Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-04-2012

eee, jaki kontrast macie na monitorach, że nie widzicie prześwitującego Fight Club - zresztą na plakacie jest hint


RE: PLAKATY! - Ciuniek - 27-04-2012

@Mierzwiak
Stąpamy teraz po kruchym lodzie, bo nie jestem pewien czy Ty czegoś nie zauważyłeś, czy ja czegoś nie zajarzyłem ;). Zaryzykuję więc boleśnie oczywiste stwierdzenie (z góry przepraszam): plakat jest bardzo konkretny, szczególnie że tytuł filmu jest na nim umieszczony.

@Mefi
U mnie faktycznie widać cokolwiek dopiero po przechyleniu ekranu. Stąd ten zachwyt na samym początku.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 27-04-2012

Teraz to i ja widzę :)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-04-2012

Dobrze, dostaniecie po ciasteczku :)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-05-2012

[Obrazek: first-promo-posters-for-sin-city-2-and-m...470-75.jpg]

[Obrazek: first-promo-posters-for-sin-city-2-and-m...470-75.jpg]


RE: PLAKATY! - Karol - 15-05-2012

Cytat:'Seven Psychopaths' zapowiada się wybornie!

Killer7 anyone? :)


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 15-05-2012

Sugerujesz, że na koniec filmu zobaczymy walkę dwójki nieśmiertelnych istot?


RE: PLAKATY! - Karol - 15-05-2012

Gdyby to naprawdę miałaby być adaptacja Killer7 to nie mam pojęcia co byśmy zobaczyli :P.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-05-2012

(15-05-2012, 13:02)Phil napisał(a): A to już ogłosili, że to oficjalne? Bo oba - jakkolwiek dobre -pachną mi fanowską robotą.

to teaser postery, ale ponoć oficjalne


RE: PLAKATY! - hanys - 19-05-2012

[Obrazek: 88006-01.jpg]

[Obrazek: 88006-02.jpg]
Reszta: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=88006&klik=cannes2011


RE: PLAKATY! - Motoduf - 19-05-2012

Co za koszmar.


RE: PLAKATY! - Hitch - 19-05-2012

Szyja wygląda jakby trzaskał gangsta focię na fejsika :)


RE: PLAKATY! - military - 19-05-2012

Hitch: miałem to napisać.:) Takie foty to się znajduje na Wiocha.pl.


RE: PLAKATY! - Snappik - 19-05-2012

Hardy zajebisty, ale Szaja...OMFG :*:* Loffciam!


RE: PLAKATY! - Turus - 19-05-2012

Hardy kozak, ale Shia nawet z bronią wygląda jak by robił sweet focie na NK czy innego Facebooka.


RE: PLAKATY! - Mental - 19-05-2012

Trzaskał gangsta focie na fejsika :) :)

I rzeczywiście - masakrycznie złe to jest.


RE: PLAKATY! - Pitero - 19-05-2012

Hardy spoko, Szyja koko :)


RE: PLAKATY! - patyczak - 19-05-2012

Oba plakaty są strasznie kiepskie. To nie są fanarty?


RE: PLAKATY! - hanys - 21-05-2012

[Obrazek: 88072-01.jpg]
Wow!


RE: PLAKATY! - Maciejas - 22-05-2012

Hanys mnie uprzedził :) Plakacik mega! Przy okazji. Stopklatka już widziała. Wklejam opinię na gorąco:

Miejski western wybitnego wyrafinowania, choć nieco cieńszego przesłania. Od pierwszej transowej sceny, przez imponująco skomponowane sekwencje zbrodni po ostatni monolog Jackiego (Brad Pitt) poruszamy się przez dzisiejszą Amerykę pokazaną niczym odrealniony świat przyszłości. Sączące się z telewizorów przemówienia George'a W. Busha i Baracka Obamy wpisują w prostą mafijną historię wstrząsającą refleksję o amerykańskiej współczesności. Chłodny, zaśmiecony kraj i ludzie bez grama dobroci w sercu reprezentują społeczeństwo, które na przekór hasłom wykrzykiwanym przez prezydentów mają coraz większy problem z poczuciem jedności i równości. Szkoda tylko, że piękna krwawa krucjata Jackiego prowadzi do konkluzji z gatunku tych mało odkrywczych.

Dobrze jest. Zarzut o mało odkrywczą konkluzję mnie nie martwi, bo najczęściej stosowany jest na zasadzie "nie bardzo wiem do czego się przyczepić" :P