Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mefisto - 16-10-2012

(15-10-2012, 13:53)Hitch napisał(a): Dlaczego oni tańczą, kiedy gonią ich wilki? :(


[Obrazek: twilight_breaking.jpg]


RE: PLAKATY! - raven.second - 20-10-2012

[Obrazek: 42768.3.jpg]

Cytat:Głównym bohaterem filmu jest młody zombie o imieniu R (Nicholas Hoult), który w wyniku zbiegu wydarzeń zakochuje się w narzeczonej jednej ze swoich ofiar. Staje się to u niego powodem wielu rozterek uczuciowych, a także o naturze moralnej. Ich związek będzie przyczyną istotnych zmian dotyczących nie tylko R, ale także całego społeczeństwa jego martwych pobratymców.



RE: PLAKATY! - Huntersky - 25-10-2012

[Obrazek: mother-russia_ew.jpg]
Kurwa...


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 25-10-2012

http://nooooooooooooooo.com/

Swoją drogą nigdy nie rozumiałem techniki retuszu, która z jednej strony nie ukrywa zmarszczek aktora, a z drugiej zamienia jego skórę w woskową masę.


RE: PLAKATY! - Hitch - 25-10-2012

O ile zakład, że ten tekst będzie w filmie, i to będzie ich "sprytny" sposób na ominięcie fucka? Nagle zagłuszenie wystrzałem jawi się... Nie! Nie uznaję zasady "na bezrybiu i rak ryba". Oba przypadki są do dupy. Tzn, drugi dopiero będzie :)


RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012

[Obrazek: FLIGHT-2-560x829.jpg]

Ciekawe czy film zainteresuje pewną błądzącą we "mgle" grupę społeczną? ;) A co pewnie jest ważne dla tego forum, film dostał eRkę. ;)


RE: PLAKATY! - Corn - 26-10-2012

Przez chwilę myślałem, że ma czapkę SS, ale potem do mnie dotarło, że to bez sensu :D


RE: PLAKATY! - Danus - 26-10-2012

Corn, jebłem:)


RE: PLAKATY! - Motoduf - 26-10-2012

Jeden z najnudniejszych plakatów, jakie kiedykolwiek widziałem :)


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 26-10-2012

(26-10-2012, 16:36)Lawrence napisał(a): Ciekawe czy film zainteresuje pewną błądzącą we "mgle" grupę społeczną? ;) A co pewnie jest ważne dla tego forum, film dostał eRkę. ;)

Już się zainteresowali, czytałem analizę trailera w kontekście Smoleńska.

Link: http://wpolityce.pl/artykuly/38926-flight-czyli-nowy-film-z-denzelem-washingtonem-o-lotniczej-katastrofie-a-my-zwracamy-uwage-na-dwa-szczegoly-zawarte-w-zwiastunie


RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012

Rety, ja tylko żartowałem, a oni na poważnie. Czekam na analizę "Langolierów" w kontekście smoleńskim.


RE: PLAKATY! - Craven - 26-10-2012

Cytat:ale Hollywood znane jest z dbałości o realizm

Fuck yeah!


RE: PLAKATY! - Mefisto - 26-10-2012

(26-10-2012, 17:46)Corn napisał(a): Przez chwilę myślałem, że ma czapkę SS, ale potem do mnie dotarło, że to bez sensu :D

Taki film z chęcią bym obejrzał - na pewno chętniej niż Zemeckisa rozterki lotniskowe


RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012

Film z czarnoskórym członkiem SS, to rzeczywiście byłoby coś nowego. :)


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 26-10-2012

Film z białym SSmanem który ma czarnego członka to dopiero byłoby coś!


RE: PLAKATY! - Lawrence - 26-10-2012

(26-10-2012, 21:51)Mierzwiak napisał(a): Film z białym SSmanem który ma czarnego członka to dopiero byłoby coś!

E to nie byłoby nic szczególnego, zważywszy, że częstym jest zjawiskiem ciemnie narządów rozrodczych z wiekiem.



RE: PLAKATY! - Mefisto - 26-10-2012

nie, wtedy to by była powtórka z Nic śmiesznego :P


RE: PLAKATY! - desjudi - 30-10-2012

[Obrazek: _1351544640.jpg]


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012

Ostatni dobry polski plakat, który mi się naprawdę spodobał to ten do filmu "Różyczka", a tu taki zonk:

[Obrazek: posters.jpg]

Po lewej "Różyczka" (2010), po prawej "Elegia" (2008).


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 18-11-2012

!!!

[Obrazek: posters.jpg]
[Obrazek: posters.jpg]
[Obrazek: posters.jpg]

!!!

Przepraszam, łatwo mną manipulować... :(