Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- Anonymous - 18-10-2007

A następna część będzie się nazywała Rambo II, tez w końcu takiego tytułu jeszcze nie wykorzystano.

Cytat:Szkoda że nie są pewni czy będzie to ostatni film z serii,

To będzie początek nowej trylogii 8)


- Mefisto - 18-10-2007

plakat cudny, kategorię można się było domyślić po spocie, ale tytuł jednak mogli zostawić John Rambo, bo Rambo - tu Gieferg ma rację - już u nas był.


- Glut - 18-10-2007

Chrystusie. ORGAZM. John Rambo to będzie film - masakra. Już nie mogę się doczekać premiery. Plakat miażdży.


- tomashec - 23-10-2007

jest pierwszy OFICJALNY zwiastun:
do obejrzenia tutaj:
http://youtube.com/watch?v=bzZwzoD1ZFM

do sciagniecia tutaj (.mov):


CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">







- Mefisto - 23-10-2007

tymczasem chodzą ploty o Rambo V jak widzę.
Cytując klasykę: "Dave, stop Dave" :|


- desjudi - 23-10-2007

trailer znacznie grzeczniejszy, ale jednak - wyprawa do kina obowiązkowa!


- tomashec - 23-10-2007

zwiastun juz wygladzili (to zrozumiale bo do kin idzie) i to logo na koncu - jak z kreskowki :?

a co do rambo 5 - cytujac rolling stones: mixed emotions.. ;)


- military - 23-10-2007

A co to za g*wniana wirująco-błyskająca czcionka w trailerze, pasująca do klimatu filmu jak lasery do Braveheart? Co to za słabiutka muzyka? Eee no, mieli świetny zwiastun, to zamiast go stonować na potrzeby kin, zmiksowali taki syf. Ale film, mam nadzieję, i tak się obroni. :)


- Mefisto - 24-10-2007

tomashec napisał(a):zwiastun juz wygladzili (to zrozumiale bo do kin idzie)

:D:D:D
a film od razu na dvd wypuszczą? :>


- Mefisto - 20-12-2007

http://www.filmweb.pl/John+Rambo,2008,zwiastuny,Trailers,id=219806
jest nowy zwiastun - jak dla mnie tragedia - zmontowany na modłę typowo nastolatkową :(


- Negrin - 20-12-2007

Ugh, rzeczywiście koszmarek. Tamto stare był tandetne jak sto pięćdziesiąt, ale za to z klimacikiem. Przy czym myślę, że to tylko ten trailer taki... :)


- Mental - 22-12-2007

oby... jesli nie, to sie chyba zaje***.


- Negrin - 22-12-2007

E tam, lepiej zacznij się obżerać sterydami, zbierz arsenał, poczekaj do sześćdziesiątki i rusz na producentów ;P


- Predator895 - 03-01-2008

no to już nie cały miesiąc szczerze mówiąc wyleciało mi to z głowy :D . Nie mogę sie już doczekać jak tym razem rambo się sprawi :P. Polska premiera zaplanowana na marzec prawdopodobnie wyjdzie w miedzy czasie jakiś dobry dvdscreenerek :). Nie wiem jak wy ale ja oglądałem już Rocky Balboe 3 dni po premierze w USA :) A kino oczywiście obowiązkowo też zaliczyłem GO RAMBO :D


- Hannibal - 04-01-2008

Ja nie mam zamiaru sobie psuć wrażeń kinówką, wolę poczekać i zobaczyć od razu na dużym ekranie jak Stallone pokazuje wszystkim że nie myśli jeszcze o emeryturze i nie lubi filmów dla dzieci. No i oczywiście że "nie żałuje krwi swoich wrogów" :D


- Predator895 - 04-01-2008

a czy ja mówię o kinówce a kysz , tylko dobry dvdscreener jak coś :D


- Hannibal - 04-01-2008

To dvd jakoś mi umknęło a rzucił się w oczy screener i mi sie skojarzyło z kinówką. A tak w ogóle to co to jest dvdscreener ?


- Predator895 - 04-01-2008

Robocza wersja oficjalnego DVD. Taka nieoficjalna kopia robocza dla krytyków, szkół czy innych instytucji artystycznych :P.


- Hannibal - 04-01-2008

Ok. Domyślam się że chodzi o taką że się obraz zmienia na czarno-biały w trakcie filmu albo jakiś głupi napis wyskakuje:)


- Predator895 - 09-01-2008

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=201285834

Bdb że muza utrzymana jest na motywach Goldsmitha, nie mogę w to uwierzyć że po latach usłyszę tę muzykę i zobaczę Johna na wielkim ekranie :D YEAH