Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 08-06-2011

Jakuzzi napisał(a):Mental sie skicha:

A żebyś wiedział. Właśnie walnąłem totalną rzadziochę pod siebie :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Jakuzzi - 10-06-2011

[Obrazek: 77775-01.jpg]


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Azgaroth - 12-06-2011

Następny film Coenów będzie musicalem. Świetny news.

http://www.filmweb.pl/news/Bracia+Coen+szykuj%C4%85+musical-74528


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 12-06-2011

Niedobrze, bo liczyłem na realizację "The Yiddish Policemen Union", które miałoby szansę być kolejnym 'hiciorem' na miarę "No Country...", a tak to jeszcze dłużej trzeba będzie czekać. Z drugiej strony dobrze, że w ogóle coś kręcą :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 12-06-2011

Dla mnie news jest tragiczny z kilku przynajmniej powodów:

a) nienawidzę musicali;
b) nie lubię Coenów, kręcących filmy inne niz NCFOM;
c) też wyczekiwałem The Yiddish Policemen Union, a tu zonk - jakiś gówniany musical się szykuje :)




RE: Gorące wieści, plotki itp. - Azgaroth - 12-06-2011

Musicale są fajne, a musical od Coenów na pewno będzie wyjątkowy :)



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 12-06-2011

Hipsterscy geje będą zachwyceni.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 13-06-2011

Jeśli wszystko będzie wyglądało jak w "Bracie, gdzie jesteś?" to nie widzę przeszkód. Ale pewnie wyjdzie drugie "Chicago"...


RE: Gorące wieści, plotki itp. - desjudi - 13-06-2011

Tja, Coenowie i "Chicago". Oni zawsze robili filmy po bożemu, standardowo i przewidywalnie.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 13-06-2011

A co takiego było niebożego, niestandardowego i nieprzewidywalnego w "True Grit"? Albo w "Człowieku, którego nie było"? Albo w "Ladykillers"? Ten pierwszy i ostatni fajne są, ale nic ponad to. Środkowy z kolei tak nudny, że jak go widziałem z pół roku temu, tak się dopiero obudziłem.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 13-06-2011

Oby ten musical był taki niestandardowy jak "Okrucieństwo nie do przyjęcia"! ;)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - desjudi - 13-06-2011

pierwszy i ostatni to rimejki, więc sobie nie poszaleli. Ale to wyjątki.
Nieboże i niestandardowe są chociażby Big Lebowski, NCFOM, Fargo, BAR, Barton Fink, A Serious Man, Miller's Crossing, Blood Simple, O brother..., TMWWT. Można lubić, można nie lubić, ale zarówno pod względem formy, jak i treści (dialogi, narracja, inscenizacja, igranie z gatunkowymi zasadami) Coenowie się wyróżniają, a gdy tworzą coś bezpośrednio od siebie [czyli na bazie własnego scenariusza], to nie może to wyjść przewidywalny klasyk gatunkowy. Chyba, że po prostu zrobią tradycyjny musical prosto z lat 50. - wtedy rozumiem, to będzie w ich stylu, bo kolesie lubię takie zabawy (Intolerable Cruelty).


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bibliomisiek - 13-06-2011

(13-06-2011, 07:31)Hitch napisał(a): (...) Albo w "Człowieku, którego nie było"? (...) tak nudny, że jak go widziałem z pół roku temu, tak się dopiero obudziłem.
Toż to doskonały film jest! 8)



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Danus - 13-06-2011

Zapowiada się ciekawie, fotki w pytę:
http://www.filmweb.pl/news/FOTO+Scenarzysta+%22300%22+i+%C5%BCo%C5%82nierze+Navy+SEALs+prezentuj%C4%85+%22Act+of+Valor%22-74537
Mam nadzieję, ze wyjdzie coś w stylu BHD:P


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 13-06-2011

"Foki" są teraz na topie, ponownie stają się gwiazdami popkultury, zwłaszcza po tym, jak po raz trzeci w przeciągu 10 lat dorwali Bin Ladena i utopili ciało w oceanie zgodnie z afgańskim zwyczajem :) A od BHD nie będzie lepszy, bo BHD to arcydzieło takie jak "Odyseja" i nigdy nie powstanie nic lepszego w temacie białych chłopców z Arkansas strzelających do biednych czarnych z trzeciego świata :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Perfik - 20-06-2011

Właśnie oglądałem sobie wiadomości w reżimowej TV i usłyszałem, że trwają właśnie zdjęcia do kontynuacji... Stawki większej niż życie. Jeśli dobrze zrozumiałem powstać ma film (premiera na początku roku) i serial. Żeby było śmieszniej, w rolach głównych Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, a żeby było jeszcze ciekawiej, za kamerą Patryk Vega, a autorem scenariusza jest Władysław Pasikowski <lol>

Aha i film ma się nazywać Stawka większa niż śmierć...


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 20-06-2011

hmm, jakieś 5 lat chodzą newsy o powstaniu tego filmu. Ale skoro trwają zdjęcia... widzę, że Vega czekał do ostatniej chwili, bo chciał przebić zramolałego Indianę :P


RE: Gorące wieści, plotki itp. - simek - 20-06-2011

Cytat:autorem scenariusza jest Władysław Pasikowski <lol>
Nie znam całego dorobku tego pana(widziałem tylko Psy i Krolla), ale czy on w roli scenarzysty nie jest gwarantem jakieś jakości? Był 20 lat temu? Nigdy nie był i mu wyszło?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 21-06-2011

20 lat temu to tak, ale teraz pracował m.in. przy Katyniu. ;)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bibliomisiek - 21-06-2011

(21-06-2011, 07:29)Crov napisał(a): 20 lat temu to tak, ale teraz pracował m.in. przy Katyniu. ;)

Ale ponoć tylko podrasowywał dialogi :)