![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- apone - 03-08-2006 TVP 2, dziś o godz. 23.20- "Dwanaście małp". - wujekhaker - 04-08-2006 Dzięki apone, chociaż przeczytałem to o 23:18 ale udało mi się obejrzeć :) Widziałem go pierwszy raz, a zaczynałem oglądać kiedyś już z pięć razy, bardzo fajny, spodziewałem się czegoś "na siłe" zagmatwanego i mile mnie zaskoczył (Oscar dla Pitta w szpitalu :] ) - jajcasz - 18-08-2006 jutro w tvp1 o 20:15 bedzie "Desperado" - Don Vito - 26-08-2006 Czwartek 20.15 -"Obcy" Piątek 23.15 (okolice, dokładnie nie pamiętam)- "Omen" Oba na Polsacie - MOLQ - 26-08-2006 Cube 2 na TVP2 o 23.05 Dentysta na Polsacie o 23.05 - Don Vito - 26-08-2006 A co to ten "Dentysta"? - MOLQ - 26-08-2006 No niby horror pisze , kiedys cos slyszalem o tym chyba 3 czesci nakrecili ale nie wiem Polsat wali reklamy wiec musze sie zastanowic :P - Don Vito - 26-08-2006 Sądząc po opiniach filmwebu nie warto tracić na to czasu. "Cube" sobie obejrze. Warto? - MOLQ - 26-08-2006 Cube 1 ogladalem , nawet fajny motyw z tym szescianem , no ja chyba tez na cube postawie bo dentysta nie brzmi zachecajaco :) - Don Vito - 26-08-2006 Chodziło mi o dwójkę, która dziś leci. Podobno jest kiepska, ale z pewnością lepsza od Dentysty :) Jakby co mam jeszcze "8 Mile" prosto z wypożyczalni i 10 odcinków "Hotelu zacisze". Może nie będą musiały czekać do juta :) - MOLQ - 26-08-2006 oo Hotel Zacisze :( nie maielm okazji ogladac . Cleese tam dobra robote odwala slyszalem . Mialem o cube 2 pisac a napisalem o 1 lol :) No ja nie mam wyboru stawiam na cube bo zadnych nowosci w mojej filmotece nie mam :P - Don Vito - 26-08-2006 Ja nie mam prawie filmoteki :( ściągam filmy z neta, albo wypożyczam po 2 zł od sztuki :) Hotel Zacisze był w Rzeczpospolitej w tym tygodniu. - MOLQ - 26-08-2006 Ja czekam na Monty Pythona moze sie ukaza odcinki w jakiej gazetce bo mam tylko 3 odcinki i film skeczu z papuga nie bedzie (in progress) aha no i Skecz z innej beczki . :wink: - Don Vito - 29-08-2006 Niedziela 21:20 "Aliens". Kurde, jak tylko się szkoła zaczyna, to hiciory puszczają :evil: - MOLQ - 29-08-2006 Kto zaczyna szkole ten zaczyna :wink: - Akaki - 29-08-2006 A kto ma kampanię wrześniową to co? :) Wakacje to sezon ogórkowy i tyle. - Dr_Strangelove - 29-08-2006 No ja mam bitwe o Westerplatte, jak wygram będą wakacje. - Mefisto - 31-08-2006 Don Vito napisał(a):Niedziela 21:20 "Aliens". trzeba być ostro posranym, żeby oglądać to na Polshicie :twisted: - MOLQ - 31-08-2006 Polszmat i Syfra to jest slang membersow z hakerskich for dyskusyjnych :] - Don Vito - 31-08-2006 Mefisto napisał(a):trzeba być ostro posranym, żeby oglądać to na Polshicie :twisted: Wybacz, nie każdego stać na kolekcjonowanie DVD, zwłaszcze, że nowe edycje Aliena trochę kosztują. |