![]() |
|
Oscary 2007 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55) |
- Don Vito - 25-02-2008 Ja przez Firefoxa i słyszę tylko połowę dowcipów. - Mefisto - 25-02-2008 no i chuj - szło i znowu staje :( - Gal Anonim - 25-02-2008 Mierzwiak napisał(a):Stewart jest rewelacyjny.Jak zawsze. :) - marc - 25-02-2008 i jak tu nie być rasistą? - Don Vito - 25-02-2008 Na CCTV właśnie się skończył film. Fajna muzyczka :) - Mefisto - 25-02-2008 uh, nie ma ktoś jakiegoś alternatywnego linka pod ręką? - Gal Anonim - 25-02-2008 Ale grzywka Garner taka... no. :) Chociaż ona sama wygląda jak kobieta. :) - Nakf - 25-02-2008 Mefisto napisał(a):uh, nie ma ktoś jakiegoś alternatywnego linka pod ręką?Ja ogladam na tym: http://www.andromedanet.com/tvtuner_special2.html Troche skacze, ale nie jest zle :) edit:no chinczyki, do roboty! - Azgaroth - 25-02-2008 ale lagi :? - Mierzwiak - 25-02-2008 Geez, ledwo pierwszy Oscar i już reklama. Jak miło że Jennifer wręczała pierwsza, no i mamy Oscara dla Elizabeth. Krótka i zwięzła "przemowa" autorki kostiumów, tak trzymać. - Mefisto - 25-02-2008 no ja właśnie na tym oglądam - co jakiś czas mi przerywa obraz na parę minut :( hehej - pierwszy Oscar trafiony :D - zombie_sidekick - 25-02-2008 No i cos sie spsulo z ABC. Cala nadzieja w Chinczykach 8) - Gal Anonim - 25-02-2008 Jestem dumny z mojego komputerka, ze nie mam lagów i problemów. :) A reklam to się możemy się pewnie spodziewać co dwie-trzy kategorie i przemowienie jakies. - Don Vito - 25-02-2008 Ja nie mam obrazu od 20 minut, a z przemowy nic nie słyszałem. - Mefisto - 25-02-2008 ech...ja chyba zaraz podziękuję...ale jeszcze jestem twardy - Mierzwiak - 25-02-2008 RATATUJ!!!! Ach, teraz mogę odetchnąć 8) - Gal Anonim - 25-02-2008 Ratatuj! :) Właśnie zauaważyłem, że między tą internetową transmisją, a tą na C+ jest znaczna różnica czasów (Heigl już zeszła na C+). - Don Vito - 25-02-2008 Tak? A jaka jest teraz kategoria? Nic nie słyszę i nie widzę. - Mierzwiak - 25-02-2008 O rany, Katherine Heigl denerwuje się jak ja na ustnej maturze :P Crov napisał(a):Właśnie zauaważyłem, że między tą internetową transmisją, a tą na C+ jest znaczna różnica czasów (Heigel już zeszła na C+).Liczyłem patrząc na red carpet w tvp1, niecałe 2 minuty. - Nakf - 25-02-2008 Na razie bez niespodzianek. Mefisto - gdy obraz zaczyna skakac odswiez strone. Mam przez to male opoznienie, ale dziala dobrze, |