Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Craven - 03-12-2012

Powtórka z Batmanów, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Fajny plakacik.


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 03-12-2012

(03-12-2012, 12:32)Snappik napisał(a): Fajne wykorzystanie symbolu Treka, ale ten ogień i iskry na dole - arghhh, no niepotrzebne ;) Ciekawe co to za postać, czyżby Kirk?
Jak dla mnie to Cumberbatch, który gra tu głównego złego.




RE: PLAKATY! - Danus - 03-12-2012

(03-12-2012, 12:28)military napisał(a): W którym miejscu konkretnie? Pokaż mi ten jeden piksel, bo nie widzę.:)
Mi się podoba:)





RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 03-12-2012

Sądząc po budynku widocznym z prawej strony widzimy zniszczony Londyn. Jest i London Eye po lewej.

Zajebioza? Nie wiem gdzie. Banał i sztampa.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 03-12-2012

ja się zastanawiam, gdzie jest Stallone na tym plakacie?


RE: PLAKATY! - Lawrence - 04-12-2012

When Federation is ashes, you have my permission to die.


RE: PLAKATY! - Craven - 07-12-2012

[Obrazek: OblivionSciFiPosterBigEarthtsrFULL1.jpg]

W środę zatwierdzono dwu i pół minutowy trailer. Jeśli się nie mylę, każde studio ma ograniczoną ilość tak długich trailerów rocznie, czyli będą to traktować jako jeden z większych hiciorów.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 07-12-2012

Świetny, intrygujący plakat.


RE: PLAKATY! - Danus - 07-12-2012

WTF? Co to za film, ja chyba w jaskiniach żyję?


RE: PLAKATY! - Szaman - 07-12-2012

(07-12-2012, 21:27)Craven napisał(a): W środę zatwierdzono dwu i pół minutowy trailer. Jeśli się nie mylę, każde studio ma ograniczoną ilość tak długich trailerów rocznie, czyli będą to traktować jako jeden z większych hiciorów.

Nigdy o czymś takim nie słyszałem, wątpię aby to była prawda bo 2,5 minuty to raczej zwiastunowy standard.




RE: PLAKATY! - Craven - 07-12-2012

Miałem tu odpisać, ale postanowiłem zamiast tego odpalić temat bo pewnie jeszcze sporo będzie się mówiło o tym filmie:
http://forumkmf.pl/Thread-Oblivion-Cruise-Kosinski

Co do trailerów trochę pomieszałem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Trailer_%28promotion%29

Cytat: A trailer has to achieve that in less than 2 minutes and 30 seconds, the maximum length allowed by the MPAA. Each studio or distributor is allowed to exceed this time limit once a year, if they feel it is necessary for a particular film.



RE: PLAKATY! - simek - 07-12-2012

Ale o co cho z tymi trailerami? MPAA rządzi nawet w obszarze tego jakie długie mogą być trailery za których puszczanie studia płacą kinom?


RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-12-2012

generalnie zieeew, ale jest kilka pozycji, których wcześniej nie znałem


RE: PLAKATY! - MOLQ - 09-12-2012

[Obrazek: 44751.9.jpg]

Mark... hahahaha :D


RE: PLAKATY! - Hitch - 09-12-2012

Było w temacie filmu.


RE: PLAKATY! - Szaman - 03-01-2013

Jak ona biedna wygnie się w trójkę.

[Obrazek: 1501_10151354918925808_1764594232_n.jpg]


RE: PLAKATY! - leszek samo zuo - 03-01-2013

Jedynka była spoko poza zakończeniem, także dwójkę jak najbardziej obejrzę.


RE: PLAKATY! - soldamn - 04-01-2013

(07-12-2012, 21:45)Craven napisał(a): A trailer has to achieve that in less than 2 minutes and 30 seconds, the maximum length allowed by the MPAA. Each studio or distributor is allowed to exceed this time limit once a year, if they feel it is necessary for a particular film.
[/quote]

Widziałeś może listę na jakie filmy w danych latach decydowały się poszczególne studia filmowe?


RE: PLAKATY! - Craven - 04-01-2013

Nie..


RE: PLAKATY! - wujo444 - 08-01-2013

[Obrazek: bir_zamanlar_anadoluda_ver2.jpg]