![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Mierzwiak - 24-07-2007 MOLQ napisał(a):Hmm w grze Jack Orlando (1997) byl dubbing ,ale bardzo smetny i usypiajacy jak dobrze pamietam.No faktycznie, teraz pamiętam. Hrrrrrr. Glut napisał(a):Olszówka pokazała klasę. Naprawdę, głosy jej (i wszystkich innych aktorów) były tak integralną i idealnie 'dopasowaną' częścią świata że mógłbym tą grę uznać za rodzimą produkcję. Gdybym, rzecz jasna, nie widział że polską produkcję nie jest :).Dokładnie. Przypomniała mi się przygodówka "Hopkins FBI", całkiem niezła, ale Gajos w roli głównej... co za porażka. Aktor całkowicie beznamiętnie wypowiada wszystkie kwestie. Nie zapomnę, jak znalazłem zwłoki bodajże jego dziewczyny 9albo po prostu kobiety, mniejsza o to) a po wskazaniu na nie Gajos wygłaszał pozbawiony emocji tekst, jak robot. Fuj. - Glut - 24-07-2007 Cytat:Przypomniała mi się przygodówka "Hopkins FBI" Kurde, też w to grałem ;). Pamiętam dokładnie tą scenę. Hopkins poszedł se na strzelnicę (postrzelać rzecz jasna) strzelał, strzelał w tą kartkę i się okazało że za nią była jego kobieta. 'Zabiłem swoją miłość' rzekł Gajos, czy jakoś tak. - military - 24-07-2007 Jeśli chodzi o lokalizacje, to najzajebistsze pod tym względem gry to Kroniki Riddicka, Brothers in Arms i Piraci z Karaibów: Na krańcu świata. Pierwsza, bo jest po prostu świetnie przetłumaczona, druga, bo można wybrać czy chce się wersję angielską, ang. z polskimi napisami, czy zdubbingowaną, a trzecią, bo zwykły crack przywraca wersję angielską. :) Może też kogoś zainteresuje ta stronka: http://romhustler.net/ Masa LEGALNYCH romów (abandonware), w tym na mojego kochanego PSX-a. :) Działają na emulatorze. Wśród tytułów takie perełki jak Crash Bandicoot, Star Trek: Invasion, Silent Bomber, C&C i masa innych... - Dr_Bakier - 24-07-2007 Bandicoot i C&C abandonware? I don't think so :twisted: - military - 24-07-2007 Tytuły, których nie da się ściągnąć, są oznaczone "due to legal issues you cannot download this game". A co do Crasha i C&C, jednak wierzę że to abandonware. Z prostego powodu: to gry na PSX, które już umarło, już się go nie sprzedaje - więc można upublicznić, skoro i tak nikt więcej nie kupi. Coś jak niektóre gry na PC. - Glut - 30-07-2007 Metal Gear Solid 4, . Przez 15 minut tej prezentacji zostałem uraczony ilością innowacji, które to innowacje normalnie rozkładają się na ok. rok premier różnistych gier. Motyw z pomnikiem albo toczącą się beczką wywołał u mnie ataki nerwowego śmiechu. Chyba czas zacząć okradać staruszki i zbierać na PS3. - Mierzwiak - 30-07-2007 No świetnie się to zapowiada, ale jak na dzisiejsze standardy to Snake trochę sztucznie się porusza. Sama grafika też nie powala, ale chyba nie o to tu chodzi. Kurde mol, cały czas myślę o kupnie konsoli, ale jednak do tego trzeba telewizora HD bo inaczej gry wyglądają paskudnie. Do tej pory myślałem o X360 ale jednak PS3 ma przewagę technologiczną, no i odtwarzacz blu ray. Ale to za duży wydatek (konsola + tv + gry), jednak kupuję nowy komputer. - Glut - 30-07-2007 Gdybym ja miał kasę to na 100% bym się zdecydował na jakiegoś next gena. Mam już dość updejtów kompa. A grafika jest dobra, imo dorównuje tej z Gears of War. http://community.eu.playstation.com/showthread.php?t=110168 - Mierzwiak - 30-07-2007 Fotki fotkami, zawsze wyglądają lepiej niż gra. Skoro jesteśmy przy Gears of War: już wkrótce na PC, tutaj gameplay: CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> Oby mój nowy komp to pociągnął, bo strasznie mi się ta gierka podoba. A tutaj nadchodzący (hit) Crysis i porównanie grafiki pod DX9 i DX10 :shock: CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> - Jakuzzi - 30-07-2007 Ten ostatni film z gameplayem MGS-a rozlozyl mnie na lopatki, chociaz widzialem juz kilka podobnych klipow prezentujacych mozliwosci czworki. Ech, ten wojenny klimat! Grafa rozpierdziela, a nowe ruchy Snake'a sa swietne. Ten wymysl z beczka troche dziwny, no ale przeciez juz w jedynce Snake pakowal sie w karton. ;) - Hitch - 30-07-2007 Dla mnie MGSy zawsze byly zbyt fantasy. Jakies psycho modliszki i inne pierdoly. Myslalem ze Snake Eater bedzie normalny skoro dzieje sie w latach '70. Niestety i tu mamy wladajacych elektrycznoscia psychokinetycznych burakow i kroczace maszyny bojowe... - Glut - 30-07-2007 Cytat: O jezu ... ale ta gra wygląda, miażdżąco. Szkoda że mój pecet nigdy by czegoś takiego nie pociągnął. A co do Crysisa to Koreańczycy mają chyba zbyt skośne oczy, nie mogą w ogóle trafić w naszego hero. [EDIT] - Cholernie klimatyczny trailer do najnowszego Residenta, mnie osobiście trochę kojarzy się ze wstępem do Se7en, te latające po całym ekranie napisy i niezidentyfikowane tła . Widać Capcom nie odchodzi od ścieżki wyznaczonej w czwartej części. Będzie sieka jednym słowem. :) Ale cóż to, na gram.pl można przeczytać że: Kod: To była tylko kwestia czasu - afrykański kobiecy blog Black Looks odebrał nowy trailer gry Resident Evil 5 jako silnie rasistowski i propagujący przemoc wobec murzynów.Jedyna sensowna odpowiedź pojawia się w tym samym newsie: Kod: Skomentowali je natomiast internauci, którzy kulturalnie (w większości) argumentują, że czarni mają takie samo prawo do bycia zombie jak inne rasy. Poza tym, w poprzednich czterech częściach serii ginęła masa białych i przeciwko temu nikt nigdy nie protestował.http://www.gram.pl/news_9g7iHu5_Rasistowski_Resident_Evil_5.html - Mierzwiak - 03-08-2007 Hmm, dopiero co wspominałem o tkwiącym w filmowej śpiączce ekranizacji Return to Castle Wolfenstein, a tu proszę: film powstanie, a za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Roger Avary. - Hitch - 03-08-2007 W RE5 podoba mi sie kamera umiejscowiona jak w poprzedniej czesci, zas nie podobaja mi sie biegajace zombie. Zywe trupy musza byc powolne, w koncu rozkladaja sie caly czas i traca na mobilosci razem ze wszystkimi rozkladajacymi sie miesniami, sciegnami i wszystkiemu potrzebnemu za ruch. Glupim jest sensownie wyjasniac dzialanie zombie, ale klimat filmow i gier znimi polegal na tym ze sa powolne ale tez sa w przerazajaco ogromnej liczbie. Tak wiec mimo zajebistosci grafiki, jestem raczej...na nie. - military - 03-08-2007 RE1 był bardzo fajny, nowatorski, straszny. RE2 był przegięty, choć grywalny. RE3 to labiryntówka, w której trzeba przenosić 100 rzeczy, kiedy można wziąć tylko 10. RE4 to niewydarzona zręcznościówka z niewygodnym sterowaniem, słabą grafiką i fabułą równie idiotyczną co w poprzednikach, na dodatek trudna jak diabli. A oni dalej chcą ciągnąć ten upadek serii... - Hitch - 03-08-2007 Mi sie czworka podobala. SPOJLERY Ale masz racje, pomysl z prehistorycznym pasozytem powodujacym mutacje byl kurewsko glupi. Jak ten element fabuly zostal odkryty, mialem ochote przestac grac. Na szczescie jedno sie nie zmienilo. Cala masa pojebow do odstrzalu :) KONIEC Fabularnie lezy i kwiczy ta gra, ale jesli chodzi o sama akcje to jedna z najlepszych gier tego typu. Z calej serii nie lubie tylko trojki. Dwojka ma klimat do poki nie odkrywa sie tajnego labolatorium, pod komisariatem policji, rodem jak z kreskowki o Dexterze. - Anonymous - 03-08-2007 Co do RE zdecydowanie najlepsza z tych w które grałem dwójka, jedynka niewiele słabsza, trójka znudziła mi się w trakcie tego ganiania po ulicach i jej nie skończyłem, a w kolejne częsci nie grałem wcale. Metal Gear Solid widziałem tylko jedynkę i całkowicie przegrał u mnie rywalizację z Tenchu:Stealth Assasins (to była dopiero gra z klimatem) także za wiele nie pograłem. Na kompie praktycznie w nic nie gram, za to mój wysłużony PSX ma już 9 lat i wciąż działa bez zarzutu, ostatnio dokupiłem do niego memory cardy (ostatnia się zepsuła w 2005) i znowu się zaczęło :twisted: - demen - 03-08-2007 Cytat: http://www.gametrailers.com/player/21801.html Lost Planet wydaje mi się, pod względem grafiki, grą bardziej odpicowaną, ale to już kwestia gustu. Co do nowego residenta, trochę mi to śmierdzi rasizmem. Eksterminacja czarnoskórych zombie w jakiejś (prawdopodobnie) Afrykańskiej wiosce? RE4 w ogóle mi nie przypasił a ten survival który szykują w kolejnej odsłonie raczej ominę szerokim łukiem. Zdecydowanie wolę serie Silent Hill ;) - military - 03-08-2007 Jaki znowu rasizm? Jeśli zabija się białych to to też jest rasizm? Mity o zombie wywodzą się z kultu voodoo, którą to religię praktykowali Murzyni, więc zarzucanie RE rasizm, bo ma czarnoskórych zombie, jest równie mądre co zarzucanie filmom o Janie Pawle 2 rasizm, bo nigdy w głównej roli nie wystąpił czarny aktor. - demen - 03-08-2007 Dobra, to ja poczekam na część w której czarnoskóry twardziel wybija w mak amerykańskie miasteczko. Ciekawe czy się doczekam. Btw. świetne porównanie ale ciut infantylne. Całkiem duży kontrast między realną osobą KTÓRA_NIGDY_NIE_BYŁA_CZARNA a fabułą gry którą mogli zrobić na setki innych sposobów (duh). Nie chodzi o sam fakt różnicy koloru skóry, a o fakt że w normalnie prosperującym miasteczku gdzieś w środku czarnego lądu (o ile dobrze wywnioskowałem ze zwiastunu) 'wszyscy' przemieniają się nagle w zombie oprócz białego umięsnionego cwaniaka, który tak się składa ma w zanadrzu jakiś arsenał do rozpierduchy. Pytanie - czemu nie mogli w roli głównego bohatera umieścić również czarnej postaci co byłoby najbardziej sensowne? Odpowiedź pozostawiam tobie. |