![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - hanys - 04-07-2012 +1 RE: PLAKATY! - wujo444 - 04-07-2012 aż prosi się o dodanie R w tytule :D RE: PLAKATY! - shamar - 04-07-2012 (04-07-2012, 21:11)hanys napisał(a): +1 (04-07-2012, 21:13)wujo444 napisał(a): aż prosi się o dodanie R w tytule :D Inwigilacja i agenci wszędzie. Tusk miał rację - za PISu będzie państwo policyjne... ...zaraz :| winky tinky RE: PLAKATY! - Craven - 07-07-2012
RE: PLAKATY! - tomashec - 10-07-2012 Specjalny plakat na Comic-Con. W sam raz na okładkę VHSa:
RE: PLAKATY! - Hitch - 10-07-2012 Wlepili tracącego równowagę Van Damme'a ale Jeta Li już nie? RE: PLAKATY! - Crash - 10-07-2012 A Jet przypadkiem nie siedzi w czołgu? RE: PLAKATY! - Hitch - 10-07-2012 Nawet jeśli to chyba zasługuje na lepszą ekspozycję niż rozpikselowana plama. RE: PLAKATY! - Snappik - 10-07-2012 David Carradine nie żyje od 3 lat, ale filmy z nim w dalszym ciągu powstają :) Nawet gdy chodzi o Średniowiecze, rycerzy oraz walki na śmierć i życie zawsze warto wkleić do plakatu aktora z beretem:
RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 10-07-2012 Grunt, że staruszek David ciągle dostaje prace. RE: PLAKATY! - Albertino - 11-07-2012 Ojtam Carradine, bardziej smuci mnie widok Udo Kiera. To piekielnie utalentowany facet, a sprawia wrażenie jakby chciał dogonić Christophera Lee w ilości zagranych ról :P RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 11-07-2012 Kiedyś czytałem z nim wywiad w którym stwierdził że gra w mega durnych filmach zwyczajnie dla pieniędzy, co daje mu też możliwość grania w filmach z gatunku ambitnych za które nie dostaje za wiele lub nic mamony. Dość logiczne. RE: PLAKATY! - Proteus - 12-07-2012 Fanowskie plakaty do Drużyny: ![]() ![]() ![]() RE: PLAKATY! - temptershell - 13-07-2012 ![]() nie mam pojęcia co to będzie ale plakat - pierwsza klasa :) RE: PLAKATY! - nawrocki - 14-07-2012 ![]() Plakat najbardziej oczekiwanego przeze mnie przyszłorocznego filmu. RE: PLAKATY! - Bea - 18-07-2012
RE: PLAKATY! - Turus - 18-07-2012 O proszę. całkiem fajny plakacik. Czekam na coś podobnego tylko z Hardym. RE: PLAKATY! - nawrocki - 18-07-2012 Niebezpiecznie kojarzy mi się to z ubiegłorocznymi plakatami X-Men: FC, chociaż tutaj wykonanie jest nieporównywalnie lepsze. RE: PLAKATY! - Hitch - 18-07-2012 No, zdecydowanie. Szyja reaguje na nabicie na krocze Pearce'a :) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-07-2012 Bardzo zły plakat. Wygląda jak fan art zrobiony przez kogoś bardzo leniwego. |