![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Luis Cyfer - 04-02-2011 mozna rowniez odpalic 'w poprzednim odcinku' w menu, gdzie streszczają nam fabule jedynki. - Gal Anonim - 05-02-2011 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9047610,Duty_Calls__czyli_Bulletstorm_na_cienkim_lodzie__.html?bo=1 A mnie sie podoba :) - Hitch - 05-02-2011 Ja z kolei zgadzam się z negatywnymi opiniami. Duty Calls to wyjątkowo słabe jaja. Atawistyczną formą dowcipu przypomina raczej "Meet the Spartans" i daleko jej do prawdziwej parodii. - Khet - 05-02-2011 Oburzenie miałoby sens, gdybyśmy mówili o pełnej grze. A to kilkuminutowy przerywnik ośmieszający minusy większości FPSów będących na rynku i w takiej postaci mi się podoba. A widzę, że niektórzy roztrząsają to od razu jako tytuł konkurencyjny dla CoD :wink: - military - 05-02-2011 Po prostu humor w nim jest niesamowicie denny. Pomysł jest ok, ale scenariusz naprawdę przypomina "parodie" typu Meet the Spartans. Kompletnie bez polotu ani pomysłu. - shamar - 06-02-2011 MIAZGA, miazga dla kinomanów. ! # - Danus - 06-02-2011 Zajebiste! Kiedy to wychodzi? - Albertino - 06-02-2011 to jest dobre: fajny pomysł. z tym, że dla mnie to raczej taka zajawka na godzinkę (tym bardziej, że wyczytałem gdzieś, iż w ofercie jest tylko 60 tytułów). - Danus - 06-02-2011 Przecież to to samo co zapodał shamar. - shamar - 06-02-2011 Ale zobacz , że tam jest 80 ( osiemdziesiat ) scen z samego Godfather . i jest też scena z "300" - "this is Sparta" :grin: - Albertino - 06-02-2011 no dobra, ale ile można odgrywać te sceny. nie uważasz, że w dłuższej perspektywie będzie to trochę nudne? - shamar - 06-02-2011 Ale zauważ jakie daje to pole do popisów masom fanatyków danego filmu. Mogą odgrywac daną scene na 10 sposobów, charakteryzować sie specjalnie jak ich filmowi idole, robić skecze komediowe. I wszystko to w twoim domu. Technologia zaczyna być oszalamiajaca. I zalozymy sie, że bedą wychodzić dodatki z dodatkowymi scenami ? - Khet - 06-02-2011 Cytat:Technologia zaczyna być oszalamiajaca.Przehibernowałeś ostatnie 10 lat? - BezcelowyAlbatros - 06-02-2011 Pole do popisu jest szerokie, aż sam nabrałem ochoty na zakup Kinnecta, ale z drugiej strony to wciąż jest gra, nie? Dostaje się jakieś punkty za dobrze wykonaną scenę... Ciekawe jak program ocenia czy się dobrze zagrało? Ruchy? Tembr głosu?... - shamar - 06-02-2011 Khet napisał(a):Cytat:Technologia zaczyna być oszalamiajaca.Przehibernowałeś ostatnie 10 lat? A 9 lat temu miałeś kinekty , wii i tego typu rzeczy w domu ? 9 lat temu miałeś w kinie prawie idealnie odwzorowaną ludzką postać za pomocą CGI ? Co miales ? "return to castle Wolfenstein" na kompie. Nie pisze, że nic sie nie działo przez 10 lat ale , że obecnie rozpoczyna się chyba jakies technologiczne przyspieszenie. - wujo444 - 06-02-2011 obecnie mamy technologiczne spowolnienie. Obecna generacja konsol ma już 5 lat, i o ile dotąd był to wiek "starczy", gdy systemy odchodziły do lamusa, tak następców X0 i PS3 nie widać. Jak to wpływa na branżę, która z zadowoleniem trzaska kasę na starej technologii, nie muszę dodawać. - Wawrzyniec - 06-02-2011 Dopóki wychodzą dobre gry, w które chce się grać i które angażują historią i postaciami, to na obecnych konsolach mogę ciorać i kolejne 5 lat. Przynajmniej nie muszę kombinować jak odłożyć na kolejny sprzęt nowej generacji. - Khet - 06-02-2011 Cytat:Dopóki wychodzą dobre gry, w które chce się grać i które angażują historią i postaciami, to na obecnych konsolach mogę ciorać i kolejne 5 lat.Dokładnie. Ja w sumie nie widzę najmniejszego sensu, dla którego miałaby teraz pojawić się nowa generacja. Zresztą w chwili pojawienia się X360, gry na PS2 były już MOCNO przestarzałe w kwestiach technologicznych. Na dzień dzisiejszy w wypadku PS3 i Xa jest zupełnie inaczej (chociaż wiem, że i tak zaraz wyleci ktoś ze stwierdzeniem, że na kompie za 5 tys można mieć więcej). - BezcelowyAlbatros - 06-02-2011 Fakt, optymizmem napawa fakt, że konsolowy światek przypominać może obecnie złotą erę ośmiobitowców, z których programiści i twórcy gier wyciskali więcej i więcej, zamiast żądać unowocześniania środowiska do wypuszczania coraz bardziej "wszystkożernych" gier. Może to złudne uczucie, ale jeśli idzie o konsole, to wydaje mi się właśnie, że cała para inwencji idzie w urozmaicenie samej rozgrywki, bo pod względem graficznym to (choć może i by się dało) nie widzę większego sensu, żeby coś zmieniać. Gry mają zdecydowanie lepsze scenariusze, a w kwestii obsługi wykorzystują nowe pomysły, które wręcz porażają prostotą rozwiązań, do tego stopnia, że aż dziw, że nikt nie wpadł na to z dziesięć lat wcześniej. To tyle mrzonek, ale dobrze wiemy, że rozwoju się zatrzymać nie da, nieważne czy to dobrze, czy źle. - wujo444 - 06-02-2011 5 lat tamu branża była inna. Komputery miały znacznie większy udział w rynku, rozwój był szybszy, i ludzie chcieli się przesiadać. Dziś ani wydawcom, anie producentom, ani, o dziwo, graczom się nie śpieszy - bo konsole tanie, gry tanie, w ogóle jest super cool. Jednak patrząc na wywieszony ozory po premierze NGP, to jak rzucić świeże mięso (czytaj - lepszy sprzęt) się chętni znajdą. |