![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - nawrocki - 10-11-2011 Byłoby nawet nieźle, gdyby nie ten święcący po oczach statek. No i z tagline'em mogli się trochę wysilić. RE: PLAKATY! - phonik - 16-11-2011 ![]() Agent kontra wodogłowie Chrisa Pine'a. pozdr RE: PLAKATY! - Mental - 16-11-2011 Koleś po lewej ale ma wielką dynke. Chyba plug-in bulge w fotoszopie został użyty niezgodnie z instrukcją. A panna ma między nogami literkę A i się cieszy, że trzymają ją na muszce. W każdym razie - do dupy plakat, 0/10. RE: PLAKATY! - Motoduf - 16-11-2011 Wodogłowie Chrisa Pine'a to jeszcze pół biedy. Tom Hardy wygląda, jakby napompowano mu głowę przed zrobieniem fotki. RE: PLAKATY! - Karol - 19-11-2011 Ciekawe plakaty do Ghost Ridera 2. Trochę jak "Final Destination"... ![]()
RE: PLAKATY! - mariusz - 23-11-2011 Mnie ostatnio zastanawia dlaczego na tym plakacie Adrien Brody wygląda jak Rachel McAdams ;)
RE: PLAKATY! - Azgaroth - 29-11-2011
RE: PLAKATY! - Karol - 02-12-2011 ![]() Intrygujący, szczególnie w kontekście tego, co się będzie działo w filmie (czytałem scenariusz - cudo!). RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 02-12-2011 Skoro to takie cudo to dlaczego film nakręcili sto lat temu i jeszcze nie miał premiery? Filmy odkładane na półkę nie są dobre, a koncepcja plakatu pasuje raczej do kina typu Incepcja. RE: PLAKATY! - Karol - 02-12-2011 Bo to MGM i byli na skraju bankructwa (nie wiadomo było, czy w ogóle skończą post-produkcję, długo czekano na decyzję studia), przekładali premierę, później postanowili (na fali popularności filmów w 3d, która już zresztą minęła) przekonwertować film na 3d i stąd kolejne opóźnienia. Imho wcale nie świadczy to o jakości samego filmu, ale o głupocie studia. A plakat znakomicie oddaje ideę filmu, nie musi przecież bezpośrednio odnosić się do akcji. Żeby za bardzo nie spoilerować powiem tak: "Cabin in the woods" to wariacja na temat tytułowego motywu, bardzo ryzykowna (i pewnie to też powód przekładania premiery), bo rozlicza się z gatunkiem w bardzo szalonym stylu. Warto czekać, przynajmniej dla tych którzy lubią takie oryginalne podejście jak choćby w "Tucker and Dale vs. Evil". RE: PLAKATY! - MauZ - 08-12-2011 ![]() ![]() ![]() ![]() ;) RE: PLAKATY! - Mefisto - 09-12-2011 było.pl RE: PLAKATY! - Bradesinarus - 19-12-2011 Wczoraj przechodziłem koło kina Helios kiedy moją uwagę przyciągnęło to: ![]() I myślę sobię: "Jak to dobrze, że świat przejmuje się polskimi produkcjami". A potem przyszedłem do domu sprawdziłem inne plakaty z innych krajów i szok! tam nic o tym nie mówią. RE: PLAKATY! - Snappik - 19-12-2011 Pomijając oczywiście jakość czy oryginalność formy...co za tępe taglajny made in Poland. Macki opadają. RE: PLAKATY! - Motoduf - 19-12-2011 "Światowa odpowiedź na 'Salę samobójców'" ... ... ... ... ... ... ... ... ... A myślałem, że nic mnie już w tym kraju kurwa nie zaskoczy o.O RE: PLAKATY! - Albertino - 19-12-2011 "światowa odpowiedź na Salę samobójców" czyli coś jak "światowa odpowiedź na najgorszy film dekady". ciekawa rekomendacja. RE: PLAKATY! - Craven - 19-12-2011
RE: PLAKATY! - MauZ - 20-12-2011 o kurka! teraz pozostaje czekać aż gdzieś znajdzie się news, że Nakata popełnił seppuku. RE: PLAKATY! - Lawrence - 20-12-2011
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 20-12-2011 Zajebiste :) |