![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Rodia - 09-11-2010 Została ogłoszona wersja PC, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość... :/ - Snuffer - 09-11-2010 Poważnie? Radość! Dwójki straty nie odżałowałem, no ale przynajmniej to.. - Luis Cyfer - 17-11-2010 castlevania lords of shadow na iksa Noc coz za fenomelna gra! Coz za niespodzianka! Gierka wyszla bez jakiegos wiekszoego echa a miazdzy konkurentow bez problemu. God of Wara np:) Przepiekna grafika, olbrzymi bestiariusz, niesamowity desing wszystkiego, piekna muza i bardzo bogaty system walki. Czego chciec wiecej od slaszera? I w dodatku gra jest dluga co jest zadkoscia w dzisiejszych czasach. No i odpowiednie trudna. Moze nie jest to hc na poziomie NG2, ale czasem daje popalic i wynagradza skilla. Cudo
- Wawrzyniec - 17-11-2010 Czy giera jest lepsza niż dwa pierwsze denne levele (demo)? - simek - 17-11-2010 Cytat:Czego chciec wiecej od slaszera? Przyjaznej graczowi kamery na przykład. - Luis Cyfer - 17-11-2010 Wawrzyniec napisał(a):Czy giera jest lepsza niż dwa pierwsze denne levele (demo)?nie wiem. nie gralem w demo simek napisał(a):Przyjaznej graczowi kamery na przykład.a tu nieprzyjazna? jak w GoW czu DMC bez mozliwosci ustawiania wedle woli - Wawrzyniec - 17-11-2010 Demo to dwa pierwsze levele pełnej wersji, przecież napisałem. - Luis Cyfer - 17-11-2010 to dalej jest lepiej:) zreszta cala gra jest zajebista. od poczatku do konca - Arahan - 20-11-2010 Luis Cyfer napisał(a):castlevania lords of shadow Gierka udana, ale GoW III nie przebija. Co więcej po sposobie walki widać, że twórcy wzorowali się na przygodach Kratosa, również przemoc mimo, iż nie tak dosadna to podobna. Nie mniej pozycjajest pozytywnym zaskoczeniem. - Luis Cyfer - 20-11-2010 no wiem, ze sie wzorowali tylko, ze dynamika, szybkosc, mnogosc ciosow stoi po stronie castlevanii:) - military - 22-11-2010 http://www.gametrailers.com/video/penetrate-the-deus-ex/707555 To nie będzie gra roku. To będzie gra DEKADY. - Mierzwiak - 22-11-2010 Może, ale co ta grafika taka nędzna? No chyba że to jakaś beta, ale jak na obecne standardy gra wygląda po prostu słabo. - Snappik - 22-11-2010 military napisał(a):http://www.gametrailers.com/video/penetrate-the-deus-ex/707555 Uważasz, że do 2020 roku nie powstanie nic lepszego? :grin: - military - 22-11-2010 Walić grafikę, bo: - to pierwsza gra od dawna, w której nie grasz jako żołnierz i nie bierzesz udziału w wielkiej wojnie / nie ratujesz USA albo całego świata - twoją motywacją jest coś innego niż "potwory pożarły moją rodzinę" - walczysz w żyjącym mieście - na pełnych ludzi ulicach, w budynkach - a nie w rosyjskich wsiach czy jakichś afgańskich pueblach - masz kilka możliwości rozwiązania każdego problemu - misje nie polegają na biegnięciu przed siebie pod ciągłym ostrzałem. Mam już dość tych dowalonych do pieca, reżyserowanych strzelanek - chcę coś w klimatach Split Second z Hauerem; niech to będzie jakaś mroczna, kryminalna opowieść w świecie s-f. I chyba wreszcie to dostanę - dlatego nie będę zły nawet jesli całość będzie wyglądać jak z PS2. - Wawrzyniec - 22-11-2010 Dobrze, że ten gość się tak skradał. To mu pozwoliło rozpieprzyć całą ochronę dopiero PO ściągnięciu plików. Pierwszy Deus Ex był dla mnie takim orgazmem, że na najnowszą odsłonę jak najbardziej czekam, pomimo, że jak na razie nie widzę w tej grze nic innowacyjnego. "Jedynka" pod względem świeżości miażdżyła i mam nadzieję, że Human Revolution będzie niewiele gorszy, także pod względem klimatu (nieważne, że najwyraźniej będzie ta atmosfera nieco inna. Byle było gęsto). - Gal Anonim - 23-11-2010 Mierzwiak napisał(a):Może, ale co ta grafika taka nędzna? No chyba że to jakaś beta, ale jak na obecne standardy gra wygląda po prostu słabo.Kogo obchodzi grafika w RPG? Przecież to nie efekty wizualne są najważniejszą cechą RPG (vide Vampire the Masquerade: Bloodlines, czy ostatnio Fallout: New Vegas). Jedyne co powinno być standardem, jeżeli chodzi o grafikę RPG, a co wprowadziło Bloodlines i silnik Source to realistyczna mimika i gestykulacja, której do dziś nikt inny nie był w stanie pobić (zwłaszcza, że właściwie wszystkie bawią się teraz w 'filmowość', co ujmuje mimice i gestykulacji efektowności, podczas gdy w takim VTMB podczas dialogów oczyma bohatera patrzyliśmy na rozmówcę). - Arahan - 23-11-2010 Zapoznałem się ze różnymi zdaniami użytkowników forum w temacie: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=4161 (za co serdecznie wam dziękuję) i zakupiłem jakiś miesiąc temu PS3. Pierwszą grą w jaką zakupiłem był: Batman: Arkham Asylum. Gra jest kapitalna ! Świetna grafika, nawiązująca stylem do filmów Tima Burtona (lokacje, Joker!), kapitalnie podłożone głosy tych samych aktorów, którzy usiedli za mikrofonem w kreskówce (Kevin Conroy, Mark Hamill), fajna fabuła i genialny, bardzo intuicyjny system walk. Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o gry na PS3, ale B:AA jest totalnym czasopochłaniaczem ! 8.5/10 - Gal Anonim - 24-11-2010 Bo każdy moment jest dobry by przypomnieć sobie Vampire the Masquerade: Bloodlines: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xL90iPahGko[/youtube] Loffkam to. - Khet - 09-12-2010 Uncharted 3 oficjalnie: http://popwatch.ew.com/2010/12/09/uncharted-3-first-look/ Kogo tam obchodzi film:] - Wawrzyniec - 09-12-2010 Był najlepiej animowany śnieg, to teraz dojdzie do tego piasek. |