Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Mierzwiak - 18-03-2011

Perfik napisał(a):Aronofsky to zbyt dobry reżyser, żeby babrać się przy sequelu marnego filmu
Po pierwsze, to nie miał być sequel marnego filmu, ale autonomiczna historia.

Po drugie, jeśli nie znakomici reżyserzy mają kręcić takie filmy, to kto? Wybiorą jakiegoś klauna i będziesz płakać jakiego to gniota nakręcili.

Oryginalne spojrzenie na sprawę, nie ma co.

Wiadomość to bardzo zła, ale nie wierzę w oficjalne wyjaśnienie. Daleko od domu? Serio? Na 100% były tarcia z Foxem w kwestii scenariusza.


- Albertino - 18-03-2011

Mierzwiak napisał(a):Wiadomość to bardzo zła, ale nie wierzę w oficjalne wyjaśnienie. Daleko od domu? Serio? Na 100% były tarcia z Foxem w kwestii scenariusza.

Dokładnie. Przecież te wyjaśnienia są śmieszne. Facet pracuje w biznesie filmowym, co oznacza, że jest doskonale świadomy tego ile czasu trzeba poświęcić na zrealizowanie filmu, zwłaszcza wysokobudżetowego. Trochę niepoważnie to wygląda, że dorosły facet, zaangażowany w projekt od kilku miesięcy, dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć, wycofuje się, bo oświeciło go, że nie będzie miał czasu dla rodziny. Nie dogadał się z FOX-em i rozstali się po dobroci. Może liczy, że coś jednak z nimi w przyszłości nakręci, więc nie chce palić za sobą mostów.


- Mefisto - 18-03-2011

Mnie dziwi, że Aronofsky ma wciąż rodzinę po Black Swan :P


- Perfik - 18-03-2011

Mierzwiak napisał(a):Po drugie, jeśli nie znakomici reżyserzy mają kręcić takie filmy, to kto? Wybiorą jakiegoś klauna i będziesz płakać jakiego to gniota nakręcili.

Takim filmom to po pierwsze potrzeba dobrych scenarzystów...


- Albertino - 18-03-2011

Christopher McQuarrie może ostatnio podpisał parę słabizn, ale ma w końcu Oscara na koncie. Może scenariusz naprawdę był niezły.


- Perfik - 18-03-2011

Jego ostatni zrealizowany scenariusz to ten do Turysty, więc może nie :)


- kormaciek - 18-03-2011

D. Aronofsky zażądał pełnej kontroli na kształt Ch. Nolana i zagroził, że jak jej nie dostanie, to odejdzie. Kiedy usłyszał 'nie', odszedł. Cóż, najwidoczniej nie ma jeszcze statusu J. Camerona czy Ch. Nolana. Wg mnie zrobił dobrze. Studio by się mieszało i znowu powstałby film taki jak pierwsza cz. Mam nadzieję, że zabierze się za swój oryginalny projekt o arce!


- Gieferg - 18-03-2011

Cytat:Trochę niepoważnie to wygląda, że dorosły facet, zaangażowany w projekt od kilku miesięcy, dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć, wycofuje się, bo oświeciło go, że nie będzie miał czasu dla rodziny.

Akurat przypadkiem oświecenia tego doznał na kilka dni po katastrofie w Japonii. W sumie też bym tam teraz nie miał ochoty jechać.


- Albertino - 18-03-2011

Wydaje mi się, że i tak zdjęcia zostałyby z tego względu przesunięte, a po jego odejściu to już raczej na pewno się tak stanie.


- Danus - 20-03-2011

http://www.filmweb.pl/news/%22Prawdziwe+k%C5%82amstwa+2%22+ze+Schwarzeneggerem+na+pok%C5%82adzie-71588
News tygodnia:)


- Mefisto - 20-03-2011

Tak z 10 lat za późno moim zdaniem.


- Snappik - 20-03-2011

Może zrobią Arnolda w CGI dzięki technologii motion-capture :mrgreen:


- Gal Anonim - 20-03-2011

Akurat jeżeli mają coś do powiedzenia to więcej po 10 latach niż, jakby robili sequel dawniej, od razu.


- Semi - 20-03-2011

Póki nie będzie tam Curtis nie będę się podniecać


- Gieferg - 20-03-2011

Cytat:Akurat jeżeli mają coś do powiedzenia to więcej po 10 latach niż, jakby robili sequel dawniej, od razu.

Po 10 latach to było w 2004 i wtedy to jeszcze miałoby sens, ale teraz? Thanks, but no thanks.


- Mefisto - 20-03-2011

Semi napisał(a):Póki nie będzie tam Curtis nie będę się podniecać

Akurat ona najbardziej się już raczej nie nadaje. Za to nie miałbym nic przeciwko Elizie Dushku :cool:


- Semi - 20-03-2011

Mefisto napisał(a):Akurat ona najbardziej się już raczej nie nadaje
Pan raczy żartować, babka się trzyma i świetnie wygląda

[Obrazek: 300.ab.Curtis.092210.jpg]

Nie mówię, że od razu ma tańczyć na rurze, ale na pewno nie odstaje od reszty obsady


- Mefisto - 20-03-2011

Może i się trzyma, ale nie na True Lies, gdzie jej rola wiadomo jaka była.


- Perfik - 20-03-2011

Widać wpierniczanie Activii nie idzie na marne :razz:

A sam pomysł nakręcenia sequela średnio mnie kręci. Prawdę mówiąc, nie wyobrażam sobie powrotu Schwarzeneggera na ekrany. Po prostu nie wiem w czym mógłby zagrać, tym bardziej, że zapuścił się strasznie i do dawnej formy już raczej nie powróci.


- military - 20-03-2011

Ale nie musi grać agenta operacyjnego, tylko odpowiednika Charltona Hestona z True Lies. Oczywiście z większą i bardziej znaczącą rolą.