![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Khet - 09-12-2010 Ruszyła także strona - http://www.unchartedthegame.com/ 2011 to będzie gorący rok : ) - Arahan - 10-12-2010 Czyżby szykowała się gra, która wyciśnie z PS3 wszystko co się da ;) ? - Khet - 12-12-2010 No i na VGA znowu pozamiatało Rockstar. Imo niesłusznie, ale whatever. http://www.gametrailers.com/video/vga-10-uncharted-3/708329 - Uncharted 3 http://www.gametrailers.com/video/vga-10-mass-effect/708363 - Mass Effect 3 A oprócz tego także kolejne Elder Scrolls, mogę umierać:) - Mierzwiak - 12-12-2010 Trailerek Mass Effecta 3 zajebisty. Swoją drogą idą coraz dalej w kwestii animacji na potrzeby zwiastunów, Shepard wygląda niemalże fotorealistycznie. - military - 14-12-2010 Miał ktoś kiedyś do czynienia z emulatorem ePSXe? Zaczęliśmy dziś męczyć z kobitą Crashe Bandicooty - najlepsze platformówki ever - i w pierwszej części zacięło nas w jednym z etapów, w którym winda ma zacząć się poruszać, no ale nie chce zadziałać. Miałem już parę podobnych problemów z innymi grami na ePSXe. Jak uniknąć takich błędów? Czy jest lepszy emulator? - Khet - 14-12-2010 W którym levelu konkretnie jest ten problem? W pierwszym Crashu nie mogłem rozgryźć jak przedostać się windą do poziomu z bossem (Crash po prostu stał w miejscu i gapił się w sufit), ale pomogło klepanie trójkąta (albo przycisku go zastępującego na klawiaturze). Przedwczoraj sam zacząłem męczyć trylogię Crasha na ePSXe, ale jedynym błędem jaki się pojawił (i mnie mocno wpienił) było nagłe wyparowanie zapisanych stanów z gry z trójki. Sam emulator uważam za najlepszą opcję i korzystam tylko z niego, od kiedy PSX zdechł. - Snappik - 14-12-2010 Dzisiaj ruszyła druga odsłona charytatywnej akcji HUMBLE BUNDLE. Za dowolną kasę można kupić paczkę 5 gier niezależnych (dodam od siebie, że całkiem dobrych, dla samego Braida i Machinarium warto). Wymagany jest co najmniej PayPal lub karta do transakcji internetowych. Wchodzimy na powyższą stronkę, wypełniamy kwestionariusz, płacimy, potem dostajemy na maila linka do swoich kopii (w późniejszym czasie będzie je można przypisać do konta na Steamie) i ściągamy kiedy chcemy i ile chcemy. Super przejrzysta oferta, a dzieciaki (bo to akcja skierowana do chorych dzieci - szpitale zostaną wyposażone w książki, zabawki, konsole i gry dla małych pacjentów) będą mieć radochę. Wydatek nie musi być duży, każdy 1$ się liczy. Dodam, że pół roku temu uzbierano prawie 400 tysięcy dolarów. Patrząc na dzisiejszy wynik, jest szansa na spokojne przebicie tej kwoty. Polecam, jak ktoś ma 5-6 złotych na PayPal to nie ma lepszej opcji wyzerowania konta :) - military - 15-12-2010 Khet napisał(a):W którym levelu konkretnie jest ten problem? Temple Ruins - po rozwaleniu pająka przechodzisz przez przejście z dzidami, idziesz w prawo i stajesz na takim okrągłym kamieniu, który powinien się odczepić od pozostałych i pojechać do góry. Nie jedzie. - Khet - 15-12-2010 Okej, wyczytałem, że to faktycznie wina emulatora :roll: Jeszcze tam nie doszedłem, ale nie mam już pojęcia na jakim innym emulatorze grać - wszystko inne poza ePSXe działa tragicznie. Sam chyba zassam gry z PSStore po prostu. - military - 15-12-2010 PS Store - rzadko z tego korzystam, na PSP ładuje się wieki. Jest tam pierwszy Crash? - Khet - 15-12-2010 Jedynka i trójka, każda po 18zł. Plusem Crashy jest to, że mają naprawdę ładną i czytelną grafikę nawet jak na dzisiejsze standardy i po skorzystaniu z opcji wygładzenia na PS3, można grać komfortowo nawet na TV HD. - military - 17-12-2010 Męczymy Crasha 2, działa dobrze na emulatorze - i jest po prostu świetny. Te gry nie zestarzały się ani o sekundę, choć czasem doprowadzają mnie do szału poziomem trudności (10 lat temu miało się lepszy refleks...). Brakuje mi takich platformówek na 360. - Wawrzyniec - 22-12-2010 Dostałem nerdgasmu: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T3pL_1_6z2g[/youtube] - Gal Anonim - 22-12-2010 No, zwiastuny znowu mają kul rockową gitarkę, a w grze jak zwykle pewnie będzie pipowate plumkanie typowe dla fantasy... - Wawrzyniec - 22-12-2010 Będzie na 99%, tylko co z tego, skoro pierwsza część i tak miała dowaloną do pieca muzę, dzięki której gra aż ociekała klimatem. W DA brakowało mi jedynie lepiej zrealizowanych rozmów bohatera z NPC (przede wszystkim niech zatrudnią aktora, który odegra protagonistę). Podobno teraz ma być bliżej Mass Effecta. Jak na razie jest to najlepsza wiadomość jaką usłyszałem a propos DA 2. - Gal Anonim - 22-12-2010 Wawrzyniec napisał(a):Będzie na 99%, tylko co z tego, skoro pierwsza część i tak miała dowaloną do pieca muzę, dzięki której gra aż ociekała klimatem.To z tego, że miało być "daaaak fantazi", a było "pipa fantasy" z krwią tryskającą na postacie. I ostra muza w tle! Bo na cholere ten Manson w zwiastunie i rockowa gitarka w stylu 300, jak w grze bylo cos zupelnie odmiennego? Cytat:Podobno teraz ma być bliżej Mass Effecta. Jak na razie jest to najlepsza wiadomość jaką usłyszałem a propos DA 2.Jo, bo to to, czego RPG teraz potrzebują: być bardziej jak Mass Effect i typowe dla bioWare: dobra odpowiedź u góry, złowieszcza na dole, a na środeczku pipkowato-neutralna. Ale mnie tam rybka, jak mówie, gry od BioWare mnie nie robią. Ja czekam na coś nowego od Obsidianu znów... Albo jak Troika zmartwychwstanie... Niech już prędko Bethesda spieprzy Fallouta 4 i da zrobić kolejny spin-off Obsidianowi ze wsparciem Caina i Boyarskiego. - military - 23-12-2010 Crov napisał(a):Bo na cholere ten Manson w zwiastunie i rockowa gitarka w stylu 300, jak w grze bylo cos zupelnie odmiennego? Bo jednak autorzy zorientowali się, że pretensjonalna emo-muza pasuje do fantasy-RPG jak pięść do nosa.:) Muzyka była najgorszym elementem zwiastunów obu części DA, choć jeśli o trailer dwójki, mógłbym do niej dorzucić beznadziejny, pseudo-jrpg-owy wygląd bohatera i potworów, totalnie nijakie projekty otoczenia i nudę, która powoduje w mózgu rozpoczęcie procesów gnilnych. Hm, w zasadzie to poza Mass Effect Bioware nigdy nie zrobiło gry, która naprawdę by mi się podobała. - Wawrzyniec - 23-12-2010 Cytat:Jo, bo to to, czego RPG teraz potrzebują: być bardziej jak Mass Effect Ja tylko piszę, że tego potrzebuje Dragon Age. Jeśli będzie bardziej przypominał ME, to okaże się znacznie lepszą grą. - Arahan - 27-12-2010 Uncharted: Drake's Fortune - ostatni raz grałem na komputerze w 2007 roku. Od tamtego czasu bawiłem się tylko w MF Simulator 2007, a w gry na konsoli pogrywałem sporadycznie. Nie mniej, odkąd usłyszałem o Uncharted 2 zapragnąłem sprawić sobie dziecko Sony. W końcu mi się to udało, ale zanim zagrałem w Among Thieves postanowiłem po bożemu sprawdzić o co chodzi w części pierwszej. To co dostałem zniszczyło mnie totalnie ! Jak wcześniej wspomniałem, miałem spory zastój jeżeli chodzi o gry, więc najpierw w oczy rzuciła mi się grafika, która jest świetna. Piękne lokacje i kapitalnie animowane postacie, które dzięki aktorom podkładającym głosy potrafią wzbudzić ogromną sympatię i wreszcie świetna fabuła, przywodząca na myśl najlepsze książki i filmy przygodowe ! Zagadki logiczne, pościgi, strzelaniny, wspinaczki, itp, itd ! Pojawił się również element paranormalny, który sprawił, że podczas eksploracji niemieckiej bazy w dżungli kilkukrotnie serducho zabiło mocniej. To jest klimat Panie i Panowie ! Grałem i grałem, ukończyłem grę w ciągu 2 dni (!), a potem przyszła kolej na ... Uncharted 2: Among Thieves - najdoskonalsza gra w jaką kiedykolwiek grałem ! Niesamowity scenariusz, filmowe zwroty akcji, jeszcze więcej wyrazistych postaci, kapitalna polska lokalizacja, grafika, która sprawiała, że momentami zatrzymywałem się i podziwiałem krajobrazy, pościgi i strzelaniny i wiele, wiele więcej ... uffff, ekipa z Naughty Dog sprawiła, że nie mam na razie ochoty wkładać do napędu konsoli płytki z inną grą. Po prostu wiem, że nic nie dorówna drugiej części przygód Nathana. Brakuje mi słów, żeby opisać doskonałość tej produkcji. Trzeba zagrać i przekonać się samemu ! Absolutny top obu części: 1. Akcja na pociągu z 2, 2. Eksploracja niemieckiej bazy z 1 (u-boot w dżungli !), 3. Walki w Nepalu z 2. Pozostaje czekać 10 miesięcy na część 3 ... - patyczak - 28-12-2010 Czy ktoś grał w Amnesie: the Dark Descent? Bo nie wiem, czy to ciągłe odwracanie ekranu do góry nogami to nie jakiś błąd. A jeżeli nie, to czy to się kiedyś skończy? |