![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Wawrzyniec - 31-01-2011 http://www.blisteredthumbs.net/2011/01/bulletstorm-demo-is-awesome/ Gameplay demka rodzimego Bulletstorm. Zapowiada się ostro i świeżo. - Khet - 31-01-2011 Grałem w to demo chwile i szczerze - dupy nie urywa :] Może to kwestia samej mapki, która jest maksymalnie liniowa i ograniczona. Niby jest rozwałka, niby są punkty za wymyślne kombosy, ale mimo wszystko niespecjalne to jakieś. W dodatku graficznie też cienko (tekstury jak z początków ery PS3/X360). Może to jednak kwestia wspomnianej cienkiej mapy i w pełnej wersji będzie więcej funu. - Azgaroth - 02-02-2011 Need for Speed Hot Pursuit - genialne, nie mogę przestać grać. Jeszcze nigdy pościgi nie były tak fajne. - Khet - 03-02-2011 http://www.thedutycalls.com/ Parodia Call of Duty autorstwa People Can Fly (czyli panów od wspomnianego trzy posty wyżej Bulltestorma). Gameplay raptem na 15 min, ale polecam ściągnąć - jaja nieziemskie, pastisz nie tylko CoDa, ale liniowych i dość mało oryginalnych FPSów w ogóle. Ja tym czasem lecę obadać betę multi Killzone 3:] - BezcelowyAlbatros - 03-02-2011 FABLE II. Chciałem sobie pograć przed zakupem części III, ale po zapoznaniu się z tym i ukończeniu głównego wątku nie zamierzam grosza wydać na "trójkę". Takie to wszystko "dla dzieci". Może miłośnikom The Sims się spodoba... Serio, nie ma jakiegoś dobrego action RPG na Xbox360? - Wawrzyniec - 03-02-2011 Idzie wielkimi krokami Torchlight w formie DLC na Xboxa, ale tam jest kreskówkowa grafika, więc pewnie też "dla dzieci". - BezcelowyAlbatros - 03-02-2011 Właściwie, to kupiłem po to, żeby w RDD pograć. No, teraz czekam na L.A. Noir, ale w międzyczasie w coś bym sobie fajnego pograł. Może Alana Wake sobie jutro kupię. Grał ktoś? - Khet - 03-02-2011 Z tym FII "dla dzieci" to trochę interesująca opinia, zważywszy na sporo ciekawych treści, jakie gra zawiera (sodomia we wszystkich możliwych postaciach :mrgreen: ) Chyba, że pijesz tylko i wyłącznie do ogólnego dizajnu i wygląda całej gry, ale i w tym wypadku ciężko mi się zgodzić. Obadaj nową Castlevanię może. Torchlight to jedynie klon Diablo - przyjemny, ale cholernie nużący na dłuższą metę. - BezcelowyAlbatros - 03-02-2011 Ogólnie piję do pewnej naiwności założeń Fable II. Rzeczywiście, jest parę elementów, które dla młodszych graczy raczej nie są przeznaczone, ale gdyby te kilka detali wypieprzyć (alzuje homoseksualne, czy co tam jeszcze miales na myśli...) to byłby produkt typowo dziecięcy. Z drugiej strony gdyby przy tych założeniach (interaktywny świat, osobowości NPC, kupowanie wszystkiego, co się da, itp.) zrobić produkt bardziej serio, z jakimś lepszym systemem rozwoju postaci, to może by i to chwyciło mnie bardziej... Przez całą grę czyniłem zło a na koniec wybrałem kapuchę w postaci nagrody i nie dało mi to żadnej satysfakcji. Aż się boję, co by było, gdybym kroczył ścieżką dobra. I co to za motywacja do starania się w walce: żeby ładniej wyglądać i nie mieć blizn? Po każdym zgonie reinkarnacja natychmiastowa, a jedyny koszt to trochę gorzej wyglądająca morda :) - Khet - 03-02-2011 Cytat:Po każdym zgonie reinkarnacja natychmiastowa, a jedyny koszt to trochę gorzej wyglądająca morda :)Zakładając, że uda Ci się zginąć :D W sumie problemem Fable jest to, że z jednej strony gra porusza dość odważne tematy (ale robi to w sposób jajcarski) i ogólnie pod względem treści skierowana jest raczej do dorosłego odbiorcy. Gameplayowo to z kolei produkt przeznaczony stricte dla casuali, i mimo że sam bawiłem się bardzo dobrze, to ciężko nie zwrócić uwagi na właściwie nieistniejący poziom "trudności". F3 jest jeszcze prostsze :p - BezcelowyAlbatros - 03-02-2011 No, o poziomie trudności tej gry to w ogóle nie ma co mówić... Przeciwników też trzy rodzaje na krzyż. Po prostu brak jakiejkolwiek motywacji, żeby w to grać, żeby czymś przyciągało do kolejnej posiadówy. No, chyba, że ktoś lubi sobie ubranka kupować, włoski ładne, bródki i wąsiki, mebelki-duperelki, tańczyć, gwizdać, robić głupie miny, czy pierdzieć do usrania. Jeśli ktoś tego w RPG szuka, to się nie zawiedzie :) - Hitch - 04-02-2011 Khet napisał(a):Gameplay raptem na 15 min, ale polecam ściągnąć - jaja nieziemskie, pastisz nie tylko CoDa, ale liniowych i dość mało oryginalnych FPSów w ogóle.Raczej na 5 minut. A poza tym, jaja słabe i to konkretnie. Brak tu parodii jako takiej, tylko tępe głosy wymieniają kolejno głupotki gier. Wszystko kończy się teaserem Bulletstorm. Jak dla mnie chamska reklama gry, która zdaje się jeszcze głupsza niż nowe CoD wszystkie razem wzięte. Nie polecam. W moim przypadku wyglądało to tak: 4 godziny ściągania i 5 minut gry w klikanie i słuchanie treści typu "o jestem kolejnym przeciwnikiem, jakie to nudne". Zaiste. - military - 04-02-2011 Rozwala mnie myśl, że ktoś kupił Fable oczekując erpega.:) To jest fabularna simso-nawalanka i nikt się z tym nie kryje. Nie przepadam za nią, ale też trudno narzekać na lodówkę, że nie wypierze skarpetek. Dobre erpegi na X360? Mass Effect Mass Effect 2 Dragon Age: Origins Fallout 3 no i japońszczyzna, jeśli ktoś lubi: Star Ocean, Last Odyssei itp. Ale też kupowanie Xboxa żeby pograć w erpegi jest, delikatnie mówiąc, nieprzemyślane - równie dobrze możesz kupić Wii i szukać mmorpgów albo strategii. - Karol - 04-02-2011 Gra ktoś już może w "Dead Space 2"? Trochę już pograłem i jak na razie - wbija w ziemię poziomem efektowności, gore, klimatem, ciekawym scenariuszem (choć kilka motywów niezmiennie irytuje). Co prawda trudno nazwać grę specjalnie straszną (czyt.: kiedy idziesz korytarzem DOKŁADNIE wiesz skąd wyskoczy potwór), ale nie można oczekiwać poziomu "Amnezji" od każdego horroru :D. Inna sprawa, że DS2 ma naprawdę niepokojącą atmosferę, kapitalny design potworów, mnóstwo chorych pomysłów (patrz: pierwszy zgon), masę (mini)twistów (patrz: "After all, we don't want him to die..."), piękne lokacje, rewelacyjną oprawę wizualną. Bardzo fajna rzecz - aż żałuję, że nigdy nie skończyłem jedynki (przy formacie usunęli mi save'y a nie miałem czasu i ochoty przechodzić od nowa). - Wawrzyniec - 04-02-2011 Na szczęście przechodzenie pierwszego Dead Space'a nie jest konieczne, żeby odnaleźć się w drugiej części. Znajduję się obecnie w 9 rozdziale DS2 i jest konkretnie. Jedno tylko mi w survivalach a'la Resident Evil 4 przeszkadza - ciągłe napięcie. Nie wiem jak to się dzieje, ale te gry wzmagają we mnie jakąś ponadprzeciętną chęć przetrwania. Zero strachu, jedynie stres. No i masa zagrań z wyskakującymi z dupy nekromorfami, czy nagle uaktywniającymi się dźwiękami otoczenia (a to uruchomi się alarm w budziku, gdzie indziej zabrzęczą jakieś wiatraki itp.) doprowadza mnie do szału. Silent Hill to nie jest, ale jako action game podlana horrorem sprawdza się wprost idealnie. - BezcelowyAlbatros - 04-02-2011 military napisał(a):Ale też kupowanie Xboxa żeby pograć w erpegi jest, delikatnie mówiąc, nieprzemyślane - równie dobrze możesz kupić Wii i szukać mmorpgów albo strategii. Jak już wspomniałem, kupiłem dla RDR. A teraz miałbym ochotę na jakiegoś RPG. Nie żebym nie wiedział, że konsola, to raczej nie jest platforma do tego typu gierek, ale z tego, co wymieniłeś, wnioskuję, że jednak coś tam na XBOX znajdę... - Snappik - 04-02-2011 Ja już przeszedłem DS2 - gra lepsza niż jedynka ale z jebniętą końcówką. Nie tego się spodziewałem. Generalnie jednak oryginał wypada przy sequelu blado, przynajmniej dla mnie. 8/10 przy czym klimat w opuszczonej szkole 10/10 :) - military - 04-02-2011 Jak się kończy? Dawaj spojler, i tak DS2 nie kupię, a jedynkę przeszedłem i chciałbym wiedzieć.:) - Karol - 04-02-2011 Jeśli przeszedłeś jedynkę a wciąż interesuje cię fabuła, to chyba jednak warto zaczekać i zainwestować w DS2, szczególnie że za jakiś czas będzie znacznie tańsza, a jest ciekawsza od jedynki pod wieloma względami. Dodajmy do tego ciekawie prowadzoną fabułę i kapitalny motyw samowyniszczającej się religii. Ale jeśli jednak dalej chcesz spasować, to pozostaje youtube. Obecnie jestem w szóstym rozdziale (i tak pewnie zostanie przez pewien czas, bo jestem z dala od domu), ale mam pewne domysły jak to się może skończyć. Jedno jest pewno: niezbyt dobrze się to wszystko skończy, bo przecież kolejne części muszą mieć jakąś furtkę... :) - Snappik - 04-02-2011 military napisał(a):Jak się kończy? Dawaj spojler, i tak DS2 nie kupię, a jedynkę przeszedłem i chciałbym wiedzieć.:) Żeby nie było - przez 90% czasu fabuła DS2 trzyma konkretnie za jaja. Nie rozumiem, czemu twórcy od bodajże 12 chaptera zboczyli tak mocno z kursu na rzecz....no tego co napisałem :) |