![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Motoduf - 05-02-2012 Cudowne, chcę to mieć na ścianie. RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-02-2012 Dziwadło:
RE: PLAKATY! - Mefisto - 06-02-2012 (05-02-2012, 23:10)Arahan napisał(a): świetny ! kolorystycznie ok, ale cała reszta do porzygania - Gosling wygląda jakby miał albo zaraz się rozpuścić albo zamienić w cosia RE: PLAKATY! - Pitero - 06-02-2012 Interesujacy , ale ja nie trawię plakatów, gdzie ten sam aktor pojawia się dwa razy (patrz: Bekarty wojny) RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-02-2012 http://kwejk.pl/obrazek/915487/plakaty,filmowe.html RE: PLAKATY! - Albertino - 08-02-2012 było.pl RE: PLAKATY! - nawrocki - 08-02-2012 No kurde, aż się zaczerwieniłem... RE: PLAKATY! - nexus - 08-02-2012
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 08-02-2012 Trzy posty wyżej wklejono TO SAMO. Nie mówiąc już o tym, że te zestawienia robiły furrorę w zeszłym roku. RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-02-2012 Proste i dobre:
RE: PLAKATY! - military - 09-02-2012 Swoją drogą to to ma być reboot czy sequel? RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 09-02-2012 Sequel. RE: PLAKATY! - soldamn - 09-02-2012 Jak dla mnie bardziej spin-off. Reiner przecież nie wciela się w Bourne'a tylko innego agenta w tym samym uniwersum. RE: PLAKATY! - nawrocki - 09-02-2012
RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-02-2012
RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-02-2012
RE: PLAKATY! - Motoduf - 18-02-2012 Nie narzekaj, przynajmniej zdecydowali się wreszcie na jakiś tytuł ;D RE: PLAKATY! - shamar - 21-02-2012 Wieszajcie se jakichś podstarzałych koksów na ścianach a ja bym wolał coś takiego.
RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-02-2012
RE: PLAKATY! - Corn - 27-02-2012 80s wiecznie żywe |