Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mental - 20-01-2013

Potem o cytrynach na Grenlandii :)


RE: PLAKATY! - Tomkiewicz - 24-01-2013

@Albertino,

skąd ten plakat do "Eyes Wide Shut"? Jeden z oficjalnych, czy robota fana?

EDIT: Już znalazłem, jednak robota fana.






RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013

Plakat nowego serialu od FX

[Obrazek: americans.jpg]


RE: PLAKATY! - Snuffer - 30-01-2013

Referral Denied!
A co wklejałeś, Americans?


RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013

Tak Americans. Teraz działa? :)


RE: PLAKATY! - Mefisto - 30-01-2013

nie-e


RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013

Amatorzy :P
http://www.imdb.com/media/rm3427380480/tt2149175


RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-02-2013

[Obrazek: Jason-Liwag-Silence-of-the-Lambs.jpeg]


RE: PLAKATY! - Juby - 18-02-2013

Piękne, ale to chyba powinno trafić do jakiegoś tematu o fan artach?


RE: PLAKATY! - patyczak - 18-02-2013

Nie ma takiego tematu chyba.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-02-2013

Mnie się nie podoba. Pomysł jest genialny, ale te nogi są potworne, wyglądają jakby należały do stwora z Silent Hill.


RE: PLAKATY! - tchopz - 18-02-2013

Bo to są potworne nogi. Nogi chorego faceta o niepewnej tożsamości seksualnej, szyjącego ubranka z ludzi. Nie daleko mu do potwora z SH.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-02-2013

W tym przypadku darowałbym sobie metaforę, kompletnie psuje mi to całość. Ale powtarzam: pomysł genialny.


RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 18-02-2013

Wystarczyłoby doprowadzić ten obrazek do formatu plakatowego i nogi byłyby krótsze i bardziej foremne.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 20-02-2013

Wiadomo, że fanarty, ale jakże ciekawe:

[Obrazek: 524887_493941267308212_66296197_n.jpg]




RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-02-2013

bardzo mię się podoba (nie wiem czy był, ale recka na głównej mi przypomniała)

[Obrazek: poster-sightseers-strick-a0.jpg]


RE: PLAKATY! - Juby - 26-02-2013

[Obrazek: 7527575.$.jpg]

Bardzo fajny poster, w stylu TS3.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 26-02-2013

Swoją drogą film w polskich kinach reklamowany był jako "Potwory i studia" tudzież "Potwory i szkółka" (nie pamiętam już), ale teraz jest "Uniwersytet Potworny". Nie wiem czy WYJĄTKOWO nie podobał mi się bardziej pierwszy przekład.


RE: PLAKATY! - Craven - 26-02-2013

Łał, "Potwory i studia" to bardzo fajny tytuł. Nic dziwnego, że jakiś dochujawiacz zainterweniował.


RE: PLAKATY! - Juby - 26-02-2013

Zarówno Potwory i studia jak i Potwory i szkółka to x1000 lepszy tytuł od sztywno przetłumaczonego Uniwersytetu. Ale na polskich dystrybutorów nie ma mocnych.