![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Hitch - 05-08-2007 Demen wez poprawke na to ze gra dzieje sie w Afryce. Zapewne ma jako takie wyjasnienie czemu tam sie dzieje wiec sila rzeczy nie moze byc tam zbyt wielu bialych. poza tym rasizmem jest zabijanie murzynow za to ze sa czarni. Tu nie palisz krzyzy im przed domami ani nie kazesz sie wyniesc, tylko dzialasz w samoobronie. Bohater gry napewno tez zaluje ze musi strzelac do murzynow o ktorych dopiero co tyle slyszal ze gloduja. Poza tym czarne zombie to jakas odmiana w koncu. Dotad w calej serii pojawil sie tylko jeden murzyn-zombie. To dopiero rasizm! Dyskryminacja! Biali moga byc zombie a czarni nie! - Mierzwiak - 05-08-2007 demen napisał(a):Nie rozumiem tej złośliwej interpretacji jakgdybyś próbował mi dopiec kiedy nie ma większej potrzeby.Dopiekłem, bo zaistniała taka potrzeba - ilekroć ktoś nie radzi sobie z udowodnieniem swojej tezy, ucieka się do cytowania wypowiedzi innych, najlepiej żeby pochodziła ona z zagranicznego serwisu. - demen - 05-08-2007 Cytat:Demen wez poprawke na to ze gra dzieje sie w Afryce. Zapewne ma jako takie wyjasnienie czemu tam sie dzieje wiec sila rzeczy nie moze byc tam zbyt wielu bialych.Wezmę poprawkę na to że urodziłem się w Afryce i mieszkałem tam dobrych kilka lat, i wiem że w niektórych miejscach jest więcej białych niż czarnych. Co do samej gry to faktycznie zagalopowałem się z tymi twierdzeniami o rasiźmie, znajomy sprowadził mnie na ziemię przy dłuższej wieczornej konwersacji na ten temat. - Hitch - 05-08-2007 No ale w grze jest miejsce gdzie akurat sa sami czarni. I nie widze w tym nic rasistowskiego. Jesli ktoras czesc zaprowadzi nas do Chin, bedziemy, uwaga, strzelac do Azjatow. Co gorsza Azjaci sa odpowiedzialni za kazda czesc gry wiec to bedzie...autorasizm! :) - Mierzwiak - 05-08-2007 demen napisał(a):Co do samej gry to faktycznie zagalopowałem się z tymi twierdzeniami o rasiźmie, znajomy sprowadził mnie na ziemię przy dłuższej wieczornej konwersacji na ten temat.Przyznanie się do błędu (jakkolwiek tutaj bardzo delikatne :wink: ) to cecha którą bardzo sobie cenię. - Glut - 06-08-2007 - Niezbyt subtelna ale zabawna parodia trailera Transformersów. No i nowy Rayman. - Hitch - 06-08-2007 Niezbyt przepadam za takimi cukierkowymi bajerami ale ten chodzacy kibel mnie rozbawil :) - military - 07-08-2007 Na rozluźnienie atmosfery: Detektyw Rutkowski IS BACK i rusza się jak kaczka :D - D'mooN - 07-08-2007 Prawie jak Splinter Cell... - military - 07-08-2007 Na miejscu gościa który w to grał chyba wyrzuciłbym komputer przez okno przy czwartej "wpadce". :) - Great Gonzo - 07-08-2007 Najbardziej podoba mi się synchronizacja animacji z ruchem postaci, jakby na łyżworolkach jeździł :D - Dr_Strangelove - 07-08-2007 Najbardziej oczekiwana polska gra ostatnich lat, czyli "Wiedźmin". Na razie wszelkie znaki na niebie i ziemi zwiastują, że może być niezła. Świadczy o tym też ten LINK do oficjalnej strony. - Mierzwiak - 07-08-2007 http://www.youtube.com/watch?v=5bvZl9DSaYs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Egtagaming%2Ecom%2F lub http://www.5pointproductions.com/The_American_Dream_h264.zip BEST. FANMADE. GTA. VIDEO. EVER military napisał(a):Na rozluźnienie atmosfery:Widziałem to w kiosku :lol: Wiecie że jest tam aż 10 misji?! A tak w ogóle to jeszcze raz :lol: - Glut - 08-08-2007 http://www.pcworld.pl/news/117088.html Kod: Minister edukacji narodowej Roman Giertych wypowiedział się w sprawie gier komputerowych i rozrywki elektronicznej. Choć póki co znamy tylko fragment wypowiedzi ministra, to bez wątpienia jest on wart uwagi. Przeczytajcie sami.Bez komentarza. - Mierzwiak - 08-08-2007 Niech spierdala (przepraszam za dosadność). Jeśli mam ochotę zagrać w grę X, to mam prawo to zrobić i żaden antysemicki homofob-pojeb nie ma prawa mi tego zabronić. Ograniczanie dostępu do gier? Przepraszam, a gdzie są rodzice kiedy 12-latek gra w Postala?! - Glut - 08-08-2007 Cytat:a gdzie są rodzice kiedy 12-latek gra w Postala?! Dokładnie. To rodzic ma być filtrem i to on ma wychowywać a nie jakiś śmieszny Romek i jego dziwne zakazy. - Azgaroth - 08-08-2007 No tak już czuje jaki ze mnie psychopata wyrósł na grach. ;) A Romek niech się martwi o sondaże dla LPR, a nie o gry :P - Hitch - 09-08-2007 FEAR Hm, strescic ta gre w kilku slowach to: Ring pomieszany z oczojebną akcją w stylu Majkela Beja polany sosem gore z lekka szczypta Szklanej Pulapki (wieżowiec, łażenie po szybach wind i wentylacyjnych). Ogolnie gra sie fajnie jednak czasami odnosi sie wrazenie ze tworcy przedobrzyli z akcja. Fakt, sceny batalistyczne sa swietne ale chwilami tak naciagane i przebajerowane, ze oprocz totalnego chaosu na polu walki zostaje lekki smaczek zażenowania. Kolejna sprawa to kompletnie niepotrzebny bullet time. Tzn w grze jest potrzebny ale kto widzial horror z bullet timem? No i ostatnia wada jest cala otoczka s-f. Kiedy na pole walki wlecialy roboty strzelajace laserami, musialem wylaczyc gre. Po prostu po odjebaniu i tak naciaganej akcji jak mi wlecialy te dziwadla rodem z Gwiezdnych Wojen to mialem dosc. S-F nie ejst straszne i nie wiem kiedy w koncu tworcy wszelacy to zrozumieja... Gry jeszcze nie przeszedlem wiec nie chce jej zbyt pochopnie oceniac ale to co juz widzialem wplywa znacznie na ocene. Powazne minusy to: - bullet time - oczojebnosc - s-f - futurystyczne bronie - przeciwnicy z dupy wygladajacy jak szturmowcy z gwiezdnych wojen (czyli wygladajacy jak gówno) - przebajerowanie Oczywiscie gra nie jest zla i ma tez wielkie plusiska: - tępo - horrorowe wstawki (nie moge sie doczekac kiedy strzele tej dziewczynce w pysk) - klimat - calkiem niezla grafika - efekty specjalne - rozpizdziej po akcji - muzyka - najwieksza ilosc fucków zaraz po San Andreas (Fucker got an apetite!; Die, motherfucker!) Jak przejde cala wystawie ocene ogolna. - Yossa - 09-08-2007 Hitch napisał(a):S-F nie ejst straszne i nie wiem kiedy w koncu tworcy wszelacy to zrozumieja... Kiedyś oglądałem film SF o takim potworku z kosmosu i był całkiem starszny. Gdybyś miał ochotę go obejrzeć, to był zatytułowany E.T. ;) - Hitch - 09-08-2007 No i przeszedlem... Nie rozumiem jak mozna zepsuć tak dobrze zaczynajaca sie gre. OD TERAZ BEDE SYPAL SPOJLERAMI I MAM GDZIEŚ WSZYSTKICH KTORZY NIE GRALI :) Intryga sama w sobie jest niezla. Ale wszystko zostalo spierniczone przez to tandentne s-f. Moze mi ktos powiedziec czemu wszedzie musi byc tajne labolatorium wielkosci malego miasta pod ziemia, z jedna wielgachna sala w ktorej nie widac dna gdzie znajduje sie ogromne cos zasilane energia atomowa, ktore trzeba rozpierwiastkować zeby wysadzic caly kompleks w powietrze? No bardziej ogranego zakonczenia nie ma juz chyba. Fakt sam wybuch a szczegolnie uczestniczenie w nim jako swiadek wyglada zajefajnie, ale taki kompleks wszelkie prawa logiki obraza. W dodatku nie ma okazji rozprawienia sie z ta mala szmatą ktora lazi i straszy. Nie ma nawet mozliwosci skopac dupy szurnietemu klonowi ktory jest odpowiedzialny za caly ten burdel. W dodatku gra konczy sie w momencie kiedy odlatujemy smiglowcem a ta suka wlazi na poklad i...KONIEC PODSUMOWANIE: Tworcy mieli dwa pomysly. Na przygodowke horror w klimatach Ringu i na oczojebna akcje. Kasy bylo tylko na jedna gre wiec polaczyli klimaty. No i fakt wszystko zaczyna sie klimatycznie i wogole, ale potem tworcy gubia klimat i pomysly. Po prostu nie mieli pomyslu na ciag dalszy! Finalowa akcja jest sztampowa do bolu. Grafika fajna, muzyka fajna, strzelanie fajne, fabula fajna...na poczatku. Jak dla mnie troche za malo jak na srednia ocen 90% wszedzie. Ja daje 3-/6 Proszę ograniczyć bezsensowne nadużywanie wulgaryzmów- mod. Sugeruję w podobnych przypadkach kasować treść danego posta pozostawiając na jego miejscu odpowiednią adnotację. Rozpuściło nam się forum i czas podjąć jakieś środki. Admin. Okej, po prostu wkurzylem sie. Gry teraz drogie i wogole...;) To teraz zedytuj posta, wyciągnij wnioski na przyszłość i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie. Okej, wszystko juz PG-13. Nie, dopiero teraz jest w okolicach okej. Ale dupa to nie przeklesntwo. No i chyba jedno jest dozwolone, nie? Nie chodzi o segregowanie pojedynczych słów na dopuszczalne i niedopuszczalne, tylko o styl i kontekst w jakim są używane. "Mam w dupie" poleciało przy okazji mocnego przegięcia pały w innych miejscach, choć sam ten zwrot też mnie zirytował. KONIEC DYSKUSJI |