Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Khet - 09-12-2010

Ruszyła także strona - http://www.unchartedthegame.com/
2011 to będzie gorący rok : )


- Arahan - 10-12-2010

Czyżby szykowała się gra, która wyciśnie z PS3 wszystko co się da ;) ?


- Khet - 12-12-2010

No i na VGA znowu pozamiatało Rockstar. Imo niesłusznie, ale whatever.

http://www.gametrailers.com/video/vga-10-uncharted-3/708329 - Uncharted 3
http://www.gametrailers.com/video/vga-10-mass-effect/708363 - Mass Effect 3

A oprócz tego także kolejne Elder Scrolls, mogę umierać:)


- Mierzwiak - 12-12-2010

Trailerek Mass Effecta 3 zajebisty. Swoją drogą idą coraz dalej w kwestii animacji na potrzeby zwiastunów, Shepard wygląda niemalże fotorealistycznie.


- military - 14-12-2010

Miał ktoś kiedyś do czynienia z emulatorem ePSXe? Zaczęliśmy dziś męczyć z kobitą Crashe Bandicooty - najlepsze platformówki ever - i w pierwszej części zacięło nas w jednym z etapów, w którym winda ma zacząć się poruszać, no ale nie chce zadziałać. Miałem już parę podobnych problemów z innymi grami na ePSXe. Jak uniknąć takich błędów? Czy jest lepszy emulator?


- Khet - 14-12-2010

W którym levelu konkretnie jest ten problem? W pierwszym Crashu nie mogłem rozgryźć jak przedostać się windą do poziomu z bossem (Crash po prostu stał w miejscu i gapił się w sufit), ale pomogło klepanie trójkąta (albo przycisku go zastępującego na klawiaturze).

Przedwczoraj sam zacząłem męczyć trylogię Crasha na ePSXe, ale jedynym błędem jaki się pojawił (i mnie mocno wpienił) było nagłe wyparowanie zapisanych stanów z gry z trójki. Sam emulator uważam za najlepszą opcję i korzystam tylko z niego, od kiedy PSX zdechł.


- Snappik - 14-12-2010

Dzisiaj ruszyła druga odsłona charytatywnej akcji HUMBLE BUNDLE. Za dowolną kasę można kupić paczkę 5 gier niezależnych (dodam od siebie, że całkiem dobrych, dla samego Braida i Machinarium warto). Wymagany jest co najmniej PayPal lub karta do transakcji internetowych. Wchodzimy na powyższą stronkę, wypełniamy kwestionariusz, płacimy, potem dostajemy na maila linka do swoich kopii (w późniejszym czasie będzie je można przypisać do konta na Steamie) i ściągamy kiedy chcemy i ile chcemy. Super przejrzysta oferta, a dzieciaki (bo to akcja skierowana do chorych dzieci - szpitale zostaną wyposażone w książki, zabawki, konsole i gry dla małych pacjentów) będą mieć radochę. Wydatek nie musi być duży, każdy 1$ się liczy. Dodam, że pół roku temu uzbierano prawie 400 tysięcy dolarów. Patrząc na dzisiejszy wynik, jest szansa na spokojne przebicie tej kwoty. Polecam, jak ktoś ma 5-6 złotych na PayPal to nie ma lepszej opcji wyzerowania konta :)


- military - 15-12-2010

Khet napisał(a):W którym levelu konkretnie jest ten problem?

Temple Ruins - po rozwaleniu pająka przechodzisz przez przejście z dzidami, idziesz w prawo i stajesz na takim okrągłym kamieniu, który powinien się odczepić od pozostałych i pojechać do góry. Nie jedzie.


- Khet - 15-12-2010

Okej, wyczytałem, że to faktycznie wina emulatora :roll: Jeszcze tam nie doszedłem, ale nie mam już pojęcia na jakim innym emulatorze grać - wszystko inne poza ePSXe działa tragicznie.

Sam chyba zassam gry z PSStore po prostu.


- military - 15-12-2010

PS Store - rzadko z tego korzystam, na PSP ładuje się wieki. Jest tam pierwszy Crash?


- Khet - 15-12-2010

Jedynka i trójka, każda po 18zł.
Plusem Crashy jest to, że mają naprawdę ładną i czytelną grafikę nawet jak na dzisiejsze standardy i po skorzystaniu z opcji wygładzenia na PS3, można grać komfortowo nawet na TV HD.


- military - 17-12-2010

Męczymy Crasha 2, działa dobrze na emulatorze - i jest po prostu świetny. Te gry nie zestarzały się ani o sekundę, choć czasem doprowadzają mnie do szału poziomem trudności (10 lat temu miało się lepszy refleks...). Brakuje mi takich platformówek na 360.


- Wawrzyniec - 22-12-2010

Dostałem nerdgasmu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T3pL_1_6z2g[/youtube]


- Gal Anonim - 22-12-2010

No, zwiastuny znowu mają kul rockową gitarkę, a w grze jak zwykle pewnie będzie pipowate plumkanie typowe dla fantasy...


- Wawrzyniec - 22-12-2010

Będzie na 99%, tylko co z tego, skoro pierwsza część i tak miała dowaloną do pieca muzę, dzięki której gra aż ociekała klimatem.
W DA brakowało mi jedynie lepiej zrealizowanych rozmów bohatera z NPC (przede wszystkim niech zatrudnią aktora, który odegra protagonistę). Podobno teraz ma być bliżej Mass Effecta. Jak na razie jest to najlepsza wiadomość jaką usłyszałem a propos DA 2.


- Gal Anonim - 22-12-2010

Wawrzyniec napisał(a):Będzie na 99%, tylko co z tego, skoro pierwsza część i tak miała dowaloną do pieca muzę, dzięki której gra aż ociekała klimatem.
To z tego, że miało być "daaaak fantazi", a było "pipa fantasy" z krwią tryskającą na postacie. I ostra muza w tle! Bo na cholere ten Manson w zwiastunie i rockowa gitarka w stylu 300, jak w grze bylo cos zupelnie odmiennego?
Cytat:Podobno teraz ma być bliżej Mass Effecta. Jak na razie jest to najlepsza wiadomość jaką usłyszałem a propos DA 2.
Jo, bo to to, czego RPG teraz potrzebują: być bardziej jak Mass Effect i typowe dla bioWare: dobra odpowiedź u góry, złowieszcza na dole, a na środeczku pipkowato-neutralna. Ale mnie tam rybka, jak mówie, gry od BioWare mnie nie robią. Ja czekam na coś nowego od Obsidianu znów... Albo jak Troika zmartwychwstanie... Niech już prędko Bethesda spieprzy Fallouta 4 i da zrobić kolejny spin-off Obsidianowi ze wsparciem Caina i Boyarskiego.


- military - 23-12-2010

Crov napisał(a):Bo na cholere ten Manson w zwiastunie i rockowa gitarka w stylu 300, jak w grze bylo cos zupelnie odmiennego?

Bo jednak autorzy zorientowali się, że pretensjonalna emo-muza pasuje do fantasy-RPG jak pięść do nosa.:) Muzyka była najgorszym elementem zwiastunów obu części DA, choć jeśli o trailer dwójki, mógłbym do niej dorzucić beznadziejny, pseudo-jrpg-owy wygląd bohatera i potworów, totalnie nijakie projekty otoczenia i nudę, która powoduje w mózgu rozpoczęcie procesów gnilnych.

Hm, w zasadzie to poza Mass Effect Bioware nigdy nie zrobiło gry, która naprawdę by mi się podobała.


- Wawrzyniec - 23-12-2010

Cytat:Jo, bo to to, czego RPG teraz potrzebują: być bardziej jak Mass Effect

Ja tylko piszę, że tego potrzebuje Dragon Age. Jeśli będzie bardziej przypominał ME, to okaże się znacznie lepszą grą.


- Arahan - 27-12-2010

Uncharted: Drake's Fortune - ostatni raz grałem na komputerze w 2007 roku. Od tamtego czasu bawiłem się tylko w MF Simulator 2007, a w gry na konsoli pogrywałem sporadycznie. Nie mniej, odkąd usłyszałem o Uncharted 2 zapragnąłem sprawić sobie dziecko Sony. W końcu mi się to udało, ale zanim zagrałem w Among Thieves postanowiłem po bożemu sprawdzić o co chodzi w części pierwszej.

To co dostałem zniszczyło mnie totalnie !
Jak wcześniej wspomniałem, miałem spory zastój jeżeli chodzi o gry, więc najpierw w oczy rzuciła mi się grafika, która jest świetna. Piękne lokacje i kapitalnie animowane postacie, które dzięki aktorom podkładającym głosy potrafią wzbudzić ogromną sympatię i wreszcie świetna fabuła, przywodząca na myśl najlepsze książki i filmy przygodowe ! Zagadki logiczne, pościgi, strzelaniny, wspinaczki, itp, itd ! Pojawił się również element paranormalny, który sprawił, że podczas eksploracji niemieckiej bazy w dżungli kilkukrotnie serducho zabiło mocniej. To jest klimat Panie i Panowie !

Grałem i grałem, ukończyłem grę w ciągu 2 dni (!), a potem przyszła kolej na ...

Uncharted 2: Among Thieves - najdoskonalsza gra w jaką kiedykolwiek grałem ! Niesamowity scenariusz, filmowe zwroty akcji, jeszcze więcej wyrazistych postaci, kapitalna polska lokalizacja, grafika, która sprawiała, że momentami zatrzymywałem się i podziwiałem krajobrazy, pościgi i strzelaniny i wiele, wiele więcej ... uffff, ekipa z Naughty Dog sprawiła, że nie mam na razie ochoty wkładać do napędu konsoli płytki z inną grą. Po prostu wiem, że nic nie dorówna drugiej części przygód Nathana. Brakuje mi słów, żeby opisać doskonałość tej produkcji. Trzeba zagrać i przekonać się samemu !

Absolutny top obu części:
1. Akcja na pociągu z 2,
2. Eksploracja niemieckiej bazy z 1 (u-boot w dżungli !),
3. Walki w Nepalu z 2.

Pozostaje czekać 10 miesięcy na część 3 ...


- patyczak - 28-12-2010

Czy ktoś grał w Amnesie: the Dark Descent?

Bo nie wiem, czy to ciągłe odwracanie ekranu do góry nogami to nie jakiś błąd. A jeżeli nie, to czy to się kiedyś skończy?