Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Rodia - 09-11-2010

Została ogłoszona wersja PC, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość... :/


- Snuffer - 09-11-2010

Poważnie? Radość! Dwójki straty nie odżałowałem, no ale przynajmniej to..


- Luis Cyfer - 17-11-2010

castlevania lords of shadow
na iksa

Noc coz za fenomelna gra! Coz za niespodzianka! Gierka wyszla bez jakiegos wiekszoego echa a miazdzy konkurentow bez problemu. God of Wara np:)
Przepiekna grafika, olbrzymi bestiariusz, niesamowity desing wszystkiego, piekna muza i bardzo bogaty system walki. Czego chciec wiecej od slaszera? I w dodatku gra jest dluga co jest zadkoscia w dzisiejszych czasach. No i odpowiednie trudna. Moze nie jest to hc na poziomie NG2, ale czasem daje popalic i wynagradza skilla.
Cudo

[Obrazek: castlevania-lord-of-shadows-009.jpg]


- Wawrzyniec - 17-11-2010

Czy giera jest lepsza niż dwa pierwsze denne levele (demo)?


- simek - 17-11-2010

Cytat:Czego chciec wiecej od slaszera?

Przyjaznej graczowi kamery na przykład.


- Luis Cyfer - 17-11-2010

Wawrzyniec napisał(a):Czy giera jest lepsza niż dwa pierwsze denne levele (demo)?
nie wiem. nie gralem w demo

simek napisał(a):Przyjaznej graczowi kamery na przykład.
a tu nieprzyjazna? jak w GoW czu DMC bez mozliwosci ustawiania wedle woli


- Wawrzyniec - 17-11-2010

Demo to dwa pierwsze levele pełnej wersji, przecież napisałem.


- Luis Cyfer - 17-11-2010

to dalej jest lepiej:) zreszta cala gra jest zajebista. od poczatku do konca


- Arahan - 20-11-2010

Luis Cyfer napisał(a):castlevania lords of shadow
na iksa

Noc coz za fenomelna gra! Coz za niespodzianka! Gierka wyszla bez jakiegos wiekszoego echa a miazdzy konkurentow bez problemu. God of Wara np:)
Obrazek

Gierka udana, ale GoW III nie przebija. Co więcej po sposobie walki widać, że twórcy wzorowali się na przygodach Kratosa, również przemoc mimo, iż nie tak dosadna to podobna. Nie mniej pozycjajest pozytywnym zaskoczeniem.


- Luis Cyfer - 20-11-2010

no wiem, ze sie wzorowali tylko, ze dynamika, szybkosc, mnogosc ciosow stoi po stronie castlevanii:)


- military - 22-11-2010

http://www.gametrailers.com/video/penetrate-the-deus-ex/707555

To nie będzie gra roku. To będzie gra DEKADY.


- Mierzwiak - 22-11-2010

Może, ale co ta grafika taka nędzna? No chyba że to jakaś beta, ale jak na obecne standardy gra wygląda po prostu słabo.


- Snappik - 22-11-2010

military napisał(a):http://www.gametrailers.com/video/penetrate-the-deus-ex/707555

To nie będzie gra roku. To będzie gra DEKADY.

Uważasz, że do 2020 roku nie powstanie nic lepszego? :grin:


- military - 22-11-2010

Walić grafikę, bo:

- to pierwsza gra od dawna, w której nie grasz jako żołnierz i nie bierzesz udziału w wielkiej wojnie / nie ratujesz USA albo całego świata
- twoją motywacją jest coś innego niż "potwory pożarły moją rodzinę"
- walczysz w żyjącym mieście - na pełnych ludzi ulicach, w budynkach - a nie w rosyjskich wsiach czy jakichś afgańskich pueblach
- masz kilka możliwości rozwiązania każdego problemu
- misje nie polegają na biegnięciu przed siebie pod ciągłym ostrzałem.

Mam już dość tych dowalonych do pieca, reżyserowanych strzelanek - chcę coś w klimatach Split Second z Hauerem; niech to będzie jakaś mroczna, kryminalna opowieść w świecie s-f. I chyba wreszcie to dostanę - dlatego nie będę zły nawet jesli całość będzie wyglądać jak z PS2.


- Wawrzyniec - 22-11-2010

Dobrze, że ten gość się tak skradał. To mu pozwoliło rozpieprzyć całą ochronę dopiero PO ściągnięciu plików.

Pierwszy Deus Ex był dla mnie takim orgazmem, że na najnowszą odsłonę jak najbardziej czekam, pomimo, że jak na razie nie widzę w tej grze nic innowacyjnego. "Jedynka" pod względem świeżości miażdżyła i mam nadzieję, że Human Revolution będzie niewiele gorszy, także pod względem klimatu (nieważne, że najwyraźniej będzie ta atmosfera nieco inna. Byle było gęsto).


- Gal Anonim - 23-11-2010

Mierzwiak napisał(a):Może, ale co ta grafika taka nędzna? No chyba że to jakaś beta, ale jak na obecne standardy gra wygląda po prostu słabo.
Kogo obchodzi grafika w RPG? Przecież to nie efekty wizualne są najważniejszą cechą RPG (vide Vampire the Masquerade: Bloodlines, czy ostatnio Fallout: New Vegas). Jedyne co powinno być standardem, jeżeli chodzi o grafikę RPG, a co wprowadziło Bloodlines i silnik Source to realistyczna mimika i gestykulacja, której do dziś nikt inny nie był w stanie pobić (zwłaszcza, że właściwie wszystkie bawią się teraz w 'filmowość', co ujmuje mimice i gestykulacji efektowności, podczas gdy w takim VTMB podczas dialogów oczyma bohatera patrzyliśmy na rozmówcę).


- Arahan - 23-11-2010

Zapoznałem się ze różnymi zdaniami użytkowników forum w temacie: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=4161 (za co serdecznie wam dziękuję) i zakupiłem jakiś miesiąc temu PS3.
Pierwszą grą w jaką zakupiłem był: Batman: Arkham Asylum.
Gra jest kapitalna ! Świetna grafika, nawiązująca stylem do filmów Tima Burtona (lokacje, Joker!), kapitalnie podłożone głosy tych samych aktorów, którzy usiedli za mikrofonem w kreskówce (Kevin Conroy, Mark Hamill), fajna fabuła i genialny, bardzo intuicyjny system walk.
Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o gry na PS3, ale B:AA jest totalnym czasopochłaniaczem !
8.5/10


- Gal Anonim - 24-11-2010

Bo każdy moment jest dobry by przypomnieć sobie Vampire the Masquerade: Bloodlines:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xL90iPahGko[/youtube]

Loffkam to.


- Khet - 09-12-2010

Uncharted 3 oficjalnie: http://popwatch.ew.com/2010/12/09/uncharted-3-first-look/

Kogo tam obchodzi film:]


- Wawrzyniec - 09-12-2010

Był najlepiej animowany śnieg, to teraz dojdzie do tego piasek.