![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
RE: Gorące wieści, plotki itp. - raven.second - 30-10-2011 To, że film jakby nie patrzeć dla nastoletnich dzieciaków podniecających się romansem drewna i drewna i jedna z najwyższych kategorii wiekowych nie bardzo do siebie pasują. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 30-10-2011 w MPAA zasiada banda debili, więc news ten przywitałem wyłącznie ziewnięciem. Zastanawiam się tylko co spowodowało ten rating, czyżby scena w której Edek i Belka w końcu *to* zrobili? :D RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 30-10-2011 może ktoś wkleił fragment z Antychrysta do rzeczonej sceny i się decydencji nie skapnęli :) A może po prostu Bella wymawia w tym filmie "fuck", co może spowodować uszkodzenie mózgu u 90% nastolatek nie tylko w USA, nie tylko na świecie, ale i w całym kosmosie! RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mental - 30-10-2011 To może być pierwsza dobra decyzja MPAA - wycięcie sceny seksu jakiegoś paszteta z pedziem w filmie dla emo-młodzieży zaliczam im na plus :) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 30-10-2011 Zdecydowanie chodzi o ten seks, rżnie ją aż się pokój rozlatuje! ![]()
RE: Gorące wieści, plotki itp. - Galadh - 02-11-2011 @TheInSneider Jeff Sneider napisał(a):BREAKING #1: Ryan Gosling, Christian Bale, Cate Blanchett, Rooney Mara & Haley Bennett to star in TERRENCE MALICK'S LAWLESS! @TheInSneider Jeff Sneider napisał(a):BREAKING #2: Christian Bale, Cate Blanchett and Isabel Lucas to star in TERENCE MALICK?S KNIGHT OF CUPS! Cytat:FilmNation Entertainment is continuing their relationship with acclaimed director Terrence Malick (The Tree of Life, The Thin Red Line) and handling international sales and distribution on his next two films. LAWLESS will star Ryan Gosling (Drive, The Ides of March) and boasts a supporting cast that includes Academy Award Winners Christian Bale (The Dark Knight, The Flowers of War), Cate Blanchett (The Hobbit, The Curious Case of Benjamin Button) plus Rooney Mara (The Girl with the Dragon Tattoo, The Social Network) and Haley Bennett (Marley & Me, The Haunting of Molly Hartley). 1973: Badlands 1978: Days of Heaven 1998: The Thin Red Line 2005: The New World 2011: The Tree of Life 2012: The Burial 2012: (najpewniej): Kolejny film (Bale) + 2 ogłoszone powyżej Tak więc, co się stało Malickowi? RE: Gorące wieści, plotki itp. - wujo444 - 02-11-2011 Pewnie 3/4 odwołają, a 4 będzie montować 5 lat, i wszystko wróci do normy ;) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 02-11-2011 (02-11-2011, 02:23)Galadh napisał(a): co się stało Malickowi?Palma mu odbiła. Złota. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 02-11-2011 Jak to co - starość :) RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 02-11-2011 aha, czyli robienie paru filmów na raz jest wariactwem jeśli nie stoi za tym Steven Spielberg? :) I tak będzie je robił dobrych kilka lat, więc nie wiem o co tyle szumu. Ten projekt z Affleckiem w post-produkcji jest już od minimum pięciu, sześciu miesięcy, a wczoraj na FW czytałem, że nowe osoby doszły do obsady ;) Malick na co dzień wiedzie, o ile mi wiadomo, żywot profesora, a filmy kręci sobie raz na jakichś czas, bo chce, a nie dlatego, że musi. Widocznie teraz ma ochotę na więcej. Albo najzwyczajniej w świecie miał wcześniej problem ze sfinansowaniem tych projektów, co chyba nie byłoby zbyt szokujące jeśli wziąć pod uwagę, że nie jest zbyt kasowym reżyserem. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 04-11-2011 Pamiętacie pewnie taką serię co leciała na Polsacie, "Gdzie jest Carmen Sandiego"? Teraz dopiero się dowiedziałem, że oparta ona była na jakiejś grze. W każdym razie ponoć szykuje się wersja filmowa od Walden Media (Opowieści z Narnii). A jednym na razie tylko producentem jest Jennifer Lopez. Zresztą podaję linka: Carmen Sandiego RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 04-11-2011 Oglądałem tę kreskówkę w podstawówce, sympatyczna była, lata później myślałem nawet o filmie z Famke Janssen. Nie rozumiem z jakiej racji pojawiła się tu nagle osoba Jennifer Lopez, ale ona + Walden Media każą mi spodziewać się po tym projekcie niczego innego jak gniota. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Corn - 04-11-2011 Mało że gniota, to najpewniej gniota gdzie będą tańczyć i śpiewać. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 04-11-2011 Carmen Widmo RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 05-11-2011 Rety, jak ja bardzo nie chcę, aby ten film powstał :( Blade Runner Sequel Ale chyba mogę sobie liczyć :/ RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 06-11-2011 A ja dopiero po seansie Prometeusza jednoznacznie stwierdzę, czy to dobry pomysł, chwilowo się wstrzymuje z jakimkolwiek osądem. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 06-11-2011 (05-11-2011, 01:28)Lawrence napisał(a): Rety, jak ja bardzo nie chcę, aby ten film powstał :(Dlaczego? Bo Ford nie zagra i nie będzie mógł się skompromitować tak samo jak w Indym IV, którego tak lubisz? RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 06-11-2011 Ale dlaczego od razu złośliwie? Może dlatego nie chcę, aby ten film powstał, gdyż "Blade Runner" jest jednym z moich ulubionych filmów ever, który nie potrzebuje żadnych naciąganych sequeli, które tylko obrzydzą mi oryginał. A tym bardziej ostatnia forma Scotta ma prawo nie napawać mnie optymizmem. Tak samo jak i fakt o tak późnym sequelu tej części, mnie nie przekonuje. Dla mnie mąki z tego chleba nie będzie, a co gorsza jeszcze spleśnieje ciągle świeży "Blade Runner". RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 06-11-2011 Ale czwarty Indy powstały po 19 latach nie jest naciąganym sequelem obrzydzającym oryginalne filmy? Moja złośliwość wynika wyłącznie z braku konsekwencji w tym co piszesz. Zacznę się martwić jak Scott spieprzy Prometeusza. RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 07-11-2011 Ostatnio forma Scotta nie jest najlepsza (chociaż "American Gangster" był ok, szczególnie od strony reżyserskiej). Niemniej bardziej upatrywałbym powodów jego ostatnich porażek nie w jego "zdziadzieniu", a po prostu w nie najlepszym wyborze projektów. Bardziej martwiłbym się zatem o scenariusz - według mnie to w tej kwestii Scott stracił pewien zmysł, który kiedyś niewątpliwie posiadał. Co do tych projektów jestem - póki co - nastawiony pozytywnie, a to dlatego, że Scott swoje najlepsze rzeczy zrobił w fantastyce i miał sporo czasu, aby się do tego powrotu dobrze przygotować. Czy warto powracać do "Blade Runnera" pokaże "Prometeusz". Niemniej nie mam nic przeciwko tak mądremu podejściu do kontynuacji - ten sam świat, inni bohaterowie, nieco inne tematy. Jeśli wszyscy podchodziliby do tego w ten sposób, to świat byłby piękniejszy. |