![]() |
|
Trailery filmowe. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Trailery filmowe. (/Thread-Trailery-filmowe--62) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
585
586
587
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
|
- Mickey - 21-12-2009 Robin Hood international trailer Jak dla mnie dużo lepszy niż poprzedni ;) Edit: Uuuu 69 post <wali_konia> - Mental - 21-12-2009 tak jak mi ten film wsiał jeszcze tydzień temu, tak teraz wskoczył na liste "must see" przyszłego roku. i ciągle jest szansa na R. szkoda, że zmienili tytuł z Nottingham na Robin Hood. - Mental - 21-12-2009 a mi brakuje jednak kogoś po stronie złych. w Księciu Złodziei, którego marginesem uwielbiam, miałeś duet Wincott - Rickamn i tej dwójki chyba nikt nie przebije. poza tym tutaj Marion wojuje z mieczem - też niezła ściema, no ale widać trza niestety iść z duchem czasu i promować silne kobiety kosztem logiki, realizmu i zdrowego rozsądku:) nie wiem, która laska by taki miecz udźwignęła, o wymachiwaniu nie wspominając. - Mental - 21-12-2009 tak czy owak, cała nadzieja w tym, że pan reżyser jakoś sensownie uzasadni militarne ciągoty panny Marion - gdyż z wyglądu ani trochę nie przypomina babochłopa pokroju Vasquez, co na średniowiecznej pakerni wyciskał siódme poty, a władania mieczem uczył się miast dziergania na drutach. - Mefisto - 21-12-2009 cienizna - Crowe nadal wygląda jakby się zaplątał z planu Gladiatora (o tym, że choć raz by mu mogli w widowisku historycznym dojebać trochę włosów nie wspomnę - w cywilizowanym State of Play wygląda jak Lambert z Graystoke, ale w filmie o facecie, który żyje w lesie ma perfekcyjnie przystrzyżony fryz, co za żenada), a całość przypomina wszystko, tylko nie Robin Hooda (czemu Scott nie mógł pokusić się o Wilhelma Tella? Tak mało jest filmów o nim, a wyszłoby na to samo). Gwoździem do trumny jest wspomniana Kate, która bawi się w Ciemną Joannę. Do kina się pewnie wybiorę (na Kingdom of Heaven w końcu byłem), ale przeczucia mam nienajlepsze. - simek - 21-12-2009 Mi się bardzo podoba ten zwiastun, o wiele lepszy od tego sprzed paru dni. Z chęcią obejrzęw kinie. W PG-13 nie można pokazywać krwi, prawda? Tutaj w króciutkim wodnym ujęciu widać krew jak nic, więc albo możemy liczyć na R, albo wytną tą scenę z kinowej wersji. Kurcze, marzy mi się takiego na miarę Bravehearta zobaczyć w kinie. - slepy51 - 22-12-2009 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dh06NgPWur4[/youtube] "Frozen" Adama Greena, typa od bardzo fajnego "Hatchet". Na dokładkę klimatyczny plakat: Zapowiada się co najmniej nieźle. - Don Vito - 22-12-2009 Co w tym jest niezłego? Pomysł tak głupi, że szkoda gadać... - Snuffer - 22-12-2009 Skąd wiesz jakie będzie wykonanie? I lepsze filmy powstawały z głupszych pomysłów.. - Jakuzzi - 22-12-2009 http://www.traileraddict.com/trailer/valentines-day/trailer-b Kupa gwiazd w slodkim kom-romie na walentynki. Czyzby wszystko sie odwrocilo i nagle Hollywood zaczelo zgapiac od Polakow? - Mental - 22-12-2009 wkrótce się dowiemy, czy film jest lepszy czy gorszy od polskich komedii - na bank Solo założy topic. ;) - Don Vito - 22-12-2009 Snuffer napisał(a):Skąd wiesz jakie będzie wykonanie? I lepsze filmy powstawały z głupszych pomysłów.. Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Nie widzę w tym trailerze niczego, co zapowiadałoby choćby średni film. - tomashec - 23-12-2009 Już doczekać nie mogę się. http://fdb.pl/film/222080-seks-w-wielkim-miescie-2/zwiastuny - Mickey - 23-12-2009 Ja też się doczekać nie mogę - Inception Nolana ;) narazie po fhancusku ;) - Mierzwiak - 23-12-2009 Inception - WOW. - Snappik - 23-12-2009 I wciąż nie wiem o czym jest ten film :) Brawo dla Nolana. Czekam z niecierpliwością. - simek - 23-12-2009 Dooobre. Najbradziej oczekiwany przeze mnie film przyszłego roku, albo taki, o którym mogę póki co myśleć, że będzie genialny, bo jeszcze nic nie wiadomo. - Anonymous - 23-12-2009 Snappik napisał(a):I wciąż nie wiem o czym jest ten film http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3706 - desjudi - 23-12-2009 Inception - klasa. Ale ja wciąż nie mogę wyjść z podziwu oglądając ten zwiastun: Clash of the Titans Wiem, że to będą Transformersy ubrane w mitologiczne ciuszki, niemniej montaż obrazu i dźwięku jest perfekcyjny. Film wygląda po prostu cholernie atrakcyjnie. - Jakuzzi - 23-12-2009 http://www.filmweb.pl/Tylko+dla+doros%C5%82ych+Ostre+klipy+z+%22Randki+w+ciemno%22,News,id=57012 Nie moge. Kurwa mac, no nie moge po prostu. Kolejna zajebiscie niesmieszna polska komedia romantyczna z tymi samymi mordami co zawsze (brakuje tylko Karolaka i, kurwa, nie wiem, Adamczyka). Czy w tym kraju ktos pokusi sie kiedykolwiek jeszcze aby nakrecic dobra, nieglupia komedie? Tak mi sie nasunelo wlasnie, ze gdybym kiedys nakrecil komedie, to tekst mojego teasera brzmialby tak: Dereszowska. Karolak. Stenka. Kot. Rozczka. Krolikowski. Zmuda-Trzebiatowska. Szyc. Oni nie wystapia w tym filmie. |