![]() |
|
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192) |
- Great Gonzo - 15-08-2007 Uwaga, będę krzyczeć :) NA STRONIE GłóWNEJ W ZAJAWCE RECENZJI SIMPSONóW CAłY CZAS JEST PAN SMITHERS ZAMIAST PAN BURNS!!! Może teraz ktoś zauważy:) - romeck - 15-08-2007 Eeeee, za parę dni zejdzie niżej i zajawki nie będzie. :) - Great Gonzo - 15-08-2007 Lenie :P - Hitch - 18-08-2007 Na stronie glownej jak sie najedzie kursorem na drugi plakat z Transformerami to pokazuje sie tekst w ramce, ze to recenzja Gieferga, mimo iz to tekst Bakiera ;) - Great Gonzo - 18-08-2007 Co się czepiasz, przecież "za parę dni zmienią się plakaty i błędu nie będzie" :wink: :twisted: - romeck - 18-08-2007 No właśnie! :) A tak na poważnie, to to naprawdę pierdoła. ;) Poprawiłem tą pierdołę + Smithersa. - Don Vito - 21-08-2007 http://film.org.pl/prace/celebrity_deathmatch.html Cytat:W Polsce serial był emitowany przez kanał Wizja1. Mieliśmy wtedy okazję oglądać dwie pierwsze serie oraz kilka początkowych odcinków serii trzeciej. Emisja skończyła się wraz z końcem istnienia Wizji1. Mniej więcej w tym samym czasie serię pierwszą wyemitowało polskie MTV i na tym się skończyło, a szkoda. A g.... prawda. Polskie MTV emituje serial po dziś dzień. Oglądałem ostatnio walkę Orlando Blooma z Johnym Deppem. - Karol - 22-08-2007 I kto wygrał? :D - Don Vito - 22-08-2007 Depp - Yossa - 23-08-2007 Z tekstu Kamy o BD: Cytat:Hilary Szwank - Hitch - 23-08-2007 Recki jeszcze nie czytalem ale to moze byc rodzaj zamierzonej drwiny ;) - Yossa - 23-08-2007 Też o tym pomyślałem, ale stawiałbym na korektę pisowni w edytorze tekstu. - MOLQ - 23-08-2007 Bledem jest ostatnia recka TF. - ALIEEN - 24-08-2007 MOLQ - mozesz rozwinac te zlota mysl? - Don Vito - 24-08-2007 http://film.org.pl/prace/edward_norton.html: Z opisu Lęku Pierwotnego Cytat:Film opowiada historię zdolnego i zadufanego w sobie prawnika, który podejmuje się obrony młodego chłopca z chóru, oskarżonego o zamordowanie księdza. Chłopak grany przez Nortona nie śpiewał w chórze, tylko był ministrantem. To różnica :) - ALIEEN - 24-08-2007 Poprawione :) - Mefisto - 26-08-2007 czy tylko mi dziwnie wyświetla się menu spisu recek Transformerów? - ALIEEN - 26-08-2007 Hm... Napisz w czym problem, ew. podeslij mi na priv zrzutke :) - Karol - 26-08-2007 Don Vito napisał(a):http://film.org.pl/prace/edward_norton.html:Ale w chorze przeciez tez spiewal ;) - romeck - 26-08-2007 Karol napisał(a):Ale w chorze przeciez tez spiewal ;)To ja tu z Buczkiem w pokoju obok ważne tematy omawiamy, a Ty tu po kryjomu posty wypisujesz? Przecież Ty pijany jesteś. :D |