![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 25-08-2023 (25-08-2023, 11:45)Snappik napisał(a): Ten film to będzie/jest czyste kurestwo. Oczywiście, że jest. W takich sprawach to czasami chciałbym powiedzieć "komuno wróć", bo film nie zostałby do produkcji za bycie antypolskim, a twórcy dostaliby zakaz wykonywania zawodu. Dałem łapkę w dół i widzę tylko ledwie 21 łapek w górę. RE: Zapowiedzi - Albertino - 25-08-2023 Arcydzieło i 10/10 bez oglądania (i tak nie dałbym rady ze wzruszenia). Dokładnie to, czego oczekiwałem - może granicznicy trochę za mało się znęcają nad uchodźcami, ale myślę, że nasza wielka reżyserka zostawiła takie smaczki na sam seans. Mam też nadzieję, że Agnieszka powalczy wreszcie o tę pokojową nagrodę Nobla. RE: Zapowiedzi - Remator - 25-08-2023 (25-08-2023, 11:58)Kryst_007 napisał(a): Ja z kolei nie rozumiem czym ta czerń i biel ma służyć. Że taki szary żywot białoruskiego uchodźcy? Pewien cytat Rewińskiego z "Superprodukcji" idealnie skomentowałby obecność filmu w Wenecji ;) Taki zabieg, by dodać filmowi większego artyzmu najpewniej ;) RE: Zapowiedzi - shamar - 25-08-2023 Ja mam nadzieję, że będzie scena przerzucania przez płot ciężarnej. W stylu... ZAZ. RE: Zapowiedzi - srebrnik - 25-08-2023 Gadaliśmy o tym kiedyś i była kłótnia na forum o to, kto powinien zagrać płot, a kto ciężarną :( RE: Zapowiedzi - yacajackowski - 25-08-2023 Pamietam, Srebrnik chyba miał być płotem. A może płodem? RE: Zapowiedzi - shamar - 25-08-2023 Płotem powinen byc Roman. A ciężarną ta z TFNu RE: Zapowiedzi - Albertino - 25-08-2023 Emocje trochę opadły, to wymieńmy się może ulubionymi scenami zwiastuna - jak dla mnie wygrywa picie wody z liści. Ale to ujęcie ze spożywczakiem z namalowanymi gwiazdami Unii Europejskiej też jest mocne, wyczuwam jakiś powerful montaż z tym ujęciem w roli głównej. Jak myślicie, Złoty Lew i nagroda FIPRESCI na raz + puchar Volpi dla Ostaszewskiej na dokładkę? RE: Zapowiedzi - shamar - 25-08-2023 Jak opadły? Kilka profili, w tym Kino Świat, wyłączyło komentarze. WOLNE MEDIA, WOLNOŚĆ SŁOWA. Ale tylko jak jest po naszemu. RE: Zapowiedzi - Scheckley - 27-08-2023 RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 30-08-2023 Oj, cienko to widzę. Mam wrażenie, że dialogi to pod ten nolanowski trailer pisane. RE: Zapowiedzi - Corn - 30-08-2023 A mi się podoba bo widać, że próbuje grać na własnych zasadach a nie żyć w cieniu poprzedniej adaptacji. Do tego scenografia nie wygląda jak dekoracja w teatrze. Czekam z zainteresowaniem. RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 30-08-2023 Owszem, nie wygląda to źle. Najgorszy jest ten bezbarwny i cukierkowy hrabia panicz. Fatalnie się prezentuje. Reszta całkiem nieźle. RE: Zapowiedzi - marsgrey21 - 30-08-2023 Pamiętacie ten trailer do filmu z Ostałowską na granicy? Tam wyglądało to żenująco, muzyka jak z jakiegoś oscarowego dramatu, czarno-biało, a na ekranie bieda. Tutaj jednak wszystko gra i buczy, wizualnie, zdjęcia, muzyka, nie czuję żenady, ani grama. RE: Zapowiedzi - Kwasiboromir - 30-08-2023 Plus za pokazanie soboru św. Aleksandra w Warszawie przed jego rozbiórką w 1925 roku. Komuś się chciało. RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 30-08-2023 No, przy filmie Holland ma prawo wyglądać to obłędnie, ale samo w sobie prezentuje się to strasznie letnie i jak typowa współczesna polska produkcja z większym budżetem. W ogóle mnie rozbraja, że trailer tak skręcony jakby twórcy byli wpatrzeni w "Oppenheimera". Szczególnie ta skrzypkowa muzyka z rodem dramatów o wielkich fizykach xD RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 30-08-2023 Nie przejmuj się Kryst. Zawsze powinien być jakiś malkontent. Jakby się wszystkim podobało to dopiero by było!!! RE: Zapowiedzi - Kryst_007 - 30-08-2023 Co ciekawe - przeważnie gdy pojawia się jakiś trailer to ja wydaję się tym optymistą na wyspie malkontentów. Chociażby wczoraj w temacie "The Killera" ;) RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 01-09-2023 (30-08-2023, 10:18)Kryst_007 napisał(a): Oj, cienko to widzę. Mam wrażenie, że dialogi to pod ten nolanowski trailer pisane. Bardzo pozytywnie odbieram ten zwiastun. Muzyka robi mega robotę, a Lichota wydaje się być idealnym castingiem jak na te czasy. Wizualnie ten prezentuje się zacnie, jak oczywiście na polskie warunki, bo to nadal wygląda, jak polski film. RE: Zapowiedzi - Remator - 01-09-2023 (30-08-2023, 10:18)Kryst_007 napisał(a): Oj, cienko to widzę. Mam wrażenie, że dialogi to pod ten nolanowski trailer pisane. Wygląda i zapowiada się nie najgorzej, ale zobaczymy, co wyjdzie po zobaczeniu całości. Jedynie niektórzy aktorzy trochę według mnie nie pasują do ról, ale może to kwestia porównywania do wersji z 1981. |