![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Mierzwiak - 18-03-2011 Perfik napisał(a):Aronofsky to zbyt dobry reżyser, żeby babrać się przy sequelu marnego filmuPo pierwsze, to nie miał być sequel marnego filmu, ale autonomiczna historia. Po drugie, jeśli nie znakomici reżyserzy mają kręcić takie filmy, to kto? Wybiorą jakiegoś klauna i będziesz płakać jakiego to gniota nakręcili. Oryginalne spojrzenie na sprawę, nie ma co. Wiadomość to bardzo zła, ale nie wierzę w oficjalne wyjaśnienie. Daleko od domu? Serio? Na 100% były tarcia z Foxem w kwestii scenariusza. - Albertino - 18-03-2011 Mierzwiak napisał(a):Wiadomość to bardzo zła, ale nie wierzę w oficjalne wyjaśnienie. Daleko od domu? Serio? Na 100% były tarcia z Foxem w kwestii scenariusza. Dokładnie. Przecież te wyjaśnienia są śmieszne. Facet pracuje w biznesie filmowym, co oznacza, że jest doskonale świadomy tego ile czasu trzeba poświęcić na zrealizowanie filmu, zwłaszcza wysokobudżetowego. Trochę niepoważnie to wygląda, że dorosły facet, zaangażowany w projekt od kilku miesięcy, dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć, wycofuje się, bo oświeciło go, że nie będzie miał czasu dla rodziny. Nie dogadał się z FOX-em i rozstali się po dobroci. Może liczy, że coś jednak z nimi w przyszłości nakręci, więc nie chce palić za sobą mostów. - Mefisto - 18-03-2011 Mnie dziwi, że Aronofsky ma wciąż rodzinę po Black Swan :P - Perfik - 18-03-2011 Mierzwiak napisał(a):Po drugie, jeśli nie znakomici reżyserzy mają kręcić takie filmy, to kto? Wybiorą jakiegoś klauna i będziesz płakać jakiego to gniota nakręcili. Takim filmom to po pierwsze potrzeba dobrych scenarzystów... - Albertino - 18-03-2011 Christopher McQuarrie może ostatnio podpisał parę słabizn, ale ma w końcu Oscara na koncie. Może scenariusz naprawdę był niezły. - Perfik - 18-03-2011 Jego ostatni zrealizowany scenariusz to ten do Turysty, więc może nie :) - kormaciek - 18-03-2011 D. Aronofsky zażądał pełnej kontroli na kształt Ch. Nolana i zagroził, że jak jej nie dostanie, to odejdzie. Kiedy usłyszał 'nie', odszedł. Cóż, najwidoczniej nie ma jeszcze statusu J. Camerona czy Ch. Nolana. Wg mnie zrobił dobrze. Studio by się mieszało i znowu powstałby film taki jak pierwsza cz. Mam nadzieję, że zabierze się za swój oryginalny projekt o arce! - Gieferg - 18-03-2011 Cytat:Trochę niepoważnie to wygląda, że dorosły facet, zaangażowany w projekt od kilku miesięcy, dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć, wycofuje się, bo oświeciło go, że nie będzie miał czasu dla rodziny. Akurat przypadkiem oświecenia tego doznał na kilka dni po katastrofie w Japonii. W sumie też bym tam teraz nie miał ochoty jechać. - Albertino - 18-03-2011 Wydaje mi się, że i tak zdjęcia zostałyby z tego względu przesunięte, a po jego odejściu to już raczej na pewno się tak stanie. - Danus - 20-03-2011 http://www.filmweb.pl/news/%22Prawdziwe+k%C5%82amstwa+2%22+ze+Schwarzeneggerem+na+pok%C5%82adzie-71588 News tygodnia:) - Mefisto - 20-03-2011 Tak z 10 lat za późno moim zdaniem. - Snappik - 20-03-2011 Może zrobią Arnolda w CGI dzięki technologii motion-capture :mrgreen: - Gal Anonim - 20-03-2011 Akurat jeżeli mają coś do powiedzenia to więcej po 10 latach niż, jakby robili sequel dawniej, od razu. - Semi - 20-03-2011 Póki nie będzie tam Curtis nie będę się podniecać - Gieferg - 20-03-2011 Cytat:Akurat jeżeli mają coś do powiedzenia to więcej po 10 latach niż, jakby robili sequel dawniej, od razu. Po 10 latach to było w 2004 i wtedy to jeszcze miałoby sens, ale teraz? Thanks, but no thanks. - Mefisto - 20-03-2011 Semi napisał(a):Póki nie będzie tam Curtis nie będę się podniecać Akurat ona najbardziej się już raczej nie nadaje. Za to nie miałbym nic przeciwko Elizie Dushku :cool: - Semi - 20-03-2011 Mefisto napisał(a):Akurat ona najbardziej się już raczej nie nadajePan raczy żartować, babka się trzyma i świetnie wygląda Nie mówię, że od razu ma tańczyć na rurze, ale na pewno nie odstaje od reszty obsady - Mefisto - 20-03-2011 Może i się trzyma, ale nie na True Lies, gdzie jej rola wiadomo jaka była. - Perfik - 20-03-2011 Widać wpierniczanie Activii nie idzie na marne :razz: A sam pomysł nakręcenia sequela średnio mnie kręci. Prawdę mówiąc, nie wyobrażam sobie powrotu Schwarzeneggera na ekrany. Po prostu nie wiem w czym mógłby zagrać, tym bardziej, że zapuścił się strasznie i do dawnej formy już raczej nie powróci. - military - 20-03-2011 Ale nie musi grać agenta operacyjnego, tylko odpowiednika Charltona Hestona z True Lies. Oczywiście z większą i bardziej znaczącą rolą. |