![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Jakuzzi - 11-08-2007 Czaicie reklame? :) - Glut - 11-08-2007 Są ludzie co zrobią coś takiego miast kolejnego sztampowego 'Cała łazienka zalana, kto odprowadzi Maćka do szkoły?'. Szacuneczek. - Jakuzzi - 11-08-2007 Swoja droga jaka polecilibyscie gre z tych, ktore wyszly powiedzmy w przeciagu ostatniego roku? Okrutnie bym sobie w cos pogral. Zaznaczam tylko, ze nie interesuja mnie zadne strategie i erpegi. :) - Glut - 11-08-2007 Nie jestem pewien ale Prey jest chyba z tego roku. Fajna rzeź. Bardzo innowacyjna jednocześnie. Eeee, i Hitman: Blood Money jest w pytę. - Gal Anonim - 13-08-2007 Jakuzzi napisał(a):Swoja droga jaka polecilibyscie gre z tych, ktore wyszly powiedzmy w przeciagu ostatniego roku? Okrutnie bym sobie w cos pogral. Zaznaczam tylko, ze nie interesuja mnie zadne strategie i erpegi. :)Zdecydowanie Hitman: Blood Money, ponieważ musisz się zastanowić nad rozgrywką i pomyśleć jak działać, żeby wyjść na tym jak najlepiej. Oprócz tego, jeżeli znudzi Ci się inteligentniejsza rozgrywka to poprostu wyciągasz broń i bawisz się w dobrego FPSa. :) - demen - 13-08-2007 Najnowszy Tomb Raider: Anniversary. Świetny action/adventure w którym trzeba czasem pokombinować a czasem po prostu efektownie postrzelać. Wg. mnie świetne połączenie. - Glut - 13-08-2007 Anniversary daje radę? Pograłem w demko i było całkiem fajne ale obawiam się że taka forma gry może być na dłuższą metę nużąca. Babrać się w kombinowanie pełnej wersji? - demen - 13-08-2007 Jasne, zagadki co prawda się powtarzają ale według mnie lokacje i sama akcja jeśli już takowa jest, nadrabiają temu. Niestety, w ostatnim rozdziale padły mi save'y więc nie znam zakończenia ale mimo to polecam. Sample: - Karol - 15-08-2007 Dla mnie w "F.E.A.R." warto zagrać z dwóch powodów: znakomitego klimatu, będącego połączeniem strzelanki w stylu "Soilder of Fortune" z azjatyckimi schizami w stylu "Kręgu" ORAZ z powodu genialnego zakończenia - i chodzi mi tu o ostatnie kilka sekund, które pozostawiają gracza w niemałym szoku. I aż żal, że pojawiła się kontynuacja, bo takie pozostawienie sprawy jak to robi F.E.A.R., bez dodatku, byłoby GENIALNE! - Hitch - 17-08-2007 Karolku, w jakim szoku? Final zaczyna sie Gwiezdnymi Wojnami, poprzez cala mase sztampowych akcji, konczac na tych paru sekundach ktore nie sa szokujace tylko zostawiaja niedosyt. Po napisach koncowych jest jeszcze rozmowa. Czulem ze po napisach bedzie cos takiego, w dodatku przewidzialem ja co do slowa. Szkoda gry bo poczatek jest genialny. A im dalej tym coraz gorzej. - Great Gonzo - 17-08-2007 Też mi się to zakończenie nie podobało, totalny brak oryginalności co drugi horror kończy się takim akcentem. - Karol - 18-08-2007 Nie chodzi mi tu o twoje Gwiezdne Wojny i masę sztampowych akcji, ale scenę w helikopterze. To bardzo typowe w horrorach, ale jak ja uwielbiam takie niedopowiedzenia, taki mały szok w ostatnich sekundach. Ja to lubię. i żadnych 'Karolków' mi tu - Hitch - 18-08-2007 Okej, sory ;) No wlasnie to w helikopterze. Wiekszosc horrorow lub innych obrazow silacych sie na bycie na sile zaskakujacymi badz szokujacymi sie tak konczy. Sto razy lepsza byla by jakas tytaniczna walka z ta typiara. Zaden horror nie konczy sie tym ze telekinetycznie uzdolniona typiara udajaca duchy i takie tam, dostaje kulke w leb. Ja bym wolal walke w tym magazynie, przez ktory trzeba przejsc do tego potrzebnego-jak-dziura-w-moscie labolatorium, gdzie zwalalaby ona na glowe ci budynek, mieszala roznymi poschizowanymi akcjami ale i tak bohaterowi udaloby sie do niej podejsc i zastrzelic ja najnormalniej w swiecie. I kiedy tylko jej mozg umiera wszystko wraca do normy. Case Closed. To by bylo dobre zakonczenie FEARa. - Karol - 18-08-2007 To by faktycznie było mocne zakończenie! Napisz im o tym ;). Ciekawe, może tak się kończy dodatek (mój kumpel skończył ale nie potrafił mi wytłumaczyć o co w nim chodzi, podobno kompletna schiza). Jeśli chodzi o końcówkę w helikopterze - w wielu filmach takie zakończenie mnie irytuje, a tutaj pasowało mi idealnie i pozostawiło z uśmiechem na ustach na długo po napisach... :) - Hitch - 19-08-2007 SPOILER (Dodatek do FEAR) Dodatek konczy sie polaczeniem malej i duzej Aldy. Oznaczyłem spoiler -mod - Karol - 20-08-2007 Spoiler? O, czyli historia definitywnie się nie kończy? Ile oni to jeszcze zamierzają ciągnąć? Ale brzmi ciekawie... Po spoilerach - Hitch - 20-08-2007 Slyszalem ze w produkcji jest jeszcze ejden dodatek popychajacy historie dalej. SPOJLER Dla mnie ultra glupota bylo w pierwszym dodatku to ze Fettel zostal wskrzeszony przez Alde... I wraz nie mozna zastrzelic tej małpy małej ani jej matki (?) - Glut - 21-08-2007 Karol napisał(a):Ile oni to jeszcze zamierzają ciągnąć? No, teraz powstaje Fear 2, który podobno poza dziewczęciem nie ma nic wspólnego z poprzednikiem. - Hitch - 24-08-2007 Powstaje kolejny dodatek. A teraz o czym innym: INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB Gra zapowiadala sie niezle. Calkiem wysokie oceny w prasie i cholernie grywalne demo. Pelna wersje odpalalem bez zadnych obaw. Swietna muzyka, chinskie klimaty. Poczatek w Cejlonskiej dżungli niczym w pierwszej czesci filmowego cyklu (z ta tylko roznica ze w Poszukiwaczach bylo Peru). Pierwsze co sie rzuca w oczy to swietny system walki wrecz. Kazda bojka jest emocjonujaca i sprawia wiele frajdy. Indy umie robic proste kombosy i wszystko ladnie wyglada. I tu zalety sie koncza... Im dalej w las tym gra odkrywa przed nami drewniane glosy i kretynska fabule oraz debilne rozwiazania. Otoz na swojej drodze Indy napotyka: Przerosniete aligatory, tajne labolatorium z wielkim mutantem (!), lotnie wzorowana na pracach Da Vinci (oczywiscie odbywa nia udany lot...), Krakena (dla wszystkich ktorzy nie sa fana Kapitana Sparrowa - przerosnieta kalamarnica), i mase, mase innych debilizmow. Momentami nie wierzylem wlasnym oczom. Odnosilem wrazenie ze tworcy nigdy nie widzieli zadnego filmu o Indym. Do tego pomoca sluzy nam Chinka ktora walczac wykrzykuje jakies kretynizmu w stylu 'spojrz na moj Atak Nefrytowego Feniksa!'... Zalosne, niczym z Power Rangers. Coz samo pokonywanie leveli (chodz i tu zdarzaja sie przegiecia, Indy to nie akrobata w koncu!), walka wrecz i muzyka to stanowczo za malo. 2/6 - Karol - 24-08-2007 A dziwne, tyle dobrego się naczytałem o tej grze. Wczoraj w Empiku przeżyłem wielki i bardzo pozytywny szok widząc... klasyczne przygodówki z LucasArts! Wszystkie klasyki takie jak "Sam & Max Hit the Road", "Full Throttle", "Curse of Monkey Island", "Escape from Monkey Island" czy też "Grim Fandango" są do kupienia za 40 zł, z polską instrukcją i w oryginalnej wersji (bo to jest humor nieprzetłumaczalny!). Kto kocha absurd, genialne dialogi i inteligentny humor i zakręcone fabuły, a nie obawia się nieco przestarzałej grafiki i przygodówek - pozycja obowiązkowa! To moje ukochane gry, w ścisłej czołówce moich ulubionych, dlatego osobiście gorąco namawiam do zainwestowania w owe pozycje :). |