![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- nawrocki - 24-03-2011 Hipokryzja w najczystszej postaci. - Mental - 25-03-2011 Obejrzyjcie w 720p. - military - 25-03-2011 No zajebiście oskryptowana gierka. Każdy strzał zaplanowany z góry. Mogli w ogóle ograniczyć gameplay do trzymania jednego przycisku, żeby akcja szła dalej. To jest film z opcją poruszania kamery, a nie gra. Za pierwszym razem może być nawet zabawny, ale marnować na to czasu po raz drugi raczej bym nie chciał. - Mental - 25-03-2011 Tylko epa: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RSXyztq_0uM[/youtube]] - Snappik - 02-04-2011 Call of Juarez: Więzy Krwi - ale to było dobre, dynamiczne, westernowe, klimatyczne, zajebiste i..co najważniejsze - polskie! Świetne 6 godzin Dzikiego Zachodu w bardzo atrakcyjnej formie, do tego z fabułą, o której złego słowa nie powiem, bo przypomina najlepsze kino przygodowe. Na minus - konie o magicznych mocach niszczących przeszkody terenowe, powtarzające się zagrywki (podciąganie Raya) i troszkę baboli koncepcyjnych (gwiazdka wskazująca pozycje snajperów etc.). Grafika, MUZYKA, klimat pierwsza klasa. 9/10
- BezcelowyAlbatros - 03-04-2011 A ja muszę się pochwalić, że prawie skończyłem SC: Double Agent - odkładam sobie jej ukończenie do czasu, kiedy przyjdzie Chaos Theory, którą udało mi się zakupić via eBay za jedyne... 56 (słownie: pięćdziesiąt sześć) pensów :) Wiem, że trochę głupio tak grać w serię gier "od tyłu", no ale powiedzmy, że gram sobie w prequele. Podejrzałem gameplay na YouTube i - o dziwo! - Chaos Theory wygląda ładniej niż Double Agent. A gierkę polecaliście, że niby lepsza... więc nic, tylko czekać i zacierać rączki z wygranej aukcji :) - Snuffer - 03-04-2011 Ja pamiętam że kupiłem zafoliowany oryginał Chaos Theory za 20 zł gdzieś tak rok po premierze na allegro, pamiętam ogromną radość gdy okazało się że wraz z zamówionym produktem koleś dorzucił mi trzeciego Thiefa : ) - military - 04-04-2011 LEGO Star Wars 3: The Clone Wars - fajowa gierka, która zaskoczyła mnie tym, że bardziej trzyma się klimatu starej trylogii niż nowa trylogia czy bajka, na której gra jest wzorowana. Polecam. 8/10 Jedi Outcast - ta gra pod względem grywalności nie postarzała się nawet o sekundę. Brakuje mi fps-ów o tak świetnie zaprojektowanych poziomach. Gra jest długa, wymagająca, skomplikowana, nie wali po oczach ostrą akcją ani nie nudzi skryptami. O dziwo, graficznie też się nieźle zakonserwowała - projekty lokacji są bardzo proste, ale jednocześnie przemyślane, a niekiedy wręcz imponujące. Fabuła: świetna. Voice acting: doskonały. Po prostu najlepsze, co powstało w temacie Star Wars, zaraz po Imperium kontratakuje. 10/10. - simek - 04-04-2011 Cytat:Po prostu najlepsze, co powstało w temacie Star Wars, zaraz po Imperium kontratakuje. Lepsze od KotORów? - military - 04-04-2011 I to o wiele. - Snuffer - 04-04-2011 Uwielbiam Jedi Academy, a w Outkast nigdy nie grałem. Gorsza grafika zabije mi zabawę czy i tak jest miodnie? - Hitch - 04-04-2011 Można zadać mniej rozgarnięte pytanie odnośnie gier? :) - Gal Anonim - 04-04-2011 Outcast nie ma gorszej grafiki niż Jedi Academy, w końcu to to dokładnie ten sam silnik. Może jakieś minimalne zmiany w jakości, ale nie przypominam sobie, żeby był jakiś duży przeskok graficzny pomiędzy Jedi Academy a Jedi Outcast. Outcast naprawdę świetny, ale nie lepszy niż KOTOR. Fabuła KOTORa fajniejsza, a poza tym wolę RPG. :) - Snappik - 04-04-2011 Academy ma odrobinę lepsze oświetlenie lokacji i mimikę twarzy, ale to ten sam poziom. Outcast to oczywiście klasyk, gra którą przeszedłem chyba z 10 razy dla samego klimatu. Kocham fabułę w nim zawartą. Od bohatera do zera do bohatera :) No i świetne postacie drugoplanowe w tym panicz Luke, którego pojawienie się zrywa beret na wysokości jajek. Academy to takie więcej-szybciej, Lucasarts poszło nie w tą stronę co trzeba, dodali jakieś kosmiczne kombosy mieczem. To raczej tytuł zrobiony na hypie Ataku Klonów (jeszcze więcej akcji i mieczy świetlnych) i namiastka Force Unleashed. Oczywiście Academy jest niezłą grą, ale odstającą od Outcasta tą magią i klimatem. - military - 04-04-2011 Nie zgodzę się - Outcast wygląda LEPIEJ niż Academy, którą ewidentnie robiono na szybko. Może i ma mniej detali, ale ogólny "dizajn" jest bardziej estetyczny. No i w ogóle to bardziej spójna, ciekawsza, lepiej przemyślana gra. - Albertino - 04-04-2011 Popieram. "Jedi Outcast" przeszedłem całe z przyjemnością, "Jedi Academy" jak pamiętam było lekkim zawodem i porzuciłem po paru dniach. Czemu już nie pamiętam, ale nie tylko grafiką człowiek żyje :) - suluf - 04-04-2011 Istnieje mod zmieniający Jedi Academy w Jedi Outcast, mechanika z Jedi academy i fabule z Outcast , umknęła mi nazwa ale pamiętam, że dawno temu grałem i byłem zadowolony. - military - 04-04-2011 Czyli co, dwa miecze naraz albo ten podwójny miecz? Badziewie. To akurat mi się w JA nie podobało i przeszedłem całą grę na jednym mieczu. Jak znajdziesz moda zmieniającego Outcasta w remake Dark Forces: Jedi Knight - wtedy daj znać. ;) - suluf - 04-04-2011 Da się też odpalić tak jak w oryginale czyli Kyle z jednym mieczem albo wybór z Jedi academy. Co do dark forces to http://jediknight3.filefront.com/file/Dark_Forces_Mod_Demo_2;32444 - military - 04-04-2011 Miałem na myśli grę po tym - pierwszego Jedi Knight (który nazywał się Star Wars: Dark Forces: Jedi Knight). W sumie remake byłoby dość łatwo zrobić - gra jest zbudowana na bardzo podobnych zasadach co JO, choć np. walka mieczem jest mocno niedopracowana. |