![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-04-2012 eee, jaki kontrast macie na monitorach, że nie widzicie prześwitującego Fight Club - zresztą na plakacie jest hint RE: PLAKATY! - Ciuniek - 27-04-2012 @Mierzwiak Stąpamy teraz po kruchym lodzie, bo nie jestem pewien czy Ty czegoś nie zauważyłeś, czy ja czegoś nie zajarzyłem ;). Zaryzykuję więc boleśnie oczywiste stwierdzenie (z góry przepraszam): plakat jest bardzo konkretny, szczególnie że tytuł filmu jest na nim umieszczony. @Mefi U mnie faktycznie widać cokolwiek dopiero po przechyleniu ekranu. Stąd ten zachwyt na samym początku. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 27-04-2012 Teraz to i ja widzę :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-04-2012 Dobrze, dostaniecie po ciasteczku :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-05-2012 ![]()
RE: PLAKATY! - Karol - 15-05-2012 Cytat:'Seven Psychopaths' zapowiada się wybornie! Killer7 anyone? :) RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 15-05-2012 Sugerujesz, że na koniec filmu zobaczymy walkę dwójki nieśmiertelnych istot? RE: PLAKATY! - Karol - 15-05-2012 Gdyby to naprawdę miałaby być adaptacja Killer7 to nie mam pojęcia co byśmy zobaczyli :P. RE: PLAKATY! - Mefisto - 15-05-2012 (15-05-2012, 13:02)Phil napisał(a): A to już ogłosili, że to oficjalne? Bo oba - jakkolwiek dobre -pachną mi fanowską robotą. to teaser postery, ale ponoć oficjalne RE: PLAKATY! - hanys - 19-05-2012 ![]() ![]() Reszta: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=88006&klik=cannes2011 RE: PLAKATY! - Motoduf - 19-05-2012 Co za koszmar. RE: PLAKATY! - Hitch - 19-05-2012 Szyja wygląda jakby trzaskał gangsta focię na fejsika :) RE: PLAKATY! - military - 19-05-2012 Hitch: miałem to napisać.:) Takie foty to się znajduje na Wiocha.pl. RE: PLAKATY! - Snappik - 19-05-2012 Hardy zajebisty, ale Szaja...OMFG :*:* Loffciam! RE: PLAKATY! - Turus - 19-05-2012 Hardy kozak, ale Shia nawet z bronią wygląda jak by robił sweet focie na NK czy innego Facebooka. RE: PLAKATY! - Mental - 19-05-2012 Trzaskał gangsta focie na fejsika :) :) I rzeczywiście - masakrycznie złe to jest. RE: PLAKATY! - Pitero - 19-05-2012 Hardy spoko, Szyja koko :) RE: PLAKATY! - patyczak - 19-05-2012 Oba plakaty są strasznie kiepskie. To nie są fanarty? RE: PLAKATY! - hanys - 21-05-2012 ![]() Wow! RE: PLAKATY! - Maciejas - 22-05-2012 Hanys mnie uprzedził :) Plakacik mega! Przy okazji. Stopklatka już widziała. Wklejam opinię na gorąco: Miejski western wybitnego wyrafinowania, choć nieco cieńszego przesłania. Od pierwszej transowej sceny, przez imponująco skomponowane sekwencje zbrodni po ostatni monolog Jackiego (Brad Pitt) poruszamy się przez dzisiejszą Amerykę pokazaną niczym odrealniony świat przyszłości. Sączące się z telewizorów przemówienia George'a W. Busha i Baracka Obamy wpisują w prostą mafijną historię wstrząsającą refleksję o amerykańskiej współczesności. Chłodny, zaśmiecony kraj i ludzie bez grama dobroci w sercu reprezentują społeczeństwo, które na przekór hasłom wykrzykiwanym przez prezydentów mają coraz większy problem z poczuciem jedności i równości. Szkoda tylko, że piękna krwawa krucjata Jackiego prowadzi do konkluzji z gatunku tych mało odkrywczych. Dobrze jest. Zarzut o mało odkrywczą konkluzję mnie nie martwi, bo najczęściej stosowany jest na zasadzie "nie bardzo wiem do czego się przyczepić" :P |