Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2007 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


- Don Vito - 25-02-2008

Ja przez Firefoxa i słyszę tylko połowę dowcipów.


- Mefisto - 25-02-2008

no i chuj - szło i znowu staje :(


- Gal Anonim - 25-02-2008

Mierzwiak napisał(a):Stewart jest rewelacyjny.
Jak zawsze. :)


- marc - 25-02-2008

i jak tu nie być rasistą?


- Don Vito - 25-02-2008

Na CCTV właśnie się skończył film. Fajna muzyczka :)


- Mefisto - 25-02-2008

uh, nie ma ktoś jakiegoś alternatywnego linka pod ręką?


- Gal Anonim - 25-02-2008

Ale grzywka Garner taka... no. :) Chociaż ona sama wygląda jak kobieta. :)


- Nakf - 25-02-2008

Mefisto napisał(a):uh, nie ma ktoś jakiegoś alternatywnego linka pod ręką?
Ja ogladam na tym: http://www.andromedanet.com/tvtuner_special2.html
Troche skacze, ale nie jest zle :)

edit:no chinczyki, do roboty!


- Azgaroth - 25-02-2008

ale lagi :?


- Mierzwiak - 25-02-2008

Geez, ledwo pierwszy Oscar i już reklama.

Jak miło że Jennifer wręczała pierwsza, no i mamy Oscara dla Elizabeth. Krótka i zwięzła "przemowa" autorki kostiumów, tak trzymać.


- Mefisto - 25-02-2008

no ja właśnie na tym oglądam - co jakiś czas mi przerywa obraz na parę minut :(

hehej - pierwszy Oscar trafiony :D


- zombie_sidekick - 25-02-2008

No i cos sie spsulo z ABC. Cala nadzieja w Chinczykach 8)


- Gal Anonim - 25-02-2008

Jestem dumny z mojego komputerka, ze nie mam lagów i problemów. :)

A reklam to się możemy się pewnie spodziewać co dwie-trzy kategorie i przemowienie jakies.


- Don Vito - 25-02-2008

Ja nie mam obrazu od 20 minut, a z przemowy nic nie słyszałem.


- Mefisto - 25-02-2008

ech...ja chyba zaraz podziękuję...ale jeszcze jestem twardy


- Mierzwiak - 25-02-2008

RATATUJ!!!!

Ach, teraz mogę odetchnąć 8)


- Gal Anonim - 25-02-2008

Ratatuj! :)

Właśnie zauaważyłem, że między tą internetową transmisją, a tą na C+ jest znaczna różnica czasów (Heigl już zeszła na C+).


- Don Vito - 25-02-2008

Tak? A jaka jest teraz kategoria? Nic nie słyszę i nie widzę.


- Mierzwiak - 25-02-2008

O rany, Katherine Heigl denerwuje się jak ja na ustnej maturze :P

Crov napisał(a):Właśnie zauaważyłem, że między tą internetową transmisją, a tą na C+ jest znaczna różnica czasów (Heigel już zeszła na C+).
Liczyłem patrząc na red carpet w tvp1, niecałe 2 minuty.


- Nakf - 25-02-2008

Na razie bez niespodzianek.

Mefisto - gdy obraz zaczyna skakac odswiez strone. Mam przez to male opoznienie, ale dziala dobrze,