Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- Mush Room - 12-04-2007

Geralt i Karol DeGroot? WOW :shock:
Aha no i ja też ostatnio (znaczy się od pierwszego odc 3 sezonu) nie bawię się w trailery i spoilery. I rzeczywiście zabawa sto razy lepsza :D A teraz dopiero dowiedziałem się właśnie o kim będą następne odcinki tak na dobrą sprawę i wygląda bardzo interesująco.

Khet - aa, przepraszam, więc zwracam honor :)


- Khet - 12-04-2007

Cóż, gdyby nie post Mierzwiaka to sam bym w życiu dociekał czyje wspomnienia będą następne.
Przyznam - Ben na samym końcu mnie absolutnie nie dziwi, ale DeGroot'ów się nie spodziewałem o_O Może w końcu wyjaśni się co nieco o Dharmie.


- Mierzwiak - 13-04-2007

UPDATE!!!

Te flashbacki na resztę sezonu które wypisałem okazały się nie do końca prawdziwe. Oto jak ma być naprawdę:

3x17 Desmond
3x18 Jin i Sun
3x19 BRAK RETROSPEKCJI!!!
3x20 Ben
3x21 Charlie
3x22-23 Jack

Retro Jacka w finale? Interesujące.


- Khet - 13-04-2007

Jack aż na dwa odcinki ? Myślałem, że wiadomo o nim już wszystko :P


- Mush Room - 13-04-2007

No to widocznie szykują coś mocnego :D

No i Desmond za tydzień - świetnie. Desmond powoli wyrasta na moją ulubioną postać z serialu, zaraz obok świrniętego Locke'a :)


- picek - 13-04-2007

Lost dziwnie charakteryzuje swoje bohaterki... Brudne, spocone twarze w brudnych, podartych, spoconych bluzkach bez rękawów.

To jakieś zboczenie. Może podkreśla seksapil? ;-)
[Obrazek: j.jpg][Obrazek: kate.jpg]


- Khet - 13-04-2007

Nie wspominając już o zapasach w błocie ? :P


- Mierzwiak - 13-04-2007

Zapasów w błocie nie było, biły się w dżungli w deszczu. A właśnie, fajna gafa - jeśli zrobić pauzę w momencie gdy Kate i Juliet wpadają w błoto, widać że przed upadkiem były już umorusane :D


Tytuły odcinków do końca sezonu. Chyba już nic się nie zmieni :wink:

3x17 Catch-22
3x18 Date of Conception
3x19 The Brig
3x20 The Man Behind The Curtain
3x21 Greatest Hits
3x22-23 Through The Looking Glass


- Khet - 13-04-2007

Mierzwiak napisał(a):Zapasów w błocie nie było, biły się w dżungli w deszczu.
Szczegółów się czepiasz :P, skoro był deszcz to było i błoto, w czymś się przecież musiały uwalić skoro takie brudne ;)

Wg. pewnej strony w odcinku 3x20 rzeczywiście ma zostać poruszony wątek DeGroot'ów (wspomnienia Bena będą swoją drogą).


- Mierzwiak - 13-04-2007

Khet napisał(a):w czymś się przecież musiały uwalić skoro takie brudne ;)
W błocie w które wpadły uciekając przed Dymkiem :P


No właśnie, skoro Ben od urodzenia mieszka na wyspie i będą jego retro, DeGrootowie muszą być. Swoją drogą dziwne że do tej pory jeszcze się nie pojawili zwłaszcza że Karen była na łodzi kiedy porwali Walta (albo łudząco do niej podobna kobieta).

No i kiedy poznamy Jacoba?


- Guzeppe - 14-04-2007

No i fanie że dziewczyny są brudne i spocone. W końcu nie mamy umalowanych lalek, tylko zykłe panny. Mieliście Shannon, która zawsze wygladała jak na wybiegu, ale nie pasoiwała do reszty i ją usunęli. Chociaż jak się przypatrzycie to widać, że pomadek kobietom nie brakuje na wyspie- może mają cotygodniowy zrzut zapasów z kosmosu, tak jak to było z jedzeniem.


- Khet - 14-04-2007

To pewnie Sun produkuje jakieś kosmetyki roślinne :P


- MOLQ - 14-04-2007

A co ze swiezym oddechem ?? Pasty do zebow :D hehe oddechy musz miec zajedwabiste :)


- Khet - 14-04-2007

No przecież Sun uczyła Walta myć zęby aloesem :P Mnie tylko zawsze dziwiło, że przez cały czas Jackowi włosy nie urosły w ogóle.

Dobra, koniec offtopu :P


- Jakuzzi - 14-04-2007

Mierzwiak napisał(a):Muszę przyznać że nieczytanie spoilerów i nieoglądanie trailerów to świetna sprawa. Zasiadasz do nowego odcinka i jedyne co wiesz, to o kim będzie. Yeah.

Dla mnie to normalka. ;)



3x21 - mam nadzieje, ze w tym odcinku Charlie wreszcie umrze. :twisted:



SPOILER 3x16

A kto uwierzyl Juliet, ten traba. :P



- Dr_Bakier - 15-04-2007

Oddechy to jeszcze nic. Jest taki program na Discovery: "Survivor Man", i w jednym z odcinków typ musiał przetrwać na bezludnej wyspie. No i jedna rzecz jest dla fanów LOSTa bardzo interesująca. Picie słodkiej, nieprzegotowanej wody ze strumyka, wodospadu itp. to zaproszenie do swojego organizmu pasożytów. Oczywiście lepsze to niż śmierć z odwodnienia ale dziwie się że Jack nie wyciągał nikomu jakiejś glisty czy tasiemca :twisted:
Ostatnie odcinki niezłe. Denerwuje mnie że Kate spotkała się z babką wykiwaną przez Sojera. Wygląda na to że cały świat poza wyspą to tylko krewni i znajomi rozbitków :D


- Mierzwiak - 15-04-2007

Dr_Bakier napisał(a):Denerwuje mnie że Kate spotkała się z babką wykiwaną przez Sojera. Wygląda na to że cały świat poza wyspą to tylko krewni i znajomi rozbitków :D
A to że wszyscy inni ze sobą się spotykali Cię nie denerwuje? O to w tym chodzi, o przeznaczenie.

Aj tam, czepiacie się szczegółów, jak chcecie posłuchać o brzydkich oddechach, śmierdzących pachach i gotowaniu słodkiej wody to na AXN lecą "Robinsonowie".


- hops - 18-04-2007

Kolejny świetny odcinek, ten 3x16. I muszę dodać, że mimo wszystko Juliet lubię :) Niezła z niej laska jak na swoje 37 lat :D


- Khet - 18-04-2007

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że Juliett na końcu zginie :P
To żaden spoiler, tylko takie moje przypuszczenia ;)


- Mierzwiak - 18-04-2007

Ja pokochałem Mitchell/Juliet od pierwszego wejrzenia, czyli od pierwszej sceny z 3x01, a teraz to już w ogóle ją ubóstwiam. Wspaniała aktorka (przy okazji niczego sobie kobieta :wink: ) i świetna postać.