Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - nawrocki - 28-01-2012

[Obrazek: 32214.$.jpg]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012

Żałosne z lekka. No i jeśli to męskie plecy plakat nabiera całkiem nowego znaczenia i nie sądzę by poeta akurat to miał na myśli :P


RE: PLAKATY! - military - 28-01-2012

Trochę to obleśne, nawet na mój wytrzymały gust.:)


RE: PLAKATY! - Albertino - 28-01-2012

Myślę, że plakat z pościelą był o wiele lepszy. Nie obrzydza mnie to, ale najzwyczajniej w świecie zbyt bezpośrednie.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012

Nie bezpośrednie, ale spłycające film tak bardzo, jak to tylko możliwe. Każdy pornol może mieć taki minimalistyczny plakat, a nie o to w Shame chodzi.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 28-01-2012

pornol? dla mnie wygląda to jak reklama szamponu


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012

Abstrahując oczywiście od realizmu tej, ekhm, substancji ;)


RE: PLAKATY! - Lawrence - 29-01-2012

[Obrazek: THE-RAVEN-POSTER_510.jpg]


RE: PLAKATY! - Motoduf - 29-01-2012

Ładne.


RE: PLAKATY! - shamar - 03-02-2012

To jest ładniejsze

[Obrazek: 84917-01.jpg]


RE: PLAKATY! - Corn - 04-02-2012

Przypomina mi trochę Audrey Hepburn.


RE: PLAKATY! - Snappik - 04-02-2012

Coś dla rozluźnienia ;)

[Obrazek: 2HEADEDSHARK20a.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 04-02-2012

Zapomnieli tylko dopisać w taglinie, że w filmie pojawiają się cycki :P


RE: PLAKATY! - Mefisto - 04-02-2012

(04-02-2012, 13:01)Corn napisał(a): Przypomina mi trochę Audrey Hepburn.

R U fuckin kiddin me? :>


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 04-02-2012

(04-02-2012, 13:01)Corn napisał(a): Przypomina mi trochę Audrey Hepburn.
Mialem to samo skojarzenie.


RE: PLAKATY! - Perfik - 04-02-2012

No ja też, ale plakat jest ogólnie do dupy, co nie?


RE: PLAKATY! - patyczak - 05-02-2012

Jest:D


RE: PLAKATY! - shamar - 05-02-2012

Niczego nie rozumiecie. Kij z plakatem. Snieżka jest ładna.
Nie to co ten papudrak ze Zmierzchu. Jak ją zobaczyłem w wieku nastoletnim w tandetnym filmie z Quaidem pomyślałem: Boszeee, jaka ona brzydka.


RE: PLAKATY! - Pitero - 05-02-2012

Ja widziałem ja w "Blind Side", jako córka Sandry Bullock jest więcej niż piękna.


RE: PLAKATY! - Arahan - 05-02-2012

[Obrazek: Mondo_Drive_by_Ken_Taylor-640x960.jpg]

świetny !