Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- Mefisto - 10-01-2008

hmm...na razie to po prostu zmieniona aranżacja starych tematów - za wcześnie na komplementy w stronę Tylera, aczkolwiek czekam z niecierpliwością co mu wyjdzie


- Oconnel - 10-01-2008

Tylerowi coś wyjdzie? Chyba zaraz spadnę z krzesła!!! On wszystko umie spieprzyć. Jakie są dobre motywy w muzyce AVP-R? Te, których nie skomponował Tyler. Teraz jak odsłuchałem ten jeden kawałek, znów to samo! Muzyka Goldsmitha wyśmienita, przeplatana jakimś badziewnym przerywnikiem w stylu bardziej jakiegoś westernu niż Rambo. Znów spieprzone. Powinni zrobić nową aranżację no utworów Goldsmitha i tyle. Po co zmieniać coś co się już raz sprawdziło? (patrz muza do Bourne-a).


- slepy51 - 15-01-2008

Trwający nieco ponad minutę Zbieram zęby z podłogi i odliczam dni do premiery...

EDIT:
3 spoty reklamowe i 6 klipów prosto z filmu. Kto wymyslił tą polską datę premiery?!? :x


- Glut - 15-01-2008

Cudowne. :) Już nie mogę się doczekać.


- Oconnel - 16-01-2008

I must resist. I must ressist! Nie NIE NIEE nie kliknę w te linki!!!


- tomashec - 18-01-2008

cala muza do "rambo" do odsluchania tutaj:
http://music.lionsgate.com/rambo/mp3/index.php

username: rambo
password: RAM1966

przy okazji jeden utwor jest do sciagniecia.


- Anonymous - 18-01-2008

Posłuchałem kilku kawałków i musze powiedzieć, że muzyczka jest ok. Słucha się przyjemnie, może nie rewelacja, ale jestem zadowolony.

Ciekawi mnie czas trwania filmu, poprzednie częsci miały odpowiednio 94/97/101 minut, nie obraziłbym się jakby ten wzrost został utrzymany ;) a najlepiej żeby nowy film miał ze dwie godziny :)


- tomashec - 18-01-2008

jest juz oficjalny czas trwania: 93 minuty.
wielka szkoda. liczylem na jakies 105 minut.


- Mefisto - 18-01-2008

wywiadzik ze Sly'em:
http://www.joblo.com/interview-stallone


- Mental - 18-01-2008

ja liczylem na 101:)

półtorej godziny jak na Rambo to czas w sam raz:) Sly odmawia wyjazdu do dżungli (5 minut), Sly jedzie do dżungli (5 minut), Sly ocenia sytuacje okiem fachowca (1 minuta), Sly robi demolke (80 minut), Sly wraca z dżungli (2 minuty).

fragment wywiadu:

Cytat:Was it hard to bring the movie in with an R?

I couldn't believe it, first of all. When babies are being bayoneted and… I thought this will never go. And we presented it, but I did have a caveat with the MPAA, I said, ‘…this is happening today. And if we are ever going to do something responsible, where art has the ability to influence peoples awareness and impact the lives of these people, don’t dilute it. Don't water it down. It’s got to be uncomfortable. It is uncomfortable. It’s miserable. It’s distasteful. It’s horrifying. But if you’re not gonna do it, don’t do the movie, don't do violence-lite. Don’t… just don’t, it’s wrong. Don’t cut away too soon. Just let it sit in, I want people to feel it.’ and to their credit, they allowed this film to be as truthful as it could.



- Negrin - 18-01-2008

Cytat:something responsible, where art has the ability to influence peoples awareness and impact the lives of these people
Litości, człowieku, który to mówisz, kimkolwiek jesteś -- tutaj mowa o cholernym Rambo :lol:

A poważnie: kijwdupizm, z jakim ten gość to mówi, naprawdę źle wróży filmowi ;) Chociaż w zasadzie to nie: będzie tak śmiesznie, jak się spodziewam.


- Anonymous - 18-01-2008

Negrin napisał(a):Litości, człowieku, który to mówisz, kimkolwiek jesteś
(...)
A poważnie: kijwdupizm, z jakim ten gość to mówi, naprawdę źle wróży filmowi

Czytamy ze zrozumieniem:
Mefisto napisał(a):wywiadzik ze Sly'em:



- Negrin - 18-01-2008

Nie zauważyłem posta Mefisto. To coś zmienia w kwestii kijwdupizmu?


- tomashec - 20-01-2008

na usta cisnie mi sie tylko... kurwa mac:



- Mental - 20-01-2008

jesli tak wygląda filmowe niebo, to ja tam chce byc juz dzis. cudowne...


- Predator895 - 21-01-2008

ZAJEBISTE :D


- Mierzwiak - 24-01-2008

Chyba pierwsza recenzja Rambo: http://www.joblo.com/review-rambo

ocena 9/10


- Anonymous - 24-01-2008

Jak na razie "najgorszy" z sześciu komentarzy na IMDB jest z oceną 7/10, oj będzie się działo :mrgreen:


- Mefisto - 24-01-2008

oj będzie :D
http://worldofwonder.net/archives/2008/Jan/22/dead_and_deader.wow


- Mierzwiak - 24-01-2008

Wow.

I wcale mnie nie dziwi że Sly nie paraduje bez koszulki :twisted: