Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Luis Cyfer - 04-02-2011

mozna rowniez odpalic 'w poprzednim odcinku' w menu, gdzie streszczają nam fabule jedynki.


- Gal Anonim - 05-02-2011

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9047610,Duty_Calls__czyli_Bulletstorm_na_cienkim_lodzie__.html?bo=1

A mnie sie podoba :)


- Hitch - 05-02-2011

Ja z kolei zgadzam się z negatywnymi opiniami. Duty Calls to wyjątkowo słabe jaja. Atawistyczną formą dowcipu przypomina raczej "Meet the Spartans" i daleko jej do prawdziwej parodii.


- Khet - 05-02-2011

Oburzenie miałoby sens, gdybyśmy mówili o pełnej grze. A to kilkuminutowy przerywnik ośmieszający minusy większości FPSów będących na rynku i w takiej postaci mi się podoba. A widzę, że niektórzy roztrząsają to od razu jako tytuł konkurencyjny dla CoD :wink:


- military - 05-02-2011

Po prostu humor w nim jest niesamowicie denny. Pomysł jest ok, ale scenariusz naprawdę przypomina "parodie" typu Meet the Spartans. Kompletnie bez polotu ani pomysłu.


- shamar - 06-02-2011

MIAZGA, miazga dla kinomanów. !

#


- Danus - 06-02-2011

Zajebiste! Kiedy to wychodzi?


- Albertino - 06-02-2011

to jest dobre:

fajny pomysł. z tym, że dla mnie to raczej taka zajawka na godzinkę (tym bardziej, że wyczytałem gdzieś, iż w ofercie jest tylko 60 tytułów).


- Danus - 06-02-2011

Przecież to to samo co zapodał shamar.


- shamar - 06-02-2011

Ale zobacz , że tam jest 80 ( osiemdziesiat ) scen z samego Godfather .

[Obrazek: yoostar-2_4b6s.jpg]

i jest też scena z "300" - "this is Sparta" :grin:


- Albertino - 06-02-2011

no dobra, ale ile można odgrywać te sceny. nie uważasz, że w dłuższej perspektywie będzie to trochę nudne?


- shamar - 06-02-2011

Ale zauważ jakie daje to pole do popisów masom fanatyków danego filmu. Mogą odgrywac daną scene na 10 sposobów, charakteryzować sie specjalnie jak ich filmowi idole, robić skecze komediowe. I wszystko to w twoim domu.

Technologia zaczyna być oszalamiajaca.

I zalozymy sie, że bedą wychodzić dodatki z dodatkowymi scenami ?


- Khet - 06-02-2011

Cytat:Technologia zaczyna być oszalamiajaca.
Przehibernowałeś ostatnie 10 lat?


- BezcelowyAlbatros - 06-02-2011

Pole do popisu jest szerokie, aż sam nabrałem ochoty na zakup Kinnecta, ale z drugiej strony to wciąż jest gra, nie? Dostaje się jakieś punkty za dobrze wykonaną scenę... Ciekawe jak program ocenia czy się dobrze zagrało? Ruchy? Tembr głosu?...


- shamar - 06-02-2011

Khet napisał(a):
Cytat:Technologia zaczyna być oszalamiajaca.
Przehibernowałeś ostatnie 10 lat?

A 9 lat temu miałeś kinekty , wii i tego typu rzeczy w domu ? 9 lat temu miałeś w kinie prawie idealnie odwzorowaną ludzką postać za pomocą CGI ? Co miales ?

"return to castle Wolfenstein" na kompie. Nie pisze, że nic sie nie działo przez 10 lat ale , że obecnie rozpoczyna się chyba jakies technologiczne przyspieszenie.


- wujo444 - 06-02-2011

obecnie mamy technologiczne spowolnienie. Obecna generacja konsol ma już 5 lat, i o ile dotąd był to wiek "starczy", gdy systemy odchodziły do lamusa, tak następców X0 i PS3 nie widać. Jak to wpływa na branżę, która z zadowoleniem trzaska kasę na starej technologii, nie muszę dodawać.


- Wawrzyniec - 06-02-2011

Dopóki wychodzą dobre gry, w które chce się grać i które angażują historią i postaciami, to na obecnych konsolach mogę ciorać i kolejne 5 lat. Przynajmniej nie muszę kombinować jak odłożyć na kolejny sprzęt nowej generacji.


- Khet - 06-02-2011

Cytat:Dopóki wychodzą dobre gry, w które chce się grać i które angażują historią i postaciami, to na obecnych konsolach mogę ciorać i kolejne 5 lat.
Dokładnie.
Ja w sumie nie widzę najmniejszego sensu, dla którego miałaby teraz pojawić się nowa generacja. Zresztą w chwili pojawienia się X360, gry na PS2 były już MOCNO przestarzałe w kwestiach technologicznych. Na dzień dzisiejszy w wypadku PS3 i Xa jest zupełnie inaczej (chociaż wiem, że i tak zaraz wyleci ktoś ze stwierdzeniem, że na kompie za 5 tys można mieć więcej).


- BezcelowyAlbatros - 06-02-2011

Fakt, optymizmem napawa fakt, że konsolowy światek przypominać może obecnie złotą erę ośmiobitowców, z których programiści i twórcy gier wyciskali więcej i więcej, zamiast żądać unowocześniania środowiska do wypuszczania coraz bardziej "wszystkożernych" gier. Może to złudne uczucie, ale jeśli idzie o konsole, to wydaje mi się właśnie, że cała para inwencji idzie w urozmaicenie samej rozgrywki, bo pod względem graficznym to (choć może i by się dało) nie widzę większego sensu, żeby coś zmieniać. Gry mają zdecydowanie lepsze scenariusze, a w kwestii obsługi wykorzystują nowe pomysły, które wręcz porażają prostotą rozwiązań, do tego stopnia, że aż dziw, że nikt nie wpadł na to z dziesięć lat wcześniej.

To tyle mrzonek, ale dobrze wiemy, że rozwoju się zatrzymać nie da, nieważne czy to dobrze, czy źle.


- wujo444 - 06-02-2011

5 lat tamu branża była inna. Komputery miały znacznie większy udział w rynku, rozwój był szybszy, i ludzie chcieli się przesiadać. Dziś ani wydawcom, anie producentom, ani, o dziwo, graczom się nie śpieszy - bo konsole tanie, gry tanie, w ogóle jest super cool. Jednak patrząc na wywieszony ozory po premierze NGP, to jak rzucić świeże mięso (czytaj - lepszy sprzęt) się chętni znajdą.