Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - nawrocki - 10-11-2011

Byłoby nawet nieźle, gdyby nie ten święcący po oczach statek. No i z tagline'em mogli się trochę wysilić.


RE: PLAKATY! - phonik - 16-11-2011

[Obrazek: 7410353.3.jpg?l=1321444300000]

Agent kontra wodogłowie Chrisa Pine'a.

pozdr


RE: PLAKATY! - Mental - 16-11-2011

Koleś po lewej ale ma wielką dynke. Chyba plug-in bulge w fotoszopie został użyty niezgodnie z instrukcją. A panna ma między nogami literkę A i się cieszy, że trzymają ją na muszce. W każdym razie - do dupy plakat, 0/10.



RE: PLAKATY! - Motoduf - 16-11-2011

Wodogłowie Chrisa Pine'a to jeszcze pół biedy. Tom Hardy wygląda, jakby napompowano mu głowę przed zrobieniem fotki.


RE: PLAKATY! - Karol - 19-11-2011

Ciekawe plakaty do Ghost Ridera 2. Trochę jak "Final Destination"...

[Obrazek: 82832-02.jpg]

[Obrazek: 82832-01.jpg]


RE: PLAKATY! - mariusz - 23-11-2011

Mnie ostatnio zastanawia dlaczego na tym plakacie Adrien Brody wygląda jak Rachel McAdams ;)

[Obrazek: l_1605783_85ccbd0f.jpg]


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 29-11-2011

[Obrazek: 30281.$.jpg]


RE: PLAKATY! - Karol - 02-12-2011

[Obrazek: 83229-01.jpg]

Intrygujący, szczególnie w kontekście tego, co się będzie działo w filmie (czytałem scenariusz - cudo!).


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 02-12-2011

Skoro to takie cudo to dlaczego film nakręcili sto lat temu i jeszcze nie miał premiery? Filmy odkładane na półkę nie są dobre, a koncepcja plakatu pasuje raczej do kina typu Incepcja.


RE: PLAKATY! - Karol - 02-12-2011

Bo to MGM i byli na skraju bankructwa (nie wiadomo było, czy w ogóle skończą post-produkcję, długo czekano na decyzję studia), przekładali premierę, później postanowili (na fali popularności filmów w 3d, która już zresztą minęła) przekonwertować film na 3d i stąd kolejne opóźnienia. Imho wcale nie świadczy to o jakości samego filmu, ale o głupocie studia. A plakat znakomicie oddaje ideę filmu, nie musi przecież bezpośrednio odnosić się do akcji.

Żeby za bardzo nie spoilerować powiem tak: "Cabin in the woods" to wariacja na temat tytułowego motywu, bardzo ryzykowna (i pewnie to też powód przekładania premiery), bo rozlicza się z gatunkiem w bardzo szalonym stylu. Warto czekać, przynajmniej dla tych którzy lubią takie oryginalne podejście jak choćby w "Tucker and Dale vs. Evil".


RE: PLAKATY! - MauZ - 08-12-2011

[Obrazek: movie-poster-cliches-Christophe-Courtois-02.jpg]

[Obrazek: movie-poster-cliches-Christophe-Courtois-03.jpg]

[Obrazek: movie-poster-cliches-Christophe-Courtois-04.jpg]

[Obrazek: movie-poster-cliches-Christophe-Courtois-06.jpg]

;)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 09-12-2011

było.pl


RE: PLAKATY! - Bradesinarus - 19-12-2011

Wczoraj przechodziłem koło kina Helios kiedy moją uwagę przyciągnęło to:
[Obrazek: 7412673.3.jpg?l=1321969520000]
I myślę sobię: "Jak to dobrze, że świat przejmuje się polskimi produkcjami". A potem przyszedłem do domu sprawdziłem inne plakaty z innych krajów i szok! tam nic o tym nie mówią.


RE: PLAKATY! - Snappik - 19-12-2011

Pomijając oczywiście jakość czy oryginalność formy...co za tępe taglajny made in Poland. Macki opadają.


RE: PLAKATY! - Motoduf - 19-12-2011

"Światowa odpowiedź na 'Salę samobójców'"
...
...
...
...
...
...
...
...
...
A myślałem, że nic mnie już w tym kraju kurwa nie zaskoczy o.O


RE: PLAKATY! - Albertino - 19-12-2011

"światowa odpowiedź na Salę samobójców" czyli coś jak "światowa odpowiedź na najgorszy film dekady". ciekawa rekomendacja.


RE: PLAKATY! - Craven - 19-12-2011

[Obrazek: Epic_Facepalm_by_RJTH.jpg]


RE: PLAKATY! - MauZ - 20-12-2011

o kurka! teraz pozostaje czekać aż gdzieś znajdzie się news, że Nakata popełnił seppuku.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 20-12-2011

[Obrazek: wtf.jpg]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 20-12-2011

Zajebiste :)