Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 21-05-2013

Podoba mi się zamysł plakatu Blood Ties, ale nie do końca wykonanie. Wygląda jakby wszystko tam zostało podoklejane - postacie, auto, most, tło.


RE: PLAKATY! - Mental - 21-05-2013

A film będzie i tak cienki jak siks skunksa.

Najbardziej klasyczny sensacyjniak ostatniej dekady - "The International" - w ogóle nie miał stylizowanego plakatu.

Zresztą na huj stylizować, skoro tam Kunis gra?

Obejrzę tylko dla Clive'a Owena


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 21-05-2013

Plakat nawiązuje do klasyków lat 70-tych, więc duży plus.
Natomiast ze zwiastuna wynika, że film może być naprawdę niezły. Jedyne co mnie martwi to informacja o partycypacji w konkursie Cannes.


RE: PLAKATY! - nawrocki - 21-05-2013

(21-05-2013, 21:39)Mental napisał(a): Obejrzę tylko dla Clive'a Owena
A ja dla Matthiasa Schoenaerts'a. Nawet jak film okaże się kiepski, aktorstwo tego gościa z pewnością podniesie jego poziom o kilka klas. O ile dostał coś konkretnego do zagrania.




RE: PLAKATY! - soldamn - 22-05-2013

Co jest złego że jest pokazywany w Cannes? Tegoroczny lineup ma sporo kina sensacyjnego.


RE: PLAKATY! - slepy51 - 22-05-2013

[Obrazek: wolf-creek-2-poster-ver2.jpg]

Evildeadowa bieda, ale na film i tak czekam. Btw:

[Obrazek: RAID2_spoof2small-thumb-630xauto-38529.jpeg]

http://twitchfilm.com/2013/05/unofficial-yet-rather-amusing-poster-art-for-the-raid-2.html ;)


RE: PLAKATY! - Mierzwiak - 22-05-2013

(21-05-2013, 20:39)Crov napisał(a): Podoba mi się zamysł plakatu Blood Ties, ale nie do końca wykonanie. Wygląda jakby wszystko tam zostało podoklejane - postacie, auto, most, tło.
Dokładnie. Nic mi tu do siebie nie pasuje, całość to ewidentnie wielka manipulacja, a przecież podobną stylistykę można uzyskać w dziecinnie łatwy sposób, patrz: The Bank Job



RE: PLAKATY! - Gal Anonim - 22-05-2013

Uwielbiam ten plakat do Bank job! Żałuje, ze nie ma w pl dvd z taka okladka.


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 23-05-2013

Nie do końca plakat, ale fajnie wygląda :) Ludzka Stonoga 3

[Obrazek: 51016.9.jpg]

A filmu jak pozostałych części na pewno nie obejrzę :)


RE: PLAKATY! - Craven - 23-05-2013

[Obrazek: 923131_547008465350816_222274351_n.jpg]


RE: PLAKATY! - Szaman - 23-05-2013

[Obrazek: conjuring-ukposter.jpg]


RE: PLAKATY! - Jakuzzi - 23-05-2013

(22-05-2013, 00:55)soldamn napisał(a): Co jest złego że jest pokazywany w Cannes? Tegoroczny lineup ma sporo kina sensacyjnego.

You're adorable. ;)


RE: PLAKATY! - Persona non grata - 24-05-2013

[Obrazek: 7546967.3.jpg?l=1369354743000]


RE: PLAKATY! - simek - 24-05-2013

Właśnie zobaczyłem że Four Wedding and a Funeral miał kategorie R, to niezbicie dowodzi, że nawet żeby komedia romantyczna była porządna to potrzebuje tej kategorii.


RE: PLAKATY! - Szaman - 24-05-2013

"500 days of Summer" i "Notting Hill" miały PG-13, czy to jednak nietrafione przykłady?


RE: PLAKATY! - simek - 24-05-2013

Cztery wesela to jedyna komedia romantyczna którą uznaję za naprawdę bardzo dobry film.


RE: PLAKATY! - Mefisto - 25-05-2013

(24-05-2013, 22:32)Szaman napisał(a): "500 days of Summer"

to nie jest komedia romantyczna


RE: PLAKATY! - Lawrence - 25-05-2013

(24-05-2013, 23:18)simek napisał(a): Cztery wesela to jedyna komedia romantyczna którą uznaję za naprawdę bardzo dobry film.

Wow, ale "Love Actually" opus magnum wszystkich komedii romantycznych?




RE: PLAKATY! - Perfik - 25-05-2013

Przecież Simek się wygłupia - oczywiście, że Love Actually, to lepszy film, ot chociażby dlatego, że nie gra w nim Andie MacDowell. O Notting Hill nawet nie wspominam, bo przecież w Bryttannice pod hasłem idealna komedia romantyczna znajduje się ten plakat:
[Obrazek: nottinhg%20hill.jpg]

Paskudny, ale za to nie ma oftopa :)


RE: PLAKATY! - Azgaroth - 25-05-2013

(25-05-2013, 00:25)Perfik napisał(a): chociażby dlatego, że nie gra w nim Andie MacDowell.

Spłoń :P

Cztery wesela najlepsze i koniec.

A tak w ogóle to Love Actually jest mocno przeceniane.