![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 07-03-2013 O tym nie, ale o IM3 owszem, choć koszmarna kampania tego filmu to materiał na coś dłuższego. RE: PLAKATY! - Juby - 07-03-2013 Dlatego czekam aż objedziesz wszystkie jego postery (dwa ostatnie + 4 wcześniejsze z postaciami) tak jak to w zeszłym roku robiłeś z Dark Shadows. ;) RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-03-2013 ![]() Idealny przykład tego, jak beznadziejnym i żałośnie nieśmiesznym reżyserem jest Rodriguez i wszystkie jego wykoncypowane filmy. RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 08-03-2013 Jeśli piszesz też o Sin City, to... a w sumie mam to w dupie :) RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-03-2013 Sin City jest ok. Ale to głównie dzięki temu, że Rodriguez sam nie wymyślał fabuły. RE: PLAKATY! - Szaman - 12-03-2013 Chyba nie wiem o co chodziło twórcom tego plakatu
RE: PLAKATY! - Lawrence - 13-03-2013 O cholera? To jest okropne!!! RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 13-03-2013 Poprzednio bawili się na zjeżdżalni wodnej, teraz skaczą do basenu z wielkiej dwójki. Seems legit. RE: PLAKATY! - Corn - 13-03-2013 O Jezus, to jest sequel? Myślałem, że to jakiś zapomniany plakat jedynki. Mother of God... RE: PLAKATY! - Cassel - 13-03-2013 Nie wierzę. Mój komediowy idol Rob Schneider nie gra w dwójce? Tragedia! Myślę, że to koniec jego wspaniałej przyjaźni z Sandlerem. :( RE: PLAKATY! - Lawrence - 13-03-2013 ![]() ...yyyyy... Nie. Nie, to nie jest dobre. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 13-03-2013 Przesadzili... RE: PLAKATY! - MOLQ - 13-03-2013 Niech ktos zamieni ich glowy :) przynajmniej bedzie zabawnie, bo to nawet smieszne nie jest. RE: PLAKATY! - military - 13-03-2013 Chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ale nie wyszło. BTW: wam też dziwnie patrzy się film z udziałem ojca i syna w roli ojca i syna? RE: PLAKATY! - Szaman - 14-03-2013 Wyglądają jakby mieli klaty porośnięte trawą. Szkoda, że Jada Pinkett-Smith nie gra żony i matki a Willow Smith córki i siostry. Military, mógłbyś wtedy oglądać to niczym podskórnie niepokojący horror. RE: PLAKATY! - Lawrence - 14-03-2013 Taa, ale w filmie występuje jeszcze córka Lenny'ego Kravitza. Ten film to w ogóle się zdaje być taki drogi prezent od rodziców dla swoich dzieci, co by se w filmie pograli. RE: PLAKATY! - Persona non grata - 15-03-2013 ![]() Jakiś nowy "Zmierzch" czy coś. RE: PLAKATY! - Craven - 15-03-2013 No właśnie aż obejrzałem trailer i wygląd jak zmierzch wymieszany z tym greckim harrym potterem. RE: PLAKATY! - Craven - 21-03-2013 ![]() Pomysł spoko, wykonanie... RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 21-03-2013 Woody przypomina mi tutaj jakiegoś chudszego Matta Damona. Ale na film czekam wciąż. |