![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- Mefisto - 10-01-2008 hmm...na razie to po prostu zmieniona aranżacja starych tematów - za wcześnie na komplementy w stronę Tylera, aczkolwiek czekam z niecierpliwością co mu wyjdzie - Oconnel - 10-01-2008 Tylerowi coś wyjdzie? Chyba zaraz spadnę z krzesła!!! On wszystko umie spieprzyć. Jakie są dobre motywy w muzyce AVP-R? Te, których nie skomponował Tyler. Teraz jak odsłuchałem ten jeden kawałek, znów to samo! Muzyka Goldsmitha wyśmienita, przeplatana jakimś badziewnym przerywnikiem w stylu bardziej jakiegoś westernu niż Rambo. Znów spieprzone. Powinni zrobić nową aranżację no utworów Goldsmitha i tyle. Po co zmieniać coś co się już raz sprawdziło? (patrz muza do Bourne-a). - slepy51 - 15-01-2008 Trwający nieco ponad minutę Zbieram zęby z podłogi i odliczam dni do premiery... EDIT: 3 spoty reklamowe i 6 klipów prosto z filmu. Kto wymyslił tą polską datę premiery?!? :x - Glut - 15-01-2008 Cudowne. :) Już nie mogę się doczekać. - Oconnel - 16-01-2008 I must resist. I must ressist! Nie NIE NIEE nie kliknę w te linki!!! - tomashec - 18-01-2008 cala muza do "rambo" do odsluchania tutaj: http://music.lionsgate.com/rambo/mp3/index.php username: rambo password: RAM1966 przy okazji jeden utwor jest do sciagniecia. - Anonymous - 18-01-2008 Posłuchałem kilku kawałków i musze powiedzieć, że muzyczka jest ok. Słucha się przyjemnie, może nie rewelacja, ale jestem zadowolony. Ciekawi mnie czas trwania filmu, poprzednie częsci miały odpowiednio 94/97/101 minut, nie obraziłbym się jakby ten wzrost został utrzymany ;) a najlepiej żeby nowy film miał ze dwie godziny :) - tomashec - 18-01-2008 jest juz oficjalny czas trwania: 93 minuty. wielka szkoda. liczylem na jakies 105 minut. - Mefisto - 18-01-2008 wywiadzik ze Sly'em: http://www.joblo.com/interview-stallone - Mental - 18-01-2008 ja liczylem na 101:) półtorej godziny jak na Rambo to czas w sam raz:) Sly odmawia wyjazdu do dżungli (5 minut), Sly jedzie do dżungli (5 minut), Sly ocenia sytuacje okiem fachowca (1 minuta), Sly robi demolke (80 minut), Sly wraca z dżungli (2 minuty). fragment wywiadu: Cytat:Was it hard to bring the movie in with an R? - Negrin - 18-01-2008 Cytat:something responsible, where art has the ability to influence peoples awareness and impact the lives of these peopleLitości, człowieku, który to mówisz, kimkolwiek jesteś -- tutaj mowa o cholernym Rambo :lol: A poważnie: kijwdupizm, z jakim ten gość to mówi, naprawdę źle wróży filmowi ;) Chociaż w zasadzie to nie: będzie tak śmiesznie, jak się spodziewam. - Anonymous - 18-01-2008 Negrin napisał(a):Litości, człowieku, który to mówisz, kimkolwiek jesteś Czytamy ze zrozumieniem: Mefisto napisał(a):wywiadzik ze Sly'em: - Negrin - 18-01-2008 Nie zauważyłem posta Mefisto. To coś zmienia w kwestii kijwdupizmu? - tomashec - 20-01-2008 na usta cisnie mi sie tylko... kurwa mac: - Mental - 20-01-2008 jesli tak wygląda filmowe niebo, to ja tam chce byc juz dzis. cudowne... - Predator895 - 21-01-2008 ZAJEBISTE :D - Mierzwiak - 24-01-2008 Chyba pierwsza recenzja Rambo: http://www.joblo.com/review-rambo ocena 9/10 - Anonymous - 24-01-2008 Jak na razie "najgorszy" z sześciu komentarzy na IMDB jest z oceną 7/10, oj będzie się działo :mrgreen: - Mefisto - 24-01-2008 oj będzie :D http://worldofwonder.net/archives/2008/Jan/22/dead_and_deader.wow - Mierzwiak - 24-01-2008 Wow. I wcale mnie nie dziwi że Sly nie paraduje bez koszulki :twisted: |