![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 02-04-2013 ![]() Dupy nie urywa, ale utrzymuje standard pięknych okładek GTA z obowiązkowym helikopterem w rogu. :) RE: Grand Theft Auto - Juby - 02-04-2013 Jakoś średnio wypadło (widziałem lepsze fanmade'y). No ale jest w klasycznym dla GTA stylu i na pewno wygląda x1000 lepiej od pustego czarnego tła i tytułu. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 02-04-2013 Ja nie wiem, jak można się było spodziewać samego czarnego tła i logo. Wystarczy zerknąć na wszystkie okładki GTA od trójki wzwyż. Wszystkie, nawet na konsole przenośne. RE: Grand Theft Auto - Juby - 02-04-2013 ![]() Really? RE: Grand Theft Auto - Karan - 02-04-2013 Ballad of Gay Tony nie miało osobnego wydania pudełkowego, stąd brak klasycznej okładki. RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 02-04-2013 Do you even episodes from liberty city?
RE: Grand Theft Auto - newretro - 02-04-2013 A to była już 4ta część? Ale jestem do tyłu :) A GTA3 mam na telefonie, fajna sprawa. RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 02-04-2013 Telefon? No, fajna sprawa. RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 02-04-2013 Proszę, nawet pies się załapał. Me likey. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 02-04-2013 Ja mam nadzieję, że psinka będzie ważną postacią i będzie z nim multum misji, także tych spokojniejszych jak np. spacery :) RE: Grand Theft Auto - Hitch - 11-04-2013 Postanowiłem przetestować w warunkach bojowych swój nowy gadżet, Sony Xperia U. Padło na "Vice City". Gra chodzi rewelacyjnie na tym malutkim sprzęcie (w dodatku z grafiką lepszą niż na PC!). Minusem jest sterowanie, przy którym trochę mi się zejdzie zanim opanuję je do w miarę płynnego użytkowania. Wrażenia z racji gabarytów urządzenia oraz 10-letnich doświadczeń z serią GTA nie takie intensywne, jak w dniu premiery na komputery, ale to i tak ogromna radocha. Z pewnością umili mi niejedno posiedzenie w kiblu, a także oczekiwanie na GTA5. A następne w kolejce do przetestowania jest "Bard's Tale"...:) RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 15-04-2013
RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 15-04-2013 Coś mi mówi, że powyżej mamy screen z PC, a trailer puścili na Xboxie. :) RE: Grand Theft Auto - military - 15-04-2013 Whatever - nadal wygląda uber cool, wy graficzne dziwki.:) RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 15-04-2013 Ja nie hejtuje grafy :P dodalem jako oczywista ciekawostke :D RE: Grand Theft Auto - simek - 15-04-2013 Ciekawe porównanie, tylko, że Rockstar nigdy nie twierdził(bo i tak nikt by nie uwierzył), że to co na screenach to rzeczywisty wygląd gierki. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 16-04-2013 RE: Grand Theft Auto - Hitch - 23-04-2013 Spójrzcie na animację wody w tle (od 0:50). Rockstar wie jak pokazując mało, mówić bardzo dużo :) RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-04-2013 http://www.rockstargames.com/newswire/article/49631/michael-franklin-trevor-trailers-april-30.html 30 kwietnia nowe trailery. Każdy z głównych bohaterów otrzyma oddzielny :) RE: Grand Theft Auto - Hitch - 30-04-2013 Trzy nowe zwiastuny GTA5 pojawią się dzisiaj około godziny 17:00 naszego czasu :) |