Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - hanys - 04-07-2012

+1




RE: PLAKATY! - wujo444 - 04-07-2012

aż prosi się o dodanie R w tytule :D


RE: PLAKATY! - shamar - 04-07-2012

(04-07-2012, 21:11)hanys napisał(a): +1

(04-07-2012, 21:13)wujo444 napisał(a): aż prosi się o dodanie R w tytule :D

Inwigilacja i agenci wszędzie. Tusk miał rację - za PISu będzie państwo policyjne...

...zaraz :|

winky tinky




RE: PLAKATY! - Craven - 07-07-2012

[Obrazek: ComicConPacificRimPosterbigF1592.jpg]


RE: PLAKATY! - tomashec - 10-07-2012

Specjalny plakat na Comic-Con. W sam raz na okładkę VHSa:
[Obrazek: 2072bc6f.jpg]


RE: PLAKATY! - Hitch - 10-07-2012

Wlepili tracącego równowagę Van Damme'a ale Jeta Li już nie?


RE: PLAKATY! - Crash - 10-07-2012

A Jet przypadkiem nie siedzi w czołgu?


RE: PLAKATY! - Hitch - 10-07-2012

Nawet jeśli to chyba zasługuje na lepszą ekspozycję niż rozpikselowana plama.


RE: PLAKATY! - Snappik - 10-07-2012

David Carradine nie żyje od 3 lat, ale filmy z nim w dalszym ciągu powstają :) Nawet gdy chodzi o Średniowiecze, rycerzy oraz walki na śmierć i życie zawsze warto wkleić do plakatu aktora z beretem:

[Obrazek: NOTT-poster-short.jpg]


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 10-07-2012

Grunt, że staruszek David ciągle dostaje prace.


RE: PLAKATY! - Albertino - 11-07-2012

Ojtam Carradine, bardziej smuci mnie widok Udo Kiera. To piekielnie utalentowany facet, a sprawia wrażenie jakby chciał dogonić Christophera Lee w ilości zagranych ról :P


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 11-07-2012

Kiedyś czytałem z nim wywiad w którym stwierdził że gra w mega durnych filmach zwyczajnie dla pieniędzy, co daje mu też możliwość grania w filmach z gatunku ambitnych za które nie dostaje za wiele lub nic mamony. Dość logiczne.



RE: PLAKATY! - Proteus - 12-07-2012

Fanowskie plakaty do Drużyny:

[Obrazek: ol3q3.jpg]
[Obrazek: WJV0c.jpg]
[Obrazek: SSS_LoTR_Sizemore2.jpg]



RE: PLAKATY! - temptershell - 13-07-2012

[Obrazek: dinosaur_project.jpg]
nie mam pojęcia co to będzie ale plakat - pierwsza klasa :)


RE: PLAKATY! - nawrocki - 14-07-2012

[Obrazek: 7567740110_0ab9485a41_b.jpg]

Plakat najbardziej oczekiwanego przeze mnie przyszłorocznego filmu.


RE: PLAKATY! - Bea - 18-07-2012

[Obrazek: 38836.$.jpg]


RE: PLAKATY! - Turus - 18-07-2012

O proszę. całkiem fajny plakacik. Czekam na coś podobnego tylko z Hardym.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 18-07-2012

Niebezpiecznie kojarzy mi się to z ubiegłorocznymi plakatami X-Men: FC, chociaż tutaj wykonanie jest nieporównywalnie lepsze.


RE: PLAKATY! - Hitch - 18-07-2012

No, zdecydowanie. Szyja reaguje na nabicie na krocze Pearce'a :)


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-07-2012

Bardzo zły plakat. Wygląda jak fan art zrobiony przez kogoś bardzo leniwego.