Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- apone - 03-08-2006

TVP 2, dziś o godz. 23.20- "Dwanaście małp".


- wujekhaker - 04-08-2006

Dzięki apone, chociaż przeczytałem to o 23:18 ale udało mi się obejrzeć :)
Widziałem go pierwszy raz, a zaczynałem oglądać kiedyś już z pięć razy, bardzo fajny, spodziewałem się czegoś "na siłe" zagmatwanego i mile mnie zaskoczył (Oscar dla Pitta w szpitalu :] )


- jajcasz - 18-08-2006

jutro w tvp1 o 20:15 bedzie "Desperado"


- Don Vito - 26-08-2006

Czwartek 20.15 -"Obcy"
Piątek 23.15 (okolice, dokładnie nie pamiętam)- "Omen"
Oba na Polsacie


- MOLQ - 26-08-2006

Cube 2 na TVP2 o 23.05

Dentysta na Polsacie o 23.05


- Don Vito - 26-08-2006

A co to ten "Dentysta"?


- MOLQ - 26-08-2006

No niby horror pisze , kiedys cos slyszalem o tym chyba 3 czesci nakrecili ale nie wiem Polsat wali reklamy wiec musze sie zastanowic :P


- Don Vito - 26-08-2006

Sądząc po opiniach filmwebu nie warto tracić na to czasu. "Cube" sobie obejrze. Warto?


- MOLQ - 26-08-2006

Cube 1 ogladalem , nawet fajny motyw z tym szescianem , no ja chyba tez na cube postawie bo dentysta nie brzmi zachecajaco :)


- Don Vito - 26-08-2006

Chodziło mi o dwójkę, która dziś leci. Podobno jest kiepska, ale z pewnością lepsza od Dentysty :)

Jakby co mam jeszcze "8 Mile" prosto z wypożyczalni i 10 odcinków "Hotelu zacisze". Może nie będą musiały czekać do juta :)


- MOLQ - 26-08-2006

oo Hotel Zacisze :( nie maielm okazji ogladac . Cleese tam dobra robote odwala slyszalem . Mialem o cube 2 pisac a napisalem o 1 lol :) No ja nie mam wyboru stawiam na cube bo zadnych nowosci w mojej filmotece nie mam :P


- Don Vito - 26-08-2006

Ja nie mam prawie filmoteki :( ściągam filmy z neta, albo wypożyczam po 2 zł od sztuki :)

Hotel Zacisze był w Rzeczpospolitej w tym tygodniu.


- MOLQ - 26-08-2006

Ja czekam na Monty Pythona moze sie ukaza odcinki w jakiej gazetce bo mam tylko 3 odcinki i film skeczu z papuga nie bedzie (in progress) aha no i Skecz z innej beczki . :wink:


- Don Vito - 29-08-2006

Niedziela 21:20 "Aliens".

Kurde, jak tylko się szkoła zaczyna, to hiciory puszczają :evil:


- MOLQ - 29-08-2006

Kto zaczyna szkole ten zaczyna :wink:


- Akaki - 29-08-2006

A kto ma kampanię wrześniową to co? :)

Wakacje to sezon ogórkowy i tyle.


- Dr_Strangelove - 29-08-2006

No ja mam bitwe o Westerplatte, jak wygram będą wakacje.


- Mefisto - 31-08-2006

Don Vito napisał(a):Niedziela 21:20 "Aliens".

Kurde, jak tylko się szkoła zaczyna, to hiciory puszczają :evil:

trzeba być ostro posranym, żeby oglądać to na Polshicie :twisted:


- MOLQ - 31-08-2006

Polszmat i Syfra to jest slang membersow z hakerskich for dyskusyjnych :]


- Don Vito - 31-08-2006

Mefisto napisał(a):trzeba być ostro posranym, żeby oglądać to na Polshicie :twisted:

Wybacz, nie każdego stać na kolekcjonowanie DVD, zwłaszcze, że nowe edycje Aliena trochę kosztują.