![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - nawrocki - 28-01-2012
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012 Żałosne z lekka. No i jeśli to męskie plecy plakat nabiera całkiem nowego znaczenia i nie sądzę by poeta akurat to miał na myśli :P RE: PLAKATY! - military - 28-01-2012 Trochę to obleśne, nawet na mój wytrzymały gust.:) RE: PLAKATY! - Albertino - 28-01-2012 Myślę, że plakat z pościelą był o wiele lepszy. Nie obrzydza mnie to, ale najzwyczajniej w świecie zbyt bezpośrednie. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012 Nie bezpośrednie, ale spłycające film tak bardzo, jak to tylko możliwe. Każdy pornol może mieć taki minimalistyczny plakat, a nie o to w Shame chodzi. RE: PLAKATY! - Mefisto - 28-01-2012 pornol? dla mnie wygląda to jak reklama szamponu RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 28-01-2012 Abstrahując oczywiście od realizmu tej, ekhm, substancji ;) RE: PLAKATY! - Lawrence - 29-01-2012
RE: PLAKATY! - Motoduf - 29-01-2012 Ładne. RE: PLAKATY! - shamar - 03-02-2012 To jest ładniejsze
RE: PLAKATY! - Corn - 04-02-2012 Przypomina mi trochę Audrey Hepburn. RE: PLAKATY! - Snappik - 04-02-2012 Coś dla rozluźnienia ;)
RE: PLAKATY! - Lawrence - 04-02-2012 Zapomnieli tylko dopisać w taglinie, że w filmie pojawiają się cycki :P RE: PLAKATY! - Mefisto - 04-02-2012 (04-02-2012, 13:01)Corn napisał(a): Przypomina mi trochę Audrey Hepburn. R U fuckin kiddin me? :> RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 04-02-2012 (04-02-2012, 13:01)Corn napisał(a): Przypomina mi trochę Audrey Hepburn.Mialem to samo skojarzenie. RE: PLAKATY! - Perfik - 04-02-2012 No ja też, ale plakat jest ogólnie do dupy, co nie? RE: PLAKATY! - patyczak - 05-02-2012 Jest:D RE: PLAKATY! - shamar - 05-02-2012 Niczego nie rozumiecie. Kij z plakatem. Snieżka jest ładna. Nie to co ten papudrak ze Zmierzchu. Jak ją zobaczyłem w wieku nastoletnim w tandetnym filmie z Quaidem pomyślałem: Boszeee, jaka ona brzydka. RE: PLAKATY! - Pitero - 05-02-2012 Ja widziałem ja w "Blind Side", jako córka Sandry Bullock jest więcej niż piękna. RE: PLAKATY! - Arahan - 05-02-2012 ![]() świetny ! |