Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2007 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


- Gal Anonim - 25-02-2008

Don Vito napisał(a):Tak? A jaka jest teraz kategoria? Nic nie słyszę i nie widzę.
http://imdb.com/ - po mejkapie. :)


- Don Vito - 25-02-2008

A może jakieś radio robi transmisję? Będzie szybciej a i tak wyjdzie na to samo.


- Jakuzzi - 25-02-2008

Ludzie, to nie irc. ;)


- Gal Anonim - 25-02-2008

Na Canale+ pan krytyk w okularach mówi, że Ratatuj wygrało z Persepolis, bo amerykanie dają Oscara tylko amerykańskiej animacji.

Cytat:Ludzie, to nie irc. ;)
Ta jedna noc w roku powinna zostać wybaczona. :)


- Mefisto - 25-02-2008

Nakf napisał(a):Na razie bez niespodzianek.

Mefisto - gdy obraz zaczyna skakac odswiez strone. Mam przez to male opoznienie, ale dziala dobrze,

on nie skacze - on po prostu staje, nie ma go - a jak odświeżam to tracę koło 2-3 minut, więc z deka lipa, choć na razie wszystko co ważniejsze się udało zobaczyć

pierwsza piosenka nieco z dupy - Amy sama, śpiewała do powietrza - ech...gdzie te lata 90?


- Don Vito - 25-02-2008

Śmiga. Oscar dla Złotego kompasu. Porażka...


- marc - 25-02-2008

"złoty kompas" dostal oscara za efekty specjalne. hm ja jestem zaskoczony raczej


- Azgaroth - 25-02-2008

A jednak Transformery nie zgarnęły Oscara ;)


- Mierzwiak - 25-02-2008

Złoty Kompas?! Co za zaskoczenie, dość niemiłe, Oscar ewidentnie należał się Piratom lub TFom.


- Gal Anonim - 25-02-2008

Nie widziałem filmu, ale po klipie nie wygląda szczególnie.

Sweeney Todd. Hmm.


- Mefisto - 25-02-2008

piszcie szybciej, bo zupełnie stanęło :(


- Mierzwiak - 25-02-2008

Sweeney Todd za scenografię. Film kiepściutki, ale faktycznie scenografia znakomita.

Mefi, skoro tak to na serio odświeżaj sobie co chwilę imdb, wyniki są na bieżąco na stronie głównej.


- DUX - 25-02-2008

A może tak tu: http://www.ircx.net.pl/?show=ircx_chat
kanal #KMF


- marc - 25-02-2008

jezu ale pokaleczyli angielszczyznę w przemowie w podzięce za oscara za scenografię


- Don Vito - 25-02-2008

Bardem - to było oczywiste


- Mefisto - 25-02-2008

uh - Bardem fajnie, ale strasznie naciągane to - Tommy nawet nie patrzył :/


- Don Vito - 25-02-2008

Nie wiem, nie widziałem. Znowu nie da się golądać.


- DUX - 25-02-2008

Ponawiam zaproszenie: http://www.ircx.net.pl/?show=ircx_chat
#KMF , bo za chwilę zablokuje ten temat - TO FORUM a NIE IRC :)


- Don Vito - 25-02-2008

IRC to zbyt skomplikowane urządzenie dla mnie ;)


- Mefisto - 25-02-2008

przykro mi - nie chce mi ruszyć ten irc