Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - simek - 27-02-2013

Wywiad z twórcą plakatów do filmów Paula Thomasa Andersona, bardzo fajna sprawa, bo o ile mi wiadomo, to większość autorów plakatów pozostaje anonimowa(ja kojarzę właściwie tylko Struzana). Zobaczcie na dole odrzucone projekty do There Will Be Blood, ja się z nimi nigdzie nie spotkałem, a są świetne - 14 plakatów i każdy przynajmniej niezły, szkoda tylko, że taka mała rozdzielczość.

Przy okazji polecam cały cykl "Making The Master" z tej stronki - obszerne wywiady z ekipą Andersona, dobra lektura.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-02-2013

[Obrazek: x31LH1I.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 27-02-2013

[Obrazek: z13470041X.jpg]

Obsada... nietypowa.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 27-02-2013

Ciekawe czy Elaja podupczy.


RE: PLAKATY! - Motoduf - 27-02-2013

Całość ma dziać się w czasie rzeczywistym i rozgrywać na ekranie laptopa, a za kamerą stoi Nacho Vigalondo, reżyser świetnego "Cronocrimenes". Zapowiada się co najmniej ciekawie :)


RE: PLAKATY! - Corn - 27-02-2013

Zakładam, że producent podupczył.


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 27-02-2013

(27-02-2013, 17:17)Lawrence napisał(a): Obsada... nietypowa.

Sasha jest na porno emeryturze i teraz występuje w normalnych produkcjach.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 27-02-2013

(27-02-2013, 17:27)Motoduf napisał(a): za kamerą stoi Nacho Vigalondo
Przeczytałem Nacho Vidal :P




RE: PLAKATY! - MOLQ - 27-02-2013

Sasha jest slodka :D mi sie osobiscie podoba ;D

[Obrazek: camiseta-sasha-grey-pacman.jpg]


RE: PLAKATY! - Danus - 27-02-2013

A powiedz komu to ona się nie podoba:)


RE: PLAKATY! - raven.second - 27-02-2013

Mi się nie podoba Sasha :P


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 27-02-2013

Jak może się nie podobać, skandal.
[Obrazek: TheGirlfriendExperience-Still3.jpg?partn...movie_soap]


RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-02-2013

jak nic nie mówi to jest ok :)


RE: PLAKATY! - Motoduf - 27-02-2013

Mierzwiak napisał(a):Przeczytałem Nacho Vidal :P

Wtedy zapowiadałoby się jeszcze bardziej ciekawie :D


RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-03-2013

[Obrazek: 426526_10151469358895808_1383865440_n.jpg]


RE: PLAKATY! - nawrocki - 06-03-2013

Wow. Trzecią część Hangover robi Emmerich?


RE: PLAKATY! - Juby - 06-03-2013

Zajebisty plakat, świetnie parodiujący teaserowy poster Deathly Hallows: Part 2 i wszystkie postery głoszące "Epickie finały"! :D Czyżby plakat roku?

(27-02-2013, 17:51)Danus napisał(a): A powiedz komu to ona się nie podoba:)

Mi się nie podoba. W ogóle nie potrafię pojąć jak taka blaza z małymi cyckami została najsłynniejszą gwiazdą porno? Jeden z fenomenów, których nie tylko nie potrafię ale i nie chcę pojąć.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-03-2013

Nie,to bardziej te klimaty:

[Obrazek: harry_potter_and_the_deathly_hallows_part_two.jpg]


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 07-03-2013

(06-03-2013, 22:43)Juby napisał(a): Czyżby plakat roku?
Dobre, uśmiałem się :)




RE: PLAKATY! - Juby - 07-03-2013

Może i dobre, ale mi się na prawdę kosmicznie podoba jako parodia. Będzie coś o nim na twoim blogu? Albo o posterach IM3?