![]() |
|
Highlander - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Highlander (/Thread-Highlander--161) |
RE: Highlander - Dr Strangelove - 15-05-2026 Nieśmiertelny po 3 dniach w Łodzi. Zdjęcie ma potężny potencjał memiczny :D RE: Highlander - shamar - 15-05-2026 Już pisałem w innym temacie: po prostu Henryk. RE: Highlander - Reno - 15-05-2026 Gość pewnie mógłby kupić sobie fabrykę tych figurek. Ciekaw jestem jak się żyje z takimi pieniędzmi. Czy coś jeszcze autentycznie cieszy? RE: Highlander - Krismeister - 15-05-2026 Najwyraźniej tak skoro ucieszył się na tym zdjęciu RE: Highlander - shamar - 21-05-2026 Oni to ciągle kręcą w ten kraju? Czy po prostu teraz lud wrzuca filmiki? Będzie epicko. RE: Highlander - Mefisto - 21-05-2026 Nawet kurva na planie jest zielono <bleh> RE: Highlander - SonnyCrockett - 22-05-2026 Kręcą w mojej wiosce - Częstochowie. Już chodzą ploty jak to Cavill baluje po miejscowych sztachotekach. RE: Highlander - shamar - 22-05-2026 Gdzie dokładnie? Ile czasu tam będą? Konkrety bo może podjadę ;) RE: Highlander - SonnyCrockett - 22-05-2026 (22-05-2026, 20:50)shamar napisał(a): Gdzie dokładnie? Ile czasu tam będą? Konkrety bo może podjadę ;) https://dziennikzachodni.pl/ekipa-filmowa-z-henrym-cavillem-w-hucie-czestochowa-wynajeli-caly-hotel-pod-jasna-gora-tak-powstaje-nowy-hit-niesmiertelny/ar/c1p2-29014285 RE: Highlander - Mefisto - 22-05-2026 Potem patrzymy, a shamar skończy w gotowym filmie :D RE: Highlander - Dr Strangelove - 22-05-2026 Ktoś w ogóle wie jak wygląda shamar? Nie będę ukrywać, że to jedna z tych rzeczy, które mnie ciekawią w życiu. RE: Highlander - Mefisto - 22-05-2026 No przecież masz obrazek. RE: Highlander - shamar - 22-05-2026 Pisałem już jak ta gazeta upadła w ostatnich latach? :) Dziennik Zachodni napisał(a):...a walcownia huty zamieniła się w tajny plan remake'u kultowego „Nieśmiertelnego”. RE: Highlander - Dr Strangelove - 23-05-2026 https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/news/henry-cavill-spotka%C5%82-si%C4%99-z-fanami-w-cz%C4%99stochowie-gwiazdor-hollywood-gra-tam-na-planie-nie%C5%9Bmiertelnego-za-co-tak-kochamy-aktora/ar-AA23OgXf?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=6a11cdac2e29423b97ed4111b1b944b6&ei=42 To shamar? RE: Highlander - Wolfman - 23-05-2026 Kieruje ruchem? RE: Highlander - Mefisto - 23-05-2026 Shamar to Cavill? o_O RE: Highlander - shamar - 23-05-2026 Przestańcie zaśmiecać temat. RE: Highlander - OGPUEE - 23-05-2026 (23-05-2026, 23:30)Mefisto napisał(a): Shamar to Cavill? o_O Shamar robi zdjęcie. RE: Highlander - shamar - 30-05-2026 Oni poł filmu w Polsce kręcą? https://www.filmweb.pl/news/Nie+tylko+%C5%81%C3%B3d%C5%BA+i+Cz%C4%99stochowa.+Ekipa+%22Nie%C5%9Bmiertelnego%22+pojawi+si%C4%99+w+Zabrzu-166869 RE: Highlander - Jan_Władeczek - 30-05-2026 A kto bogatemu zabroni? |