![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Danus - 10-04-2011 Uncharted 2- Among Thieves- super gira. Masa wspaniałej akcji, błyskotliwe, lekkie dialogi, fantastycznie wyreżyserowana historia. Bardzo dobry zły charakter i przydupasy które mu pomagają. Jedyne co mi się nie podobało to: W ogólnym rozrachunku Uncharted jest grą lepszą od jedynki, dostaliśmy wszystkiego więcej i szybciej w dodatku na takim samym wysokim poziomie reżyserskim. - BezcelowyAlbatros - 10-04-2011 No, a ja wpadłem na taką oto solucję mojego problemu z odpaleniem Chaos Theory, że kupię sobie XBOX :) Co się będę wku... denerwował, kombinował... Na eBayu chodzą od 20 funtów (niektóre z grami). To pierwszy przypadek, żebym dla starej gierki kupował specjalnie sprzęt, ale od odstawienia przedwczoraj Double Agent pojawiły się pierwsze objawy uzależnienia, więc... nie mam wyboru (no, chyba, że w międzyczasie znajdę inne rozwiązanie). EDIT: Znalazłem rozwiązanie! Po prostu kombinowałem trochę nie w tę stronę, co trzeba, a z drugiej strony zapomniałem, że to Microsoft i jedna aktualizacja niczego sama z siebie nie załatwi, bo trzeba łatek do poszczególnych pierdół z osobna. Tak więc chodziło nie tyle, żeby zainstalować update firmwaru, ale EMULATOR XBOX dla XBO360. Oczywiście znaleźć to nie bylo tak łatwo, ale po znalezieniu, wypaleniu na dysk, etc. wszystko działa bardzo ładnie, i od dziś gram w Chaos Theory, fuck yeah!! :) - Hitch - 11-04-2011 Tia, lepiej wypierdzielić 20 funtów, zamiast ściągnąć 1.4 GB z Pirate Baya. To ma sens. - BezcelowyAlbatros - 11-04-2011 Problem już rozwiązany Hitchu, i jak dotąd wywaliłem na Chaos Theory 56 pensów (~2 złote 50 groszy), ale to rozwiązanie z konsolą nie było głupie. Lepiej mi grać się jakoś gra na 42 calowym telewizorze, niż na 14 calowym ekranie laptopa, którego obecnie posiadam, i który (wg Can I Run It) spełnia jedynie minimalne wymagania pecetowej wersji rzeczonej gry. Głupi nie jestem i wiem, co robię - gdybym miał nowego, wypaśnego pieca, to pewnie bym się nad takimi głupotami, jak kupowanie konsoli nie zastanawiał. - Hitch - 11-04-2011 Okej, okej :) - BezcelowyAlbatros - 11-04-2011 A gierka jest super. Bałem się, że będę miał kłopoty z przestawieniem się w sterowaniu (jak to było przy przejściu Conviction - Double Agent), a tu okazało się, że wszystkie "guziczki" służą tym samym ruchom / opcjom (poza gwizdnięciem :) ) i poszło gładko, jakbym przeszedł do kolejnej misji w DA :) Ponadto wreszcie zacząłem używać noktowizora i termowizji. W Double Agent prawie w ogóle nie były mi potrzebne, a tu... no, przynajmniej na początku, nie wiem jak dalej, ale grać byłoby ciężko bez tych gadżetów. Śmieszne jest trochę to, że można używać termo- i noktowizji używając kamerki na kablu, no ale wybaczam to odstępstwo od "realizmu", bo bywa wielce użyteczne. Ogólnie, bardzo na plus i cieszę się, że się przemogłem i poszedłem dalej w DA... choć cierpliwość, to jest to, czego mi w grach i w życiu brakuje, to było warto tym razem się trochę pomęczyć :) - Jakuzzi - 11-04-2011 BezcelowyAlbatros napisał(a):Ponadto wreszcie zacząłem używać noktowizora i termowizji. W Double Agent prawie w ogóle nie były mi potrzebne W DA przez wieksza czesc gry nie sa wrecz dostepne. ;) - BezcelowyAlbatros - 11-04-2011 No, w misjach są dostępne. Jakkolwiek większość misji rozgrywa się w świetle dnia, nawet w Szanghaju raczej nie było potrzeby ich używać... A czego mi brakuje w CT to mapki z DA. Była niezwykle użyteczna. - Jakuzzi - 11-04-2011 Cytat:No, w misjach są dostępne. Racja, sorry, pomylil mi sie DA z Conviction, gdzie sam dostaje noktowizor dopiero w koncowych partiach gry. - BezcelowyAlbatros - 11-04-2011 W sumie nawet nie noktowizor a bardziej cos w stylu sonaru, który gdyby był dostępny od początku, umożliwiłby przejscie gry w półtorej godziny. :) - Gal Anonim - 11-04-2011 No nie wiem czy sonar ma tu coś do rzeczy. Jedyne ograniczenie nie pozwalające przejść Conviction w pół godziny to długość czasu potrzebna na przejście z jednego końca etapu na drugi. Ta gra jest łatwiuuutka :) - Tyler Durden - 21-04-2011 Mam do oddania cyfrowy egzemplarz gry "Portal"(na PC). Jak ktoś jeszcze nie grał, polecam, pierwszorzędna mieszanka humoru, gry logiczno-zręcznościowej, oryginalności i jednego z najlepszych socjopatycznych A.I. w historii gatunku sci-fi. - Motoduf - 22-04-2011 CoD: Modern Warfare Pograłem chwilę wczoraj, chwilę dzisiaj, gra zaczęła się rozkręcać i... w tym momencie się skończyła. Co jest, kurde?! Ja rozumiem, że trzeba wyciągnąć od graczy jak najwięcej kasy, ale bez przesady. Gdybym to kupił w sklepie, czułbym się oszukany. Ale poza faktem, że MW można na dobrą sprawę przejść w jeden wieczór, to jest to całkiem przyjemny shooter, z rewelacyjną misją w Czarnobylu i świetnym wojennym chaosem. - military - 22-04-2011 Żartujesz? Pierwszy MW jest porażająco długi w porównaniu z dzisiejszymi shooterami. Przejście go zajmuje spokojnie z 7 godzin. Kane & Lynch 2 przejdziesz w 3 godziny. Homefront w 4. MW2 w niecałe 5. - Hitch - 22-04-2011 Co nie zmienia faktu, że 7 godzin to wciąż mało. - military - 22-04-2011 Nie mało. To standard.:) Takie czasy. Jedynym długim FPSem na X360 (i przy okazji najlepszym) jest Quake 4. Trwa dobre 15-20 godzin, wymaga nieco myślenia, strzałka nie pokazuje gdzie iść przez cały czas. Podobnych gier już się nie robi, i to od wielu lat, dlatego dziwi mnie że ktoś w 2011 odkrywa, że w 2007 shootery zaczęły trwać góra 7 godzin.:) - Khet - 22-04-2011 Cytat:edynym długim FPSem na X360 (i przy okazji najlepszym) jest Quake 4A nie, bo BioShock :P Za pierwszym razem zajął mi grubo ponad 15h, a to i tak bez 100% eksploracji i wszystkich znajdziek. - Hitch - 22-04-2011 Miley, ale stare gry przecież nie zniknęły z powierzchni ziemi. Porównanie cały czas ma miejsce, kiedy rano sobie pykasz w "Fallout 2", a wieczorem w "Alpha Protocol". Nikt Ameryki nie odkrywa, ale narzekanie jest jak najbardziej na miejscu. Jeśli trzymać się standardów to uznałbyś Bourne'y z Damonem za dorosłe filmy szpiegowskie, a Transformery Baya za szczytowe osiągnięcie s-f. Brak laku nie powinień zmuszać do akceptacji dziadowskich realiów. - Khet - 22-04-2011 Tak na marginesie, bo mi się przypomniało - jakiś czas temu przeglądałem archiwalny numer CDA (z początku 2000 roku bodajże). W recenzji pewnego tytułu, jako jedna z wad wymieniony był czas gry - "na przejście całości wystarczą ledwie dwa tygodnie" :P - military - 22-04-2011 Hitch napisał(a):Porównanie cały czas ma miejsce, kiedy rano sobie pykasz w "Fallout 2", a wieczorem w "Alpha Protocol". No tak, chyba że korzystasz z jednej platformy, tak jak ja - czyli z konsoli (a do PC siadasz tylko jeśli właśnie chcesz wrócić do tych 5 gier, w które grasz od 15 lat). Zgadzam się że trzeba na to narzekać - tak też robię, za co jestem zjebywany: :) A co do Bioshocka - zapomniałem o tej grze zupełnie, nie grałem w nią i choć kiedyś miałem ochotę zagrać, to po prostu zapomniałem o jej istnieniu. Jedno pytanie: prowadzi za rączkę? |