Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 02-04-2013

[Obrazek: 548917_10151596302180097_81503957_n.jpg]
Dupy nie urywa, ale utrzymuje standard pięknych okładek GTA z obowiązkowym helikopterem w rogu. :)


RE: Grand Theft Auto - Juby - 02-04-2013

Jakoś średnio wypadło (widziałem lepsze fanmade'y). No ale jest w klasycznym dla GTA stylu i na pewno wygląda x1000 lepiej od pustego czarnego tła i tytułu.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 02-04-2013

Ja nie wiem, jak można się było spodziewać samego czarnego tła i logo. Wystarczy zerknąć na wszystkie okładki GTA od trójki wzwyż. Wszystkie, nawet na konsole przenośne.


RE: Grand Theft Auto - Juby - 02-04-2013

[Obrazek: 7399569.3.jpg?l=1317668568000]

Really?


RE: Grand Theft Auto - Karan - 02-04-2013

Ballad of Gay Tony nie miało osobnego wydania pudełkowego, stąd brak klasycznej okładki.


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 02-04-2013

Do you even episodes from liberty city?
[Obrazek: grand-theft-auto-4-episodes-fron-liberty...76478w.jpg]


RE: Grand Theft Auto - newretro - 02-04-2013

A to była już 4ta część? Ale jestem do tyłu :) A GTA3 mam na telefonie, fajna sprawa.


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 02-04-2013

Telefon? No, fajna sprawa.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 02-04-2013

Proszę, nawet pies się załapał. Me likey.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 02-04-2013

Ja mam nadzieję, że psinka będzie ważną postacią i będzie z nim multum misji, także tych spokojniejszych jak np. spacery :)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 11-04-2013

Postanowiłem przetestować w warunkach bojowych swój nowy gadżet, Sony Xperia U. Padło na "Vice City". Gra chodzi rewelacyjnie na tym malutkim sprzęcie (w dodatku z grafiką lepszą niż na PC!). Minusem jest sterowanie, przy którym trochę mi się zejdzie zanim opanuję je do w miarę płynnego użytkowania. Wrażenia z racji gabarytów urządzenia oraz 10-letnich doświadczeń z serią GTA nie takie intensywne, jak w dniu premiery na komputery, ale to i tak ogromna radocha. Z pewnością umili mi niejedno posiedzenie w kiblu, a także oczekiwanie na GTA5. A następne w kolejce do przetestowania jest "Bard's Tale"...:)


RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 15-04-2013

[Obrazek: b3VsJ8E.jpg]


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 15-04-2013

Coś mi mówi, że powyżej mamy screen z PC, a trailer puścili na Xboxie. :)


RE: Grand Theft Auto - military - 15-04-2013

Whatever - nadal wygląda uber cool, wy graficzne dziwki.:)


RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 15-04-2013

Ja nie hejtuje grafy :P dodalem jako oczywista ciekawostke :D


RE: Grand Theft Auto - simek - 15-04-2013

Ciekawe porównanie, tylko, że Rockstar nigdy nie twierdził(bo i tak nikt by nie uwierzył), że to co na screenach to rzeczywisty wygląd gierki.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 16-04-2013




RE: Grand Theft Auto - Hitch - 23-04-2013



Spójrzcie na animację wody w tle (od 0:50). Rockstar wie jak pokazując mało, mówić bardzo dużo :)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-04-2013

http://www.rockstargames.com/newswire/article/49631/michael-franklin-trevor-trailers-april-30.html

30 kwietnia nowe trailery. Każdy z głównych bohaterów otrzyma oddzielny :)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 30-04-2013

Trzy nowe zwiastuny GTA5 pojawią się dzisiaj około godziny 17:00 naszego czasu :)