![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 21-06-2023 Istnieją sobie komiksy o kpt. Żbiku, które mają wyraźny potencjał na klawe kino rozrywkowe i hołd dla słonecznego PRL-u, a kto się bierze za ekranizację? Saramonowicz! #JAPIERDOLE https://naekranie.pl/aktualnosci/kapitan-zbik-polski-film-kino-1687263406 RE: Zapowiedzi - Corn - 21-06-2023 Wolałbym nowe podejście do "Życia na gorąco", ale na bezrybiu i Żbik rybą. RE: Zapowiedzi - Phlogiston2 - 21-06-2023 Twardoch reactions only RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 21-06-2023 Mnie bardziej niepokoi ten cytat: Cytat:- Ten film będzie nie tylko obfitował w spektakularne sceny pełne pościgów samochodowych, bijatyk, uwodzeń pięknych, choć sprzedajnych kobiet oraz błyskotliwie maczystowskich dialogów, ale spojrzy z właściwą naszym czasom wrażliwością na osiągnięcia PRL, przemilczane przez ideologiczny dyktat liberalnodemokratycznej III RP.Czyli pójdą w drugą skrajność i będzie to gorszy smrodek niż oryginalne komiksy o Żbiku :/ (mam wydanie zbiorcze pierwszych zeszytów. Jego wydawca - Ongrys - aktualnie wznawia zeszyty, więc nie trzeba buszować po antykwariatach). RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-06-2023 Jedynka bardzo mi się podobała :) RE: Zapowiedzi - Phlogiston2 - 22-06-2023 Ze Żbikiem nieaktualne, twórca Lejdis tylko yaycowal RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 22-06-2023 I jeszcze miał pretensję do mediów i agencji Małeckiego, że wzięli ten "dowcip" na serio xD RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 28-06-2023 RE: Zapowiedzi - Corn - 28-06-2023 Wygląda elegancko, melduję się w dniu premiery na kanapie w pierwszym rzędzie RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 28-06-2023 Chciałem napisać to samo ale powtórzony żart już nie jest taki śmieszny. Wygląda na konkretną nędzę w sumie nie wiadomo dla kogo? Ani dla współczesnych dzieciaków ani dla nostalgicznych boomerów jak ja. 2/10 bez oglądania reszty. RE: Zapowiedzi - yacajackowski - 28-06-2023 Wygląda dokładnie tak jak się spodziewałem - młodemu pewnie by się spodobało, gdybym upadł tak nisko, żeby wykupić Netflixa i mu włączył :) RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 28-06-2023 Kuźwa. Momentami jakby Bay to robił xD RE: Zapowiedzi - Mefisto - 28-06-2023 Brak słów. Bo sowy uciekły już. RE: Zapowiedzi - Krismeister - 28-06-2023 Mmmm Marysia... niczym Zoe Kravitz jako Catwoman RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 29-06-2023 (22-06-2023, 11:19)Phlogiston2 napisał(a): Ze Żbikiem nieaktualne, twórca Lejdis tylko yaycowal Za to inny film na podst. polskiego komiksu będzie miał premierę za rok i nie tylko w Polsce: https://sporwkinie.blogspot.com/2023/05/diplodok-sprzedany-juz-do-40-krajow.html RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 29-06-2023 RE: Zapowiedzi - marsgrey21 - 29-06-2023 Wiedźmina by tak mogli zrobić. RE: Zapowiedzi - slepy51 - 29-06-2023 No i to wygląda zajebiście. RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 29-06-2023 Wszystko super - ruchy pędzla i w ogóle, ale serio? Wieniawa co niby robi w obsadzie tak ambitnej produkcji? RE: Zapowiedzi - slepy51 - 29-06-2023 Gra bo jest aktorką, plus ma jakąś tam rozpoznawalność wśród współczesnej młodzieży i przyciąga widzów do kin/robi reklamę filmowi? Wiesz, nawet tak ambitna produkcja musi zarobić żeby jej twórcy nie poszli z torbami i mieli na kolejny tego typu projekt. Rozumiem, że masz takie romantyczne podejście do tego wszystkiego i spoko, ja też czasem się na tym łapię, ale niektórzy chyba zapominają, że robienie filmów to jest przede wszystkim biznes, na którym trzeba zarobić żeby móc robić to dalej. |