Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 21-06-2023

Istnieją sobie komiksy o kpt. Żbiku, które mają wyraźny potencjał na klawe kino rozrywkowe i hołd dla słonecznego PRL-u, a kto się bierze za ekranizację? Saramonowicz! #JAPIERDOLE

https://naekranie.pl/aktualnosci/kapitan-zbik-polski-film-kino-1687263406


RE: Zapowiedzi - Corn - 21-06-2023

Wolałbym nowe podejście do "Życia na gorąco", ale na bezrybiu i Żbik rybą.


RE: Zapowiedzi - Phlogiston2 - 21-06-2023

Twardoch reactions only


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 21-06-2023

Mnie bardziej niepokoi ten cytat:
Cytat:- Ten film będzie nie tylko obfitował w spektakularne sceny pełne pościgów samochodowych, bijatyk, uwodzeń pięknych, choć sprzedajnych kobiet oraz błyskotliwie maczystowskich dialogów, ale spojrzy z właściwą naszym czasom wrażliwością na osiągnięcia PRL, przemilczane przez ideologiczny dyktat liberalnodemokratycznej III RP.
Czyli pójdą w drugą skrajność i będzie to gorszy smrodek niż oryginalne komiksy o Żbiku :/ (mam wydanie zbiorcze pierwszych zeszytów. Jego wydawca - Ongrys - aktualnie wznawia zeszyty, więc nie trzeba buszować po antykwariatach).


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-06-2023

Jedynka bardzo mi się podobała :)




RE: Zapowiedzi - Phlogiston2 - 22-06-2023

Ze Żbikiem nieaktualne, twórca Lejdis tylko yaycowal


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 22-06-2023

I jeszcze miał pretensję do mediów i agencji Małeckiego, że wzięli ten "dowcip" na serio xD


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 28-06-2023




RE: Zapowiedzi - Corn - 28-06-2023

Wygląda elegancko, melduję się w dniu premiery na kanapie w pierwszym rzędzie


RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 28-06-2023

Chciałem napisać to samo ale powtórzony żart już nie jest taki śmieszny.

Wygląda na konkretną nędzę w sumie nie wiadomo dla kogo? Ani dla współczesnych dzieciaków ani dla nostalgicznych boomerów jak ja.
2/10 bez oglądania reszty.


RE: Zapowiedzi - yacajackowski - 28-06-2023

Wygląda dokładnie tak jak się spodziewałem - młodemu pewnie by się spodobało, gdybym upadł tak nisko, żeby wykupić Netflixa i mu włączył :)


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 28-06-2023

Kuźwa. Momentami jakby Bay to robił xD


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 28-06-2023

Brak słów. Bo sowy uciekły już.


RE: Zapowiedzi - Krismeister - 28-06-2023

Mmmm Marysia... niczym Zoe Kravitz jako Catwoman


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 29-06-2023

(22-06-2023, 11:19)Phlogiston2 napisał(a): Ze Żbikiem nieaktualne, twórca Lejdis tylko yaycowal

Za to inny film na podst. polskiego komiksu będzie miał premierę za rok i nie tylko w Polsce:
https://sporwkinie.blogspot.com/2023/05/diplodok-sprzedany-juz-do-40-krajow.html


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 29-06-2023




RE: Zapowiedzi - marsgrey21 - 29-06-2023

Wiedźmina by tak mogli zrobić.


RE: Zapowiedzi - slepy51 - 29-06-2023

No i to wygląda zajebiście.


RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 29-06-2023

Wszystko super - ruchy pędzla i w ogóle, ale serio? Wieniawa co niby robi w obsadzie tak ambitnej produkcji?


RE: Zapowiedzi - slepy51 - 29-06-2023

Gra bo jest aktorką, plus ma jakąś tam rozpoznawalność wśród współczesnej młodzieży i przyciąga widzów do kin/robi reklamę filmowi? Wiesz, nawet tak ambitna produkcja musi zarobić żeby jej twórcy nie poszli z torbami i mieli na kolejny tego typu projekt. Rozumiem, że masz takie romantyczne podejście do tego wszystkiego i spoko, ja też czasem się na tym łapię, ale niektórzy chyba zapominają, że robienie filmów to jest przede wszystkim biznes, na którym trzeba zarobić żeby móc robić to dalej.