Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Hitch - 05-08-2007

Demen wez poprawke na to ze gra dzieje sie w Afryce. Zapewne ma jako takie wyjasnienie czemu tam sie dzieje wiec sila rzeczy nie moze byc tam zbyt wielu bialych.
poza tym rasizmem jest zabijanie murzynow za to ze sa czarni. Tu nie palisz krzyzy im przed domami ani nie kazesz sie wyniesc, tylko dzialasz w samoobronie. Bohater gry napewno tez zaluje ze musi strzelac do murzynow o ktorych dopiero co tyle slyszal ze gloduja. Poza tym czarne zombie to jakas odmiana w koncu. Dotad w calej serii pojawil sie tylko jeden murzyn-zombie. To dopiero rasizm! Dyskryminacja! Biali moga byc zombie a czarni nie!


- Mierzwiak - 05-08-2007

demen napisał(a):Nie rozumiem tej złośliwej interpretacji jakgdybyś próbował mi dopiec kiedy nie ma większej potrzeby.
Dopiekłem, bo zaistniała taka potrzeba - ilekroć ktoś nie radzi sobie z udowodnieniem swojej tezy, ucieka się do cytowania wypowiedzi innych, najlepiej żeby pochodziła ona z zagranicznego serwisu.


- demen - 05-08-2007

Cytat:Demen wez poprawke na to ze gra dzieje sie w Afryce. Zapewne ma jako takie wyjasnienie czemu tam sie dzieje wiec sila rzeczy nie moze byc tam zbyt wielu bialych.
Wezmę poprawkę na to że urodziłem się w Afryce i mieszkałem tam dobrych kilka lat, i wiem że w niektórych miejscach jest więcej białych niż czarnych.
Co do samej gry to faktycznie zagalopowałem się z tymi twierdzeniami o rasiźmie, znajomy sprowadził mnie na ziemię przy dłuższej wieczornej konwersacji na ten temat.


- Hitch - 05-08-2007

No ale w grze jest miejsce gdzie akurat sa sami czarni. I nie widze w tym nic rasistowskiego. Jesli ktoras czesc zaprowadzi nas do Chin, bedziemy, uwaga, strzelac do Azjatow. Co gorsza Azjaci sa odpowiedzialni za kazda czesc gry wiec to bedzie...autorasizm! :)


- Mierzwiak - 05-08-2007

demen napisał(a):Co do samej gry to faktycznie zagalopowałem się z tymi twierdzeniami o rasiźmie, znajomy sprowadził mnie na ziemię przy dłuższej wieczornej konwersacji na ten temat.
Przyznanie się do błędu (jakkolwiek tutaj bardzo delikatne :wink: ) to cecha którą bardzo sobie cenię.


- Glut - 06-08-2007

- Niezbyt subtelna ale zabawna parodia trailera Transformersów. No i nowy Rayman.


- Hitch - 06-08-2007

Niezbyt przepadam za takimi cukierkowymi bajerami ale ten chodzacy kibel mnie rozbawil :)


- military - 07-08-2007

Na rozluźnienie atmosfery:



Detektyw Rutkowski IS BACK i rusza się jak kaczka :D


- D'mooN - 07-08-2007

Prawie jak Splinter Cell...


- military - 07-08-2007

Na miejscu gościa który w to grał chyba wyrzuciłbym komputer przez okno przy czwartej "wpadce". :)


- Great Gonzo - 07-08-2007

Najbardziej podoba mi się synchronizacja animacji z ruchem postaci, jakby na łyżworolkach jeździł :D


- Dr_Strangelove - 07-08-2007

Najbardziej oczekiwana polska gra ostatnich lat, czyli "Wiedźmin". Na razie wszelkie znaki na niebie i ziemi zwiastują, że może być niezła. Świadczy o tym też ten LINK do oficjalnej strony.


- Mierzwiak - 07-08-2007

http://www.youtube.com/watch?v=5bvZl9DSaYs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Egtagaming%2Ecom%2F

lub

http://www.5pointproductions.com/The_American_Dream_h264.zip


BEST. FANMADE. GTA. VIDEO. EVER




military napisał(a):Na rozluźnienie atmosfery:



Detektyw Rutkowski IS BACK i rusza się jak kaczka :D
Widziałem to w kiosku :lol: Wiecie że jest tam aż 10 misji?!

A tak w ogóle to jeszcze raz :lol:


- Glut - 08-08-2007

http://www.pcworld.pl/news/117088.html

Kod:
Minister edukacji narodowej Roman Giertych wypowiedział się w sprawie gier komputerowych i rozrywki elektronicznej. Choć póki co znamy tylko fragment wypowiedzi ministra, to bez wątpienia jest on wart uwagi. Przeczytajcie sami.

Podczas konferencji w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Roman Giertych stwierdził, że "gry uczą sadyzmu i zachęcają do przemocy, również na tle seksualnym".

Wypowiedź pojawiła się jako komentarz do najnowszego projektu MEN. Według jego założeń, dostęp do brutalnych gier ma zostać znacznie ograniczony. Niestety, póki co niewiele wiadomo o szczegółach akcji.

Ostatnie wypowiedzi w podobnym tonie pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Wówczas minister stwierdził, że "chodzi o wprowadzenie zakazu rozpowszechniania takich gier, w których na przykład grający torturuje i zabija inne postacie oraz takich, w których są elementy pornografii."

Bez komentarza.


- Mierzwiak - 08-08-2007

Niech spierdala (przepraszam za dosadność).

Jeśli mam ochotę zagrać w grę X, to mam prawo to zrobić i żaden antysemicki homofob-pojeb nie ma prawa mi tego zabronić.

Ograniczanie dostępu do gier? Przepraszam, a gdzie są rodzice kiedy 12-latek gra w Postala?!


- Glut - 08-08-2007

Cytat:a gdzie są rodzice kiedy 12-latek gra w Postala?!

Dokładnie. To rodzic ma być filtrem i to on ma wychowywać a nie jakiś śmieszny Romek i jego dziwne zakazy.


- Azgaroth - 08-08-2007

No tak już czuje jaki ze mnie psychopata wyrósł na grach. ;)

A Romek niech się martwi o sondaże dla LPR, a nie o gry :P


- Hitch - 09-08-2007

FEAR
Hm, strescic ta gre w kilku slowach to:
Ring pomieszany z oczojebną akcją w stylu Majkela Beja polany sosem gore z lekka szczypta Szklanej Pulapki (wieżowiec, łażenie po szybach wind i wentylacyjnych).
Ogolnie gra sie fajnie jednak czasami odnosi sie wrazenie ze tworcy przedobrzyli z akcja. Fakt, sceny batalistyczne sa swietne ale chwilami tak naciagane i przebajerowane, ze oprocz totalnego chaosu na polu walki zostaje lekki smaczek zażenowania. Kolejna sprawa to kompletnie niepotrzebny bullet time. Tzn w grze jest potrzebny ale kto widzial horror z bullet timem? No i ostatnia wada jest cala otoczka s-f. Kiedy na pole walki wlecialy roboty strzelajace laserami, musialem wylaczyc gre. Po prostu po odjebaniu i tak naciaganej akcji jak mi wlecialy te dziwadla rodem z Gwiezdnych Wojen to mialem dosc.
S-F nie ejst straszne i nie wiem kiedy w koncu tworcy wszelacy to zrozumieja...
Gry jeszcze nie przeszedlem wiec nie chce jej zbyt pochopnie oceniac ale to co juz widzialem wplywa znacznie na ocene.
Powazne minusy to:
- bullet time
- oczojebnosc
- s-f
- futurystyczne bronie
- przeciwnicy z dupy wygladajacy jak szturmowcy z gwiezdnych wojen (czyli wygladajacy jak gówno)
- przebajerowanie

Oczywiscie gra nie jest zla i ma tez wielkie plusiska:
- tępo
- horrorowe wstawki (nie moge sie doczekac kiedy strzele tej dziewczynce w pysk)
- klimat
- calkiem niezla grafika
- efekty specjalne
- rozpizdziej po akcji
- muzyka
- najwieksza ilosc fucków zaraz po San Andreas (Fucker got an apetite!; Die, motherfucker!)

Jak przejde cala wystawie ocene ogolna.


- Yossa - 09-08-2007

Hitch napisał(a):S-F nie ejst straszne i nie wiem kiedy w koncu tworcy wszelacy to zrozumieja...

Kiedyś oglądałem film SF o takim potworku z kosmosu i był całkiem starszny. Gdybyś miał ochotę go obejrzeć, to był zatytułowany E.T. ;)


- Hitch - 09-08-2007

No i przeszedlem...
Nie rozumiem jak mozna zepsuć tak dobrze zaczynajaca sie gre.

OD TERAZ BEDE SYPAL SPOJLERAMI I MAM GDZIEŚ WSZYSTKICH KTORZY NIE GRALI :)

Intryga sama w sobie jest niezla. Ale wszystko zostalo spierniczone przez to tandentne s-f. Moze mi ktos powiedziec czemu wszedzie musi byc tajne labolatorium wielkosci malego miasta pod ziemia, z jedna wielgachna sala w ktorej nie widac dna gdzie znajduje sie ogromne cos zasilane energia atomowa, ktore trzeba rozpierwiastkować zeby wysadzic caly kompleks w powietrze?
No bardziej ogranego zakonczenia nie ma juz chyba.
Fakt sam wybuch a szczegolnie uczestniczenie w nim jako swiadek wyglada zajefajnie, ale taki kompleks wszelkie prawa logiki obraza.

W dodatku nie ma okazji rozprawienia sie z ta mala szmatą ktora lazi i straszy. Nie ma nawet mozliwosci skopac dupy szurnietemu klonowi ktory jest odpowiedzialny za caly ten burdel.

W dodatku gra konczy sie w momencie kiedy odlatujemy smiglowcem a ta suka wlazi na poklad i...KONIEC

PODSUMOWANIE:
Tworcy mieli dwa pomysly. Na przygodowke horror w klimatach Ringu i na oczojebna akcje. Kasy bylo tylko na jedna gre wiec polaczyli klimaty. No i fakt wszystko zaczyna sie klimatycznie i wogole, ale potem tworcy gubia klimat i pomysly.
Po prostu nie mieli pomyslu na ciag dalszy! Finalowa akcja jest sztampowa do bolu.

Grafika fajna, muzyka fajna, strzelanie fajne, fabula fajna...na poczatku.

Jak dla mnie troche za malo jak na srednia ocen 90% wszedzie.

Ja daje 3-/6

Proszę ograniczyć bezsensowne nadużywanie wulgaryzmów- mod.

Sugeruję w podobnych przypadkach kasować treść danego posta pozostawiając na jego miejscu odpowiednią adnotację. Rozpuściło nam się forum i czas podjąć jakieś środki. Admin.

Okej, po prostu wkurzylem sie. Gry teraz drogie i wogole...;)

To teraz zedytuj posta, wyciągnij wnioski na przyszłość i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie.


Okej, wszystko juz PG-13.

Nie, dopiero teraz jest w okolicach okej.

Ale dupa to nie przeklesntwo. No i chyba jedno jest dozwolone, nie?

Nie chodzi o segregowanie pojedynczych słów na dopuszczalne i niedopuszczalne, tylko o styl i kontekst w jakim są używane. "Mam w dupie" poleciało przy okazji mocnego przegięcia pały w innych miejscach, choć sam ten zwrot też mnie zirytował. KONIEC DYSKUSJI