![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mefisto - 16-10-2012 (15-10-2012, 13:53)Hitch napisał(a): Dlaczego oni tańczą, kiedy gonią ich wilki? :(
RE: PLAKATY! - raven.second - 20-10-2012 ![]() Cytat:Głównym bohaterem filmu jest młody zombie o imieniu R (Nicholas Hoult), który w wyniku zbiegu wydarzeń zakochuje się w narzeczonej jednej ze swoich ofiar. Staje się to u niego powodem wielu rozterek uczuciowych, a także o naturze moralnej. Ich związek będzie przyczyną istotnych zmian dotyczących nie tylko R, ale także całego społeczeństwa jego martwych pobratymców. RE: PLAKATY! - Huntersky - 25-10-2012 ![]() Kurwa... RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 25-10-2012 http://nooooooooooooooo.com/ Swoją drogą nigdy nie rozumiałem techniki retuszu, która z jednej strony nie ukrywa zmarszczek aktora, a z drugiej zamienia jego skórę w woskową masę. RE: PLAKATY! - Hitch - 25-10-2012 O ile zakład, że ten tekst będzie w filmie, i to będzie ich "sprytny" sposób na ominięcie fucka? Nagle zagłuszenie wystrzałem jawi się... Nie! Nie uznaję zasady "na bezrybiu i rak ryba". Oba przypadki są do dupy. Tzn, drugi dopiero będzie :) RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012 ![]() Ciekawe czy film zainteresuje pewną błądzącą we "mgle" grupę społeczną? ;) A co pewnie jest ważne dla tego forum, film dostał eRkę. ;) RE: PLAKATY! - Corn - 26-10-2012 Przez chwilę myślałem, że ma czapkę SS, ale potem do mnie dotarło, że to bez sensu :D RE: PLAKATY! - Danus - 26-10-2012 Corn, jebłem:) RE: PLAKATY! - Motoduf - 26-10-2012 Jeden z najnudniejszych plakatów, jakie kiedykolwiek widziałem :) RE: PLAKATY! - Azgaroth - 26-10-2012 (26-10-2012, 16:36)Lawrence napisał(a): Ciekawe czy film zainteresuje pewną błądzącą we "mgle" grupę społeczną? ;) A co pewnie jest ważne dla tego forum, film dostał eRkę. ;) Już się zainteresowali, czytałem analizę trailera w kontekście Smoleńska. Link: http://wpolityce.pl/artykuly/38926-flight-czyli-nowy-film-z-denzelem-washingtonem-o-lotniczej-katastrofie-a-my-zwracamy-uwage-na-dwa-szczegoly-zawarte-w-zwiastunie RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012 Rety, ja tylko żartowałem, a oni na poważnie. Czekam na analizę "Langolierów" w kontekście smoleńskim. RE: PLAKATY! - Craven - 26-10-2012 Cytat:ale Hollywood znane jest z dbałości o realizm Fuck yeah! RE: PLAKATY! - Mefisto - 26-10-2012 (26-10-2012, 17:46)Corn napisał(a): Przez chwilę myślałem, że ma czapkę SS, ale potem do mnie dotarło, że to bez sensu :D Taki film z chęcią bym obejrzał - na pewno chętniej niż Zemeckisa rozterki lotniskowe RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012 Film z czarnoskórym członkiem SS, to rzeczywiście byłoby coś nowego. :) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 26-10-2012 Film z białym SSmanem który ma czarnego członka to dopiero byłoby coś! RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012 (26-10-2012, 21:51)Mierzwiak napisał(a): Film z białym SSmanem który ma czarnego członka to dopiero byłoby coś! E to nie byłoby nic szczególnego, zważywszy, że częstym jest zjawiskiem ciemnie narządów rozrodczych z wiekiem. RE: PLAKATY! - Mefisto - 26-10-2012 nie, wtedy to by była powtórka z Nic śmiesznego :P RE: PLAKATY! - desjudi - 30-10-2012
RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012 Ostatni dobry polski plakat, który mi się naprawdę spodobał to ten do filmu "Różyczka", a tu taki zonk: ![]() Po lewej "Różyczka" (2010), po prawej "Elegia" (2008). RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 18-11-2012 !!! ![]() ![]() ![]() !!! Przepraszam, łatwo mną manipulować... :( |