![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012 Jakbyście podpisywali, co wrzucacie, to by nie było problemu, bo sprawdzałem w wyszukiwarce, ale ta niestety nie odczytuje napisów z obrazków :P W temacie "Różyczki" również nie było, więc fuck off! RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-11-2012 Ale wiesz, że to nie tylko na tym forum było hucznie a propos tego plakatu plagiatu? Ale cóż lepiej późno niż wcale :) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-11-2012 (18-11-2012, 15:32)Persona non grata napisał(a): Jakbyście podpisywali, co wrzucacie, to by nie było problemu, bo sprawdzałem w wyszukiwarce, ale ta niestety nie odczytuje napisów z obrazków :P W temacie "Różyczki" również nie było, więc fuck off!Trzeba było najpierw spojrzeć z którego roku jest film :) RE: PLAKATY! - Lawrence - 18-11-2012 Fajny:
RE: PLAKATY! - Persona non grata - 18-11-2012 Dobra, dobra, dobra, dobra, dobra. Niech Wam będzie. Ja tam do tej pory nie śledziłem plakatowych przygód "Różyczki". Chyba czas najwyższy by wszystko starsze niż 10 godzin zacząć uznawać za powszechność, o której już dawno wiadomo :P A plakat do Imaginaerum lepszy niż trailer, ale może nieco mylnie budować przekonanie, że to animacja, a nie film aktorski. RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-11-2012 (18-11-2012, 14:52)Crov napisał(a): Przepraszam, łatwo mną manipulować... :( <hipnoza mode on>Wrzuć gołą babę i przelej mi na konto 100 zł!<hipnoza mode off> RE: PLAKATY! - Persona non grata - 24-11-2012 Nawet spoko, chyba nie było:
RE: PLAKATY! - raven.second - 24-11-2012 FROM THE DIRECTORS OF HOBO WITH A SHOTGUN. Trzeba będzie obejrzeć. RE: PLAKATY! - Strummer - 24-11-2012 FROM THE DIRECTORS OF A SERBIAN FILM strach się bać co tam wykombinowali :) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 24-11-2012 (24-11-2012, 21:48)Persona non grata napisał(a): Nawet spoko, chyba nie było:Bardzo nie spoko. Świetny pomysł spierdolony przez rzygowe kolorki rodem z plakatu Transformers i obowiązkowe iskry. RE: PLAKATY! - Mental - 25-11-2012 Cytat:Nawet spoko Chyba w alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie powstał żaden plakat filmowy. Bo w mojej rzeczywistości to jest rzyg. RE: PLAKATY! - Szaman - 01-12-2012 Zestawienie 50 najgorszych plakatów 2012 roku według Total Film http://www.totalfilm.com/features/50-worst-2012-movie-posters/playing-for-keeps RE: PLAKATY! - Albertino - 01-12-2012 Boże, niech ktoś mnie przytuli. Moje "ulubione" to 45, 9, 8, 3 i 2 RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 01-12-2012 Generalnie przeglądając te plakaty to znaczna ilość wygląda jak z polskiej szkoły plakatu :D I zabijcie mnie ale nr jeden mi się podoba... RE: PLAKATY! - Mefisto - 01-12-2012 Zabijemy Cię dopiero, jak powiesz który :P RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 01-12-2012 Hmmm...czy nie napisałem że nr jeden? RE: PLAKATY! - Mefisto - 01-12-2012 aha, ok - przeczytało mi się, że jeden numer :) RE: PLAKATY! - Danus - 03-12-2012 ![]() Zajebioza:P RE: PLAKATY! - military - 03-12-2012 W którym miejscu konkretnie? Pokaż mi ten jeden piksel, bo nie widzę.:) RE: PLAKATY! - Snappik - 03-12-2012 Fajne wykorzystanie symbolu Treka, ale ten ogień i iskry na dole - arghhh, no niepotrzebne ;) Ciekawe co to za postać, czyżby Kirk? |