Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Motoduf - 05-02-2012

Cudowne, chcę to mieć na ścianie.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-02-2012

Dziwadło:

[Obrazek: intrudersusposter.png]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 06-02-2012

(05-02-2012, 23:10)Arahan napisał(a): świetny !

kolorystycznie ok, ale cała reszta do porzygania - Gosling wygląda jakby miał albo zaraz się rozpuścić albo zamienić w cosia


RE: PLAKATY! - Pitero - 06-02-2012

Interesujacy , ale ja nie trawię plakatów, gdzie ten sam aktor pojawia się dwa razy (patrz: Bekarty wojny)


RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-02-2012

http://kwejk.pl/obrazek/915487/plakaty,filmowe.html


RE: PLAKATY! - Albertino - 08-02-2012

było.pl


RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-02-2012

No kurde, aż się zaczerwieniłem...


RE: PLAKATY! - nexus - 08-02-2012

[Obrazek: 4b7be48e1982db35230aca01f6f77dd6.jpg?1328658758]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 08-02-2012

Trzy posty wyżej wklejono TO SAMO. Nie mówiąc już o tym, że te zestawienia robiły furrorę w zeszłym roku.


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-02-2012

Proste i dobre:

[Obrazek: poster-xlarge.jpg]


RE: PLAKATY! - military - 09-02-2012

Swoją drogą to to ma być reboot czy sequel?


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 09-02-2012

Sequel.


RE: PLAKATY! - soldamn - 09-02-2012

Jak dla mnie bardziej spin-off. Reiner przecież nie wciela się w Bourne'a tylko innego agenta w tym samym uniwersum.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 09-02-2012

[Obrazek: machete-kills-promo-poster.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-02-2012

[Obrazek: lockoutposter.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-02-2012

[Obrazek: mother-of-god-meme.jpg]


RE: PLAKATY! - Motoduf - 18-02-2012

Nie narzekaj, przynajmniej zdecydowali się wreszcie na jakiś tytuł ;D


RE: PLAKATY! - shamar - 21-02-2012

Wieszajcie se jakichś podstarzałych koksów na ścianach a ja bym wolał coś takiego.

[Obrazek: 33202.$.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-02-2012

[Obrazek: rampart_poster.jpg]


RE: PLAKATY! - Corn - 27-02-2012

80s wiecznie żywe