![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Mefisto - 10-05-2023 (10-05-2023, 14:46)OGPUEE napisał(a): Mnie też Chłopcy z placu Broni specjalnie nie wzruszali i nie kminiłem, czemu walka o plac jest takim wielkim dealem, skoro mogą szukać innych miejsc do zabaw. LOL. Nic dziwnego, że nas Niemcy najechali, skoro Polacy poszli sobie szukać innych miejsc :) RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 27-05-2023 (10-05-2023, 14:46)OGPUEE napisał(a): Najwyżej Lampo po zderzeniu będzie ledwo żywy, by dzieci i mamy/ciotki/babcie/nauczycielki dały zarobić producentom chusteczek, a na końcu piesio przeżyje mając nogę w gipsie i bandaż na łbie. Hasełko promocyjne na plakacie nie tyle spoileruje, co potwierdza palce zatroskanych producentów maczające w oryginalnej historii :P
RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 27-05-2023
Zapowiedzi - srebrnik - 27-05-2023 Co za motyw, żeby na plakacie pisać o charakterze zakończenia :D RE: Zapowiedzi - Snappik - 27-05-2023 Ewolucja polskiej szkoły plakatu: 1. Białe tło 2. Białe tło z różowym fontem 3. Bieda stylizacje na wzór zachodnich plakatów z kijowym fontem 4. Wrzucanie spojlera w tagline Co dalej? Chyba zostaje tylko promowanie plakatu ujęciem ze śmierci głównego bohatera. RE: Zapowiedzi - Kerev - 27-05-2023 Akurat myślę, że to z marketingowego punktu widzenia jest w tym przypadku mądre. Wszyscy wiedzą, że w oryginale pies ginie i z tego powodu odpada od razu odpada duża część widowni, która nie chce oglądać filmu gdzie ginie zwierzę. Producenci więc zmienili fabułę, aby nie odstraszać ludzi, tyle że skoro każdy zna koniec tej historii to nie mieli w zasadzie wyjścia, tylko musieli zaspoilerować nowe, optymistyczne zakończenie. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 30-05-2023 Nowi "Sami Swoi". "Sami swoi. Początek" ![]() ![]() ![]() ![]()
RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 30-05-2023 Ciągle nie wierzyłem, że to powstaje, a jednak... "Our own. Beginning" - pierwsza część nowej trylogii z uniwersum "Our own". RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 30-05-2023 Prequel trilogy :) RE: Zapowiedzi - Jan_Władeczek - 30-05-2023 Ciekawe co będzie następne. RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 30-05-2023 "Our own. Rise of Pawlak" "Our own. Revenge of Kargul" "Our own. Krużewniki Wars" Materiału nie zbraknie. Niech już to AI przejmie władzę. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 30-05-2023 Cytat:Wszyscy zadają nam przemiennie dwa pytania: "Dlaczego?", "Po co?". Odpowiedź jest banalnie prosta: to jest początek całej historii i to miała być pierwsza część kultowej serii, ale pod koniec lat 60-tych ze względów politycznych nikt by nie pozwolił na produkcję filmu, który w negatywny, trochę prześmiewczy sposób ukazuje bratni naród radziecki. Tak naprawdę trylogia bez części, którą obecnie produkujemy jest niepełna, uboższa o świat, w którym Pawlak pierwszy raz się zakochał, pierwszy raz miał złamane serce, pierwszy raz walczył o swoje. Producent filmu :) Może jakiś crossoverek przy okazji? RE: Zapowiedzi - yacajackowski - 30-05-2023 Wcale to nie wygląda jak obrazy wygenerowane przez AI, w ogóle, nic a nic :) Ale szykuję się przepotężny stolec polskiej kinematografii :) RE: Zapowiedzi - Krismeister - 30-05-2023 Toć to wygląda ponuro jak "Wołyń" a nie komedia. RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 30-05-2023 Dymna wygląda jak Marta Lipińska na tej focie RE: Zapowiedzi - Snappik - 30-05-2023 (30-05-2023, 14:21)Dr Strangelove napisał(a): "Our own. Rise of Pawlak" Spin off będzie miał jeszcze płot: Our own Story: Fences RE: Zapowiedzi - Spoilerowo - 30-05-2023 Zamachowskiego to tylko ostatnio kojarzyłem z Jacka Stronga w scenie z kibla jak Baka mówi, że trzeba Kuklińskiego prześwietlić na co Zbychu myjąc ręce - A PO CHÓJ!? to samo można powiedzieć o tym filmie, dlaczego nie zostawić klasycznej pierwszej części? Żmijewski: A PO CHÓJ? RE: Zapowiedzi - zombie001 - 30-05-2023 (30-05-2023, 14:28)Krismeister napisał(a): Toć to wygląda ponuro jak "Wołyń" a nie komedia.Niby tak, ale pewnie podrasowali te fotki do materiałów promocyjnych, żeby płaczu nie było. W ruchu może to gorzej się prezentować. Niemniej, wizualnie chyba jednak dość dobrze to wygląda. Tzn. zupełnie nie jak coś osadzone w tym samym uniwersum co Trylogia, ale juz wolę takie podejście, niż sterylną biedę w stylu sequeli Kogla Mogla. Jezus, tamto to był dopiero koszmar. Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 30-05-2023 Tamte sequele Kogla Mogla przyprawiały mnie o dreszcze na samym etapie trailera wałkowanego chętnie w kinach. Jak doszła mnie informacja ile te filmy zarobiły na otwarciu, to straciłem wiarę w nasz naród. RE: Zapowiedzi - Lashly - 31-05-2023 Teraz może nie ma cenzury, ale nie ma też osób, które pamiętają zabużańską Polskę. Tak, można zaprosić konsultantów, pięknie wszyscy ucharakteryzować a aktorzy są od grania, ale pewnych rzeczy nie da się podrobić. |