![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011 Cytat:Fajnie, że wprowadzili mini rewolucję do "Tomb Raidera" Jak dla mnie to nie mini, a ogromna zmiana i pokładam w nowym Tomba Raider spore nadzieje. Czyżby jedyna godna alternatywa Uncharted w tej generacji? Hitch; ograłem "dwójkę", nie grając uprzednio w "jedynkę". Gdybym chciał teraz szpilać w część I obejdzie się to bezboleśnie? W końcu giera z 2007... RE: Gry - Hitch - 07-06-2011 Na stronie masz moją reckę obu części :) RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011 Tzn. mnie bardziej chodzi o to czy po "dwójce" i pokaźnej ilości filmów z "3", dziewicza przygoda z korzeniami serii będzie wciąż efektowna i rajcowna :) Bo kurczę, to pierwsze Uncharted schodzi wszędzie drożej niż sequel, a nawet to 50 zł + wysyłka drogą nie chodzi :) RE: Gry - Khet - 07-06-2011 Cytat:W końcu giera z 2007...Czyli znowu nie aż tak stara ;-) Pewna przepaść pomiędzy jedynką, a dwójką jest, ale gra nadal potrafi zachwycić. Zwłaszcza klimatem i fabułą, graj w ciemno. Przygoda jest jak najbardziej rajcowna, mimo że właściwie akcja toczy praktycznie w jednym środowisku. RE: Gry - Hitch - 07-06-2011 Ja ostatnio sobie przeszedłem jedynkę ponownie i sprawiła masę frajdy. Grafika oraz pewne mechanizmy w rozgrywce są toporniejsze, ale wszystko, co sprawiło, że sequel jest rewelacyjny jest i w jedynce. Z tą przepaścią bym nie przesadzał. Jedynka wygląda bardzo ładnie, nawet w porównaniu do doskonałego sequela. RE: Gry - Khet - 07-06-2011 To znaczy, bardziej miałem na myśli, że miejscami wygląda trochę sztucznie w porównaniu z dwójką. Co nie znaczy, że nie jest to wysoki poziom - niektóre widoki do tej pory zapierają dech :) W paru momentach to właściwie wygląda lepiej niż niejedna nowsza produkcja. Btw, zrobiłem literówkę w "zapierają" i firefox automatycznie poprawił mi to na "zapier**lają", uroczo :D RE: Gry - Anielski_Pyl - 07-06-2011 BTW; dziś w nocy Sony także się nie popisało, a lepiej od beznadziejnej konfy MS wypadło głównie za sprawą dwóch Drake'ów - na PS3 i PS Vita. Coś czuję, że Ninny o 18. znów uderzy z impetem, jak przed rokiem. RE: Gry - Gal Anonim - 09-06-2011 To będzie hit, man! [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KU1Zkj2wNWk[/youtube] Klimatyczny filmik. Czekam na pierwszy gejmplej. RE: Gry - Ash - 09-06-2011 Jutro jest premiera DNF, cieszycie się? ;) RE: Gry - military - 10-06-2011 http://www.destructoid.com/e3-first-look-at-aliens-colonial-marines-203383.phtml Napalałem się na tę grę latami, a teraz opis dema wystarczył, żeby mi wszystko zmiękło. To już ostatnie AvP jest bliższe filmowego kanonu niż CM. Tak samo jak w przypadku niewydanego Aliens RPG, tak i tutaj z jakiegoś powodu twórcy uważają że "standardowi" Obcy są nieciekawi i trzeba ich urozmaicić jakimiś dziwnymi mutacjami. Na razie mowa o Obcym-triceratopsie, i to wciśniętym do Hadley's Hope, ale rozumiem że to zaledwie kropla w morzu... No to dziękuję pięknie, NIE KUPUJĘ. Wkurza mnie, że byle firemka uznaje że trzeba poprawić arcydzieło i odsuwa na bok projekty Gigera i Camerona, tylko po to żeby być bardziej "cool" w oczach pryszczatych miłośników Call of Duty. EDIT: No i jeszcze pogarda wobec A3... Znowu - bo to nie Aliens 2. Cokolwiek by nie mówić o grze Rebellion, przynajmniej twórcy szanowali materiał wyjściowy (i założę się, że gdyby nie wpływ Foxa, nie byłoby w AvP alieno-predatora rodem z filmu). RE: Gry - Wawrzyniec - 10-06-2011 Po tym entuzjastycznym do wyrzygania opisie widać czarno na białym, że game-developerzy w kwestii uniwersum Aliena nie mają już nic ciekawego do pokazania. Nie wiem co jest takiego cudownego w powtarzaniu filmowych zagrań, czy wręcz kalkowaniu ich. Plus wyżej wymieniony Alien-taran i Power Loader (czy ta maszynka, przy pomocy której Ripley okładała Alien-Queen?) wyposażony w miotacz ognia. RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011 (10-06-2011, 08:56)Wawrzyniec napisał(a): Nie wiem co jest takiego cudownego w powtarzaniu filmowych zagrań, czy wręcz kalkowaniu ich.Dokładnie. Musieli naprawdę nie mieć pomysłów, skoro robią jakiś dziwny sequelo-spinoff Aliens. Ile można wracać na LV-426? RE: Gry - Craven - 10-06-2011 Plus nie ma to jak wyszczać się na drugi film i stwierdzić, co tam atomówka, baza dalej stoi. RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011 Wydaje mi się, czy ta gra miała być już lata temu, ale projekt upadł? Skoro już tak bardzo chcieli nawiązać do Aliens, można było zrobić prequel o tym co stało się w Hadley's Hope. RE: Gry - military - 10-06-2011 Z tego co czytałem w wywiadach z poprzednich lat, fabuła ma być taka, że okaże się że wybuch na LV-426 był dużo mniejszy niż Bishop przypuszczał, a Derelict uchował się w całości, bo był osłonięty łańcuchem górskim. Oddział marines to ekipa ratunkowa, która miała przylecieć po 17 dniach - najpierw zwiedzają HH, potem Derelict, potem lecą na Fiorinę. I to jest jak najbardziej OK, ale jeśli chcą wciskać tu jakieś pierdy w stylu obcych-wężoidów czy obcych-dinozaurów, to pięknie dziękuję. RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2011 (10-06-2011, 11:43)military napisał(a): okaże się że wybuch na LV-426 był dużo mniejszy niż Bishop przypuszczałPrzypuszczenia Bishopa to jedno, a eksplozja którą WIDAĆ w filmie to drugie : ) RE: Gry - military - 10-06-2011 Tłumaczyli to jakoś - procesor atmosferyczny był oddalony itp. Nie wiem, zobaczymy co zrobią. To znaczy wy zobaczycie, bo ja na to pieniędzy nie wydam.:) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-06-2011 Myślałem, o zainwestowaniu w "Wiedźmina 2", ale jak zobaczyłem , pomyślałem, że chyba warto będzie wstrzymać się z wyrzucaniem kasy, pograć w międzyczasie w to, co mam, nadrobić zaległości ze starszymi (2008 - 2010) grami i wydać pieniądze na coś konkretnego :) RE: Gry - jarod - 10-06-2011 A w Morrowinda/ Obliviona grałeś? RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-06-2011 Eeeee... Nie. A jest to niezbędne, aby w pełni czerpać przyjemność z gry w ta część? |