Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Krismeister - 20-05-2022

Ten sobowtór od Anteczka Królikowskiego.


Zapowiedzi - srebrnik - 20-05-2022

Wygrałeś


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 20-05-2022

Ogłoszono rozpoczęcie zdjęć i obsadę filmu o Kościuszce.

https://film.interia.pl/wiadomosci/news-kos-tadeusz-kosciuszko-bohaterem-nowego-filmu-pawla-maslony,nId,6037555

Ja naprawdę nie chcę gardzić chlebem, ale chyba ciężko w polskim kinie o bardziej banalną obsadę do filmu, który nie jest rom-comem - Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat... Do kompletu brakuje Chyry i Ostaeszewskiej.


RE: Zapowiedzi - simek - 20-05-2022

Piotra Głowackiego zwłaszcza brakuje :P


RE: Zapowiedzi - Ted - 20-05-2022

Vega jeszcze w tym wywiadzie dla THR, stwierdził że jest antagonizowany w Polsce bo wykręca najlepsze liczby w box office. Czyli teoria, że Vega takie obraźliwe gnioty kręci świadomie, a prawdziwy Vega to ten z PitBulla i Small World, chyba runęła. Oj narobi nam smrodu na zachodzie.


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 20-05-2022

Vega to zawsze miał ego wielkości Słońca. Powinein wspólnie z Basią Białowąs założyć objazdowy kabaret w tym USA.


RE: Zapowiedzi - Krismeister - 20-05-2022

W stanach mają już swojego Uwe Billa, kto go tam będzie słuchał i brał na poważnie xd


RE: Zapowiedzi - shamar - 25-05-2022

(20-05-2022, 14:28)Kryst_007 napisał(a): Ogłoszono rozpoczęcie zdjęć i obsadę filmu o Kościuszce.

https://film.interia.pl/wiadomosci/news-kos-tadeusz-kosciuszko-bohaterem-nowego-filmu-pawla-maslony,nId,6037555

Ja naprawdę nie chcę gardzić chlebem, ale chyba ciężko w polskim kinie o bardziej banalną obsadę do filmu, który nie jest rom-comem - Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat... Do kompletu brakuje Chyry i Ostaeszewskiej.

Znowu film na rynek polski? Ja pierdolę...


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 25-05-2022

Mają w obsadzie Afroamerykanina (którego w tym przypadku raczej nie zdubbingują), więc może jest szansa na dystrybucję poza Europę Środkową ;).


RE: Zapowiedzi - Trailery Srailery - 30-05-2022

Nowy film Piotra Trzaskalskiego (m.in. "Edi" i "Mój rower"). Debiutująca na dużym ekranie Martyna Byczkowska ("W głębi lasu”) w roli będącej u szczytu popularności młodej piosenkarki, która pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, jej ojciec i zarazem menadżer umieszcza dziewczynę w ośrodku terapii i leczenia uzależnień. W obsadzie także Paweł Domagała, Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko.Tomasz Włosok i Kinga Preis. W kinach 15 lipca.



RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 31-05-2022

Nikt nic nie mówi?

Wybrali nowego Kleksa. Nie muszę mówić, kto go zagra:
https://film.wp.pl/pan-kleks-wybrany-ale-duza-zmiana-w-filmie-wielu-zaskoczy-6774804223273536a


RE: Zapowiedzi - Krismeister - 31-05-2022

Ale to już chyba od dawna wiadomo.


RE: Zapowiedzi - simek - 31-05-2022

Kot to jedyny słuszny wybór.


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 31-05-2022

Ale co jeszcze ciekawsze - Adasia uczynili Adą. Coś czuję, że z dziewczynką to jeszcze łatwiej będzie można być podejrzliwym co do moralności Kleksa :P


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 31-05-2022

Eee, zamiast Adasia Niezgódki główną bohaterka będzie Ada Niezgódka :D


RE: Zapowiedzi - Krismeister - 31-05-2022

Jeśli zagra lepiej niż Adaś z oryginału to nie widzę problemu.


RE: Zapowiedzi - Ted - 31-05-2022

Ciekawym castingiem byłby Popek :)


RE: Zapowiedzi - Dirk - 31-05-2022

Jako Adaś Niezgódka? :D


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 31-05-2022

(31-05-2022, 20:50)Pelivaron napisał(a): Eee, zamiast Adasia Niezgódki główną bohaterka będzie Ada Niezgódka :D

Grunt, że u Kleksa nic nie zmienili. Poza tym Adaś nikogo nie interesował (szczególnie w ekranizacji), więc twitterowych wojen z PC nie będzie ;).

Zaskakujące, że tylko dwoje aktorów oficjalnie ogłoszono. A gdzie np. Golarz Filip czy szpak Mateusz? 

(31-05-2022, 21:09)Krismeister napisał(a): Jeśli zagra lepiej niż Adaś z oryginału to nie widzę problemu.
Swoją drogą w Panu Kleksie w kosmosie Agnieszka (która moim zdaniem jest tym "głównym dzieciakiem", a nie Groszek) wyszła najlepiej z występujących tam dzieciaków. 


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 31-05-2022

Z tego co czytałem, to na razie obsadzili tylko Niezgódkę i Kleksa. Plus Fronczewski ma się pojawić w jakiejś bliżej nieokreslonej jeszcze roli. No a gówniaki to ma być obsada międzynarodowa :)