Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF (/Thread-B%C5%81%C4%98DY-liter%C3%B3wki-omskni%C4%99cia-potkni%C4%99cia-na-stronie-KMF--192)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


- Great Gonzo - 15-08-2007

Uwaga, będę krzyczeć :)
NA STRONIE GłóWNEJ W ZAJAWCE RECENZJI SIMPSONóW CAłY CZAS JEST PAN SMITHERS ZAMIAST PAN BURNS!!!

Może teraz ktoś zauważy:)


- romeck - 15-08-2007

Eeeee, za parę dni zejdzie niżej i zajawki nie będzie. :)


- Great Gonzo - 15-08-2007

Lenie :P


- Hitch - 18-08-2007

Na stronie glownej jak sie najedzie kursorem na drugi plakat z Transformerami to pokazuje sie tekst w ramce, ze to recenzja Gieferga, mimo iz to tekst Bakiera ;)


- Great Gonzo - 18-08-2007

Co się czepiasz, przecież "za parę dni zmienią się plakaty i błędu nie będzie" :wink:
:twisted:


- romeck - 18-08-2007

No właśnie! :)

A tak na poważnie, to to naprawdę pierdoła. ;)

Poprawiłem tą pierdołę + Smithersa.


- Don Vito - 21-08-2007

http://film.org.pl/prace/celebrity_deathmatch.html

Cytat:W Polsce serial był emitowany przez kanał Wizja1. Mieliśmy wtedy okazję oglądać dwie pierwsze serie oraz kilka początkowych odcinków serii trzeciej. Emisja skończyła się wraz z końcem istnienia Wizji1. Mniej więcej w tym samym czasie serię pierwszą wyemitowało polskie MTV i na tym się skończyło, a szkoda.

A g.... prawda. Polskie MTV emituje serial po dziś dzień. Oglądałem ostatnio walkę Orlando Blooma z Johnym Deppem.


- Karol - 22-08-2007

I kto wygrał? :D


- Don Vito - 22-08-2007

Depp


- Yossa - 23-08-2007

Z tekstu Kamy o BD:

Cytat:Hilary Szwank



- Hitch - 23-08-2007

Recki jeszcze nie czytalem ale to moze byc rodzaj zamierzonej drwiny ;)


- Yossa - 23-08-2007

Też o tym pomyślałem, ale stawiałbym na korektę pisowni w edytorze tekstu.


- MOLQ - 23-08-2007

Bledem jest ostatnia recka TF.


- ALIEEN - 24-08-2007

MOLQ - mozesz rozwinac te zlota mysl?


- Don Vito - 24-08-2007

http://film.org.pl/prace/edward_norton.html:
Z opisu Lęku Pierwotnego
Cytat:Film opowiada historię zdolnego i zadufanego w sobie prawnika, który podejmuje się obrony młodego chłopca z chóru, oskarżonego o zamordowanie księdza.

Chłopak grany przez Nortona nie śpiewał w chórze, tylko był ministrantem. To różnica :)


- ALIEEN - 24-08-2007

Poprawione :)


- Mefisto - 26-08-2007

czy tylko mi dziwnie wyświetla się menu spisu recek Transformerów?


- ALIEEN - 26-08-2007

Hm...
Napisz w czym problem, ew. podeslij mi na priv zrzutke :)


- Karol - 26-08-2007

Don Vito napisał(a):http://film.org.pl/prace/edward_norton.html:
Z opisu Lęku Pierwotnego
Cytat:Film opowiada historię zdolnego i zadufanego w sobie prawnika, który podejmuje się obrony młodego chłopca z chóru, oskarżonego o zamordowanie księdza.

Chłopak grany przez Nortona nie śpiewał w chórze, tylko był ministrantem. To różnica :)
Ale w chorze przeciez tez spiewal ;)


- romeck - 26-08-2007

Karol napisał(a):Ale w chorze przeciez tez spiewal ;)
To ja tu z Buczkiem w pokoju obok ważne tematy omawiamy, a Ty tu po kryjomu posty wypisujesz? Przecież Ty pijany jesteś. :D