![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 21-05-2013 Podoba mi się zamysł plakatu Blood Ties, ale nie do końca wykonanie. Wygląda jakby wszystko tam zostało podoklejane - postacie, auto, most, tło. RE: PLAKATY! - Mental - 21-05-2013 A film będzie i tak cienki jak siks skunksa. Najbardziej klasyczny sensacyjniak ostatniej dekady - "The International" - w ogóle nie miał stylizowanego plakatu. Zresztą na huj stylizować, skoro tam Kunis gra? Obejrzę tylko dla Clive'a Owena RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 21-05-2013 Plakat nawiązuje do klasyków lat 70-tych, więc duży plus. Natomiast ze zwiastuna wynika, że film może być naprawdę niezły. Jedyne co mnie martwi to informacja o partycypacji w konkursie Cannes. RE: PLAKATY! - nawrocki - 21-05-2013 (21-05-2013, 21:39)Mental napisał(a): Obejrzę tylko dla Clive'a OwenaA ja dla Matthiasa Schoenaerts'a. Nawet jak film okaże się kiepski, aktorstwo tego gościa z pewnością podniesie jego poziom o kilka klas. O ile dostał coś konkretnego do zagrania. RE: PLAKATY! - soldamn - 22-05-2013 Co jest złego że jest pokazywany w Cannes? Tegoroczny lineup ma sporo kina sensacyjnego. RE: PLAKATY! - slepy51 - 22-05-2013 ![]() Evildeadowa bieda, ale na film i tak czekam. Btw: http://twitchfilm.com/2013/05/unofficial-yet-rather-amusing-poster-art-for-the-raid-2.html ;) RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-05-2013 (21-05-2013, 20:39)Crov napisał(a): Podoba mi się zamysł plakatu Blood Ties, ale nie do końca wykonanie. Wygląda jakby wszystko tam zostało podoklejane - postacie, auto, most, tło.Dokładnie. Nic mi tu do siebie nie pasuje, całość to ewidentnie wielka manipulacja, a przecież podobną stylistykę można uzyskać w dziecinnie łatwy sposób, patrz: The Bank Job RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 22-05-2013 Uwielbiam ten plakat do Bank job! Żałuje, ze nie ma w pl dvd z taka okladka. RE: PLAKATY! - Azgaroth - 23-05-2013 Nie do końca plakat, ale fajnie wygląda :) Ludzka Stonoga 3 ![]() A filmu jak pozostałych części na pewno nie obejrzę :) RE: PLAKATY! - Craven - 23-05-2013
RE: PLAKATY! - Szaman - 23-05-2013
RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 23-05-2013 (22-05-2013, 00:55)soldamn napisał(a): Co jest złego że jest pokazywany w Cannes? Tegoroczny lineup ma sporo kina sensacyjnego. You're adorable. ;) RE: PLAKATY! - Persona non grata - 24-05-2013
RE: PLAKATY! - simek - 24-05-2013 Właśnie zobaczyłem że Four Wedding and a Funeral miał kategorie R, to niezbicie dowodzi, że nawet żeby komedia romantyczna była porządna to potrzebuje tej kategorii. RE: PLAKATY! - Szaman - 24-05-2013 "500 days of Summer" i "Notting Hill" miały PG-13, czy to jednak nietrafione przykłady? RE: PLAKATY! - simek - 24-05-2013 Cztery wesela to jedyna komedia romantyczna którą uznaję za naprawdę bardzo dobry film. RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-05-2013 (24-05-2013, 22:32)Szaman napisał(a): "500 days of Summer" to nie jest komedia romantyczna RE: PLAKATY! - Lawrence - 25-05-2013 (24-05-2013, 23:18)simek napisał(a): Cztery wesela to jedyna komedia romantyczna którą uznaję za naprawdę bardzo dobry film. Wow, ale "Love Actually" opus magnum wszystkich komedii romantycznych? RE: PLAKATY! - Perfik - 25-05-2013 Przecież Simek się wygłupia - oczywiście, że Love Actually, to lepszy film, ot chociażby dlatego, że nie gra w nim Andie MacDowell. O Notting Hill nawet nie wspominam, bo przecież w Bryttannice pod hasłem idealna komedia romantyczna znajduje się ten plakat: ![]() Paskudny, ale za to nie ma oftopa :) RE: PLAKATY! - Azgaroth - 25-05-2013 (25-05-2013, 00:25)Perfik napisał(a): chociażby dlatego, że nie gra w nim Andie MacDowell. Spłoń :P Cztery wesela najlepsze i koniec. A tak w ogóle to Love Actually jest mocno przeceniane. |