![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - simek - 27-02-2013 Wywiad z twórcą plakatów do filmów Paula Thomasa Andersona, bardzo fajna sprawa, bo o ile mi wiadomo, to większość autorów plakatów pozostaje anonimowa(ja kojarzę właściwie tylko Struzana). Zobaczcie na dole odrzucone projekty do There Will Be Blood, ja się z nimi nigdzie nie spotkałem, a są świetne - 14 plakatów i każdy przynajmniej niezły, szkoda tylko, że taka mała rozdzielczość. Przy okazji polecam cały cykl "Making The Master" z tej stronki - obszerne wywiady z ekipą Andersona, dobra lektura. RE: PLAKATY! - nawrocki - 27-02-2013
RE: PLAKATY! - Lawrence - 27-02-2013 ![]() Obsada... nietypowa. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 27-02-2013 Ciekawe czy Elaja podupczy. RE: PLAKATY! - Motoduf - 27-02-2013 Całość ma dziać się w czasie rzeczywistym i rozgrywać na ekranie laptopa, a za kamerą stoi Nacho Vigalondo, reżyser świetnego "Cronocrimenes". Zapowiada się co najmniej ciekawie :) RE: PLAKATY! - Corn - 27-02-2013 Zakładam, że producent podupczył. RE: PLAKATY! - Azgaroth - 27-02-2013 (27-02-2013, 17:17)Lawrence napisał(a): Obsada... nietypowa. Sasha jest na porno emeryturze i teraz występuje w normalnych produkcjach. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 27-02-2013 (27-02-2013, 17:27)Motoduf napisał(a): za kamerą stoi Nacho VigalondoPrzeczytałem Nacho Vidal :P RE: PLAKATY! - MOLQ - 27-02-2013 Sasha jest slodka :D mi sie osobiscie podoba ;D
RE: PLAKATY! - Danus - 27-02-2013 A powiedz komu to ona się nie podoba:) RE: PLAKATY! - raven.second - 27-02-2013 Mi się nie podoba Sasha :P RE: PLAKATY! - Azgaroth - 27-02-2013 Jak może się nie podobać, skandal.
RE: PLAKATY! - Mefisto - 27-02-2013 jak nic nie mówi to jest ok :) RE: PLAKATY! - Motoduf - 27-02-2013 Mierzwiak napisał(a):Przeczytałem Nacho Vidal :P Wtedy zapowiadałoby się jeszcze bardziej ciekawie :D RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-03-2013
RE: PLAKATY! - nawrocki - 06-03-2013 Wow. Trzecią część Hangover robi Emmerich? RE: PLAKATY! - Juby - 06-03-2013 Zajebisty plakat, świetnie parodiujący teaserowy poster Deathly Hallows: Part 2 i wszystkie postery głoszące "Epickie finały"! :D Czyżby plakat roku? (27-02-2013, 17:51)Danus napisał(a): A powiedz komu to ona się nie podoba:) Mi się nie podoba. W ogóle nie potrafię pojąć jak taka blaza z małymi cyckami została najsłynniejszą gwiazdą porno? Jeden z fenomenów, których nie tylko nie potrafię ale i nie chcę pojąć. RE: PLAKATY! - Lawrence - 06-03-2013 Nie,to bardziej te klimaty:
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 07-03-2013 (06-03-2013, 22:43)Juby napisał(a): Czyżby plakat roku?Dobre, uśmiałem się :) RE: PLAKATY! - Juby - 07-03-2013 Może i dobre, ale mi się na prawdę kosmicznie podoba jako parodia. Będzie coś o nim na twoim blogu? Albo o posterach IM3? |