![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Albertino - 22-09-2012 Beznadziejny ten plakat. RE: PLAKATY! - Motoduf - 22-09-2012 Tęcza-sręcza. Świetny i klimatyczny plakat, chętnie bym sobie taki powiesił. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-09-2012 (22-09-2012, 15:48)Mefisto napisał(a): Wszystko ok, ale tęcza? ORLY?Homoseksualna propaganda. Fuj!!! RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 22-09-2012
RE: PLAKATY! - Lawrence - 24-09-2012 ![]() Widziałem ten film na tegorocznym Berlinale. Taki sobie. Ogólnie w dość prosty sposób podchodzi do branży porno. Jak dla mnie za prosty. Ale plakat ciekawy. RE: PLAKATY! - Craven - 24-09-2012
RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-09-2012 lol, się wysilili - gdyby nie podpis wyglądałoby, jak kolejna reklama Pajacyka RE: PLAKATY! - Craven - 02-10-2012 ![]() Pojawiło się w sklepiku internetowym. Boję się przegadanego nadętego pierda, ale jestem też trochę ciekawy. RE: PLAKATY! - slepy51 - 05-10-2012
RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 05-10-2012 To Struzan czy naśladowca? RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012 Naśladowca. Najlepszy jakiego widziałem. RE: PLAKATY! - Lawrence - 05-10-2012 Ano właśnie od razu zwróciłem niestety na to uwagę :/ RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012 (05-10-2012, 20:31)Phil napisał(a): Trochę polska szkoła tag-line'ów :).Ja tam widzę sprytną grę słów i nawiązanie do innego taglajnu. Właśnie dlatego pytałem Cię ostatnio o okulistę :) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012 Mój wzorek też jest ok :P RE: PLAKATY! - Lawrence - 10-10-2012
RE: PLAKATY! - Craven - 10-10-2012 Wypas. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 10-10-2012 nowy plakat jednego z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmow roku
RE: PLAKATY! - Bogdan - 10-10-2012 ![]() Ale fajny. RE: PLAKATY! - hanys - 11-10-2012
RE: PLAKATY! - desjudi - 11-10-2012 ale tragedia:
|