Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012

Jakbyście podpisywali, co wrzucacie, to by nie było problemu, bo sprawdzałem w wyszukiwarce, ale ta niestety nie odczytuje napisów z obrazków :P W temacie "Różyczki" również nie było, więc fuck off!


RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-11-2012

Ale wiesz, że to nie tylko na tym forum było hucznie a propos tego plakatu plagiatu? Ale cóż lepiej późno niż wcale :)


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-11-2012

(18-11-2012, 15:32)Persona non grata napisał(a): Jakbyście podpisywali, co wrzucacie, to by nie było problemu, bo sprawdzałem w wyszukiwarce, ale ta niestety nie odczytuje napisów z obrazków :P W temacie "Różyczki" również nie było, więc fuck off!
Trzeba było najpierw spojrzeć z którego roku jest film :)


RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-11-2012

Fajny:

[Obrazek: imaginaerum_poster_web.jpg]


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012

Dobra, dobra, dobra, dobra, dobra. Niech Wam będzie. Ja tam do tej pory nie śledziłem plakatowych przygód "Różyczki". Chyba czas najwyższy by wszystko starsze niż 10 godzin zacząć uznawać za powszechność, o której już dawno wiadomo :P

A plakat do Imaginaerum lepszy niż trailer, ale może nieco mylnie budować przekonanie, że to animacja, a nie film aktorski.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-11-2012

(18-11-2012, 14:52)Crov napisał(a): Przepraszam, łatwo mną manipulować... :(

<hipnoza mode on>Wrzuć gołą babę i przelej mi na konto 100 zł!<hipnoza mode off>


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 24-11-2012

Nawet spoko, chyba nie było:

[Obrazek: Abcs-of-Death-Poster.jpg]


RE: PLAKATY! - raven.second - 24-11-2012

FROM THE DIRECTORS OF HOBO WITH A SHOTGUN.

Trzeba będzie obejrzeć.


RE: PLAKATY! - Strummer - 24-11-2012

FROM THE DIRECTORS OF A SERBIAN FILM

strach się bać co tam wykombinowali :)


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 24-11-2012

(24-11-2012, 21:48)Persona non grata napisał(a): Nawet spoko, chyba nie było:
Bardzo nie spoko. Świetny pomysł spierdolony przez rzygowe kolorki rodem z plakatu Transformers i obowiązkowe iskry.




RE: PLAKATY! - Mental - 25-11-2012

Cytat:Nawet spoko

Chyba w alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie powstał żaden plakat filmowy. Bo w mojej rzeczywistości to jest rzyg.


RE: PLAKATY! - Szaman - 01-12-2012

Zestawienie 50 najgorszych plakatów 2012 roku według Total Film
http://www.totalfilm.com/features/50-worst-2012-movie-posters/playing-for-keeps


RE: PLAKATY! - Albertino - 01-12-2012

Boże, niech ktoś mnie przytuli. Moje "ulubione" to 45, 9, 8, 3 i 2


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 01-12-2012

Generalnie przeglądając te plakaty to znaczna ilość wygląda jak z polskiej szkoły plakatu :D

I zabijcie mnie ale nr jeden mi się podoba...


RE: PLAKATY! - Mefisto - 01-12-2012

Zabijemy Cię dopiero, jak powiesz który :P


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 01-12-2012

Hmmm...czy nie napisałem że nr jeden?


RE: PLAKATY! - Mefisto - 01-12-2012

aha, ok - przeczytało mi się, że jeden numer :)


RE: PLAKATY! - Danus - 03-12-2012

[Obrazek: 481549_10151177175703723_247760030_n.jpg]
Zajebioza:P


RE: PLAKATY! - military - 03-12-2012

W którym miejscu konkretnie? Pokaż mi ten jeden piksel, bo nie widzę.:)


RE: PLAKATY! - Snappik - 03-12-2012

Fajne wykorzystanie symbolu Treka, ale ten ogień i iskry na dole - arghhh, no niepotrzebne ;) Ciekawe co to za postać, czyżby Kirk?