![]() |
|
Oscary 2007 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55) |
- Gal Anonim - 25-02-2008 Don Vito napisał(a):Tak? A jaka jest teraz kategoria? Nic nie słyszę i nie widzę.http://imdb.com/ - po mejkapie. :) - Don Vito - 25-02-2008 A może jakieś radio robi transmisję? Będzie szybciej a i tak wyjdzie na to samo. - Jakuzzi - 25-02-2008 Ludzie, to nie irc. ;) - Gal Anonim - 25-02-2008 Na Canale+ pan krytyk w okularach mówi, że Ratatuj wygrało z Persepolis, bo amerykanie dają Oscara tylko amerykańskiej animacji. Cytat:Ludzie, to nie irc. ;)Ta jedna noc w roku powinna zostać wybaczona. :) - Mefisto - 25-02-2008 Nakf napisał(a):Na razie bez niespodzianek. on nie skacze - on po prostu staje, nie ma go - a jak odświeżam to tracę koło 2-3 minut, więc z deka lipa, choć na razie wszystko co ważniejsze się udało zobaczyć pierwsza piosenka nieco z dupy - Amy sama, śpiewała do powietrza - ech...gdzie te lata 90? - Don Vito - 25-02-2008 Śmiga. Oscar dla Złotego kompasu. Porażka... - marc - 25-02-2008 "złoty kompas" dostal oscara za efekty specjalne. hm ja jestem zaskoczony raczej - Azgaroth - 25-02-2008 A jednak Transformery nie zgarnęły Oscara ;) - Mierzwiak - 25-02-2008 Złoty Kompas?! Co za zaskoczenie, dość niemiłe, Oscar ewidentnie należał się Piratom lub TFom. - Gal Anonim - 25-02-2008 Nie widziałem filmu, ale po klipie nie wygląda szczególnie. Sweeney Todd. Hmm. - Mefisto - 25-02-2008 piszcie szybciej, bo zupełnie stanęło :( - Mierzwiak - 25-02-2008 Sweeney Todd za scenografię. Film kiepściutki, ale faktycznie scenografia znakomita. Mefi, skoro tak to na serio odświeżaj sobie co chwilę imdb, wyniki są na bieżąco na stronie głównej. - DUX - 25-02-2008 A może tak tu: http://www.ircx.net.pl/?show=ircx_chat kanal #KMF - marc - 25-02-2008 jezu ale pokaleczyli angielszczyznę w przemowie w podzięce za oscara za scenografię - Don Vito - 25-02-2008 Bardem - to było oczywiste - Mefisto - 25-02-2008 uh - Bardem fajnie, ale strasznie naciągane to - Tommy nawet nie patrzył :/ - Don Vito - 25-02-2008 Nie wiem, nie widziałem. Znowu nie da się golądać. - DUX - 25-02-2008 Ponawiam zaproszenie: http://www.ircx.net.pl/?show=ircx_chat #KMF , bo za chwilę zablokuje ten temat - TO FORUM a NIE IRC :) - Don Vito - 25-02-2008 IRC to zbyt skomplikowane urządzenie dla mnie ;) - Mefisto - 25-02-2008 przykro mi - nie chce mi ruszyć ten irc |