![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Gal Anonim - 19-07-2010 "Jeanette got body build for bedrooms." - Mercutio [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xL90iPahGko[/youtube] [Instalowanie "Vampire the Masquerade: Bloodlines" po raz milionowy...] - Don Vito - 20-07-2010 http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6728 Nie mogę się doczekać :) - Wawrzyniec - 20-07-2010 Gdzie jak gdzie, ale w przypadku Mafii im bardziej twórcy będą mnie prowadzili za rączkę, tym lepiej. Pierwsza część, ze względu na swoją historię, to absolutnie najwyższa półka, jeśli o gry traktujące o przestępczości zorganizowanej chodzi. Ufam jej twórcom bezgranicznie. - Mierzwiak - 21-07-2010 http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86580,8160610,Alicjo__po_co_ci_taki_wielki_noz_.html Hell yeah! - military - 22-07-2010 Valve wypuściło darmowe Alien Swarm - takie L4D z kosmitami, z rzutu izometrycznego. Cienizna, a na zestawie klawiatura + myszka niegrywalna cienizna. Na konsoli jeszcze bym się porelaksował pół godziny dziennie w ten sposób, ale przy komputerze szkoda na to czasu. - Glut - 22-07-2010 A mi się nawet podoba. Ze znajomymi można raz przejść. - Gal Anonim - 26-07-2010 Gra mnie nie interesuje, ale zwiastunik rewelacyjny: DC Universe - MMORPG http://www.gametrailers.com/video/exclusive-who-dc-universe/702049 - Gal Anonim - 27-07-2010 Świetna recenzja Fallout 3: http://www.nma-fallout.com/article.php?id=47347 The game continues mature themes of exploring a huge world, looting everything that isn't nailed down, killing anything that looks at you funny, and levelling up. A z kolei podpisy przy autorach cytatów są świetne - zestawiając cytat Tima Caina i Todda Howarda od razu widać, który robił dobre RPG. :) - Gal Anonim - 28-07-2010 Twórcy gier przeciwko reprodukcji! Gra, która będzie uczyć dziewczyny, jak odmawiać seksu :( http://www.escapistmagazine.com/forums/read/7.219931-University-Videogame-Will-Teach-Girls-to-Say-No-to-Sex - Snappik - 28-07-2010 Kane & Lynch 2 demo - syf, stylistyka trzęsawki gdzie się da, kiepskie AI. W skrócie wiele hałasu o nic. - Don Vito - 28-07-2010 Crov napisał(a):Gra, która będzie uczyć dziewczyny, jak odmawiać seksu :( Po grze "Left Behind" w której musiałeś nawracać postronnych ludzi, żeby wstąpili do Twojej armii i strzelali do tych złych, a głównym surowcem była modlitwa, nic mnie już nie zdziwi. - military - 30-07-2010 Brutal Legend - niedopracowany system zarządzania żołnierzami, trudne do ogarnięcia sterowanie, nierówny poziom trudności. Ocena: 10/10. Bo ta gra, mimo wad, to czysty ubaw. Jeszcze chyba żaden sandbox nie sprawił mi tyle przyjemności; po prostu trudno się od tego oderwać, a zwiedzanie jest po prostu przyjemne. No ale to są szczegóły - prawdopodobnie gdyby to był rozbudowany Pong, w paletkę dało się tylko przesunąć w górę, i tak byłoby 10/10. Projekt świata gry to czysty geniusz, fabuła jest masakryczna, dialogi kopią, aktorzy wymiatają, soundtrack niszczy. Zrobiliby z tego jaki film animowany chociaż! - military - 31-07-2010 Grał już ktoś w Starcraft 2? Jak wrażenia? Warto się za to zabierać? Bo recenzje (hurraoptymistyczne) mnie nie przekonują. Wynika z nich, że to Starcraft 1 3D, a to moim zdaniem nic dobrego (jednak wolę te bardziej współczesne rtsy). Na dodatek graficznie jest to Warcraft 3 - te same elementy terenu (naprawdę IDENTYCZNE!), ta sama kanciastość, jednostki potrafią na siebie nachodzić... Menusy i filmiki są ok, ale reszta grafiki to rok 2003. Halo Wars bije S2 na głowę. W grze Blizzarda kuszą mnie głównie przerywniki filmowe, ale nie będę marnował czasu na żmudnego RTSa tylko dla filmów. Ktoś ma podobne/odmienne odczucia? - Wawrzyniec - 31-07-2010 Cóż, Starcraft to swojego czasu jedyna gra, którą naprawdę chciałem wymasterować, ale zabrakło mi chęci. Za dwójkę pewnie bym się już brał, gdyby nie była tak cholernie droga (jak na grę pecetową). Teraz, kiedy o niej wspomniałeś, aż znowu zacząłem się zastanawiać, bo znalazłbym wiele powodów, poza filmikami, żeby w to pograć. - Ronaldinho - 02-08-2010 Starcraft to jedna z gier, w którą grałem największą liczbę godzin, obok takich gier jak Diablo II, Heroes III (a i II i I), GTA (jedynka, choć może w Vice City grałem dłużej), Call of Duty... Już w jedynce były oszałamiające jak na tamte czasy przerywniki filmowe, wrył mi się w pamięć Hydralisk zabijający dwóch Marines co jadą Jeepem jakimś. W dwójce słyszałem, że przerywniki są równie niesamowite, ale ja się jakoś tak za bardzo nimi nie podniecam, bo z jedynki i tak wszystkich kampanii nie skończyłem, bo tutaj przede wszystkim liczy się gra sieciowa, lub gra na kompy - 10 lat temu internet w domu był rzadkością, a po sieci się chodziło pograć do kafejek internetowych, i jakoś się trzeba było ratować :) Widziałem kilka gameplay'i i mi się bardzo podoba, bo właśnie znacząco nie odbiega od jedynki, po prostu wszystko takie 3D i bardziej wygładzone i błyszczące - osobiście nie przepadam jakoś za tego typu grafiką, ale może się przekonam grając w najnowszego SC do niej. Podobnie razi mnie trochę grafika z Diablo III, gdzie jeszcze co według mnie psuje klimat są te ślady po machaniu byle czym (nie wiem jak to się nazywa) i właśnie przez to jakoś nie czekam z wypiekami na oczach na nową część. Zarówno w SC jak i Diablo (choć jedynki nie strawiłem, bo od razu od dwójki zacząłem) liczyła się grywalność, choć jak na tamte czasy dla mnie grafika w Diablo II była wzorowa i taką lubię. W SC II jeszcze nie gram z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że chwilowo nie mam dostępu do swojego stacjonarnego PC (obecnie pracuje na laptopie z Ubuntu) - prawdopodobnie padł dysk Segeate'a i dwa tygodnie ma serwis na zajęcie się reklamacją, drugi to koszt gry, z którym mocno przesadzili, a zwłaszcza, że to dopiero jeden z trzech suplementów. Może bym kupił tego Starcrafta, może, ale jest też trzeci powód - Mafia II, która wychodzi już za niecały miesiąc, a koszt ma podobny - wiecie może skąd najtaniej wyrwać? Ucieszyłem się ostatnio niezmiernie jak zobaczyłem wymagania sprzętowe Mafii II. Okazało się, że zalecane, są praktycznie identyczne z moim sprzętem kupionym w grudniu 2008: Athlon X2 5000+ (wymagają quad), ATI HD3870 i 2GB ramu. Kilka dni temu na gry-online zaprezentowano gameplay - http://tvgry.pl/?ID=1131 Wygląda to pięknie. Podoba mi się, co byłoby niedopuszczalne, że na PC tworzono osobno grę, bo GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciło i pozostawiło po sobie kilka negatywnych wrażeń. Grafika na PC będzie najlepsza, do tego jest jeszcze PHYSX & APEX - konsole leżą. Moje zdziwienie wywołał też fakt, że wymagania te uważane są za wysokie, a przecież zalecane dla Mafii II to wymagania dla GTA IV - gry z 2008 roku. Się obawiałem z początku, że na średnich detalach będę musiał grać, a prawdopodobnie będę miał z 30-40 fpsów na full, choć trochę z mniejszą rozdzielczością. - Khet - 02-08-2010 Cytat:rawdopodobnie będę miał z 30-40 fpsów na full, choć trochę z mniejszą rozdzielczością.No to konsole rzeczywiście leżą :P - piXi - 02-08-2010 Ronaldinho: Zapomnij, że z takim komputerem pograsz na full... 2K Games lubią zaniżać wymagania... Spróbuj zagrać w Bioshock 2 lub NBA 2K10 na minimalnym albo nawet zalecanym przez nich sprzęcie... ;] - Wawrzyniec - 02-08-2010 Dziwi mnie, że po tylu bajkach sprzedawanych przez producentów a propos wymagań gier ktoś jeszcze im wierzy. Cytat:bo GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciło i pozostawiło po sobie kilka negatywnych wrażeń Kilka? Czyli poza niebotycznymi wymaganiami sprzętowymi co konkretnie? - Mierzwiak - 02-08-2010 Ronaldinho napisał(a):GTA IV przez to, że było przenoszone z konsoli dużo straciłoGTA IV straciło przez to, że konwersja PC była zrobiona na odpierdol się. Wystarczy zainstalować patcha żeby zobaczyć jak gra powinna działać w dniu premiery. - military - 09-08-2010 Gears of War 2 - It's a giant worm! THEY'RE SINKING CITIES WITH A GIANT WORM! 10/10 P.S. Rewelacyjna grafika, muzyka, reżyseria, tempo akcji, genialny patent z możliwością wybrania poziomu trudności osobno dla każdego gracza w co-opie. Chyba najlepsza gra na X-a. |