Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Albertino - 22-09-2012

Beznadziejny ten plakat.


RE: PLAKATY! - Motoduf - 22-09-2012

Tęcza-sręcza. Świetny i klimatyczny plakat, chętnie bym sobie taki powiesił.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-09-2012

(22-09-2012, 15:48)Mefisto napisał(a): Wszystko ok, ale tęcza? ORLY?
Homoseksualna propaganda. Fuj!!!



RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 22-09-2012

[Obrazek: tumblr_m9vv4c0HS31qhttgso1_500.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 24-09-2012

[Obrazek: About-Cherry-poster.jpg]

Widziałem ten film na tegorocznym Berlinale. Taki sobie. Ogólnie w dość prosty sposób podchodzi do branży porno. Jak dla mnie za prosty. Ale plakat ciekawy.


RE: PLAKATY! - Craven - 24-09-2012

[Obrazek: LesMisCosetteEyesbigposterUfull2.jpg]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-09-2012

lol, się wysilili - gdyby nie podpis wyglądałoby, jak kolejna reklama Pajacyka


RE: PLAKATY! - Craven - 02-10-2012

[Obrazek: sound-of-my-voice-poster-artwork---chris..._small.jpg]


Pojawiło się w sklepiku internetowym. Boję się przegadanego nadętego pierda, ale jestem też trochę ciekawy.


RE: PLAKATY! - slepy51 - 05-10-2012

[Obrazek: crawlspaceposter.jpg]


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 05-10-2012

To Struzan czy naśladowca?


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012

Naśladowca. Najlepszy jakiego widziałem.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 05-10-2012

Ano właśnie od razu zwróciłem niestety na to uwagę :/


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012

(05-10-2012, 20:31)Phil napisał(a): Trochę polska szkoła tag-line'ów :).
Ja tam widzę sprytną grę słów i nawiązanie do innego taglajnu. Właśnie dlatego pytałem Cię ostatnio o okulistę :)




RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 05-10-2012

Mój wzorek też jest ok :P


RE: PLAKATY! - Lawrence - 10-10-2012

[Obrazek: 42349.$.jpg]


RE: PLAKATY! - Craven - 10-10-2012

Wypas.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 10-10-2012

nowy plakat jednego z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmow roku

[Obrazek: 557632_10151203341064508_623546064_n.jpg]


RE: PLAKATY! - Bogdan - 10-10-2012

[Obrazek: l_1512235_e552da5e.jpg]

Ale fajny.


RE: PLAKATY! - hanys - 11-10-2012

[Obrazek: 7493917.3.jpg]


RE: PLAKATY! - desjudi - 11-10-2012

ale tragedia:
[Obrazek: 486651_10151105764268723_659955773_n.jpg]