![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- desjudi - 10-06-2007 plakat świetny. komiks jest dziwny pod względem graficznym - czuć mocno impresjonizm, co wygląda niezwykle ciekawie. ciekawe jak sam film będzie się prezentował... ![]() Jaku, pamietaj - "Halloween" robi Zombie. to nie będzie słabe [sam teaser zapowiada coś smakowitego] - D'mooN - 10-06-2007 Komiksy w których partycypował Templesmith są niezwykle ciekawe graficznie, ale moim zdaniem zbyt wielką rolę odgrywa w nich strona wizualna. W Polsce m.in. ukazała się mini-seria 'Silent Hill' z jego pracami. Do pooglądania - owszem. - Akaki - 10-06-2007 Jakuzzi napisał(a):Jest juz tez zwiastun tego. Takie skrzyzowanie Underworld z Atakiem na Posterunek 13. Nie wiem czy powinienem sie wstydzic, czy nie, ale o tym komiksie nigdy do tej pory nie slyszalem.Musiałeś przynajmniej gdzieświdzieć, ta okładka cholernie rzucała się wo oczy ;). Chociaż... Próbowałem to kiedyś przglądnąć, jakoś mnie nie ruszyło...
- Karol - 10-06-2007 Komiks "30 days of Night" strasznie mnie rozczarował, choć przecież pomysł wyjściowy jest znakomity. Natomiast komiks "Silent Hill" tych samych twórców to już chała zupełna, beznadziejna próba zrobienia z Silent Hill młócki z cyklu "Teksańska Masakra...". Nie tykać nawet, bo można sobie tylko zepsuć humor... - D'mooN - 11-06-2007 Fanbojowskie marudzenie ;) - Karol - 11-06-2007 Hm, nie, patrząc na ten film z nie-fanowskiej strony, trzeźwym okiem, ten komiks nie ma nic do zaoferowania. Zarówno fabuła (a właściwie jej szczątki), jak i dialogi oraz - co najgorsza - obrazki, wszystko to jest tak nieciekawe, nieklimatyczne i chaotyczne... Zresztą, to nie tylko moja opinia, wiele osób, nawet nie znających SH nie lubi tych komiksów. - D'mooN - 11-06-2007 Hehe, to chyba oczywiste dla każdego, choć osobiście spodobała mi się strona graficzna. Fabularnie ta seria faktycznie leży i kwiczy. Żeby nie offtopić już więcej:
- Akaki - 11-06-2007 Woow, wampir w probówce. Nie rusza mnie. - desjudi - 12-06-2007 nie wiem co to jest, ale plakat całkiem ciekawy: ![]() a tutaj zazdroszczę Ukaińcom odwagi w mierzeiu się z bierząca sytuacją polityczno-społeczną. szkoda że polskich artystów nie stać na tego typu chwile refleksji.
- Donia Agata - 14-06-2007 Mieliśmy skormną probę filmu z refleksją na temat bieżącej sytuacji społ.polit. były to "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego, później zrobił świetny "Dlug" na temat ofiar rodzącego sie polskiego kapitalizmu. Niestety, jest to reżyser średniego pokolenia, mlodzi twórcy polskiej kinematografii jakoś nie mogą ruszyć z miejsca. A tematów naokoło mnostwo, przeważnie zajmując się marazmem w jaki popadają wyzwoleni spod jarzma komunizmu Polacy, omijają te, gdzie życie wre całą parą, czyli politykę. Tak, tylko pytanie skąd tu wziąć niemale przecież pieniądze, na historie z polityką w tle, skoro trzymają je właśnie ludzie w nią zamieszani? :wink: - Jakuzzi - 15-06-2007 Dla napalonych:
- Great Gonzo - 15-06-2007 Niby profesjonalnie zmontowany, ale coś mi w nim kompozycyjnie nie pasi... Dół gryzie się kolorystycznie z górą. - picek - 15-06-2007 profesjonalnie? raczysz żartować :) - desjudi - 15-06-2007 plakat jest beznadziejny, jak na moje laickie oko 8) - Great Gonzo - 15-06-2007 picek napisał(a):profesjonalnie? raczysz żartować :)No nie jestem ekspertem, ale pod względem czysto technicznym wygląda to na moje amatorskie oko całkiem przyzwoicie. Jak widzisz jakieś wpadki to napisz, chętnie wzbogacę wiedzę. A pod względem kompozycji/pomysłu-zgadzam się: do dupy. - piXi - 15-06-2007 Great Gonzo napisał(a):[quote="picek"]Jak widzisz jakieś wpadki to napisz, chętnie wzbogacę wiedzę.Napis tytułowy wzięty z powietrza, tzn. za bardzo się wyróżnia (nie wtapia w tło). Przez to trudno na plakat spojrzeć jako na całość... Ludzkie oko oddzielnie w takim wypadku reaguje na napis, oddzielnie na tło... :wink: - Great Gonzo - 15-06-2007 Faktycznie, nie wiem czemu sam na to uwagi nie zwróciłem, teraz wydaje mi się to takie oczywiste :oops: - Akaki - 15-06-2007 I ta dwójka bohaterów mnie trochę razi... To nie o ludzi chodzi w tym filmie :). - Don Vito - 16-06-2007 ![]() Myślałem, że nic gorszego niż pierwszy plakat mnie nie spotka, a tu proszę. - desjudi - 16-06-2007 ciekawa surowizna, choć do Bourne'a tego typu demoniczność nie pasuje... |