Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Gal Anonim - 19-07-2010

"Jeanette got body build for bedrooms." - Mercutio

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xL90iPahGko[/youtube]

[Instalowanie "Vampire the Masquerade: Bloodlines" po raz milionowy...]


- Don Vito - 20-07-2010

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6728

Nie mogę się doczekać :)


- Wawrzyniec - 20-07-2010

Gdzie jak gdzie, ale w przypadku Mafii im bardziej twórcy będą mnie prowadzili za rączkę, tym lepiej. Pierwsza część, ze względu na swoją historię, to absolutnie najwyższa półka, jeśli o gry traktujące o przestępczości zorganizowanej chodzi. Ufam jej twórcom bezgranicznie.


- Mierzwiak - 21-07-2010

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86580,8160610,Alicjo__po_co_ci_taki_wielki_noz_.html

Hell yeah!


- military - 22-07-2010

Valve wypuściło darmowe Alien Swarm - takie L4D z kosmitami, z rzutu izometrycznego. Cienizna, a na zestawie klawiatura + myszka niegrywalna cienizna. Na konsoli jeszcze bym się porelaksował pół godziny dziennie w ten sposób, ale przy komputerze szkoda na to czasu.


- Glut - 22-07-2010

A mi się nawet podoba. Ze znajomymi można raz przejść.


- Gal Anonim - 26-07-2010

Gra mnie nie interesuje, ale zwiastunik rewelacyjny:

DC Universe - MMORPG

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-who-dc-universe/702049


- Gal Anonim - 27-07-2010

Świetna recenzja Fallout 3:

http://www.nma-fallout.com/article.php?id=47347

The game continues mature themes of exploring a huge world, looting everything that isn't nailed down, killing anything that looks at you funny, and levelling up.

A z kolei podpisy przy autorach cytatów są świetne - zestawiając cytat Tima Caina i Todda Howarda od razu widać, który robił dobre RPG. :)


- Gal Anonim - 28-07-2010

Twórcy gier przeciwko reprodukcji!

Gra, która będzie uczyć dziewczyny, jak odmawiać seksu :(

http://www.escapistmagazine.com/forums/read/7.219931-University-Videogame-Will-Teach-Girls-to-Say-No-to-Sex


- Snappik - 28-07-2010

Kane & Lynch 2 demo - syf, stylistyka trzęsawki gdzie się da, kiepskie AI. W skrócie wiele hałasu o nic.


- Don Vito - 28-07-2010

Crov napisał(a):Gra, która będzie uczyć dziewczyny, jak odmawiać seksu :(

Po grze "Left Behind" w której musiałeś nawracać postronnych ludzi, żeby wstąpili do Twojej armii i strzelali do tych złych, a głównym surowcem była modlitwa, nic mnie już nie zdziwi.


- military - 30-07-2010

Brutal Legend - niedopracowany system zarządzania żołnierzami, trudne do ogarnięcia sterowanie, nierówny poziom trudności. Ocena: 10/10. Bo ta gra, mimo wad, to czysty ubaw. Jeszcze chyba żaden sandbox nie sprawił mi tyle przyjemności; po prostu trudno się od tego oderwać, a zwiedzanie jest po prostu przyjemne. No ale to są szczegóły - prawdopodobnie gdyby to był rozbudowany Pong, w paletkę dało się tylko przesunąć w górę, i tak byłoby 10/10. Projekt świata gry to czysty geniusz, fabuła jest masakryczna, dialogi kopią, aktorzy wymiatają, soundtrack niszczy. Zrobiliby z tego jaki film animowany chociaż!


- military - 31-07-2010

Grał już ktoś w Starcraft 2? Jak wrażenia? Warto się za to zabierać? Bo recenzje (hurraoptymistyczne) mnie nie przekonują. Wynika z nich, że to Starcraft 1 3D, a to moim zdaniem nic dobrego (jednak wolę te bardziej współczesne rtsy). Na dodatek graficznie jest to Warcraft 3 - te same elementy terenu (naprawdę IDENTYCZNE!), ta sama kanciastość, jednostki potrafią na siebie nachodzić... Menusy i filmiki są ok, ale reszta grafiki to rok 2003. Halo Wars bije S2 na głowę. W grze Blizzarda kuszą mnie głównie przerywniki filmowe, ale nie będę marnował czasu na żmudnego RTSa tylko dla filmów. Ktoś ma podobne/odmienne odczucia?


- Wawrzyniec - 31-07-2010

Cóż, Starcraft to swojego czasu jedyna gra, którą naprawdę chciałem wymasterować, ale zabrakło mi chęci. Za dwójkę pewnie bym się już brał, gdyby nie była tak cholernie droga (jak na grę pecetową). Teraz, kiedy o niej wspomniałeś, aż znowu zacząłem się zastanawiać, bo znalazłbym wiele powodów, poza filmikami, żeby w to pograć.


- Ronaldinho - 02-08-2010

Starcraft to jedna z gier, w którą grałem największą liczbę godzin, obok takich gier jak Diablo II, Heroes III (a i II i I), GTA (jedynka, choć może w Vice City grałem dłużej), Call of Duty...

Już w jedynce były oszałamiające jak na tamte czasy przerywniki filmowe, wrył mi się w pamięć Hydralisk zabijający dwóch Marines co jadą Jeepem jakimś. W dwójce słyszałem, że przerywniki są równie niesamowite, ale ja się jakoś tak za bardzo nimi nie podniecam, bo z jedynki i tak wszystkich kampanii nie skończyłem, bo tutaj przede wszystkim liczy się gra sieciowa, lub gra na kompy - 10 lat temu internet w domu był rzadkością, a po sieci się chodziło pograć do kafejek internetowych, i jakoś się trzeba było ratować :) Widziałem kilka gameplay'i i mi się bardzo podoba, bo właśnie znacząco nie odbiega od jedynki, po prostu wszystko takie 3D i bardziej wygładzone i błyszczące - osobiście nie przepadam jakoś za tego typu grafiką, ale może się przekonam grając w najnowszego SC do niej. Podobnie razi mnie trochę grafika z Diablo III, gdzie jeszcze co według mnie psuje klimat są te ślady po machaniu byle czym (nie wiem jak to się nazywa) i właśnie przez to jakoś nie czekam z wypiekami na oczach na nową część. Zarówno w SC jak i Diablo (choć jedynki nie strawiłem, bo od razu od dwójki zacząłem) liczyła się grywalność, choć jak na tamte czasy dla mnie grafika w Diablo II była wzorowa i taką lubię.

W SC II jeszcze nie gram z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że chwilowo nie mam dostępu do swojego stacjonarnego PC (obecnie pracuje na laptopie z Ubuntu) - prawdopodobnie padł dysk Segeate'a i dwa tygodnie ma serwis na zajęcie się reklamacją, drugi to koszt gry, z którym mocno przesadzili, a zwłaszcza, że to dopiero jeden z trzech suplementów. Może bym kupił tego Starcrafta, może, ale jest też trzeci powód - Mafia II, która wychodzi już za niecały miesiąc, a koszt ma podobny - wiecie może skąd najtaniej wyrwać?

Ucieszyłem się ostatnio niezmiernie jak zobaczyłem wymagania sprzętowe Mafii II. Okazało się, że zalecane, są praktycznie identyczne z moim sprzętem kupionym w grudniu 2008: Athlon X2 5000+ (wymagają quad), ATI HD3870 i 2GB ramu. Kilka dni temu na gry-online zaprezentowano gameplay - http://tvgry.pl/?ID=1131 Wygląda to pięknie. Podoba mi się, co byłoby niedopuszczalne, że na PC tworzono osobno grę, bo GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciło i pozostawiło po sobie kilka negatywnych wrażeń. Grafika na PC będzie najlepsza, do tego jest jeszcze PHYSX & APEX - konsole leżą. Moje zdziwienie wywołał też fakt, że wymagania te uważane są za wysokie, a przecież zalecane dla Mafii II to wymagania dla GTA IV - gry z 2008 roku. Się obawiałem z początku, że na średnich detalach będę musiał grać, a prawdopodobnie będę miał z 30-40 fpsów na full, choć trochę z mniejszą rozdzielczością.


- Khet - 02-08-2010

Cytat:rawdopodobnie będę miał z 30-40 fpsów na full, choć trochę z mniejszą rozdzielczością.
No to konsole rzeczywiście leżą :P


- piXi - 02-08-2010

Ronaldinho: Zapomnij, że z takim komputerem pograsz na full... 2K Games lubią zaniżać wymagania... Spróbuj zagrać w Bioshock 2 lub NBA 2K10 na minimalnym albo nawet zalecanym przez nich sprzęcie... ;]


- Wawrzyniec - 02-08-2010

Dziwi mnie, że po tylu bajkach sprzedawanych przez producentów a propos wymagań gier ktoś jeszcze im wierzy.

Cytat:bo GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciło i pozostawiło po sobie kilka negatywnych wrażeń

Kilka? Czyli poza niebotycznymi wymaganiami sprzętowymi co konkretnie?


- Mierzwiak - 02-08-2010

Ronaldinho napisał(a):GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciło
GTA IV straciło przez to, że konwersja PC była zrobiona na odpierdol się. Wystarczy zainstalować patcha żeby zobaczyć jak gra powinna działać w dniu premiery.


- military - 09-08-2010

Gears of War 2

- It's a giant worm! THEY'RE SINKING CITIES WITH A GIANT WORM!

10/10

P.S.
Rewelacyjna grafika, muzyka, reżyseria, tempo akcji, genialny patent z możliwością wybrania poziomu trudności osobno dla każdego gracza w co-opie. Chyba najlepsza gra na X-a.