![]() |
|
Oscary 2020 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2020 (/Thread-Oscary-2020--5186) |
RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 26-01-2020 Carey Mulligan z rigczem: "Oscar Voters Need to Prove They’ve Seen the Movies!" https://variety.com/2020/film/news/carey-mulligan-oscars-promising-young-woman-hustlers-little-women-farewell-1203480280/#utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=social_bar&utm_content=bottom&utm_id=1203480280 RE: Oscary 2020 - Perfik - 26-01-2020 Ciekawe czy sama widziała widziała wszystkie, czy wstrzymała się od głosu ;). RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 29-01-2020 Akademia ujawniła, że podczas Oscarów wystąpi Billie Eilish Może to będzie moment ujawnienia bondowskiej piosenki. Edit: Jednak nie! Wystąpi podczas sekcji In Memoriam https://variety.com/2020/film/awards/billie-eilish-perform-on-oscars-1203485932/ RE: Oscary 2020 - simek - 30-01-2020 Nie no, dosyć dziwna byłaby premiera piosenki na uroczystości skupiającej się na podsumowaniu zeszłego roku. RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 30-01-2020 (30-01-2020, 09:07)simek napisał(a): Nie no, dosyć dziwna byłaby premiera piosenki na uroczystości skupiającej się na podsumowaniu zeszłego roku. Ale za to jaka publiczność! Gwarancja uwagi całego filmowego świata. Jak dla mnie brzmi kusząco ;) Plus kto powiedział, że podsumowanie jednego okresu nie może oznaczać jakiegoś zaznaczenia "Shape of things to come". RE: Oscary 2020 - Mierzwiak - 30-01-2020 simek ma rację, na pewno Billie zaśpiewa losowy utwór ze swojej nagrodzonej Grammy płyty, będzie to mieć więcej sensu i związku ze światem filmu niż premiera kawałka do nowego Bonda. Fejspalmik. RE: Oscary 2020 - simek - 30-01-2020 Panowie: czy kiedykolwiek na Oscarach puszczali premierowo jakieś trailery, czy coś? Nie wiem, może nie kojarzę, ale to raczej nigdy nie była platforma do reklamowania nadchodzących produkcji. W niedzielę Super Bowl - podczas przerwy by to miało więcej sensu, bo tam jest tradycja puszczania reklam, trailerów, spotów. A podczas Oscarów może zaśpiewać byle pierdołę, tak jak dziesiątki innych wykonawców na Oscarach w przeszłości. RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 30-01-2020 (30-01-2020, 13:11)simek napisał(a): Panowie: czy kiedykolwiek na Oscarach puszczali premierowo jakieś trailery, czy coś? Nie wiem, może nie kojarzę, ale to raczej nigdy nie była platforma do reklamowania nadchodzących produkcji. Z tego co pamiętam podczas Globów w przerwach reklamowych puszczali trailery nadchodzących produkcji. RE: Oscary 2020 - simek - 30-01-2020 W przerwach można sobie puścić wszystko, a Billie Eilish raczej nie zaśpiewa w przerwie reklamowej, tylko jako element gali. RE: Oscary 2020 - srebrnik - 30-01-2020 Niby też w to nie wierzę, ale z drugiej strony, to nie wiem. Od lat Oscary mają problem ze spadającą oglądalnością. Gdyby zaczęli iść w takie atrakcje, to pewnie coś by im poszło w górę. Pewnie nawet by się to dało przekuć w jakąś cykliczną sprawę. Miałoby to nawet jakiś swój urok, że piosenka do Bonda, czyli coś bardzo tradycyjnego, miałaby zawsze premierę na takiej wielkiej uroczystej gali najbardziej znanych nagród. RE: Oscary 2020 - simek - 30-01-2020 Nie przeczę, sens by miało, sam chcialbym usłyszeć tą piosenkę po raz pierwszy w wykonaniu na żywo podczas Oscarów, no ale coś mi się po prostu nie widzi, żeby tak miało być. RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 02-02-2020 "Parasite" i "Jojo Rabbit" nagrodzone przez WGA. https://variety.com/2020/film/news/wga-awards-winners-2020-writers-guild-1203488902/ W kategorii oryginalnej pewnie walka się rozegra pomiedzy Bongiem, a Tarantino. Z kolei w adaptowanej - pomiędzy Waititim, a Gerwig. Zaillian już chyba może się całkowicie pożegnać ze statuetką za "The Irishmana". RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 03-02-2020 (02-02-2020, 13:21)Kryst_007 napisał(a): "Parasite" i "Jojo Rabbit" nagrodzone przez WGA. Irishman się może pożegnać z jakimkolwiek Oscarem. Będzie 0:10 RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 03-02-2020 No, przewidywalne te BAFTY... http://www.bafta.org/film/awards/ee-british-academy-film-awards-nominees-winners-2020 RE: Oscary 2020 - Bradesinarus - 04-02-2020 Tak bardzo adekwatny mem. RE: Oscary 2020 - Juby - 05-02-2020 Akademia omyłkowo opublikowała listę zwycięzców!! :D https://film.org.pl/news/akademia-przyznajaca-oscary-opublikowala-na-twitterze-przewidywania-zwyciezcow-pozniej-usunela-wpis-230584/ Aktorzy, scenariusze i reżyser to od kilku dni pewniaki, więc bez żadnych niespodzianek. Jedyne pytanie jakie pozostawało to, czy najlepszym filmem będzie 1917 (które wygrało PGA, Globa i BAFTA), czy jego największy konkurent Parasite (Palma w Cannes, SGA). Od pięciu lat Akademia zawsze daje główną nagrodę na przekór Globom i BAFTĄ, więc sądzę że się potwierdzi i Best Picture leci do Pasożytów. RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 05-02-2020 Warren i Faye, tłumaczyć mi się znowu! RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 05-02-2020 No i fajnie. Oby ten wyciek był prawdziwy i Parasite dostał tę nagrodę - absolutnie najlepszy film roku ubiegłego :) Byłby to pierwszy raz, kiedy "mój" film wygrywa Oscara dla najlepszego filmu. PS https://collider.com/2020-oscars-twitter-predictions-explained/ RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 08-02-2020 37 minuta i Komasa. Jak patrzę na Bonga to śmiać mi się chce - musi dostać tego Oscara za reżyserię :D RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 08-02-2020 Z kolei gdzieś w drugiej minucie przewija się trochę polskich plakatów :) |