![]() |
|
Thor: Ragnarok (2017) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Thor: Ragnarok (2017) (/Thread-Thor-Ragnarok-2017--4170) |
RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 10-04-2017 (10-04-2017, 20:07)Juby napisał(a): @Phil - no przecież ostatni trailer pajączka chwaliłem, podobał mi się.A co, powyższy trailer nie zapowiada najlepszego filmu z Thorem? Biorąc pod uwagę, jakim pażdzierzem były dotychczasowe filmy z tym bohaterem? Give me a break. RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 10-04-2017 Bez przesady, MCU wprawdzie to niezbyt wysoka kinowa półka, ale takie stwierdzenie uwłacza jednak kilku filmom z tego uniwersum. :) EOT, bo nie chce mi się licytować, dla mnie oba Thory to maks 5/10, oglądalne tylko ze względu na Hemswortha. Trójka wygląda o wiele lepiej, chociaż też widzę tutaj elementy, które nie podeszły mi w poprzednich cześciach. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Arahan - 10-04-2017 Nie wiem co mi sprawi wiecej frajdy. Thor i spółka czy Guardiansi? :) A może JL? :p RE: Thor: Ragnarok (2017) - Juby - 10-04-2017 (10-04-2017, 21:06)nawrocki napisał(a): A co, powyższy trailer nie zapowiada najlepszego filmu z Thorem? Biorąc pod uwagę, jakim pażdzierzem były dotychczasowe filmy z tym bohaterem? Give me a break. Lubię poprzednie Thory (choć drugiego zdecydowanie mniej), a powyższy trailer nie zapowiada dla mnie nic nadzwyczajnego, równie dobrze może to być najgorsza część. Teaser do "The Dark World" 4 lata temu zrobił na mnie duuuuużo większe wrażenie. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gieferg - 10-04-2017 (10-04-2017, 20:07)Juby napisał(a): Ktoś poda link do tego trailera? Bo wciąż nie mogę uwierzyć, że piszecie o tym, którego widziałem. :P Też się zastanawiam co to za psychoza się tu odwala. RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 10-04-2017 (10-04-2017, 17:50)Krismeister napisał(a): REWELACJA. Muzyka z "Dziewczyny z tatuażem"... Myślałem, że z "LZ III" ale mogę nie pamiętać ;) Co do zwiastuna - fanem Marvela nie jestem ale doceniam wizualną stronę większości ich filmów. Tutaj widzę plastik, CGI i green screeny. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Dr Strangelove - 11-04-2017 Dołączam do grona umiarkowanych sceptyków. Przykro mi, ale te włosy to porażka. Neil McCauley mógł mieć różne fryzury i w każdej byłby świetny. Ale w filmie dla dzieci takie szczegóły jak włosy i "stajl" są jednak bardzo, bardzo istotne :) To chyba nawet gorsze niż zaludnianie Asgardu Murzynami. Rockendrolowa piosenka nędzna. Ileż można? Trochę sztucznie to wygląda wszystko. No ale poza tym same plusy. Ze względu na sentyment do pierwszego Thora może nawet rozważę zakup biletu do kina. Koniec analizy. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 11-04-2017 Nikt jeszcze nie skomentował nowej twarzy Hulka? ![]() ![]() Mi w porównaniu do "Avengers" wygląda jakoś tak...zbyt ludzko. RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 11-04-2017 Patrząc, tylko i wyłącznie, po tych screenach - wygląda po prostu na bardziej dopracowaną, realną etc. Na górze - zielona twarz animka, na dole - zielona twarz aktora. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Negatywny - 11-04-2017 Zwiastun wygląda rewelacyjnie. Widzę, że niektórzy mają problemy jak nastoletnie fanki boysbendów - OMG, Brian ściął włosy! Już nie jest tak sexi!. Grow up people ;) Nie rozumiem też zachwycania się zwiastunem do guardiansów i krytykowania Thora za to czym się tam jaracie? Guardiansi jeszcze nie mieli premiery a wy już się znudziliście tym newretro? I 10 filmów w tym klimacie to nie będzie dość. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Juby - 11-04-2017 (11-04-2017, 00:31)Krismeister napisał(a): Nikt jeszcze nie skomentował nowej twarzy Hulka? Jakiej? Nie widzę żadnej różnicy, tylko CGI mniej realistyczne (pewnie ze względu na CGI-oświetlenie komputerowego planu, w Avengersach w większości widzieliśmy go w prawdziwym plenerze). RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 11-04-2017 (10-04-2017, 21:34)Phil napisał(a): A co to za elementy?Przede wszystkim fragment bitwy, który wygląda jak odpad z "Dark World". RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 12-04-2017 http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/thor-ragnarok-trailer-is-marvel-disneys-watched-ever-24-hours-992978 136 mln wyświetleń trailera w pierwsze 24h - rekord nie tylko wśród filmów Marvela, ale i Disneya! RE: Thor: Ragnarok (2017) - srebrnik - 12-04-2017 A co w piątek ma wyjść? RE: Thor: Ragnarok (2017) - srebrnik - 12-04-2017 No tak. Będzie pozamiatane. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 12-04-2017 Nie będzie, zobaczycie. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Pelivaron - 10-05-2017 W ogóle to ostatnio pojawiła się plotka, że RE: Thor: Ragnarok (2017) - Dr Strangelove - 10-05-2017 (12-04-2017, 11:02)srebrnik napisał(a): No tak. Będzie pozamiatane. Prawie miesiąc minął i 33 miliony wyświetleń jak dobrze widzę. Czyli nie pozamiatali. Spóźniłem się o sekundy :D RE: Thor: Ragnarok (2017) - Grievous - 10-05-2017 Na ale ty sprawdzasz ilość wyświetleń na oficjalnym kanale Star Wars. Na oficjalnym kanale Marvela "Thor Ragnarok" ma 36 mln wyświetleń. Do rekordu chyba liczy się łącznie z innymi kanałami YT, ale też Facebook, Twitter itp. Więc nawet jak by chcieli to SW rekordu nie pobije chyba już nigdy, bo podobno, od jakiegoś czasu LucasFilm bardzo ogranicza dystrybucję tego typu materiałów przez trzecią stronę, co mocno ogranicza viralowość. Dziwna taktyka, prawdę mówiąc. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Snappik - 10-05-2017 (10-05-2017, 13:55)Grievous napisał(a): Więc nawet jak by chcieli to SW rekordu nie pobije chyba już nigdy, bo podobno, od jakiegoś czasu LucasFilm bardzo ogranicza dystrybucję tego typu materiałów przez trzecią stronę, co mocno ogranicza viralowość. Dziwna taktyka, prawdę mówiąc. Nie taka dziwna, bo viralowość de facto bierze się z przekazywania materiału od ręki do ręki, więc usera końcowego nie grzeje to czy film jest na kanale "wiesiek03" czy "Mietek47". A Lucasfilm chce mieć to pod kontrolą - to pewnie daje im więcej zebranych danych do prognoz w box office. Tak wiem, Star Warsy to samograj, ale z Rogue One mogło być różnie :) |