![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Mefisto - 21-08-2023 Zapowiada się spoko, ale zakładam się o wszystko, że te wszystkie mozolnie dopracowywane szczegóły kompletnie pominą złą stronę żydów :) RE: Zapowiedzi - shamar - 21-08-2023 (21-08-2023, 15:26)Dr Strangelove napisał(a): https://www.pap.pl/aktualnosci/producentka-od-jamesa-bonda-pracuje-nad-filmem-o-pileckim-prof-marco-patricelli-pilecki Było.com.pl Ale jakaś niszowa wytwórnia? Chciałbym, żeby to był świetny film. Ale wątpię. RE: Zapowiedzi - zombie001 - 21-08-2023 (21-08-2023, 15:26)Dr Strangelove napisał(a): https://www.pap.pl/aktualnosci/producentka-od-jamesa-bonda-pracuje-nad-filmem-o-pileckim-prof-marco-patricelli-pileckiPewnie bez szans, ale ja właśnie jak o tym czytałem, to pomyślałem, że byłoby fajnie w takiej roli zobaczyć takiego Fassbendera. Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Zapowiedzi - shamar - 21-08-2023 Trzeba mu napisać na twittera RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 21-08-2023 No uważam zupełnie serio, że Fassbender byłby strzałem w dziesiątkę. RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 21-08-2023 Dać jeszcze mu tylko komplet dobry reżyser + scenariusz, a można mówić o renesansie kariery, który rozpocznie The Killer. RE: Zapowiedzi - srebrnik - 21-08-2023 Tym bardziej, że Fassbender mówił nawet w jednym filmie po polsku i wyszło mu to rewelacyjnie. W tej sytuacji nawet film mógłby być polskojęzyczny RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 21-08-2023 (21-08-2023, 17:34)srebrnik napisał(a): Tym bardziej, że Fassbender mówił nawet w jednym filmie po polsku i wyszło mu to rewelacyjnie. W tej sytuacji nawet film mógłby być polskojęzycznyW dzisiejszych czasach nie wiem czy to serio czy żart. W jakichś X Menach (chyba?) mówił po polsku ale nie wspominam tego jakoś spektakularnie :D RE: Zapowiedzi - Krismeister - 21-08-2023 Tam każdy dukał, ale Fass zdecydowanie najlepiej. Z lepszym reżyserem by śmigał, w końcu to poliglota. RE: Zapowiedzi - srebrnik - 21-08-2023 Żart, żart Kulawe to było bardzo: A jeszcze bardziej to, ale tu akurat nie Fassbender: (21-08-2023, 17:44)Krismeister napisał(a): Tam każdy dukał, ale Fass zdecydowanie najlepiej. Z lepszym reżyserem by śmigał, w końcu to poliglota. Kojarzę, że zna dobrze niemiecki, chyba ze względu na ojca. Jakieś jeszcze? Poliglotą to na pewno wśród aktorów jest Mortensen. I faktycznie ładnie śmiga. On zna chyba z 8 języków RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 21-08-2023 A ok, to dobrze pamiętałem :) No już jak fantazjujemy o niech to kręcą po angielsku. Może by się świat trochę o historii naszego Mocarstwa dowiedział :D RE: Zapowiedzi - srebrnik - 21-08-2023 Tak, wracając na poważne tory, to zgadzam się - świetny temat i nie ma co się bawić w jakieś językowe poprawności. To powinna być duża produkcja, język angielski i tyle. Coś w stylu Pianisty, tylko żeby może jednak bardziej skupić się jednak na kontekście, a nie jedynie portrecie postaci RE: Zapowiedzi - Krismeister - 21-08-2023 Poszperałem i w sumie to widzę, że śmiga po niemiecku i francusku, i tak dobrze, ale w głowie miałem więcej xd Zapowiedzi - zombie001 - 21-08-2023 Fassbender nie jest poliglotą. On nawet kiedyś mówił w wywiadzie, że z tym niemieckim to daleko od perfekcji jest, bo juz za małego dzieciaka przeprowadził się do Irlandii. Widziałem wywiady z nim. Mówi w nich dobrze, ale na pewno nie jak rodowity Niemiec. :D Zresztą wydaje mi się, że on się w 100% czuje Irlandczykiem, a to niemieckie pochodzenie to taki tam dodatek do życiorysu. Te.. W sumie to ja zapomniałem, że on coś tam paplał po francusku kiedyś. Ale też nie jestem pewien w jakim stopniu. No i wróć. Może jednak coś z tych języków więcej ma do zaoferowania, bo przecież mieszka teraz w Hiszpanii. Więc teoretycznie hiszpański też coś tam powinien znać. Ale z polskim to cieniutko było, oj cieniutko. Dramat można powiedzieć. Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 21-08-2023 (21-08-2023, 18:02)srebrnik napisał(a): To powinna być duża produkcja, język angielski i tyle.A w polskich kinach dubbing :). RE: Zapowiedzi - shamar - 21-08-2023 Tak bywa. Choćby film o Żabińskich czy Sendlerowej. Chyba nawet na płytach jest TYLKO DUBBING. RE: Zapowiedzi - Jackdaw - 21-08-2023 (21-08-2023, 15:54)Mefisto napisał(a): Zapowiada się spoko, ale zakładam się o wszystko, że te wszystkie mozolnie dopracowywane szczegóły kompletnie pominą złą stronę żydów :)Ubecy będą polakami i pilecki przynajmniej w 50 procentach żydem jestem tego bardziej niż pewien. RE: Zapowiedzi - shamar - 22-08-2023 Polskie kino, takie nowoczesne. RE: Zapowiedzi - shamar - 22-08-2023 228 milionów budżet. Reżyser i aktor już wybrani. Zgadnijcie kto ma zastrzeżenia? Tak, Holland https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,30104523,film-o-witoldzie-pileckim-nakreci-producentka-bonda-agnieszka.html RE: Zapowiedzi - zombie001 - 22-08-2023 Myślicie, że będzie to kręcił ktoś znany? Z naszego podwórka? Hmm np. Komasa, który flirtuje z amerykańcami chyba ostatnio? |