Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 07-03-2013

O tym nie, ale o IM3 owszem, choć koszmarna kampania tego filmu to materiał na coś dłuższego.


RE: PLAKATY! - Juby - 07-03-2013

Dlatego czekam aż objedziesz wszystkie jego postery (dwa ostatnie + 4 wcześniejsze z postaciami) tak jak to w zeszłym roku robiłeś z Dark Shadows. ;)


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-03-2013

[Obrazek: SOFIA-VERGARA_510x751.jpg]

Idealny przykład tego, jak beznadziejnym i żałośnie nieśmiesznym reżyserem jest Rodriguez i wszystkie jego wykoncypowane filmy.


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 08-03-2013

Jeśli piszesz też o Sin City, to... a w sumie mam to w dupie :)


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 08-03-2013

Sin City jest ok. Ale to głównie dzięki temu, że Rodriguez sam nie wymyślał fabuły.


RE: PLAKATY! - Szaman - 12-03-2013

Chyba nie wiem o co chodziło twórcom tego plakatu
[Obrazek: 482067_10151479203780808_1151914233_n.jpg]


RE: PLAKATY! - Lawrence - 13-03-2013

O cholera? To jest okropne!!!


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 13-03-2013

Poprzednio bawili się na zjeżdżalni wodnej, teraz skaczą do basenu z wielkiej dwójki. Seems legit.


RE: PLAKATY! - Corn - 13-03-2013

O Jezus, to jest sequel? Myślałem, że to jakiś zapomniany plakat jedynki. Mother of God...


RE: PLAKATY! - Cassel - 13-03-2013

Nie wierzę. Mój komediowy idol Rob Schneider nie gra w dwójce? Tragedia! Myślę, że to koniec jego wspaniałej przyjaźni z Sandlerem. :(


RE: PLAKATY! - Lawrence - 13-03-2013

[Obrazek: 66998_10151480016635808_1879022900_n.jpg]

...yyyyy... Nie. Nie, to nie jest dobre.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 13-03-2013

Przesadzili...


RE: PLAKATY! - MOLQ - 13-03-2013

Niech ktos zamieni ich glowy :) przynajmniej bedzie zabawnie, bo to nawet smieszne nie jest.


RE: PLAKATY! - military - 13-03-2013

Chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ale nie wyszło. BTW: wam też dziwnie patrzy się film z udziałem ojca i syna w roli ojca i syna?


RE: PLAKATY! - Szaman - 14-03-2013

Wyglądają jakby mieli klaty porośnięte trawą. Szkoda, że Jada Pinkett-Smith nie gra żony i matki a Willow Smith córki i siostry. Military, mógłbyś wtedy oglądać to niczym podskórnie niepokojący horror.


RE: PLAKATY! - Lawrence - 14-03-2013

Taa, ale w filmie występuje jeszcze córka Lenny'ego Kravitza. Ten film to w ogóle się zdaje być taki drogi prezent od rodziców dla swoich dzieci, co by se w filmie pograli.


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 15-03-2013

[Obrazek: 7501943.3.jpg]

Jakiś nowy "Zmierzch" czy coś.


RE: PLAKATY! - Craven - 15-03-2013

No właśnie aż obejrzałem trailer i wygląd jak zmierzch wymieszany z tym greckim harrym potterem.


RE: PLAKATY! - Craven - 21-03-2013

[Obrazek: NowYouSeeMeFullsizePostergroup1.jpg]

Pomysł spoko, wykonanie...


RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 21-03-2013

Woody przypomina mi tutaj jakiegoś chudszego Matta Damona. Ale na film czekam wciąż.