![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mental - 20-01-2013 Potem o cytrynach na Grenlandii :) RE: PLAKATY! - Tomkiewicz - 24-01-2013 @Albertino, skąd ten plakat do "Eyes Wide Shut"? Jeden z oficjalnych, czy robota fana? EDIT: Już znalazłem, jednak robota fana. RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013 Plakat nowego serialu od FX
RE: PLAKATY! - Snuffer - 30-01-2013 Referral Denied! A co wklejałeś, Americans? RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013 Tak Americans. Teraz działa? :) RE: PLAKATY! - Mefisto - 30-01-2013 nie-e RE: PLAKATY! - Perfik - 30-01-2013 Amatorzy :P http://www.imdb.com/media/rm3427380480/tt2149175 RE: PLAKATY! - Mefisto - 18-02-2013
RE: PLAKATY! - Juby - 18-02-2013 Piękne, ale to chyba powinno trafić do jakiegoś tematu o fan artach? RE: PLAKATY! - patyczak - 18-02-2013 Nie ma takiego tematu chyba. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-02-2013 Mnie się nie podoba. Pomysł jest genialny, ale te nogi są potworne, wyglądają jakby należały do stwora z Silent Hill. RE: PLAKATY! - tchopz - 18-02-2013 Bo to są potworne nogi. Nogi chorego faceta o niepewnej tożsamości seksualnej, szyjącego ubranka z ludzi. Nie daleko mu do potwora z SH. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 18-02-2013 W tym przypadku darowałbym sobie metaforę, kompletnie psuje mi to całość. Ale powtarzam: pomysł genialny. RE: PLAKATY! - SonnyCrockett - 18-02-2013 Wystarczyłoby doprowadzić ten obrazek do formatu plakatowego i nogi byłyby krótsze i bardziej foremne. RE: PLAKATY! - Lawrence - 20-02-2013 Wiadomo, że fanarty, ale jakże ciekawe: ![]() RE: PLAKATY! - Mefisto - 24-02-2013 bardzo mię się podoba (nie wiem czy był, ale recka na głównej mi przypomniała)
RE: PLAKATY! - Juby - 26-02-2013 ![]() Bardzo fajny poster, w stylu TS3. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 26-02-2013 Swoją drogą film w polskich kinach reklamowany był jako "Potwory i studia" tudzież "Potwory i szkółka" (nie pamiętam już), ale teraz jest "Uniwersytet Potworny". Nie wiem czy WYJĄTKOWO nie podobał mi się bardziej pierwszy przekład. RE: PLAKATY! - Craven - 26-02-2013 Łał, "Potwory i studia" to bardzo fajny tytuł. Nic dziwnego, że jakiś dochujawiacz zainterweniował. RE: PLAKATY! - Juby - 26-02-2013 Zarówno Potwory i studia jak i Potwory i szkółka to x1000 lepszy tytuł od sztywno przetłumaczonego Uniwersytetu. Ale na polskich dystrybutorów nie ma mocnych. |