Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- desjudi - 10-06-2007

plakat świetny. komiks jest dziwny pod względem graficznym - czuć mocno impresjonizm, co wygląda niezwykle ciekawie. ciekawe jak sam film będzie się prezentował...

[Obrazek: 30daysofnight_003.jpg]

Jaku, pamietaj - "Halloween" robi Zombie. to nie będzie słabe [sam teaser zapowiada coś smakowitego]


- D'mooN - 10-06-2007

Komiksy w których partycypował Templesmith są niezwykle ciekawe graficznie, ale moim zdaniem zbyt wielką rolę odgrywa w nich strona wizualna. W Polsce m.in. ukazała się mini-seria 'Silent Hill' z jego pracami. Do pooglądania - owszem.


- Akaki - 10-06-2007

Jakuzzi napisał(a):Jest juz tez zwiastun tego. Takie skrzyzowanie Underworld z Atakiem na Posterunek 13. Nie wiem czy powinienem sie wstydzic, czy nie, ale o tym komiksie nigdy do tej pory nie slyszalem.
Musiałeś przynajmniej gdzieświdzieć, ta okładka cholernie rzucała się wo oczy ;). Chociaż... Próbowałem to kiedyś przglądnąć, jakoś mnie nie ruszyło...

[Obrazek: STAR18231.jpg]


- Karol - 10-06-2007

Komiks "30 days of Night" strasznie mnie rozczarował, choć przecież pomysł wyjściowy jest znakomity. Natomiast komiks "Silent Hill" tych samych twórców to już chała zupełna, beznadziejna próba zrobienia z Silent Hill młócki z cyklu "Teksańska Masakra...". Nie tykać nawet, bo można sobie tylko zepsuć humor...


- D'mooN - 11-06-2007

Fanbojowskie marudzenie ;)


- Karol - 11-06-2007

Hm, nie, patrząc na ten film z nie-fanowskiej strony, trzeźwym okiem, ten komiks nie ma nic do zaoferowania. Zarówno fabuła (a właściwie jej szczątki), jak i dialogi oraz - co najgorsza - obrazki, wszystko to jest tak nieciekawe, nieklimatyczne i chaotyczne... Zresztą, to nie tylko moja opinia, wiele osób, nawet nie znających SH nie lubi tych komiksów.


- D'mooN - 11-06-2007

Hehe, to chyba oczywiste dla każdego, choć osobiście spodobała mi się strona graficzna. Fabularnie ta seria faktycznie leży i kwiczy.

Żeby nie offtopić już więcej:

[Obrazek: nosferatuprojecteq4.jpg]


- Akaki - 11-06-2007

Woow, wampir w probówce. Nie rusza mnie.


- desjudi - 12-06-2007

nie wiem co to jest, ale plakat całkiem ciekawy:
[Obrazek: 3843623zp8.jpg]


a tutaj zazdroszczę Ukaińcom odwagi w mierzeiu się z bierząca sytuacją polityczno-społeczną. szkoda że polskich artystów nie stać na tego typu chwile refleksji.
[Obrazek: 3843624bj8.jpg]


- Donia Agata - 14-06-2007

Mieliśmy skormną probę filmu z refleksją na temat bieżącej sytuacji społ.polit. były to "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego, później zrobił świetny "Dlug" na temat ofiar rodzącego sie polskiego kapitalizmu. Niestety, jest to reżyser średniego pokolenia, mlodzi twórcy polskiej kinematografii jakoś nie mogą ruszyć z miejsca. A tematów naokoło mnostwo, przeważnie zajmując się marazmem w jaki popadają wyzwoleni spod jarzma komunizmu Polacy, omijają te, gdzie życie wre całą parą, czyli politykę. Tak, tylko pytanie skąd tu wziąć niemale przecież pieniądze, na historie z polityką w tle, skoro trzymają je właśnie ludzie w nią zamieszani? :wink:


- Jakuzzi - 15-06-2007

Dla napalonych:

[Obrazek: 7160756.3.jpg]


- Great Gonzo - 15-06-2007

Niby profesjonalnie zmontowany, ale coś mi w nim kompozycyjnie nie pasi... Dół gryzie się kolorystycznie z górą.


- picek - 15-06-2007

profesjonalnie? raczysz żartować :)


- desjudi - 15-06-2007

plakat jest beznadziejny, jak na moje laickie oko 8)


- Great Gonzo - 15-06-2007

picek napisał(a):profesjonalnie? raczysz żartować :)
No nie jestem ekspertem, ale pod względem czysto technicznym wygląda to na moje amatorskie oko całkiem przyzwoicie. Jak widzisz jakieś wpadki to napisz, chętnie wzbogacę wiedzę. A pod względem kompozycji/pomysłu-zgadzam się: do dupy.


- piXi - 15-06-2007

Great Gonzo napisał(a):[quote="picek"]Jak widzisz jakieś wpadki to napisz, chętnie wzbogacę wiedzę.
Napis tytułowy wzięty z powietrza, tzn. za bardzo się wyróżnia (nie wtapia w tło). Przez to trudno na plakat spojrzeć jako na całość... Ludzkie oko oddzielnie w takim wypadku reaguje na napis, oddzielnie na tło... :wink:


- Great Gonzo - 15-06-2007

Faktycznie, nie wiem czemu sam na to uwagi nie zwróciłem, teraz wydaje mi się to takie oczywiste :oops:


- Akaki - 15-06-2007

I ta dwójka bohaterów mnie trochę razi... To nie o ludzi chodzi w tym filmie :).


- Don Vito - 16-06-2007

[Obrazek: 7160786.2.jpg]

Myślałem, że nic gorszego niż pierwszy plakat mnie nie spotka, a tu proszę.


- desjudi - 16-06-2007

ciekawa surowizna, choć do Bourne'a tego typu demoniczność nie pasuje...