![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Craven - 03-12-2012 Powtórka z Batmanów, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Fajny plakacik. RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 03-12-2012 (03-12-2012, 12:32)Snappik napisał(a): Fajne wykorzystanie symbolu Treka, ale ten ogień i iskry na dole - arghhh, no niepotrzebne ;) Ciekawe co to za postać, czyżby Kirk?Jak dla mnie to Cumberbatch, który gra tu głównego złego. RE: PLAKATY! - Danus - 03-12-2012 (03-12-2012, 12:28)military napisał(a): W którym miejscu konkretnie? Pokaż mi ten jeden piksel, bo nie widzę.:)Mi się podoba:) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 03-12-2012 Sądząc po budynku widocznym z prawej strony widzimy zniszczony Londyn. Jest i London Eye po lewej. Zajebioza? Nie wiem gdzie. Banał i sztampa. RE: PLAKATY! - Mefisto - 03-12-2012 ja się zastanawiam, gdzie jest Stallone na tym plakacie? RE: PLAKATY! - Lawrence - 04-12-2012 When Federation is ashes, you have my permission to die. RE: PLAKATY! - Craven - 07-12-2012 ![]() W środę zatwierdzono dwu i pół minutowy trailer. Jeśli się nie mylę, każde studio ma ograniczoną ilość tak długich trailerów rocznie, czyli będą to traktować jako jeden z większych hiciorów. RE: PLAKATY! - nawrocki - 07-12-2012 Świetny, intrygujący plakat. RE: PLAKATY! - Danus - 07-12-2012 WTF? Co to za film, ja chyba w jaskiniach żyję? RE: PLAKATY! - Szaman - 07-12-2012 (07-12-2012, 21:27)Craven napisał(a): W środę zatwierdzono dwu i pół minutowy trailer. Jeśli się nie mylę, każde studio ma ograniczoną ilość tak długich trailerów rocznie, czyli będą to traktować jako jeden z większych hiciorów. Nigdy o czymś takim nie słyszałem, wątpię aby to była prawda bo 2,5 minuty to raczej zwiastunowy standard. RE: PLAKATY! - Craven - 07-12-2012 Miałem tu odpisać, ale postanowiłem zamiast tego odpalić temat bo pewnie jeszcze sporo będzie się mówiło o tym filmie: http://forumkmf.pl/Thread-Oblivion-Cruise-Kosinski Co do trailerów trochę pomieszałem: http://en.wikipedia.org/wiki/Trailer_%28promotion%29 Cytat: A trailer has to achieve that in less than 2 minutes and 30 seconds, the maximum length allowed by the MPAA. Each studio or distributor is allowed to exceed this time limit once a year, if they feel it is necessary for a particular film. RE: PLAKATY! - simek - 07-12-2012 Ale o co cho z tymi trailerami? MPAA rządzi nawet w obszarze tego jakie długie mogą być trailery za których puszczanie studia płacą kinom? RE: PLAKATY! - Mefisto - 08-12-2012 generalnie zieeew, ale jest kilka pozycji, których wcześniej nie znałem RE: PLAKATY! - MOLQ - 09-12-2012 ![]() Mark... hahahaha :D RE: PLAKATY! - Hitch - 09-12-2012 Było w temacie filmu. RE: PLAKATY! - Szaman - 03-01-2013 Jak ona biedna wygnie się w trójkę.
RE: PLAKATY! - leszek samo zuo - 03-01-2013 Jedynka była spoko poza zakończeniem, także dwójkę jak najbardziej obejrzę. RE: PLAKATY! - soldamn - 04-01-2013 (07-12-2012, 21:45)Craven napisał(a): A trailer has to achieve that in less than 2 minutes and 30 seconds, the maximum length allowed by the MPAA. Each studio or distributor is allowed to exceed this time limit once a year, if they feel it is necessary for a particular film.[/quote] Widziałeś może listę na jakie filmy w danych latach decydowały się poszczególne studia filmowe? RE: PLAKATY! - Craven - 04-01-2013 Nie.. RE: PLAKATY! - wujo444 - 08-01-2013
|