![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Gal Anonim - 17-06-2010 Mierzwiak napisał(a):Jeśli kogoś interesują strategie i gry stricte RPG. Mnie nie, więc I don't give a fuck, a co za tym idzie na PC i konsolach jest dla mnie dokładnie to samo, nie mówiąc już o tym że cała masa gier to tytuły multiplatformowe.Dlatego napisałem, że nie ma o czym dyskutować. :) - military - 17-06-2010 Mierzwiak napisał(a):Dzisiaj grą przygodową nazywa się Alana Wake'a. Ke? Wake to strzelanina z rozbudowaną częścią eksploracyjną. Survival horror z naciskiem na survival. Jeszcze nie widziałem, żeby ktokolwiek nazwał go przygodówką po premierze (bo wcześniej były spekulacje). - Tyler Durden - 18-06-2010 Kilkanaście minut gameplayu "Portala 2": http://www.gamezilla.pl/content/e3-blisko-kwadrans-czystego-gameplayu-z-gry-portal-2 Garść ciekawych nowych pomysłów plus więcej tego, co robiło dobrze już za pierwszym razem. Kto jeszcze nie grał w jedynkę, która była zresztą niedawno dostępna za darmo, ten frajer ;) - Mierzwiak - 18-06-2010 military napisał(a):Ke?Chyba coś pomieszałem :oops: Tyler Durden napisał(a):Kilkanaście minut gameplayu "Portala 2"Gabe Newell przypuszczał kolejne ataki na PS3 nazywając konsolę katastrofą i stratą czasu, a teraz wydają na nią grę. Śmiechu warte. - Rodia - 18-06-2010 Mierzwiak, lepiej zlukaj ;] -> http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-portal-2/101577 - military - 18-06-2010 Mierzwiak napisał(a):Gabe Newell przypuszczał kolejne ataki na PS3 nazywając konsolę katastrofą i stratą czasu, a teraz wydają na nią grę. To samo pomyślałem. Cóż, pieniądze nie śmierdzą. Podobno Steam będzie działał na PS3, a dla Valve to oznacza dodatkowe parę baniek w kieszeni. - Rodia - 18-06-2010 Oj no polecieli na kasę, trudno. Ale tworzą takie gry, że wybaczam im to :P - piXi - 18-06-2010 http://e3.gamespot.com/video/6266626 - trochę więcej o nowym MK - Hitch - 18-06-2010 Seria zjadająca własny ogon. To wszystko już było, z wyjątkiem grafiki oczywiście. Jak się tak dzieje, powinno zaczynać się od nowa, z kompletnie odmiennym spojrzeniem. - military - 18-06-2010 To wszystko już było, ale 15 lat temu. Z chęcią zagram w stary hit z odświeżoną oprawą. Nie wiem, z czym masz problem. - jarod - 18-06-2010 Nie znasz Hitcha? Toż to fantasy. A fantasy to ZUOOO :-) - Hitch - 19-06-2010 Sam lubię pykać w "Mortal Kombat 2", ale od tego mam "Mortal Kombat 2". Grafika mi nie przeszkadza, bo digitalizowane postacie bardziej realistyczne już być nie mogą. Ogólnie podjarałem się 7 minutową zajawką i miałem nadzieję, że albo gry albo filmy pójdą w tym kierunku. - piXi - 19-06-2010 A grałeś Hitch w tego MK2 na 50 calowej plazmie? Ta gra powstała jak w użyciu były 14 i 15 calowe CRT i na takim sprzęcie da się grać (maksymalnie na 21 calowych CRT jakie w automaty salonowe montowano)... - military - 19-06-2010 Hitch napisał(a):Sam lubię pykać w "Mortal Kombat 2", ale od tego mam "Mortal Kombat 2". Ja też go wczoraj ściągnąłem (bo kupić nie kupisz) - wersję bez muzyki i drugą - bez efektów dźwiękowych. Nie wiem, może po prostu nie działały pod obecnym systemem. Nawet pod dosboxem były problemy z dźwiękiem. I obrazem. I wyglądało to tak, że oczy wypadały z oczodołów. Poza tym granie w bijatykę na klawiaturze to jak kierowanie samochodem za pomocą krosna. No i nie mam tej gry na konsolę, tylko muszę się męczyć z pieprzonym PC. Także wyjmij piasek z waginy, Hiczu, i zaakceptuj fakt, że parę (milionów) osób z chęcią pogra w odświeżoną wersję.:) Przecież nikt nie zapowiada, że to będzie przełom. - Wawrzyniec - 19-06-2010 Ciekawe, czy Ed Boon porwałby się na remake Mortala, gdyby wcześniej sukcesu nie odniósł Street Fighter IV (chociaż w przypadku tego pierwszego nie będzie takiego skoku jakości). Tak czy siak chętnie sobie odświeżonym Scorpionem pogram. Za dużo godzin przepadło mi na Mortal Kombat Trilogy, żeby teraz obojętnie przejść obok nowego turnieju. - Hitch - 19-06-2010 military napisał(a):Nie wiem, może po prostu nie działały pod obecnym systemem.Ja gram na emulatorze automatów, bo gdy MK2 było nowością, to komputery były sto lat za murzynami. W lepszej jakości klasycznych "Mortali" nie ma. Chyba, że jakieś reedycje na konsole, ale ich nie tykałem. - military - 19-06-2010 Jaki automat, jaki rom, skąd?:) - piXi - 19-06-2010 Ja gram w MK (i kilka innych gier) na starym poczciwym Sega Mega Drive... Kupiłem kiedyś na allegro za 75 zł konsolę i 26 katridży do niej... ;-) Jak ktoś lubi old schoolowe gry to najlepiej poszukać takiego pakietu z Mega Drive lub SNES... - Perfik - 19-06-2010 A ja wciąż posiadam w domu już od kilkunastu lat swojego SNES-a i najlepszego FPS-a w historii czyli "Zero Tolerance". Kto nie grał ten nie wie co stracił :) - Hitch - 19-06-2010 military napisał(a):Jaki automat, jaki rom, skąd?:)MAME. Wklepujesz w goglu "MAME emulator" i szukasz Mortali. Jak coś to nie rozpakowuj romów, program czyta spakowane gry. Wszystko śmiga jak marzenie i można włączyć kilka efektów niwelujących pikselozę :) |