12-01-2021, 23:56)marsgrey21 napisał(a): Powtórzyłbym sobie ten serial, ale jest z nim taki problem, że jest przesadnie rozwleczony i w pewnym momencie gubi się zainteresowanie, może kiedyś wpadnę na jakiś fajny fanowski edit skupiony na esencjonalnych wątkach Zagubionych. Takie już istnieją, jednak tylko do dwóch sezonów. Sprawdzałem, są świetne. RE: LOST (ABC, 2004-2010) - Scheckley - 16-02-2021 Memy takie jak te uświadamiają mi jak bardzo zmienił się serialowy świat na przestrzeni nieco ponad dekady. Swoją drogą czy teraz seriale głównych stacji takich jak NBC czy ABC w ogóle istnieją w świadomości zwykłego widza? Ostatnio mam wrażenie, że praktycznie wszystko poszło już w streaming. BTW ktoś jeszcze pamięta "V" i "FlashForward", które miały przejąć widownię po "Zagubionych"?
RE: LOST (ABC, 2004-2010) - shamar - 17-02-2021 Scena z tego mema była początkiem upadku tego serialu. Choć może był to już środek ;) RE: LOST (ABC, 2004-2010) - michax - 18-02-2021 (16-02-2021, 23:03)Scheckley napisał(a): Memy takie jak te uświadamiają mi jak bardzo zmienił się serialowy świat na przestrzeni nieco ponad dekady. Swoją drogą czy teraz seriale głównych stacji takich jak NBC czy ABC w ogóle istnieją w świadomości zwykłego widza? Ostatnio mam wrażenie, że praktycznie wszystko poszło już w streaming. Pamiętam te produkcje, ale żadnej nie obejrzałem do końca. Choć V, to chyba był remake serialu z Englundem z lat 70, 80? Pewnie jakieś są wciąż oglądane w USA. Wiem, że jednym z najpopularniejszych seriali w USA jest wciąż NCIS z Markiem Harmonem na CBS, który leci już 18 lat (i końca nie widać, przynajmniej nie słyszałem by mieli serial zakończyć), czyli spinoff J.A.G., którego już dawno nie ma. Chyba rok temu mówiło się o powrocie bohaterów J.A.G, ale nie powrotu serialu, tylko bohaterowie JAG mieli się pojawić w NCIS, albo w spin-offach spin-offa, czyli w Los Angeles z Chrisem O'Donnellem albo w New Orleans ze Scottem Bakulą. Oglądalność w okolicach 10, 9 mln, co chyba jest dużo skoro tyle lat kręcą. Cały czas kręcą Chirurgów. Pewnie to nie jedyne seriale głównych stacji co są wciąż oglądane. Ale z nowości to za bardzo nic nie kojarzę. Może This is Us z NBC, o którym było dość głośno za premiery 1 serii i wciąż leci, ale nie ma aż tak dużej oglądalności. RE: LOST (ABC, 2004-2010) - shamar - 18-02-2021 A propos Harmon odchodzi RE: LOST (ABC, 2004-2010) - Scheckley - 18-02-2021 (18-02-2021, 01:10)michax napisał(a): Pamiętam te produkcje, ale żadnej nie obejrzałem do końca. Choć V, to chyba był remake serialu z Englundem z lat 70, 80? Tak to był remake tego seriali z Englundem. W sumie "V" skończyłem oglądać gdzieś na początku drugiego sezonu na momencie gdy Morena Baccarin wybiera sobie partnerów do bzykania coby spłodzić nowych superżołnierzy czy uj go wie co. W sumie nawet nie wiem czy się jej to udało xD "FlashForward" obejrzałem do końca i nawet przeczytałem książkę, na której podstawie powstał. Serial to taki wannabe "LOST". Powieść zaś ma ciekawy zbieżny z tematem serialu punkt wyjściowy, niestety w typowy dla Sawyera sposób jest skiepszczona jeśli chodzi o kluchowatych bohaterów bez charakteru.
RE: LOST (ABC, 2004-2010) - Spoilerowo - 08-01-2023 |