Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011

Cytat:Fajnie, że wprowadzili mini rewolucję do "Tomb Raidera"

Jak dla mnie to nie mini, a ogromna zmiana i pokładam w nowym Tomba Raider spore nadzieje. Czyżby jedyna godna alternatywa Uncharted w tej generacji?

Hitch; ograłem "dwójkę", nie grając uprzednio w "jedynkę". Gdybym chciał teraz szpilać w część I obejdzie się to bezboleśnie? W końcu giera z 2007...


RE: Gry - Hitch - 07-06-2011

Na stronie masz moją reckę obu części :)


RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011

Tzn. mnie bardziej chodzi o to czy po "dwójce" i pokaźnej ilości filmów z "3", dziewicza przygoda z korzeniami serii będzie wciąż efektowna i rajcowna :) Bo kurczę, to pierwsze Uncharted schodzi wszędzie drożej niż sequel, a nawet to 50 zł + wysyłka drogą nie chodzi :)


RE: Gry - Khet - 07-06-2011

Cytat:W końcu giera z 2007...
Czyli znowu nie aż tak stara ;-) Pewna przepaść pomiędzy jedynką, a dwójką jest, ale gra nadal potrafi zachwycić. Zwłaszcza klimatem i fabułą, graj w ciemno. Przygoda jest jak najbardziej rajcowna, mimo że właściwie akcja toczy praktycznie w jednym środowisku.


RE: Gry - Hitch - 07-06-2011

Ja ostatnio sobie przeszedłem jedynkę ponownie i sprawiła masę frajdy. Grafika oraz pewne mechanizmy w rozgrywce są toporniejsze, ale wszystko, co sprawiło, że sequel jest rewelacyjny jest i w jedynce.

Z tą przepaścią bym nie przesadzał. Jedynka wygląda bardzo ładnie, nawet w porównaniu do doskonałego sequela.


RE: Gry - Khet - 07-06-2011

To znaczy, bardziej miałem na myśli, że miejscami wygląda trochę sztucznie w porównaniu z dwójką. Co nie znaczy, że nie jest to wysoki poziom - niektóre widoki do tej pory zapierają dech :) W paru momentach to właściwie wygląda lepiej niż niejedna nowsza produkcja.

Btw, zrobiłem literówkę w "zapierają" i firefox automatycznie poprawił mi to na "zapier**lają", uroczo :D


RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011

BTW; dziś w nocy Sony także się nie popisało, a lepiej od beznadziejnej konfy MS wypadło głównie za sprawą dwóch Drake'ów - na PS3 i PS Vita. Coś czuję, że Ninny o 18. znów uderzy z impetem, jak przed rokiem.


RE: Gry - Gal Anonim - 09-06-2011

To będzie hit, man!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KU1Zkj2wNWk[/youtube]

Klimatyczny filmik. Czekam na pierwszy gejmplej.


RE: Gry - Ash - 09-06-2011

Jutro jest premiera DNF, cieszycie się? ;)


RE: Gry - military - 10-06-2011

http://www.destructoid.com/e3-first-look-at-aliens-colonial-marines-203383.phtml

Napalałem się na tę grę latami, a teraz opis dema wystarczył, żeby mi wszystko zmiękło. To już ostatnie AvP jest bliższe filmowego kanonu niż CM. Tak samo jak w przypadku niewydanego Aliens RPG, tak i tutaj z jakiegoś powodu twórcy uważają że "standardowi" Obcy są nieciekawi i trzeba ich urozmaicić jakimiś dziwnymi mutacjami. Na razie mowa o Obcym-triceratopsie, i to wciśniętym do Hadley's Hope, ale rozumiem że to zaledwie kropla w morzu... No to dziękuję pięknie, NIE KUPUJĘ. Wkurza mnie, że byle firemka uznaje że trzeba poprawić arcydzieło i odsuwa na bok projekty Gigera i Camerona, tylko po to żeby być bardziej "cool" w oczach pryszczatych miłośników Call of Duty.

EDIT:
No i jeszcze pogarda wobec A3... Znowu - bo to nie Aliens 2. Cokolwiek by nie mówić o grze Rebellion, przynajmniej twórcy szanowali materiał wyjściowy (i założę się, że gdyby nie wpływ Foxa, nie byłoby w AvP alieno-predatora rodem z filmu).


RE: Gry - Wawrzyniec - 10-06-2011

Po tym entuzjastycznym do wyrzygania opisie widać czarno na białym, że game-developerzy w kwestii uniwersum Aliena nie mają już nic ciekawego do pokazania. Nie wiem co jest takiego cudownego w powtarzaniu filmowych zagrań, czy wręcz kalkowaniu ich. Plus wyżej wymieniony Alien-taran i Power Loader (czy ta maszynka, przy pomocy której Ripley okładała Alien-Queen?) wyposażony w miotacz ognia.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011

(10-06-2011, 08:56)Wawrzyniec napisał(a): Nie wiem co jest takiego cudownego w powtarzaniu filmowych zagrań, czy wręcz kalkowaniu ich.
Dokładnie. Musieli naprawdę nie mieć pomysłów, skoro robią jakiś dziwny sequelo-spinoff Aliens. Ile można wracać na LV-426?




RE: Gry - Craven - 10-06-2011

Plus nie ma to jak wyszczać się na drugi film i stwierdzić, co tam atomówka, baza dalej stoi.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011

Wydaje mi się, czy ta gra miała być już lata temu, ale projekt upadł?

Skoro już tak bardzo chcieli nawiązać do Aliens, można było zrobić prequel o tym co stało się w Hadley's Hope.


RE: Gry - military - 10-06-2011

Z tego co czytałem w wywiadach z poprzednich lat, fabuła ma być taka, że okaże się że wybuch na LV-426 był dużo mniejszy niż Bishop przypuszczał, a Derelict uchował się w całości, bo był osłonięty łańcuchem górskim. Oddział marines to ekipa ratunkowa, która miała przylecieć po 17 dniach - najpierw zwiedzają HH, potem Derelict, potem lecą na Fiorinę. I to jest jak najbardziej OK, ale jeśli chcą wciskać tu jakieś pierdy w stylu obcych-wężoidów czy obcych-dinozaurów, to pięknie dziękuję.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011

(10-06-2011, 11:43)military napisał(a): okaże się że wybuch na LV-426 był dużo mniejszy niż Bishop przypuszczał
Przypuszczenia Bishopa to jedno, a eksplozja którą WIDAĆ w filmie to drugie : )




RE: Gry - military - 10-06-2011

Tłumaczyli to jakoś - procesor atmosferyczny był oddalony itp. Nie wiem, zobaczymy co zrobią. To znaczy wy zobaczycie, bo ja na to pieniędzy nie wydam.:)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-06-2011

Myślałem, o zainwestowaniu w "Wiedźmina 2", ale jak zobaczyłem , pomyślałem, że chyba warto będzie wstrzymać się z wyrzucaniem kasy, pograć w międzyczasie w to, co mam, nadrobić zaległości ze starszymi (2008 - 2010) grami i wydać pieniądze na coś konkretnego :)


RE: Gry - jarod - 10-06-2011

A w Morrowinda/ Obliviona grałeś?


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-06-2011

Eeeee... Nie. A jest to niezbędne, aby w pełni czerpać przyjemność z gry w ta część?