Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- nawrocki - 24-03-2011

Hipokryzja w najczystszej postaci.


- Mental - 25-03-2011



Obejrzyjcie w 720p.


- military - 25-03-2011

No zajebiście oskryptowana gierka. Każdy strzał zaplanowany z góry. Mogli w ogóle ograniczyć gameplay do trzymania jednego przycisku, żeby akcja szła dalej. To jest film z opcją poruszania kamery, a nie gra. Za pierwszym razem może być nawet zabawny, ale marnować na to czasu po raz drugi raczej bym nie chciał.


- Mental - 25-03-2011

Tylko epa:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RSXyztq_0uM[/youtube]]


- Snappik - 02-04-2011

Call of Juarez: Więzy Krwi - ale to było dobre, dynamiczne, westernowe, klimatyczne, zajebiste i..co najważniejsze - polskie! Świetne 6 godzin Dzikiego Zachodu w bardzo atrakcyjnej formie, do tego z fabułą, o której złego słowa nie powiem, bo przypomina najlepsze kino przygodowe. Na minus - konie o magicznych mocach niszczących przeszkody terenowe, powtarzające się zagrywki (podciąganie Raya) i troszkę baboli koncepcyjnych (gwiazdka wskazująca pozycje snajperów etc.). Grafika, MUZYKA, klimat pierwsza klasa.

9/10

[Obrazek: z6522800X.jpg]


- BezcelowyAlbatros - 03-04-2011

A ja muszę się pochwalić, że prawie skończyłem SC: Double Agent - odkładam sobie jej ukończenie do czasu, kiedy przyjdzie Chaos Theory, którą udało mi się zakupić via eBay za jedyne... 56 (słownie: pięćdziesiąt sześć) pensów :) Wiem, że trochę głupio tak grać w serię gier "od tyłu", no ale powiedzmy, że gram sobie w prequele.

Podejrzałem gameplay na YouTube i - o dziwo! - Chaos Theory wygląda ładniej niż Double Agent. A gierkę polecaliście, że niby lepsza... więc nic, tylko czekać i zacierać rączki z wygranej aukcji :)


- Snuffer - 03-04-2011

Ja pamiętam że kupiłem zafoliowany oryginał Chaos Theory za 20 zł gdzieś tak rok po premierze na allegro, pamiętam ogromną radość gdy okazało się że wraz z zamówionym produktem koleś dorzucił mi trzeciego Thiefa : )


- military - 04-04-2011

LEGO Star Wars 3: The Clone Wars - fajowa gierka, która zaskoczyła mnie tym, że bardziej trzyma się klimatu starej trylogii niż nowa trylogia czy bajka, na której gra jest wzorowana. Polecam. 8/10

Jedi Outcast - ta gra pod względem grywalności nie postarzała się nawet o sekundę. Brakuje mi fps-ów o tak świetnie zaprojektowanych poziomach. Gra jest długa, wymagająca, skomplikowana, nie wali po oczach ostrą akcją ani nie nudzi skryptami. O dziwo, graficznie też się nieźle zakonserwowała - projekty lokacji są bardzo proste, ale jednocześnie przemyślane, a niekiedy wręcz imponujące. Fabuła: świetna. Voice acting: doskonały. Po prostu najlepsze, co powstało w temacie Star Wars, zaraz po Imperium kontratakuje. 10/10.


- simek - 04-04-2011

Cytat:Po prostu najlepsze, co powstało w temacie Star Wars, zaraz po Imperium kontratakuje.

Lepsze od KotORów?


- military - 04-04-2011

I to o wiele.


- Snuffer - 04-04-2011

Uwielbiam Jedi Academy, a w Outkast nigdy nie grałem. Gorsza grafika zabije mi zabawę czy i tak jest miodnie?


- Hitch - 04-04-2011

Można zadać mniej rozgarnięte pytanie odnośnie gier? :)


- Gal Anonim - 04-04-2011

Outcast nie ma gorszej grafiki niż Jedi Academy, w końcu to to dokładnie ten sam silnik. Może jakieś minimalne zmiany w jakości, ale nie przypominam sobie, żeby był jakiś duży przeskok graficzny pomiędzy Jedi Academy a Jedi Outcast.

Outcast naprawdę świetny, ale nie lepszy niż KOTOR. Fabuła KOTORa fajniejsza, a poza tym wolę RPG. :)


- Snappik - 04-04-2011

Academy ma odrobinę lepsze oświetlenie lokacji i mimikę twarzy, ale to ten sam poziom. Outcast to oczywiście klasyk, gra którą przeszedłem chyba z 10 razy dla samego klimatu. Kocham fabułę w nim zawartą. Od bohatera do zera do bohatera :) No i świetne postacie drugoplanowe w tym panicz Luke, którego pojawienie się zrywa beret na wysokości jajek.

Academy to takie więcej-szybciej, Lucasarts poszło nie w tą stronę co trzeba, dodali jakieś kosmiczne kombosy mieczem. To raczej tytuł zrobiony na hypie Ataku Klonów (jeszcze więcej akcji i mieczy świetlnych) i namiastka Force Unleashed. Oczywiście Academy jest niezłą grą, ale odstającą od Outcasta tą magią i klimatem.


- military - 04-04-2011

Nie zgodzę się - Outcast wygląda LEPIEJ niż Academy, którą ewidentnie robiono na szybko. Może i ma mniej detali, ale ogólny "dizajn" jest bardziej estetyczny. No i w ogóle to bardziej spójna, ciekawsza, lepiej przemyślana gra.


- Albertino - 04-04-2011

Popieram. "Jedi Outcast" przeszedłem całe z przyjemnością, "Jedi Academy" jak pamiętam było lekkim zawodem i porzuciłem po paru dniach. Czemu już nie pamiętam, ale nie tylko grafiką człowiek żyje :)


- suluf - 04-04-2011

Istnieje mod zmieniający Jedi Academy w Jedi Outcast, mechanika z Jedi academy i fabule z Outcast , umknęła mi nazwa ale pamiętam, że dawno temu grałem i byłem zadowolony.


- military - 04-04-2011

Czyli co, dwa miecze naraz albo ten podwójny miecz? Badziewie. To akurat mi się w JA nie podobało i przeszedłem całą grę na jednym mieczu. Jak znajdziesz moda zmieniającego Outcasta w remake Dark Forces: Jedi Knight - wtedy daj znać. ;)


- suluf - 04-04-2011

Da się też odpalić tak jak w oryginale czyli Kyle z jednym mieczem albo wybór z Jedi academy. Co do dark forces to http://jediknight3.filefront.com/file/Dark_Forces_Mod_Demo_2;32444


- military - 04-04-2011

Miałem na myśli grę po tym - pierwszego Jedi Knight (który nazywał się Star Wars: Dark Forces: Jedi Knight). W sumie remake byłoby dość łatwo zrobić - gra jest zbudowana na bardzo podobnych zasadach co JO, choć np. walka mieczem jest mocno niedopracowana.